Відкриття XXIII зимових Олімпійських Ігор 2018 року.
Дата публікації допису: 9 лют. 2018 7:25:38
З нагоди відкриття XXIII зимових Олімпійських Ігор 2018 року в місті Пьюнчхані (Республіка Корея) у нашій школі відбулася церемонія підняття Державного Прапора Украіни за нашу команду спортсменів з України, яка буде приймати участь у змаганнях світового рівня.
Відкриття XXIII зимових Олімпійських Ігор 2018 року.