1971

KNA’s Vinterrally arrangeres samme helg som Svenska. Per Eklund bryter Svenska og reiser til Norge og vinner.

Sørlandsrally har over 40 fartsetapper med litt mye dårlige veier.

I februar går Veidirektoratet ut og sier at stikkprøvekontroller på transportetappene i norske rallies viser at det råkjøres. Man uttaler også at man ikke er fornøyd med publikumssikringen i bakkeløp og israce.

Den norske samferdselsministeren Reiulf Steen tar til orde for å forby rallykjøring i Norge, utifra filosofien om at det kan virke som forbilder for ungdommens kjøring i trafikken. Han får støtte av R.N. Torgersen i Veidirektoratet. Formann i Sportsnevnden, Konrad Bryde, uttaller at man nok må se på enkelte sider ved rallykjøringen. En viss skepsis gjør seg også gjeldende blant norske bilimportører.

80 starter og 34 kom i mål i Rally Norge som ble avviklet i traktene rundt Lillehammer. En deltager kolliderer etter målgang på den såkalte TV-etappen med en liten Honda N600. TV viste ikke uhellet, men det ble slått stort opp i enkelte aviser mandagen etter løpet, og myndighetene fikk dermed det påskuddet de trengte for å underbygge den skepsis de hadde hatt til rallykjøring.

Generalforsamlingen i selskapet Drammen Travbane AS besluttet å stenge muligheten til å arrangere billøp på travbanen.

KNAs Junioravdeling feiret 25 år og til nytt styre ble valgt Odd Morten Winger, Harald Hellum, Harald Fadum, Haakon Stamnes og Gustav Fredrik Huseby jr, med Erik Lintoe og Jan Kolberg som varamenn.

KNA’s Sportsmedalje blir gitt til Åsta Lepsøe, Truls Johansen, Jo Kiese, Odd Moseby og Per Strømberg.

Under Finnskog Høst setter Hans Chr. Bjerke/Monty Karlan ny norgesrekord, da de på de 26 postene over 15 mil bare pådro seg 5 prikker.

Svenska Rallyt får start og mål i Gøteborg, som feirer 350-års jubileum. Stig Blomqvist tar sin første seier, i en Saab 96 V4.

Tour de Corse blir ikke avholdt grunnet finansielle problemer.

Seat etablerer en egen sportsavdeling

Tre biler kommer i mål i Total-Rally i Sør-Afrika, hvorav 3. mann Willem du Toit passerer mål i en Taxi da hans Fiat 124 hadde brutt sammen noen kilometer før mål.

Det første svenske rallycrossløpet blir arrangert i Hedemora

I RAC-Rally Starter 231 biler og 104 kommer i mål. Start og mål i Harrogate.

Formel 3 får nytt regelverk med motorer på 1600 ccm.

Stig Blomqvist vinner kåringen blant svenske motorjournalister om tittelen Mr. Rally 1971.

FØDT: Camilla Antonsen, Luca badoer, Richard Burns, Christian Fittipaldi, Mark Higgins, Jacques lazier, Guttorm Lindefjell, Pedro de la Rosa, Brian Saunders, Mats Thorszelius,

DEBUTANTER: Maurizio Ambrogetti, Bernhard Beguin, Terje Bråthen, Guy Colsoul, Greg Carr, Franz Wittmann,

DØD: Pedro Rodriguez

Vinnere:

1000 Minuten: Munari/Manucchi – Lancia Fulvia HF

Acropolis: Ove Andersson/Arne Hertz – Alpine-Renault

A’Isne: Bernhard Darniche – Alpine Renault

Alpin: Henry/Grobot – Alpine 1600

Andorre barcelone: Doncel/Resilla – Porsche 911

Arctic, Finland: Antti Aarnio-Wihuri/Martti Kolari – Porsche 911 S

Austin Maxi Rally: Bjarne Kromann/B.J. Pedersen – BMW 2002

Avus: Warmbold/Mehmel – BMW 2002

Baltic: Jens Nielsen/Jørn Iversen – Volvo 142

Barken Rundt: Håkan Blixt – VW 1500 T1

Barum: Halmazoa/Kostruh – Skoda 1100 MB

Bayerische Winterrally: Warmbold/Mehmel – BMW 2002

Bayern: Warmbold/Mehmel – BMW 2002

Bayonne Cote Basque: Darniche/Martin – Alpine 1800

Bergen, Norge: Trond Schea – Ford Escort

Bergslagsrally, Sverige: Stig Blomqvist/Arne Hertz – Saab V4

Bordeaux-Sud-Ouest, Frankrike: Egretaud/Espil – Porsche 911 S

Bore: Ove Eriksson – Opel Rally Kadett

Burmah: Chris Sclater/Martin Holmes – Ford escort

Bærum: Trond Schea/Kjell Paulsen – Ford Escort

Cambrian: Roland Young/David taylor – Ford Cortina Lotus

Caminos del Inca: Teodoro Yangali/Elias Yangali – Ford Mustanf

Cevennes: Bernhard Darniche – Alpine Renault

Cevenole: Fiorentino/Gelin – Simca CG

Chataigne: Maistre/Dubreuil – Alpine 1600S

Circuit of Ireland: Adrian Boyd/Beattie Crawford – Ford Escort

Cork 20: Billy Coleman/Noel Davin – Renault Alpine

Costa del Sol: Lencina/Matos – Porsche 911 S

Cote Fleurie, Frankrike: Joseph Bourdon/Bertrand – Alpine 1600 S

Coupe des Alpes: Darniche/Mahe – Alpine Renault

Cyprus: Ch. Kirmitsis/P. Lawrence – Ford Escort TC

Dalapokalen: Stig Lindstedt – VW 1300

DDR: Zazada/Wedrykowski – BMW 2002

De l’Ouest, Frankrike: Fiorentino/Gelin – Simca CG Coupe

Diesel: Röhrl/Marecek – Ford capri

D’Istres: Laloge/Magnan – Alpine 1600 S

Drammen, Norge: Anders Kulläng/Claus G. Andersson – Opel

Drammensløpet, Norge: Hans Chr. Bjerke/Monty Karlan

Drömtrofeen: Roger Johansson – Saab V4

Dukeries: Chris Sclater/Martin Holmes – Ford Escort

Elba: Trombotto/Enrico – Fiat 124 Abarth

Farris, Norge: John Unnerud – Saab V4

Finland: Stig Blomqvist/Arne Hertz – Saab 96 V4

Finnskog Høst, Noreg: Hans Chr. Bjerke/Monty Karlan

Finnskog Vinter: Trond Schea/Kjell Paulsen – Ford Escort

Finnskogvalsen, Sverige: Per Eklund - Saab

Fredrikstenløpet, Noreg: Egil Moreite/Monty Karlan – Ford Escort

Frösåkersrundan: Garry Johansson – BMW 2002

Galway: Cahal Curley/Austin Frazer – Ford Escort

Geneve: Nicholas/Todt – Alpine

Giraglia: Paoli/Giusti - Porsche

Gjøvik: Trond Schea – Ford Escort

Glommaløpet, Norge: Hans Chr. Bjerke/Monty Karlan

Grusslingan: Berndt Eriksson – Opel Kadett Rally

Guldratten: Bernt Eriksson – Opel Rally Kadett

Hanki: Stig Blomqvist – Saab V4

Haute-Marne, Frankrike: Frequelin/Marcoup – Renault 12 Gordini

Hessen, Tyskland: Achim Warmbold/Hans-Christoph Mehmel – BMW 2002

Hugenotten Rally: Warmbold/Mehmel – BMW 2002

Infernal: Guy Verrier/Verrier – Citroen DS 21

Jämtrally: Stig Blomqvist – Saab

Jean behra: Andersson/Nash – Alpine

Jim Clark: Donald Heggie/George Dean – Ford Escort

Jose Behra: Vineis/Vineis – Alpine 1600

Jeanne d’Arc: Therier/Hervieu – Alpine 1800

Klingenrally: Zweibäumer/Linzen – BMW 1600

Klappjakten: Dag Pettersson – Opel kadett Rallye

KNA Vinterrally: Per Eklund/Rolf Carlsson – Saab V4

Knäckebrødsvängen: Per-Inge Walfridsson - Volvo

Kristall Rally: G. Fischer/Richter – VW 1302 S

Langleiken, Norge: Kai Bråthen/Arild Antonsen

Larvik: John Unnerud – Saab

Lille Mats: Ralf Stahman – Opel Rally Kadett

Lindisfarne: Chris Sclater/Henry Liddon

Lozere: Garrel/Sejalon - Alpine

Lyon-Charbonniers: Jean-Pierre Nicholas/Vial – Alpine A110 1800

Løvdansen, Sverige: Ingvar Carlsson – BMW 2002

Madeira: Giovanni Salvi – Porsche 911 S

Marknadsnatta, Sverige: Ove Eriksson – Opel Rally Kadett

Marokko: Deschaseaux/Plassard – Citroen SM

Mas-Natta: Lillebror Nasenius - Opel

Midnattsløpet, Norge: Knut Bjerke/Arne Eikåsen

Mjøsa Vinter: Trond Schea/Aage Bræin – Ford Escort

Mont Blanc: Fiorentino/Gelin – Simca CG

Monte Carlo: Andersson/Stone – Alpine 1600

NAF Frost, Norge: Knut Bjerke/Arne Eikåsen

NAF’s Vinterrally: Trond Schea/Kjell Paulsen – Ford Escort

NAF’s Vårløp: Finn R. Jacobsen/Willy Paulsen.

Neige et Glace: Fiorentino/Gelin – Simca CG

New Zealand: Bruce Hodgson/Mike Mitchell – Ford Cortina Lotus

Norbergsvalsen, Sverige: Ingvar carlsson – BMW 2002

Nord: Leo Kinnunen – VW 1302 S

Norge: Per-Inge Walfridsson/Kjell Nilsson – Volvo 142

OK-Hjulet: Per-Erik Skøldin – Volvo Amazon

Pepsi: Tapio Rainio – Opel Rally Kadett

Picardie: Lepoutre/Duffose – Alpine 1600

Plains: Will Sparrow/Nigel Raeburn – BMC Cooper S

Pneumant, DDR: Sobieslav Zazada/A. Wedrychowski – BMW 2002

Poitou: Charriere/Castel – Alpine 1600

Portugal: Nicholas/Todt – Alpine 1600

Press on Regardless: Henderson/Pogue - Jeep

RAC: Stig Blomqvist/Arne Hertz – Saab V4

Ronde de Lozere: Garrel/Sejalon – Alpine

Roses: Vineis/Vineis – Alpine 1600

Routes du Nord, Frankrike: Fiorentino/Gelin – Simca CG

Safari: Herrmann/Schuller – Datsun 240 Z

Safari Caledonien: Bedas – Opel Kadett

San Remo: Andersson/Nash – Alpine

Scottish: Chris Sclater/John Davenport – Ford Escort

Silvernatten: Kai Munther – Saab V4

Skilling 500, Sverige: Roger Johansson - Saab

Skutskärsratten: Garry Johansson – BMW 2002

Småland: Stig Blomqvist – Saab V4

Snösvängen: Anders Kulläng – Opel Rally kadett

Southern Cross: C. Bond/G. Shepheard – Holden Torana

Spania: Nicholas/Todt – Alpine 1800

Svenska: Stig Blomqvist/Arne Hertz – Saab V4

Sørland: Stig Blomqvist/Arne Hertz – Saab V4

Tennkannan: Lars jansson – Saab V4

TAP-Rally, Portugal: Jean Pierre Nicholas – Renault Alpine

Total, Sør-Afrika: Chris Swanepoel/Gus Crous – Toyota Corona

Tott-Porrassalmi: Tapio Rainio – Opel Rally Kadett

Tour de Belgique: Jacquemin/”Andy” – Alpine A110

Tour d’Europe: Waldner/Vogt – Opel Ascona

Tour de France: Gerard Larousse/J. Rives – Matra Simca 660

Touraine, Frankrike: Fiorentino – Simca CG

Trandansen, Sverige: Ingvar Carlsson - BMW

Triefels: Warmbold/Hans-Christoph Mehmel – BMW 2002

1000 Kurven: Doncel/Resilla – Porsche 911

Umesvängen: Ove Eriksson – Opel Rally Kadett

Var Bernard darniche/Alain Mahe – Alpine A 110 1800

Vestkust Finland: Tapio Rainio – Opel Rally Kadett

Värmland Runt, Sverige: Stig Blomqvist – Saab V4

Vercours Vivarais: Fiorentino – Simca CG

Vivairaix: Fiorentino – Simca CG

Vltava (Moldau): Milan Zid/Jaroslav Vylit – Skoda 100 L

VMS-Kannan: Lars jansson – Saab V4

Vorderpfalz: Warmbold/Mehmel – BMW 2002

VW-Pokalen: PeO Svanstrøm – VW 1600

Wartburg, Øst-Tyskland: Peter Hommel/Günter Bork - Wartburg

Wiesbaden, Tyskland: Walter Röhrl/Herbert Marecek – Ford Capri

Wolrath-Trofeen: Claes carlgren – Saab V4

Yonne-Morvan, Frankrike: Roussely/Berguet – Alpine 1600 S

Ypres: „Pedro“ – „Jimmy“ – BMW Cabana

Østerriske Alperally: Ove Andersson/Hertz – Alpine 1600

Østgøtarally: Carl Orrenius – Saab V4

Mesterskap:

Europa: Sobieslav Zazada - BMW,

Int. merkemesterskap: 1. Alpine, 2. Saab, 3. Porsche

British: Chris Sclater – Ford Escort

Finland: Tapio Rainio - Opel

Italia: Sergio Barbasio – Lancia

Motoring News: George Hill

Norge: Trond Schea

Skottland: Bob Watson

Tyskland: Achim Warmbold - BMW

Canadas GP: Jackie Stewart

Englands GP: Jackie Stewart

Frankrikes GP: Jackie Stewart

Hollands GP: Jacky Ickx

Italias GP: Peter Gethin

Monacos GP: Jackie Stewart

Spanias GP: Jackie Stewart

Sør-Afrikas GP: Mario Andretti

Tysklands GP: Jackie Stewart

USA’s GP: Francois Cevert

Østerrikes GP: Jo Siffert

VM Formel 1: Jackie Stewart - Tyrrell

VM F1 Konstruktører: Tyrrell

1971 - RALLY BERGEN:

Det siste norske rallyet for sesongen, der Trond Schea vant med en svensk 2. fører, nemlig Birger Pettersson, som vanligvis satt på med per Eklund. På plassene bak kom Per Strømberg og Kjell Wangen.

Gruppe 1: 1). Valter Jensen – BMW, 2). Kjell Davanger – Ford, 3). Kjell Gudim – Mazda, 4). Robert Langård – Saab, 5). F. J. Rundhaug – Saab, 6). T.M. Gundersen – BMW, 7). Odd Grimsrud – Simca, 8). E. Erlandsen – Fiat, 9). Arne Garvik – Honda, 10). Nils Henrik Andersen – BMW.

Gruppe 2: 1). Trond Schea – Ford, 2). Per Strømberg – Volvo, 3). Kjell Wangen – VW, 4). Per Kristiansen, 5). Jan Gustavsson – Volvo, 6). Per-Svein Iglebæk – Volvo, 7). Terje Sveinsvoll – Skoda, 8). Per Engseth – Skoda, 9). Birger Tangeland – BMW, 10). Finn Ryhl-Andersen – Ford.

1971 - RALLY BÆRUM:

1). Trond Schea/Kjell Paulsen - Ford, 2). John Unnerud/Egil Moreite - Saab, 3). Helge Menkerud/Rolf Strand - Ford, 4). Odd E. Grimsrud/Johnny Snellingen - Ford, 5). Tom Hotvedt/Ola Sæther – BMW, 6). Kjell Håkonsen/Per Bjerke – VW, 7). Jan Gustavsson/Trond Gustavsson – Volvo, 8). Birger Tangeland/Terje Nyhus.

Klasse 1: 1). T. Syvertsen/F. Mørck, 2). Randi Tangeland/K. Magnussen.

Klasse 2: 1). Per Arne Skogstad/T.S. Berntsen, 2). L. Johansen/E. Eide, 3). N.P. Nilsen/B. Røsholt, 4). Anders Blomberg/H. Bekkelund.

Klasse 3: Arne Jacobsen/Kjell Mønnich, 2). Einar T. Lie/Arne Dølerud, 3). Artur Aune-Iversen/P. Persen, 4). Kjell Wangen/T. Olsen, 5). A. Øyhus/T. Wold, 6). N.P. Hellum/K.A. Hellum, 7). Øystein Haugerudbråten/A. Kristiansen, 8). A. Bjørnestøl/G. Kasin, 9). Helge Johansen/S. Gentekos.

Klasse 4: 1). Monty Karlan/Gunnar Ringerike, 2). H. Skarseth/T. Brynhildsen, 3). T. Foss/T. Hødal, 4). Haug/Kristensen.

Klasse 6: 1). Helge Menkerud/Rolf Strand, 2). Odd E. Grimsrud/Johnny Snellingen, 3). John Haugland/Per Kr. Telle.

Klasse 7: 1). Trond Schea/Kjell Paulsen, 2). John Unnerud/Egil Moreite, 3). Tom Hotvedt/O. Sæther, 4). Kjell Håkonsen/Per Bjerke, 5). Birger Tangeland/T. Nyhus, 6). B. Fjertnes/P.C. Lindgaard.

Klasse 8: 1). Jan Gustavsson/Trond Gustavsson, 2). L. Andersen/Ø. Øyhus.

1971 - RALLY DRAMMEN:

69 startet og 50 fullførte. Ingen alvorlige uhell. 11 svenske deltagere grunnet mange avlyste svenske løp da myndighetene ikke fikk godkjent disse grunnet en pågående streik.

Gunnar Ringerike og Lars Carlsson ble utelukket da de manglet tidskort.

John Unnerud kjørte av veien på etappe 2.

Johnny Nyengen med Renault 16 var den store overraskelsen.

Per Eklund, som var storfavoritt, måtte bryte på prøve 2 etter problemer med bilen.

Per Engseth rulla og blei liggende på taket midt i veien slik at mange deltagere ble sprerret.

Trond Schea var en av disse og han klarte aldri å kjøre inn igjen tapt tid. På de øvrige etappene kjørte han svært så fort og det ble anslått at han uten denne hindringen ville blitt nummer 3.

Standardbiler: 1). Anders Kulläng – Opel Rally Kadett, 2). Lars Åke Andersson – Opel Rally Kadett, 3). Johnny Nyengen – Renault, 4). Per A. Bakke – Opel Rally Kadett, 5). Jan Felumb Kjendlie – Datsun, 6). Øystein Haugerudbråthen – Saab, 7). Jarle Røren – Saab.

Trimmede biler: 1). Per Kristiansen – Volvo, 2). Helge Menkerud – Ford Escort, 3). Bent Berthelsen – Saab, 4). John Haugland – Skoda, 5). Erik Aaby – Opel rally Kadett, 6). Valter jensen – Ford escort.

Klasse 1: 1). Tore H. Bratlie/Arvid Øyhus – Fiat, 2). Tore Syvertsen/Frode Mørk – Fiat, 3). Jan Eriksen/Sverre van den Eynden – Fiat 850.

Klasse 2: 1). Per Arne Skogstad/Johnny Snellingen – Ford Escort, 2). Jarle Berg/Terje Ruud – Renault, 3). Nils Petter Nilsen/Svein Solberg – Ford Escort, 4). Trine Jensen/Aasta Lepsøe – Ford Escort, 5). Stig Svendsen/Odd Berg – Ford Escort, 6). Anders Blomberg/Kr. Kristiansen – Ford Escort, 7). Lennart Johansen/Erik Eide – Renault Gordini.

Klasse 3: 1). Johnny Nyengen/Leif Kopperud – Renault, 2). Jan Felumb Kjendlie/Olav H. Hellenes – Datsun, 3). Øystein Haugerudbråten/Morten Granvold – Saab V4, 4). Jarle Røren/Arve Herstrøm – Saab V4, 5). Aksel Schøll Bjørnestøl/G. Kasin – Datsun, 6). Arild M. Bråthen/Geir Finnbråten – Datsun, 7). Arne Dølerud/Einar T. Lie – Saab V4, 8). Trygve Tuverud/Tor Haugerudbråthen – Renault, 9). Tore Voldmo/Børge Larsen – VW, 10). Arild Bjølseth/Erland Berntsen – VW, 11). Erik Fallo/Svein Ekornæs – VW, 12). Terje Sjøvik/Ragnar Borknes – Saab, 13). Svein Hvaara/Ragnar Odberg – Ford Cortina, 14). Eidis Huseby Kvaalen/Laila H. Paakjær - Saab.

Klasse 4: 1). Anders Kulläng/Claus G. Andersson – Opel Rally Kadett, 2). Per A. Bakke/Astrid Iversen – Opel Rally Kadett, 3). Jan Erik Carlsson/Jan Svensson – Opel Rally Kadett, 4). Halvor Skarseth/Johnny Skarseth – Opel Rally Kadett, 5). Lars Åke Andersson/Harald Persson – Opel, 6). Åsmund Lislien/Svein Ånnestad – Opel, 7). Øyvind Tørmoen/Arne B. Dahl – BMW 2002, 8). Tor Haugland/Jan Brynildsen – Opel, 9). Knut Bjerke/Jan H. Bjørklund - Opel.

Klasse 6: 1). Helge Menkerud/Rolf Strand – Ford Escort, 2). John Haugland/Arild Antonsen – Skoda, 3). Valter Jensen/Finn Bredesen – Ford Escort

Klasse 7: 1). Ulf Larsson/Bengt Blom – VW 1500, 2). Trond Schea/Aage Bræin – Ford Escort TC, 3). Jan Nielsen/John H. Opsahl – Saab V4, 4). Tor Foss/Truls Hødahl – Saab, 5). Tom Monsen/Per Chr. Lindgaard – Saab, 6). Per Engseth/Tore Halbakken - VW.

Klasse 8: 1). Per Kristiansen/Truls Langerud – Volvo, 2). Bent Bertelsen/Ivar Iversen – Saab, 3). Erik Aaby/Terje Lind-Isaksen – Opel Rally Kadett, 4). Birger Tangeland/Bjarne Smedholen – BMW 2002, 5). Olaf Nordseng/Leif Simensen – Volvo, 6). Leif Andersen/Øyvind Øyhus – Mazda R100, 7). Svein Øierheed/Tommy Syversson – Volvo Amazon.

1971 - DRAMMENSLØPET:

Klasse A: 1). Hans Chr. Bjerke/Monty Karlan, 2). Kai Bråthen/Arild Antonsen, 3). Wenche Knudtzen/Asbjørn Fløene, 4). Helge Wettre/Kai Kristiansen.

Klasse B: 1). Nils Granberg/Kjell Olav Aamodt, 2). Jarle Røren/Per Nordahl, 3). Håvard Lislien/A. Huka, 4). Frank Borrmann/Jan Eyolf Brustad, 5). Hroar Kaas/Eidis Huseby Kvaalen, 6). A. Nilsen/O. Hansen, 7). O. Bredal/T. Carlsen.

Klasse C: 1). I. Aslaksrud/T. Halvorsen, 2). A. Sandberg/A. Schei, 3). Grunde Espeland/Stein Svendsen, 4). M. Mauer/R. Heggnes, 5). Jørn Ola Krog/R. Joval, 6). F.Ø. Halvorsen/R.B. Hurlen, 7). H. Kartnes/S. Ristvedt, 8). L. Korsen/R.C. Buch, 9). J. Pedersen/F. Larsen, 10). H.P. Dingstad/B. Dammen, 11). O. Antonsen/W. Antonsen, 12). T. Knutsen/T. Stabell, 13). P. Kr. Guldbrandsen/P. Gommerud, 14). H. Jokstad/B. Bentzen.

1971 - FINNSKOG VINTER:

1). Trond Schea/Kjell Paulsen – Ford Escort, 2). Helge Menkerud/Rolf Strand – Ford Escort GT, 3). Åsgeir Engjom/Magne Halbakken – Volvo Amazon, 4). Per Kristiansen/Truls Langerud – Volvo Amazon, 5). Øystein Furuseth/Arne Eikåsen – Opel Rally Kadett, 6). Johnny Nyengen/Leif Kopperud – Renault 16 TS, 7). Ove Ødegård/Jan Vøyvik – Opel Rally Kadett, 8). Asbjørn Gunnes/Knut Sandberg – Ford Cortina, 9). Tore Voldmo/Børge H. Larsen – VW, 10). Monty Karlan/Eva Opaker – BMW 2002 Ti.

Klasse 1). 1). Randi Tangeland/Karin Magnussen

Klasse 2: 1). Anders Blomberg/Kristian Kristiansen – Ford Escort,

Klasse 3: 1). Johnny Nyengen/Leif Kopperud – Renault 16.

Klasse 4: 1). Øystein Furuseth/Arne Eikåsen – Opel Rally Kadett

Klasse 5 og 6: 1). Helge Menkerud/Rolf Strand – Ford Escort

Klasse 7: 1). Trond Schea/Kjell Paulsen – Ford Escort.

Klasse 8: 1). Åsgeir Engjom/Magne Halbakken – Volvo Amazon.


RALLY GJØVIK 1971:

1). Trond Schea/Aage Bræin – Ford Escort TC, 2). Helge Menkerud/Rolf Strand Jr. – Ford Escort GT, 3). Per Engseth/Tore Halbakken – VW 1302 S, 4). Magne Sveen/Olav Kalbakken – Volvo 142, 5). Kjell Wangen/Thor Olsen – VW 1302 S, 6). Per Arne Skogstad/Stig Svendsen – Ford Escort GT, 7). Ove Ødegård/Jan Vøyvik – Opel Rally Kadett, 8). John Unnerud/Egil Moreite – Saab V4, 9). John Haugland/Thor Kagnes – Skoda, 10). Valter Chr. Jensen/Finn E. Bredesen – Ford Escort GT.

Standardbiler: 1). Kjell Wangen – VW, 2). Per A. Skogstad – Ford Escort GT, 3). Ove Ødegård – Opel Rally Kadett, 4). Tore Syvertsen – Fiat.

Trimmede biler: 1). Trond Schea – Ford Escort TC, 2). Helge Menkeud – Ford Escort GT, 3). Per Engseth – VW, 4). Magne Sveen – Volvo, 5). John Unnerud – Saab, 6). John Haugland – Skoda.

1971 - GLOMMALØPET:

Løpet ble avviklet i Øvre østfold og Kråkstad, med 90 biler på startstreken. Løpet ble både vanskelig og krevende med skiftende føreforhold. Baneprøven i Askim ble vunnet av John Unnerud i Saab.

Klasse A: 1). Hans Chr. Bjerke/Monty Karlan, 2). Knut Bjerke/Arne Eikåsen, 3). John Unnerud/Finn P. Kristensen, 4). Kai Bråthen/Arild Antonsen, 5). Kjell Johansen/Bengt Eliassen, 6). Petter Fredriksen/Alf Bekhus, 7). Johnny Nyengen/Kjell Grøneng, 8). Finn R. Jacobsen/Willy Paulsen, 9). Arne Eriksen/Chr. Løchen, 10). Audgar Engmark/Steinar Jortun.

Klasse B: 1). Øyvind Lier/Kjell Hammershoug, 2). Nils Granberg/Kjell O. Aamodt, 3). Arild Hansen/Øyvind Gimmingsrud, 4). Steinar Svendsen/Jan M. Haugbro, 5). Idar Furuseth/Tor J. Bieltvedt, 6). Arne Nilsen/Ole Hansen, 7). Hroar Kaas/Eidis Huseby Kvaalen, 8). Randi Tangeland/Jan Eyolf Brustad, 9). Torstein Forseth/Harald Bekkelund, 10). Knut Sandberg/John Sandberg, 11). Sten I. Andersen/Per I Glomvik, 12). Olav Bonesmo/John Jensen.

FARRIS-RALLY LARVIK:

Et svært så krevende løp arrangert av NMK Larvik. Over 50 deltagere der 14 startet i trimmet klasse. Kampen i den trimmede klassen sto mellom John Unnerud og Trond Schea som fram til da hadde vunnet alle vinterens norske løp. Unnerud staset imidlertid voldsomt for å ta sin første seier og i mål var han 27 sekunder foran Schea.

I standardklassen var Johnny Nyengen den suverent raskeste i sin Renault 16, med unntak av en etappe der han veltet og tapte mye tid slik at han havnet langt ned på resultatlisten.

Standardbiler: 1). Kjell Wangen – VW 1302 S, 2). Ola Rustad – Volvo 142, 3). Per Arne Skogstad – Ford, 4). Jarle Røren – Saab V4, 5). H. Skarseth – Opel, 6). Nils Petter Nielsen – Saab, 7). Finn Hagerup – Fiat.

Trimmede biler: 1). John Unnerud – Saab, 2). Trond Schea – Ford, 3). John Haugland – Skoda, 4). Per Engseth – VW, 5). Jan Gustavsson – Volvo.

1971 - MJØSA VINTER:

Standardbiler: 1). Ola Rustad/Reidar Thorbjørnsen – Volvo, 2). Bjørn Flygind/Sverre Nyengen – Opel Rally Kadett, 3). Ove Ødegaard/Willy Nicolaysen – Opel Kadett Rally, 4). Øystein Furuseth/Ivar Sagen – Opel Kadett Rally, 5). Sigmund Bakstad/John Roar Bergersen – Opel Kadett Rally, 6). Johnny Nyengen/Leif Kopperud – Renault 16 TS.

Trimmede Biler: 1). Trond Schea/Aage Bræin – Ford Escort TC, 2). Kai Bråthen/Arild Antonsen – Ford Escort TC, 3). Per Engseth/Tore Halbakken – VW 1302 S, 4). Jan Gustavsson/Trond Gustavsson – Volvo 142, 5). Magne Sveen/Helge Tandseter - Volvo

1971 - MIDNATTSLØPET:

Klasse A: 1). Knut Bjerke/Arne Eikåsen, 2). Johs. Faale/Monty Karlan, 3). Kai Bråthen/Finn P. Kristensen, 4). Carl Knudtzen/Ragnar Nitschke, 5). Kjell Johansen/Bengt Eliassen, 6). Finn R. Jacobsen/Willy Paulsen, 7). Eivind W. Wang/H. G. Wang, 8). Wenche Knudtzen/Carl Erik Knudtzen, 9). Nils P. Nielsen/Bjarnulf Røsholt.

Klasse B: 1). Frank Borrmann/Jan Eyolf Brustad, 2). Ulf Hansen/Helge Wettre, 3). Hroar Kaas/Eidis Huseby Kvaalen, 4). Kåre Rustad/Geir Fossheim, 5). Steinar Skolseg/Bjørn Lahus, 6). Olav Bonesmo/John Jensen, 7). Øivind Lien/Kjell Hammershaug, 8). Nils Granberg/Kjell Olav Aamodt, 9). Bjørn Magnus Moe/Siri Moe, 10). Arve Snilsberg/Bjørge H. Larsen, 11). Eric Campell/Hans Chr. Bjerke, 12). Hermann Hellebust/Bjørn Bergersen, 13). Arne V. Holtan/Bjørn Kaupang, 14). Hans Hallberg/Arild Løvå, 15). Tore Bakkerud/Eirik Malmin, 16). Torstein Forseth/Harald Bekkelund, 17). Jacob Sandsven/Thorbjørn Zachariassen.

Klasse C: 1). Ivar Aslakrud/Hans P. Fure, 2). Tor Halvorsen/Arne Schei, 3). Fred O. Halvorsen/Randi B. Hurlen, 4). Grunde Espeland/Stein Svendsen, 5). Arnold Egeland/Erling Hagen, 6). A. Kinneberg-Bråten/Idar Furuseth, 7). Kai Berggren/Hans O. Lystad, 8). Øyvind Castberg/Øystein Landsgaard, 9). Arne R. Eriksen/Kjell Arild Grønli, 10). Rolf Christiansen/Jan Berge, 11). Hans P. Dingstad/Bjørn Dammen, 12). Tore Stabell/Svein Hansen, 13). Jørn Ola Krog/Reidar Joval, 14). Egil Ruud/Roger Johansen, 15). Stein Grøndal/Jørn Bransell, 16). Harald Killingmo/Hans Juul Haugerud, 17). Kjell Selvik/John Erik Nielsen, 18). Hilding Haustreis/Tormod Antonsen, 19). Svein Lund/Pinaas, 20). Ragnar Waage/Lasse Moltzau, 21). Ole M. Nore/Svein Foseid, 22). Egil Mosen/Egil Moen, 23). Helge Storberg/Jan Øverbye, 24). Jan Johansson/Arve Johansson, 25). Einar Hognerud/John Emilsen, 26). Gunnar Holm/Håvard Fyrileiv, 27). Ulf Roger Johansen/Terje Bakke.

1971 - NAF FROST:

Klasse A: 1). Knut Bjerke/Arne Eikåsen, 2). Finn R. Jacobsen/Willy Paulsen, 3). Kai Bråthen/Arild Antonsen, 4). Helge Wettre/Kai Kristiansen.

Klasse B: 1). Nils Granberg/Kjell-Olav Aamodt, 2). Hans Jan Andersson/Per O. Nyborg, 3). Olav Bonesmo/Geir Fossheim, 4). Torstein Forseth/Harald Bekkelund, 5). Randi Tangeland/Jan Eyolf Brustad, 6). Hermann Hellebust/Bjørn C. Bergersen, 7). Tor Haugland/Jan Brynildsen, 8). Idar Furuseth/Tor Johs. Bieltvedt, 9). Hroar Kaas/Eidis Huseby Kvaalen, 10). Øyvind Lier/Kjell Hammershaug, 11). Eric Campbell/Gustav Fr. Huseby, 12). Hans Petter Fure/Knut Tore Solheim.

Klasse C: 1). Egil Mosen/Egil Moen, 2). Arild Sandberg/Tor Halvorsen, 3). Grunde Espeland/Stein Svendsen, 4). Jan G. Ulvestad, 5). Paul E. Flygind/Erling Hagen, 6). Jørn Ola Krog/Reidar Joval, 7). Egil Ruud/Roger Johansen, 8). Hans Petter Dingstad/Bjørn Dammen, 9). Øystein Landsgård/Hans Storlien, 10). Fred Ø. Halvorsen/Randi B. Hurlen, 11). Erik Steffensen/Øistein Høimyr, 12). Berge Bergesen/Bjørn Høyer-Andreassen, 13). Dag Selvik/John Erik Nilsen, 14). Per F. Klippen/Arne Cato Jensen, 15). Kai Berggren/Hans O. Lystad, 16). Arvid Lunde/Åge L. Pettersen, 17). Knut Joval/Svein Carlsen, 18). Terje Braathen/Ole Asbjørn Barlien, 19). Geir Nævestad/Rune Svendsen, 20). Eva Sandem/John E. Skjefstad, 21). Bjørg Vestby/Knut Vestby, 22). Terje Wøineberg/Knut L. Bakke, 23). Per Solli/Steinar Didrichsen, 24). Rolf Ingar Schou/Tom Kristoffersen, 25). Kaare Norderhaug/Geir Frøsaker.

1971 - NAF’S VÅRLØP:

Klasse A: 1). Finn R. Jacobsen/Willy Paulsen, 2). Knut Bjerke/Arne Eikåsen, 3). Kai Bråthen/Arild Antonsen, 4). Hans Chr. Bjerke/Ulf Løvlie, 5). Wenche Knudtzen/Carl Erik Knudtzen.

Klasse B: 1). Hroar Kaas/Eidis Huseby Kvaalen, 2). Olav Bonesmo/Per Odvar Nyborg, 3). Frode Mørch/Tore Syvertsen, 4). Nils Granberg/Kjell-Olav Aamodt, 5). Tor Haugland/Jan Brynildsen, 6). Randi Tangeland/Karin Magnussen.

Klasse C: 1). Fred Øystein Hurlen/Bjørg Hurlen, 2). Knut Vestby/Birger Braathen, 3). Thor Johs. Bieltvedt/Idar Furuseth, 4). Ivar Aslaksrud/Arne Schei, 5). Turid E. Knudsen/Helge Wettre, 6). Grunde Espeland/Tor Halvorsen, 7). Robert Larsen/Roy Sandmo, 8). John Schia/Per Reithe, 9). Harald Bergh/Bjørn Thorstad, 10). O.H. Østmo/Arne Arnesen.

NMK DRAMMEN KLUBBMESTERSKAP IS OG SNØ:

1). Einar Nålby – Saab V4, 2). Bjørn henriksen – VW 1302 S, 3). Bent Berthelsen – Saab V4, 4). Jarle Røren – Saab V4, 5). Erik Lund – BMW 2002, 6). Jan eriksen – Datsun 1000, 7). Birger braathen – Volvo PV, 8). Jan hansen – BMW 2002, 9). Ivar Iversen – Saab V4, 10). Per Simen Horne – Mazda 1300, 11). Knut Arhur Norstad – Volvo 145, 12). Terje Steen – VW 1300, 12). Jan Buxrud – BLMC Mini, 14). Per M. braathen – Ford Cortina, 14). Stein A. Grøndal – VW 1200, 16). Kjell Bakke – Volvo 122, 17). Hans M. Funnesdal – Ford Cortina GT, 18). Jan Arne reese – Renault R8, 19). Øyvind Sjødal – Toyota, 20). Tom Egeland – Ford Cortina, 21). Richard Støen – BMW 2002, 22). Arild Bjørnerud – Renault R10, 23). Arne Green – BLMC Mini, 24). Arne Stenshorne – Opel kaptein, 25). Svein Tore Lund – BMW 1600, 26). Leif Brugård – Ford Cortina, 27). Knut Vestby, 28). Sverre v.d. Eynden – Volvo 122.

RALLY NORGE 1971.

Fulttreffer for Per-Inge Walfridsson var headingen etter avsluttet Rally Norge i September 1971. Dette var PI sin første rallytriumf og ble betegnet som en seier for ”den lille mannen i den store Volvoen”.

Kampen om seieren sto mellom Walfridsson og Per Eklund, sistnevnte i en Saab med full service fra fabrikken og PI i sin private Volvo 142.

I rallyet inngikk også en nordisk landskamp, der det finske laget besto av Hannu Palin/Opel, Eero Soutulahti/Volvo, Tapio Rainio/Opel, Pekka Vilpponen/Opel og Markku Alen/Volvo. Svenskene stilte med Arne Allansson/BMW, Anders Käll/BMW, Ingvar Carlsson/BMW, Anders Stenstrøm/Saab og PI Walfridsson/Volvo.

Laget fra Norge hadde følgende sammensetning: Kjell Gudim/Mazda, Arild M. Bråthen/Datsun, Per S. Strømberg/Volvo, Jan Gustavsson/Volvo og John Unnerud/Saab.

Totalt rullet 80 ekvipasjer over startrampen, og av disse var det 34 som til slutt tok seg i mål.

Løpet hadde etter hvert opparbeidet seg en viss tradisjon og fartsetappene var mye av de samme fra år til år. De fleste beliggende i typisk fjellterreng. Det ble fleipet med at det snart ville bli publisert banerekorder for de enkelte etappene. Nytt for året var at starten ikke var forlagt til Oslo, men Lillestrøm, og at Lillehammer var valgt til målplass.

Fra start var det tre mann som innledet en hard fight, PI Walfridsson, Per Eklund og Hannu Palin. De fulgte hverandre som skygger og skiftet stadig plassering.

Ved halvkjørt løp, etter mange motstridende opplysninger og mye regning fram og tilbake, viste det seg at Walfridsson ledet med noen sekunder foran Per Eklund og Hannu Palin, og det ble regnet med at Per Eklund til slutt ville få en ny seier i et norsk rally.

Lengre bak i feltet var det også hard kamp, blant annet om hvem som skulle bli beste nordmann og vinne det norske mesterskapet i rally. Tre mann hadde muligheten, Trond Schea, John Unnerud og Jan Gustavsson.

Trond Schea startet langt bak i feltet, da man hadde surra med påmeldingen, slik at denne hadde kommet for sent inn. Det sene startnummeret virket ikke å bekymre Schea som uttalte at ”taktikken var å kjøre hardt ut for deretter å slappe litt av på tempoet dersom bilen viste seg å holde”. På den måten regnet han med å skremme vannet av noen av konkurrentene. Taktikken viste seg og holde og Schea leverte en av sine beste rallyinnsatser på flere år, mye kanskje takket være den rutinerte kartleseren ved denne anledning, Monty Karlan. Samarbeidet dem i mellom virket å flyte perfekt. De kunne da også notere seg for enkelte etappeseire, og kjørte jevnt fort og kunne til slutt innkassere sin første NM-tittel i rally.

John Unnerud skuffet vel kanskje litt i løpet. Han var ikke i kjørehumør og da klaffer lite. I mål havnet han på en 8. plass, noe som vel ikke var i pakt med ambisjonene, i en bil med full fabrikkdekning.

Den andre halvdelen av løpet endret ikke synderlig på resultatene. PI Walfridsson vant til slutt med 27 sekunder foran Per Eklund. Fjorårsvinneren Bert Gustavsson havnet helt nede på 10. plass.

Landskampen ble vunnet av Sverige to poeng foran Norge og Finland.

Ved avslutningen av den innlagte TV-etappen kjørte en av deltagerne, Per Engseth, inn i en parkert Honda som var eid av den norske Honda-importøren Hanne Skotvedt. Den lille Hondaen fikk betydelige skader. Det het seg at det var TV-teamet som hadde flyttet målpasseringen 100 meter. Etter uhellet ble den flyttet tilbake, men publikummet, som naturlig nok vas nysgjerrig medførte at løpet ble en god del forsinket. Saken ble slått stort opp i Dagbladet, og det ble derfor spekulert i om dette var det siste rallyet på norsk jord. Den norske samferdselsministeren, Reiulf Steen, fikk nedsatt et utvalg som skulle vurdere et eventuelt forbud. Det var ventet at innstillingen ikke ville slå positivt ut for de motorinteresserte.

Det hele endte med et at det ikke ble nedlagt noe direkte forbud, men at reglene i praksis tilsa at det ikke ville være praktisk mulig å gjennomføre noe rally i Norge.

Resultater:

Gruppe 2: 1). Per-Inge Walfridsson/Kjell Nilsson – Volvo 142, 2. Per Eklund/Birger pettersson – Saab V4, 3. Hannu Palin/Jyrki Ahava – Opel Kadett, 4. Trond Schea/Monty Karlan – Ford Escort TC, 5. Jan Gustavsson/Trond Gustavsson – Volvo 142, 6. Markku Alen/Juhani Toivonen – Volvo 142, 7. Eero Soutulahti/Timo Alanen – Volvo 142, 8. John Unnerud/Steinar Svendsen – Saab V4, 9. Per S. Strømberg/Tore Knudsen – Volvo 142, 10. Bert Gustavsson/Egil Moreite – Volvo 142, 11). Johnny Nyengen/Trygve Tuverud – Saab V4, 12). Lasse Jønsson/Alf Quist – Saab V4, 13). Janne Andersson/Stig Høgsæter – Saab V4, 14). Jan Nielsen/Sverre M. Bryde – Saab V4, 15). Knut Sandberg/John Sandberg – Ford Escort GT, 16). Finn Ryhl-Andersen/Jan Johansson – Ford Escort Mexico, 17). Gunnar Damm/Svein Nygaard – Vauxhall Viva GT.

Gruppe 1: 1. Ingvar Carlsson/Lars-Göran Berg – BMW 2002, 2. Kjell Gudim/Kjell Aaen – Mazda RX2, 3. Bjørn Flygind/Ola Reiersen – Opel Rally Kadett. 4. Per Gunnar Nygaard/Steinar Jortun – Renault R8, 5). Hans Stubberud/Kjell Tandberg – Opel Kadett, 6). Egil Johannessen/Hanne Skotvedt – Honda N600, 7). Gunnar Juvberget/Rolf Slæperud – Opel Rally Kadett, 8). Gunnar Ringerike/Arne Eikåsen – Mazda RX 2, 9). Anders Blomberg/Tor Korsvold – Ford Escort GT, 10). Aksel S. Bjørnestøl/Gunnar Kasin – Datsun 1600 SSS, 11). Arild Løvå/Wenche Knudtzen – Moskwich 1500, 12). Tore Pettersen/Terje Pettersen – Opel Rally Kadett, 13). Håvard Skoglund/Ragnar Sorknes – Saab V4, 14). Tom Monsen/Erik A. Lier – Saab V4, 15). Randi Tangeland/Karin Magnussen – Fiat 850 Special, 16). Ragnar Berthelsen/Helge U. Andersen – Ford Escort, 17). Trine Jensen/Anne Sture – Ford Escort, 18). John Hoel/Leiv Aasen – Skoda 100 L, 19). Tore Voldmo/Børge H. Larsen – VW 1302 S, 20). Arne Garvik/Per Engen – Honda N600.

Nasjonal klasse: 1. Erik Falo/Svein Ekornes – VW

SANDSPRETTEN FERDIGHETSCUP NMK DRAMMEN:

1). Einar Nålby – Saab V4, 2). Bent Berthelsen – Saab V4, 3). jan Arne reese – BLMC, 4). Simen Horne – Mazda, 5). Bjørn henriksen – Vw 1302, 6). Birger Braathen – Volvo PV, 7). Ivar Iversen – Saab V4, 8). Richard Støen – BMW 2002 og Hans Ivar Wrålid – NSU TT, 10). Stein A. Grøndal – VW 1200, 119. Jan Eriksen – Datsun, 12). Bjørn Thorgersen – NSU TT, 13). hans M. Funnesdal – Ford Cortina GT, 14). per martin Bråthen – Ford Cortina, 15). Arne Green – BLMC 1000, 16). Knut Artur Norstad – Saab, 17). Sverre v.d. Eynden – Volvo Amazon, 18). Thorstein Fønseth – Datsun 1200, 19). Svein Tore Lund – BMW 1600, 20). Gunnar Gundersen – Peugeot 404, 21). Øyvind Sjødal – Tyoyota, 22). Eyolf Aanensen – Ford Cortina GT, 23). Per Aanrud – Datsun SSS, 24). Arild Bjørnerud – Renault R10, 25). Leif Brugård – Ford Cortina GT, 26). Olav Solheim – Ford Escort.

PO-SPIRALEN DRAMMEN LØP 1:

Klasse C1: 1). Grunde Espeland/Stein Svendsen, 2). P. Kr. Gulbrandsen/Per Gommerud, 3). Arne Schei Tor Halvorsen, 4). Turid Harris Hansen/Bjørn Harris Hansen, 5). Harald Jokstad/Bjørn Bentzen, 6). H.J. Drægni/Reidar Grønli.

Klasse C2: 1). 1). Svein Ristvedt/Håvard Odden, 2). Yerje Stavås/John Willy Nilsen, 3). Marian Mauer/Roar Heggnes, 4). Harry Koberg/Vidar Thorsdalen, 5). Knut Vestby/Åge S. Øren, 6). R.S. Gundersen/Gunnar Skridshoel.

PO-SPIRALEN DRAMMEN LØP 2 1971

Klasse C1: 1). Oddbjørn Antonsen/Werner Antonsen, 2). Gulbrand Gjellerud/Per H. Sælebakke, 3). Bjørn Førsund/Bjørn Kjoraas, 4). Harald Jokstad/Bjørn Bentzen, 5). B. Bergersen/P.T. Malmmanger, 6). Turid Harris Hansen/Bjørn Harris Hansen, 7). Per Kr, Gulbrandsen/Per Gommerud, 7). H.J. Drægni/Reidar Grønli..

Klasse C2: 1). Knut Vestby/Åge Øren, 2). Stein Grøndal/Knut Brunsell, 3). Randi H. Andreassen/Bjørn H. Andreassen, 4). Svein Ristvedt/Håvard Odden, 5). Harry Kolberg/Vidar Thorsdalen, 6). Terje Stavås/John W. Nilssen, 7). Marian Mauer/Roar Heggnes.

PO-SPIRALEN DRAMMEN LØP 3:

Klasse C1: 1). Harald Jokstad/Bjørn Bentzen, 2). Turid og Bjørn Harris Hansen, 3). Bjørn Førsund/Bjørn Kjørås, 4). Bjørn Torgersen/Svein Kittelsen.

Klasse C2: 1). Terje Stavås/John Willy Nilsen, 2). O.H. Østmo/Arne Arnesen, 3). H. Kartnes/Svein Ristvedt, 4). Knut Vestby/Åge Øyen.

PO-SPIRALEN DRAMMEN LØP 4 1971:

Klasse C1: 1). Oddbjørn Antonsen/Werner Antonsen, 2). Turid Harris Hansen/Bjørn Harris Hansen, 3). Bjørn Førsund/Bjørn Kjøraas, 4). Bjørn Torgersen/Svein Kittilsen, 5). H.J. Drægni/Reidar Grønli, 6). Per Kr. Gulbrandsen/Per Gommerud.

Klasse C2: 1). Knut Vestby/Åge Øren, 2). Stein Grøndal/Jørn Brunsell, 3). Randi Høyer Andreassen/Bjørn Høyer Andreassen, 4). Lars karsen Jr./Gunnar Topstad, 5). Svein Ristvedt/Håvard Odden, 6). Terje Stavås/John W. Nilssen.

SPIRAL-CUPEN PO SAMMENLAGT 1971:

Klasse C1: 1). Oddbjørn Antonsen/Werner Antonsen, 2). Turid Harris Hansen/Bjørn Harris Hansen, 3). Harald Jokstad/Bjørn Bentsen og Bjørn Førsund/Bjørn Kjøraas, 5). Per Kr. Gulbrandsen/Per Gommerud, 6). G. Gjellerud/Per H. Sælebakke, 7). H.J. Drægni/Reidar Grønli, 8). Berge Bergesen/P.T. Malmanger.

Klasse C2: 1). Knut Vestby/Åge Øren, 2). Terje Stavås/John Willy Nilsen, 3). Svein Ristvedt/Håvard Odden, 4). Stein Grøndal/Jørn Brunsell.

1971 - RALLY SØRLAND:

Løpet var det 20. i rekken og ble karakterisert som en suksess for arrangøren.

Saab stilte med fullt fabrikklag i løpet og de la ikkje skjul på at de kom for å vinne. Stig Blomqvist var utvilsomt den store favoritten og hadde vist utmerket kjøring tidligere i sesongen. Han tok da også ledelsen frå start til mål.

Lars Carlsson/Kjell Paulsen skygget Blomqvist fram til etappe 39, men da hadde Rally Kadetten fått så store skader at man måtte bryte.

Per Eklund rykket etter at Carlsson/Paulsen måtte bryte opp til 2. plass, en plassering han holdt til mål.

Per Inge Walfridsson ble karakterisert som et trivelig bekjentskap, som i sin Gruppe 2 Volvo Amazon lenge lå og lurte på sjette, sjuende plass, mens som tilslutt klatret opp til en tredjeplass.

John Unnerud ble beste nordmann på en femteplass.

Løpet ble avviklet utan uhell og ble nærmest kjørt under politieskorte, men deltagerne holdt seg innenfor de hastighetsreglene som gjaldt på offentlig vei. Man stilte seg imidlertid spørsmålet etter løpet hvorvidt man ville få lov til å arrangere sitt 21. Sørlandsrally. Myndighetene hadde startet sin saumfaring av sporten. Lokalavisen Fedrelandsvennen stilte på lederplass etter løpet spørsmål om det ikkje er noe selvmotsigende i at Staten jobber for å begrense trafikkdøden og bedre trafikksikkerheten og samtidig tillater at man arrangerer rally.

Arrangøren måtte også tåle litt kritikk etter løpet. Det ble klaget på dårlige veier og at arrangementet var for stort for den ”lille” arrangørklubben. Løpsleder Ole Jochumsen ga imidlertid saklig og greie svar på kritikken, og i ettertid syntes det som om Dagbladet hadde gått litt hardt ut.

1). Stig Blomqvist/Arne Hertz – Saab V4, 2). Per Eklund/Rolf Carlsson – Saab V4, 3). Per-Inge Walfridsson/Kjell Nilsson – Volvo, 4). John Unnerud/Steinar Svendsen – Saab V4, 5). Jan Gustavsson/Trond Gustavsson – Volvo 142, 6). Tom Trana/Knut Moberg – Saab V4, 7). Bert Gustavsson/Gøran Frisk – Volvo, 8). Helge Menkerud/Rolf Strand – Ford Escort, 9). Gunnar Nordstrøm/O. Lindholm, 10). Kjell Wangen/T.W. Olsen – VW 1302, 11). Per Strømberg/Tore Knudsen – Volvo 142, 12). Arild M. Bråthen/Geir Finnbråten – Datsun 1600 SSS, 13). Bent Bertelsen/Rickard Støen – Saab, 14). Asgeir Engjom/Magne Halbakken – Volvo, 15). Aksel Bjørnestøl/G. Kasin – Datsun, 16). Jan Gundersen/E. Rød – VW 1302, 17). Egil Johannessen/Hanne Skotvedt – Honda, 18). Anders Blomberg/K. Kristiansen – Ford, 19). Gunnar Juvberget/Arve Opås – Opel, 20). Jan Nielsen/Terje Austad – Saab, 21). H.O. Guntveit/S. Larsen – Ford, 22). Jan Skute/I. Strøm – DAF, 23). Trine Jensen/A. Lepsøe - Ford Escort GT

1971 - KNA VINTERRALLY:

1). Per Eklund/Rolf Carlsson – Saab V4, 2). Lennart Nystrøm/Birger Pettersson – Saab V4, 3). Jan Gustavsson/Trond Gustavsson – Volvo 142, 4). Finn Sohlberg/Christer Carlsson – Saab V4, 5). Trond Schea/Kjell Paulsen – Ford Escort TC, 6). John Unnerud/Egil Moreite – Saab V4, 7). Helge Menkerud/Rolf Strand – Ford Escort GT, 8). Kjell Ivarsson/Åke Hedskog – Saab V4, 9). Per Strømberg/Tore Knudsen – Volvo 142, 10). Per Engseth/Tore Halbakken – VW 1302 S, 11). Janne Andersson/Stig Høgsæter – Saab V4, 12). Per Kristiansen/Tore Langerud – Volvo 142S, 13). Tom Hotvedt/Ola Sæther – BMW 1600, 14). Carl Johan Nystrøm/Bruno Berglund – Volvo 122S, 15). Johnny Nyengen/Leif Kopperud – Renault 16 TS, 16). Per A. Bakke/Arild Grefsli – Opel Kadett Rally,17). Øystein Furuseth/Ivar Sagen – Opel Rally Kadett, 18). Per Svein Iglebæk/Terje Nygren – Volvo 142, 19). Kjell Gudim/Kjell Aaen – VW 1302 S, 20). Bjørn Flygind/Sverre Nyengen – Opel Rally Kadett, 21). Walther Høglund/Sven-Olof Nilsson – Opel Rally Kadett, 22). Erik Brenna/Leif Bolstad – BMW 2002 Ti, 23). Jan Skute/Tore Strøm – Daf 55, 24). Arthur Aune-Iversen/Terje Peersen – Moskwitch, 25). Jan Felumb Kjendlie/Olaf Hellenes – Datsun, 26). Sam Bernhardsson/Åke Redin – Volvo 121, 27). Arild M. Bråthen/Geir F. Finnbråthen – Datsun 1600, 28). Asbjørn Gunnes/Knut Sandberg – Ford Cortina, 29). Anders Blomberg/Kr. Kristiansen – Ford Escort, 30). Tor Øydne/Einar Sandve – Saab V4, 31). Nils Petter Nielsen/Bjørnulf Røshold – Ford Escort GT.

Nasjonal Klasse: 1). Asgeir Engjom/Magne Halbakken – Volvo, 2). Kjell Håkonsen/Per Bjerke – VW 1500, 3). Knut Bjerke/Jan Hroar Bjørklund – Opel Rally Kadett, 4). Øystein Haugerudbråten/Morten Granvold – Saab V4, 5). Trygve Tuverud/Sverre Sveen Skjæggenes – Renault 16 TS, 6). Erik Wiik-Hansen/Odd Haug – Volvo 142 GL, 7). Kåre Brattsveen/Gunnar O. Solvik – Volvo 142 GL, 8). Nils Petter Hellum/Kjell Fredriksen – Saab V4, 9). Hans Stubberud/Kjell Tandberg – Opel Rally Kadett.

Klasse 1: 1). Egil Johannessen/Hanne Skotvedt – Honda N600, 2). Finn Hagerup/Terje Austad – Fiat 850 Special.

Klasse 2: 1). Anders Blomberg/Kr. Kristiansen – Ford Escort GT, 2). Nils Petter Nilsen/B. Røsholdt – Ford Escort GT, 3). Lars Usterud-Svendsen/Bjørn Gundersen – Ford Escort GT.

Klasse 3: 1). Johnny Nyengen/Leif Kopperud – Renault 16 TS, 2). Arthur Aune-Iversen/Terje Peersen – Moskwich, 3). Jan Felumb Kjendlie/Olaf Hellenes – Datsun 1600 SSS, 4). Arild M. Bråthen/Geir Finnbråthen – Datsun 1600 SSS, 5). Asbjørn Gunnes/Knut Sandberg – Ford Cortina Lotus, 6). Tor Øydne/Einar Sandve – Saab V4.

Klasse 4: 1). Per A. Bakke/Arild Grefsli – Opel Rally Kadett, 2). Øystein Furuseth/Ivar Sagen – Opel Rally Kadett, 3). Bjørn Flygind/Sverre Nyengen – Opel Rally Kadett, 4). Walter Høglund/Sven Olof Nilsson – Opel Rally Kadett, 5). Erik Brenna/Leif Bolstad – BMW 2002 Ti.

Klasse 6: 1). Helge Menkerud/Rolf Strand – Ford Escort, 2). Jan Skute/Tore Strøm – Daf 55 Coupe, 3). John Haugland/Thor Kagnes – Skoda 110 L.

Klasse 7: 1). Finn Sohlberg/Christer Carlsson – Saab V4, 2). Trond Schea/Kjell Paulsen – Ford Escort TC, 3). Per Engseth/Tore Halbakken – VW 1302 S, 4). Janne Andersson/Stig Høgsæther – Saab V4.

FERDIGHETSLØP NMK DRAMMEN LYNGÅS GRUSTAK:

Herrer: 1). Jan Arne Reese – BLMC, 2). Bjørn Henriksen – VW 1302 S, 2). Jarle Røren – Saab V4, 4). Ivar Tanum – VW, 5). Hans Tanum – VW, 6). Tore Hansen – Opel Manta, 7). Jan Eriksen – Saab, 8). Steinar Evensen – Volvo 142, 9). Per N. Bråthen – Ford Cortina, 10). Birger Braathen – Volvo PV, 11). Knut Vestby – Peugeot, 12). Harald Jokstad – Ford Cortina, 13). Åge S. Røren – BMW, 14). Per Aanrud – Datsun SSS, 15). Egil Hansen – NSU, 16). Trygve Muldbakken – Volvo 122S, 17). Roar Eriksen – Volvo 145, 18). Iver Iversen – Saab V4.

Damer: 1). Eva Reese – BLMC, 2). Aud Watnebryn Eriksen – Datsun 1000, 3). Gerd Tone Braathen – Volvo PV.

1971 - ISBANE HURDALSJØEN:

Debutantklasse: 1). Arne Berg – BLMC Cooper, 2). Svein Hagen – Opel Rally Kadett, 3). Gerd Alveberg – Austin, 4). Kirsten Monsen – Austin, 5). Frantz Dahl – Ford Escort.

Gruppe 1 int. 1000 ccm: 1). Bjørn Berntz – Fiat, 2). Ivar Gislerud – Austin, 3). Bjørn Enger – Fiat, 4). Terje Johnsen – BLMC.

Gruppe 1 1000-1300 ccm: 1). Jan Simonsen – Renault, 2). Trond Bull Enger – Renault, 3). Arvid Rosenberg – Austin, 4). Terje Hernæs – Morris, 5). Jan Arne Reese – Cooper, 6). Arild Schjærverud – Renault, 7). Geir Tørmoen – BLMC Cooper, 8). Dag K. Jensen – Morris.

Gruppe 1 1300-1600 ccm: 1). Edward Gjølberg – BMW

Gruppe 1 over 1600 ccm: 1). Erik Brenna – BMW 2002, 2). Ottar Solberg – Opel Rally Kadett, 3). Ola Rustad – Volvo, 4). Åge Bøckmann – BMW.

Gruppe 2 int. 1300 ccm: 1). Jan Prøysmo – Austin, 2). Gudmund Fornes – Morris, 3). Gunnar Kittilsen – Ford Escort, 4). Ingar Engan – NSU, 5). Hermann Dalbakk – BLMC.

Gruppe 2 over 1300 ccm: 1). Trond Schea – Ford Escort, 2). Odd Moseby – Ford Escort, 3). Sten Bergstrøm – Ford Escort.

Gruppe 2 over 2500 ccm: 1). Boo Brasta – Opel Commodore.

1971 - NOREFJELL IS CUP KRØDEREN (Lørdag):

Debutant: 1). Thorleif Pedersen – Renault R8 Gordini, 2). Arne Berg – Cooper 1275, 3). Jan Nordlund – Renault R8 Gordini, 4). Kirsten Monsen – Cooper 1275, 5). Finn Bjørnstad – Cooper 1275, 6). Svein Hagen – Opel Rally Kadett, 7). Gerd Alveberg – Cooper 1275, 8). Knut hallan – Cooper 1275, 9). Roar A. Børgerud – Fiat 850, 10). Erik jacoben – Cooper 998, 11). Bent Mikkelsen – Fiat, 12). Nils Erik Klevstad – VW, 13). Sigvald Kleppan – Fiat 850.

Gruppe 1 int. 850 ccm: 1). Bjørn Enger – Fiat 850, 2). Arnt Lilledal – Fiat 850, 3). Tore H. Bratlie – Fiat 850, 4). Øyvind Johnsen – Fiat 850, 5). Egil Hovden – Fiat 850, 6). Jan A. Pedersen – Fiat 850.

Gruppe 1 850-1000 ccm. 1). Geir Bjaaland – Fiat Coupe, 2). Bjørn Berntz – Fiat Coupe, 3). Oddbjørn Ottoson – Cooper, 4). Bjørn Lund – Fiat Coupe, 5). Tom R. Jonassen – Fiat Coupe, 6). Petter Diesen – Fiat Coupe, 7). Loyd Pettersen – Fiat Coupe, 8). Bjørn Danielsen – Cooper.

Gruppe 1 1000-1300 ccm: 1). Jan Simonsen – Renault R8, 2). Terje Schie – Renault R8, 3). Arne Stenshorne – Renault R8, 4). Geir Tørmoen – Cooper, 5). Jan Arne Reese – Cooper, 6). Arvid Rosenberg – Cooper, 7). Erling Johansen – Renault R8, 8). Trond Bull Enger – Renault R8, 9). Lennart Johansen – Renault R8, 10). Arild Schjerverud – Renault R8, 11). Dag Erik Jensen – Cooper, 12). Ole Bjørn Jørgensen – Renault R8.

Gruppe 1 1300-2000 ccm: 1). Ottar Solberg – Opel Rally Kadett, 2). Ola Ustad – Opel Rally Kadett, 3). Aage B. Bøckmann – BMW 2002, 4). Ola Rustad – Volvo 142, 5). Arne Holtet – Volvo Amazon, 6). Erik Brenna – BMW 2002, 7). Jan Hansen – BMW 2002, 8). John R. Lund – Opel rally Kadett, 9). Håkon Stamnes – Ford Cortina, 10). Folke Engebretsen – Ford Cortina.

Gruppe 2: 1). Einar sande – Ford Escort, 2). Gudmund Fornes – BMC, 3). Hermann Dalbakk – BMC, 4). Aksel Erik Busch, 5). Ingar Engan – NSU, 6). Finn J. Jensen – BMC Cooper, 7). Kåre Fjell – Ford Escort, 8). Ole Johan Myhre – BMC, 9). Sverre Løchen – BMC Cooper.

1971 - NORFJELL IS-CUP KRØDEREN (Søndag):

Debutant: 1). Thorleif Pedersen – Renault R8 Gordini, 2). Arne Berg – BMC Cooper, 3). Svein Hagen – Opel Rally Kadett, 4). Gerd Alveberg – BMC Cooper, 5). Finn Bjørnstad – BMC Cooper, 6). Kirsten Monsen – BMC Cooper, 7). Knut Hallan – BMC Cooper, 8). Roar A. Bergerud – Fiat 850, 9). Sigvald Kleppan – BMC Cooper, 10). Erik Jacobsen – BMC Cooper, 11). Nils Erik Kløvstad - VW.

Gruppe 1 1000-1300: 1). Jan Simonsen – Renault R8 Gordini, 2). Per Gunnar Nygård – Renault R8 Gordini, 3). Terje Schie – Renault R8 Gordini, 4). Arild Schjerverud – Renault R8 Gordini, 5). Trond Bull Enger – Renault R8 Gordini, 6). Arne Stenshorne – Renault R8 Gordini, 7). Jan Arne Reese – BMC Cooper S, 8). Geir Tørmoen – BMC Cooper S, 9). Arvid Rosenberg – BMC Cooper S, 10). Terje Hernes – BMC Cooper S, 11). Odd Djøseland – Renault R8 Gordini, 12). Dag Erik Jensen – BMC Cooper, 13). Lennart Johansen – Renault R8 Gordini, 14). Erling Johansen – Renault R8 Gordini, 15). Jan A. Pedersen – Fiat, 16). Arvid Jacobsen – BMC Cooper, 17). Ole Bjørn Jørgensen – Renault R8 Gordini, 18). Knut Olsen – Fiat.

Gruppe 1 1600-2000 ccm; 1). Ottar Solberg – Opel Rally Kadett, 2). Erik Brenna – BMW 2002, 3). Ola Rustad – Volvo 142, 4). Åge B. Bøckmann – BMW 2002, 5). Gunnar Hagerud – Volvo, 6). Jan Hansen – BMW 2002, 7). Iver Nederberg – Opel Rally Kadett, 8). Ola Ustad – Opel Rally Kadett, 9). Øivind Tørmoen – BMW 2002, 10). Kjell Tandberg – Opel Rally Kadett.

Gruppe 2 1000-1300 ccm: 1). Aksel Erik Busch – BMC Cooper S, 2). Hermann Dalbakk – BMC Cooper S, 3). Jan Prøysmo – BMC Cooper S, 4). Finn J. Jensen – BMC Cooper S, 5). Thorbjørn Myhre – BMC Cooper S, 6). Egil Johannessen – BMC Cooper S, 7). Ole Johan Myhre – BMC Cooper S, 8). Sverre Løchen – BMC Cooper S.

1971 - ISBANE RANDSFJORDEN:

Debutant: 1). Thorleif Pedersen – Renault Gordini, 2). Gerd Alveberg – Cooper S, 3). Kirsten Monsen – Austin Cooper, 4). Olav Egge – Opel Rally Kadett, 5). Per Kristiansen – Fiat 850.

Gruppe 1 int. 1000 ccm: 1). Bjørn Enger – Fiat, 2). Kai Ovastrøm, 3). Bjørn Berntz – Fiat, 4). Petter Diesen – Fiat, 5). Ivar Gislerud – Cooper, 6). Oddbjørn Ottosen – Cooper, 7). Terje Johnsen – Austin Cooper, 8). Arnt Lilledal – Fiat, 9). Arve Buflod – Cooper, 9). Asbjørn Hjertun – Austin Cooper, 10). Egil Hovden – Fiat.

Gruppe 1 1000-1300 ccm: 1). Jan Simonsen – Renault, 2). Geir Tørmoen – Cooper S, 3). Terje Schie – Renault, 4). Trond Bull Enger – Renault, 5). Arvid Rosenberg – Austin Cooper S, 6). Arne Stenshorne – Renault Gordini, 7). Dag Erik Jensen – Morris Cooper S, 8). Arild Schjerverud – Renault Gordini, 9). Ole Bjørn Jørgensen.

Gruppe 1 1300-1600 ccm: 1). Asbjørn Gunnes – Ford Cortina, 2). Edvard Gjølberg – BMW, 3). Haakon Stamnes – Ford Cortina Lotus.

Gruppe 2 int. 1000 ccm: 1). John Haugland – Skoda, 2). Oddvar Askersrud – NSU, 3). Aksel Gulbrandsson.

Gruppe 2 1000-1300 ccm: 1). Ingar Engan – NSU, 2). Aksel Erik Busch – BLMC Cooper, 3). Jan Prøysmo – BLMC Cooper, 4). Gunnar Kittilsen – Ford Escort, 5). Finn J. Jensen – BLMC Cooper, 6). Gudmund Fornes – Morris Cooper.

Gruppe 2 over 1300 ccm: 1). Trond Schea – Ford Escort, 2). John Unnerud – BMW, 3). Odd Moseby – Ford Escort, 4). Einar Sande – Ford Escort, 5). Sigvard Johansson – Saab, 6). Terje Hansen – BLMC Cooper.

1971 - ISBANE SKUMSJØEN:

Debutant: 1). Tore Haugerudbraaten – Ford Capri, 2). Hans Stubberud – Opel, 3). Per Kristiansen – Opel Rally Kadett.

NM runde Klasse 1: 1). Bjørn Berntz - Fiat, 2). Bjørn Lund – Fiat, 3). Ivar Gislerud – Austin, 4). Arnt Lilledal – Fiat, 5). Bernt Mikkelsen – Fiat.

NM runde Klasse 3: 1). Asbjørn Gunnes – Ford Cortina, 2). Håkon Stamnes – Ford Cortina, 3). Terje Sveinsvoll – Mazda, 4). Bjørn Tore Larsen.

NM runde Klasse 5: 1). Oddvar Askersrud – NSU, 2). John Haugland – Skoda, 3). Aksel Gulbrandson – Fiat Abarth.

NM runde Klasse 7: 1). Trond Schea – Ford Escort, 2). John Unnerud – BMW, 3). Einar Sande – Ford Escort, 4). Reidar Teksum – VW.

Skumsjøløpet:

Klasse 1: 1). Ivar Gislerud – Austin Cooper, 2). Bjørn Lund – Fiat, 3). Bernt Mikkelsen – Fiat.

Klasse 3: 1). Håkon Stamnes – Ford Cortina, 2). Asbjørn Gunnes – Ford Cortina.

Klasse 5: 1). John Haugland – Skoda, 2). Aksel Gulbrandsen – Fiat Abarth, 3). Oddvar Askersrud – NSU.

Klasse 7: 1). John Unnerud – BMW, 2). Trond Schea, 3). Einar Sande.

1971 - ISBANE MJØSRACET:

Debutant: 1). Kjell E. Jensen – Opel, 2). Helge A. Tandberg – Opel, 3). Thor Haugerudbråten – Ford.

Gruppe 1 int. 1000 ccm: 1). Bjørn Enger – Fiat, 2). Lloyd Pettersen – Fiat, 3). Oddbjørn Ottosen – BMC Cooper.

Gruppe 1 1000-1300 ccm: 1). Jan Simonsen – Renault, 2). Egil Stenshagen – BMC Cooper, 3). Arne Stenshorne – Renault.

Gruppe 1 1600-2000 ccm: 1). Iver Nederberg – Opel, 2). Magnar Bromseth – BMW, 3). Svein Hagen – Opel.

Gruppe 1 over 2000 ccm: 1). Trond Schea – Ford.

Gruppe 2 1000-1300 ccm: 1). Ingar Engan – NSU, 2). Jan Prøysmo – BMC Cooper, 3). Gunnar Kittilsen – Ford.

Gruppe 2 1300-2500 ccm: 1). Trond Schea – Ford, 2). Odd Moseby – Ford, 3). John Unnerud – BMW.

1971 - ISBANE BJØRKELANGEN:

Debutant: 1). Svein Hagen – Opel Rally kadett, 2). Kjell E. Jensen – Opel Rally kadett.

Gruppe 1 int. 1000: 1). Ivar Gislerud – BMC, 2). Tore H. Bratlie – Fiat, 3). Geir Bjaaland – Fiat.

Gruppe 1 1000-1300 ccm: 1). Jan Simonsen – Renault, 2). Arne Stenshorne – Renault, 3). Terje Schie – Renault.

Gruppe 1 over 1300 ccm: 1). Ottar Solberg – Opel Rally Kadett, 2). Erik Brenna – BMW, 3). Iver Nederberg – Opel, 4). Ola Ustad – Opel.

Gruppe 2 int. 1000 ccm: 1). Oddvar Askersrud – NSU, 2). John Haugland – Skoda.

Gruppe 2 1000-1300 ccm: 1). Gudmund Fornes – BMc Cooper S, 2). Egil Johannessen – BMC, 3). Hermann Dalbakk, 4). Jan Prøysmo – BMC, 5). Johan Meegaard – Renault.

Gruppe 2 over 1300 ccm: 1). Boo Brasta – Opel Commodore, 2). Trond Schea – Ford Escort, 3). John Unnerud – BMW, 4). Erik Berger – Ford, 5). Sigvard Johansson – Saab.

1971 - BANELØP FORUS:

Gruppe 1 Int. 1000 ccm: 1). Bernt Mikkelsen – Fiat, 2). Per Løland – Fiat, 3). Terje Sveinsvoll – Skoda.

Gruppe 1 Int. 1300 ccm: 1). Sverre Følid – Renault, 2). Henning Sjøsæther – Renault, 3). Ole B. Jørgensen – Renault

Gruppe 1 Int. 1600 ccm: 1). Ole Evje Olsen – Datsun, 2). Trond Bull Enger – Datsun, 3). Aksel Bjørnestøl – Datsun

Gruppe 1 Int. 2000 ccm: 1). Ola Rustad – Volvo, 2). Jan Hansen – BMW, 3). Fredrik S. Christensen – Volvo.

Gruppe 2 Int. 1000 ccm: 1). John Haugland – Skoda, 2). Gaute Edland – DKW, 3). Rune Edland – Fiat.

Gruppe 2 Int. 1300 ccm: 1). Gudmund Fornes – Morris, 2). Arnold Larsen – Renault, 3). Terje Sveinsvoll – Skoda

Gruppe 2 Int. 2000 ccm: 1). Trond Schea – Ford Escort, 2). Erik Aaby – Opel Rallye Kadett

Formel V: 1). Ole B. Jørgensen, 2). Ingvar Krohn, 3). Magnar Eikås

1971 - LARVIK BAKKELØP:

Gruppe 1 int. 1000 ccm: 1). Bjørn Berntz – Fiat, 2). Øyvind Johnsen – Fiat, Per Kristiansen – Fiat, 4). Arve Buflod – BMC Cooper, 5). Kai Ovastrøm, 6). Odd Sandberg, 7). Bent Michelsen, 8). Bjørn Lund, 9). Geir Sveinsvoll, 10). Audun Olsen.

Gruppe 1 int. 1300 cm: 1). Jan Simonsen – Renault, 2). Arild Schjerverud – Renault, 3). Ole Bjørn Jørgensen – Renault, 4). Sverre Følid, 5). Arne Stenshorne.

Gruppe 1 int. 1600 ccm: 1). Trond Bull Enger – Datsun, 2). Anne Majorsæther – Saab V4.

Gruppe 1 int. 2000 ccm: 1). Ola Rustad – Volvo, 2). Iver Nederberg – Opel, 3). Erik Brenna – BMW, 4). Fredrik S. Christensen, 5). Arne Holtet, 6). Jan Nordlund.

Gruppe 2 int. 1000 ccm: 1). Harald F. Shetelig – Fiat Abarth, 2). Lennart Johansson – Saab

Gruppe 2 int. 1300 ccm: 1). Aksel E. Busch – BMC Cooper, 2). Gunnar Kittilsen – Ford Escort GT

Gruppe 2 int. 1600 ccm: 1). Kristian Strøm – Ford Escort TC, 2). Trond Schea – Ford Escort TC

Gruppe 2 int. 2000 ccm: 1). Johnny Nyengen – Saab V4, 2). Per Eklund – Saab V4, 3). Ola Rustad – Volvo, 4). Erik Aaby – Opel, 5). Per Kristiansen.

1971 - GARDERMORACET:

Gruppe 1 int. 1000 ccm: 1). Ivar Gislerud – BMC Cooper, 2). Egil Stenshagen – BMC Cooper, 3). Tore H. Bratlie – Fiat, 4). Bjørn Berntz – Fiat, 5). Loyd Pettersen - Fiat, 6). Terje Johnsen – Austin Cooper, 7). Arve Buflod – Morris Cooper, 8). Tom R. Jonassen – Fiat, 9). Øyvind Johnsen - Fiat.

Gruppe 1 1000-1300 ccm: 1). Jan Simonsen – Renault, 2). Arne Stenshorne – Renault Gordini, 3). Arvid Rosenberg – BLMC Cooper S, 4) Terje Hernæss – BMC Cooper S, 5). Jan W. Walmann - NSU.

Gruppe 1 over 1300 ccm: 1). Erik Brenna – BMW, 2). John Ricard Lund – Opel Kadett, 3). Ottar Solberg – Opel, 4). Ola Rustad – Volvo, 5). Per A. Bakke – Opel Kadett, 6). Jan Hansen – BMW, 7). Søren Tenggren – Audi Super 90, 8). Svein Hagen – Opel Kadett, 9). Bjørn Enger – Ford Cortina Lotus.

Gruppe 1 over 2000 ccm: 1). Erik Rylander – Mazda RX2, 2). Kjell Gudim – Mazda RX2

Gruppe 2 int. 1000 ccm: 1). John Haugland – Skoda, 2). Lennart Johansson – Saab.

Gruppe 2 1000-1300 ccm: 1). Gudmund Fornes – Cooper S, 2). Egil Johannessen – Cooper S, 3). Thorbjørn Myhre – Cooper S.

Gruppe 2 1300-1600 ccm: 1). Trond Schea – Ford Escort TC, 2). Einar Sande – Ford Escort TC.

Gruppe 2 over 1600 ccm: 1). Boo Brasta – Opel Commodore, 2). Gunnar Bergersen – Volvo, 3). Birger Tangeland – BMW.

1971 - FESTNINGSLØPET:

Gruppe 1 int. 850 ccm: 1). Bjørn Enger – Fiat 850, 2). Tore Syversen – Fiat, 3). Marty Seydsala – Honda 600, 4). Juhanni Lensikorpi – Honda 600, 5). Tore H. Bratlie – Fiat 850.

Gruppe 1 850-1300 ccm: 1). Arne Stenshorne – Renault, 2). Egil Stenshagen – BMC Cooper S, 3). Arild Schjerverud – Renault, 4). Lennart Johansen – Renault, 5). Terje Johnsen – BMC Cooper, 6). Trine jensen – Ford Escort, 7). Jarle Berg – Renault R8, 8). Per Kristiansen - Fiat.

Gruppe 1 1300-2000 ccm: 1). Per A. Bakke – Opel, 2). Anders Kulläng – Opel, 3). Ottar Solberg – Opel, 4). Iver Nederberg – Opel, 5). Ola Rustad – Volvo 142, 6). Kalla Aksala – Opel, 7). Trond Bull Enger – Datsun 1600 SSS, 8). Svein Hagen - Opel, 9). Eva Heinonen – Opel, 10). Kjell Tandberg – Opel, 11). John Richard Lund – Opel Rally Kadett, 12). Håkon Stamnes – Ford Cortina Lotus, 13). Jan Hansen – BMW 2002 Tii, 14). Erik Brenna – BMW 2002 Tii, 15). Hans Stubberud – Opel Kadett, 16). Fredrik Smith Christensen – Volvo 142 S, 17). Sigmund Bakstad – Opel Rally Kadett.

Gruppe 2 850-1300 ccm: 1). Aksel Erik Busch – BMC Cooper, 2). Jack Mononen – Hillman Imp

Gruppe 2 1300-1600 ccm: 1). Trond Schea – Ford Escort TC, 2). Per Engseth – VW 1302, 3). Kai Bråthen – Ford Escort TC, 4). Odd Moseby – Ford Escort.

Gruppe 2 1600-2000 ccm: 1). Per Eklund – Saab V4, 2). John Unnerud – Saab V4, 3). Heikki Majander – Opel, 4). Birger Tangeland – BMW, 5). Per Inge Walfridsson – Volvo Amazon.

1971 - BAKKELØP HURDAL:

Gruppe 1 int. 850 ccm: 1). Odd H. Sandberg – Fiat 850, 2). Tore Syvertsen – Fiat 850.

Gruppe 1 850-1000 ccm: 1). Arve Buflod – BLMC Cooper, 2). Bjørn Enger – Fiat 850 Coupe.

Gruppe 1 1000-1300 ccm: 1). Arne Stenshorne – Renault Gordini, 2). Jan Simonsen – Renault Gordini.

Gruppe 1 1300-1600 ccm: 1). Bent Lundbye – Datsun 1600 SSS, 2). Trond Bull Enger – Datsun 1600 SSS, 3). Anne Majorsæter – Saab V4.

Gruppe 1 1600-2000 ccm: 1). Ola Rustad – Volvo 142 GL, 2). Iver Nederberg – Opel Rally Kadett, 3). Sigmund Bakstad – Opel rally kadett.

Gruppe 1 over 2000 ccm: 1). Erik Rylander – Mazda RX2.

Gruppe 2 inntil 1300 ccm: 1). Aksel Erik Busch – BLMC Cooper, 2). John Haugland – Skoda, 3). Jan Erik Skute – Daf.

Gruppe 2 1300-1600 ccm: 1). Trond Schea – Ford Escort, 2). Kjell Wangen – VW 1302 S.

Gruppe 2 1600-2000 ccm: 1). Per Eklund – Saab V4, 2). Odd Moseby – Ford Escort, 3). Per Kristiansen – Volvo.

1971 - BAKKELØP TRONDHEIM

Etter sigende det første bakkeløp nord for Dovre på nesten 40 år. Traseen var på 1775 meter i nærheten av Schjetlein Landbruksskole, med KNA som arrangør.

Gruppe 1 int. 850 ccm: 1). Odd H. Sandberg – Fiat 850, 2). Bjørn Enger – Fiat 850.

Gruppe 1 850-1000 ccm: 1). Arve Buflod – Morris Cooper.

Gruppe 1 1000-1300 ccm: 1). Jan Simonsen – Renault 8 Gordini, 2). Arne Stenshorne – Renault Gordini, 3). Sverre Følid – Renault 8 Gordini, 4). Kjell A. Kristiansen – BLMC Cooper S.

Gruppe 1 1300-1600 ccm: 1). Haakon Solemsli – BMW 1600 Ti, 2). Anne majorseter – Saab V4.

Gruppe 1 over 1600 ccm: 1). Ola Rustad – Volvo 142, 2). Iver Nederberg – Opel Rally Kadett, 3). Sigurd Bakstad – Opel Rally Kadett.

Gruppe 2 850-1000 ccm: 1). John Haugland – Skoda.

Gruppe 2 1000-1300 ccm: 1). Gunnar Kittilsen – Ford Escort GT, 2). Kay Hedberg – BMC Cooper S.

Gruppe 2 1300-1600 ccm: 1). Trond Schea – Ford Escort TC.

Gruppe 2 over 1600 ccm: 1). Magnar Bromseth – Opel Rekord.

1971 - SANDSPRETTEN:

Gruppe 1 int. 850 ccm: 1). Bjørn Enger – Fiat, 2). Tore Syversen – Fiat, 3). Øyvind Johnsen – Fiat.

Gruppe 1 850-1000 ccm: 1). Ivar Gislerud – BMC Cooper, 2). Bjørn Berntz – Fiat, 3). Bernt Mikkelsen – Fiat, 4). Arve Buflod – BMC Cooper.

Gruppe 1 1000-1300 ccm: 1). Jan Simonsen – Renault, 2). Arne Stenshorne – Renault, 3). Sverre Følid – Renault, 4). Yngvar Ekornes – BMC Cooper S, 5). Finn Bjørnstad – BMC Cooper S, 6). Ole Bjørn Jørgensen – Renault.

Gruppe 1 1300-1600 ccm: 1). Trond Bull Enger – Datsun, 2). Berndt Edv. Lundby – Datsun, 3). Anne Majorsæter – Saab V4.

Gruppe 1 1600-2000 ccm: 1). Erik Brenna – BMW, 2). Ola Rustad – Volvo 142, 3). Kjell Tandberg – Opel, 4). Iver Nederberg – Opel, 5). Sigmund Bakstad – Opel, 6). Hans Stubberud – Opel, 7). Jan Nordlund – BMW, 8). Fredriks S. Christensen – Volvo.

Gruppe 1 over 2000 ccm: 1). Kjell Gudim – Mazda RX2, 2). Erik Rylander – Mazda RX2.

Gruppe 2 int. 1300 ccm: 1). Aksel Erik Busch – BMC Cooper, 2). Egil Stenshagen – BMC Cooper, 3). Petter Diesen – Fiat Abarth.

Gruppe 2 1600-2000 ccm: 1). Per Eklund – Saab V4, 2). John Unnerud – Saab V4, 3). Lasse Carlsson – Opel

NM I RALLY:

Fører: 1). Trond Schea, 2). Jan Gustavsson, 3). John Unnerud, 4). Helge Menkerud, 5). Per S. Strømberg

2. Førere: 1). Trond Gustavsson, 2). Steinar Svendsen, 3). Egil Moreite, 4). Rolf Strand, 5). Tore Knudsen

NM I ISRACE:

Klasse 1: 1). Bjørn berntz, 2). Ivar Gislerud, 3). Bjørn Enger.

Klasse 2: 1). Jan Simonsen, 2). Terje Schie, 3). Trond Bull Enger.

Klasse 4: 1). Ottar Solberg, 2). Erik Brenna, 3). Ola ustad.

Klasse 5: 1). Oddvar Askersrud, 2). John Haugland, 3). Axel Gulbrandson.

Klasse 6: 1). Jan prøysmo, 2). Aksel Erik Busch, 3). Gudmund Fornes.

Klasse 7: 1). Trond Schea, 2). John Unnerud, 3). Odd Moseby.

KNA’S KLUBBMESTERSKAP:

Førere: 1). Kai Bråthen, 2). Knut Bjerke, 3). Finn R. Jacobsen, 4). Nils Granberg, 5). Carl Knudtzen.

Kartlesere: 1). Arne Eikåsen, 2). Arild Antonsen, 3). Monty Karlan og Willy Paulsen, 5). Kjell Olav Aamodt.

1971:

ACROPOLIS RALLY: 71

1). Ove Andersson/Arne Hertz – Alpine Renault A 110, 2). Jean-Pierre Nicholas/Michel Vial – Alpine Renault A110, 3). Simo Lampinen/John Davenport – Lancia Fulvia

MAROKKO RALLY: 71

1). Jean Deschazeaux/Jean Plassard – Citroen SM, 2). Guy Chasseuil/Christian Baron – Peugeot 504, 3). Bernhard Consten/S. Motte – Citroen DS 21

MONTE CARLO RALLY: 71

Norske lag: Ulrich Møller Halvorsen/Ørnulf Wiig – Ford, Per A. Bakke/Kjell Fredriksen – Opel, Carl Knudtzen/Wenche Knudtzen – Saab, Leif Vold Johansen/Knut Steen – Saab, Harald Hellum/Karianne Hellum – Saab, Magne Lunde/Johs Faale – BMW, Ragnar Thon/Leiv Aasen – VW, Johan Johannessen/Terje Carlsen – BMW, Rune Val Aksmar/Terje Thoresen – Opel, Gunnar Juvberget/Rolf Slæperud – Skoda, Aage Bøckmann/Tore Torell – BMW, Kjell Gudim/Kjell Paulsen – Mazda, Edward Gjølberg/Arne B. Dahl – BMW, Per S. Strømberg/John Haraldsen – Volvo, Dag Johannessen – Alfa Romeo, Gunnar Ringerike/Monty Karlan – BMW, Kai Bråthen/Arild Antonsen – Ford.

254 påmeldte hvorav 248 startet. 171 av disse nådde Monte Carlo. Lisboa og Dover var sløyfet som startsted, mens starten i Storbritannia nå var relokalisert til Glasgow i Scotland, et sted som ikke var benyttet siden 1964. Nye startsteder var også Bucuresti, Almeria i Spania og Marrakech i Marokko. Det sistnevnte hadde lokket 38 startende som fikk en trivelig tur over Gibraltarsteredet og deretter langs kysten til godt inn i Frankrike før man kjørte inn i landet til det felles møtestedet i Gap. Glasgow ble i likhet med Dover ingen suksess og bare ti britiske lag valgte å starte herfra.

Fabrikkteamene dette året omfattet ikke mindre enn 7 Alpine-Renault, fem Lancia Fulvia, tre Datsun 240 Z pluss fire Porsche. Av markedsmessige årsaker hadde man, mye til førernes fortvilelse, valgt å satse på 914/6. I tillegg var det to Fiat og noen BMW.

I likhet med de siste årene hadde detagerne omtrent ingen snø før de nådde Gap. Første spesialetappen var 38 km lang og over halvparten av distansen var dekket av is. Ove Andersson var raskest fulgt av Therier og Munari.

Den første fjellprøven omfattet 9 fartsetapper og gikk i mye av det samme området som 1969 og 70. Løypa gikk østover til Burzet, nordover til Chambery over Gap og Digne og tilbake til Monte Carlo. Forholdene var nokså varierende med alt fra snøstorm i nærheten av Burzet til bar asfalt.

Ove Andersson/David Stone ledet hele greia etter at etappen var fullført foran jean Claude Andruet, Jean Luc Therier og Bjørn Waldegård. Den første fjellprøven førte til en kraftig reduksjon av startfeltet, slik at bare 30 nådde etappemålet i Monte Carlo.

Den avsluttende fjellprøven medførte ingen større endringer på resultatlisten, annet enn at Therier passerte Andruet og tok 2. plass.

22 ekvipasjer klarte til slutt å ta seg i mål.

Det faktum at Alpine-Renault tok en tredobbelt seier ble av de fleste ansett som et stort pluss hva løpets framtid angikk.

Nr. 1 Ove Andersson/David Stone – Alpine Renault A110, 2). Jean-Luc Therier/Marcel Callewaert – Alpine Renault A110, 3). Jean Claude Andruet/Michel Vial – Alpine Renault A110, 4). Bjørn Waldegård/Hans Thorszelius – VW-Porsche 914/6, 5). Rauno Aaltonen/P. Easter - Datsun 240 Z, 6). Simo Lampinen/John Davenport - Lancia Fulvia, 7). Håkan Lindberg/Sölve Andreasson - Fiat 124 Spider, 8). Bernhard Darniche/Robertet - Alpine Renault, 9). Jean Vinatier/Maurice Gelin - Alpine Renault, 10). Tony Fall/John Wood - Datsun 240Z.

PORTUGAL (TAP) RALLY: 71

Nr. 1 Jean Pierre Nicholas/Jean Todt – Alpine Renault 1800, Nr. 2 Simo Lampinen/John Davenport – Lancia Fulvia, Nr. 3 Bob Neyret/Jacques Terramorsi – Alpine Renault 1600

RAC RALLY: 71

Løpet var på 375 mil med 120 mil spesialetapper.

Norske deltagere var: Kjell Gudim/Johs. Faale – Mazda RX2, John Haugland/Arild Antonsen – Skoda og Terje Sveinsvoll/Ole Magne Evje Olsen.

1). Stig Blomqvist/Arne Hertz – Saab 96 V4, 2). Bjørn Waldegård/Lars Nystrøm – Porsche 911, 3).Carl Orrenius/Lars Persson – Saab 96 V4, 4). Hannu Mikkola – Ford Escort, 5). Timo Mäkinen – Ford Escort, 6). Simo Lampinen – Lancia Fulvia, 7). Per Eklund – Saab V4, 9). Sandru Munari – Lancia Fulvia, 10). Seppo Utriainen – Saab V4, 11). Roger Clark – Ford escort, 12). Gunnar Blomquist – Opel rally Kadett, 13). Andrew Cowan – Ford Escort, 14). Achim Warmbold – BMW, 15). Paul Faulkner – Ford Escort, 16). Olle Dahl – Saab.

SAFARI-RALLY: 71

1). Edgar Herrmann/Hans Schuller – Datsun 240 Z, 2). Shekhar Mehta/Mike Doughty – Datsun 240 Z, 3). Bert Shankland/Chris Bates – Peugeot 504, 4). R. Hillyar/J. Aird - Ford Escort, 5). Sobieslav Zazada/M. Bien - Porsche 911, 6). Vic Preston Jr./B. Smith - Ford Escort, 7). Rauno Aaltonen/Paul Easter - Datsun 240Z, 8). Harry Källstrøm/Gunnar Häggbom - Lancia Fulvia, 9). Robin Ulyate/G. Smith - BMW 2002, 10). Peter Huth/J. McConnell - Peugeot 504

SAN REMO-RALLY: 71

1). Ove Andersson/Tony Nash – Alpine Renault A110, 2). Amilcare Ballestrieri/Arnaldo Bernacchini – Lancia Fulvia, 3). Sergio Barbasio/Piero Sodano – Lancia Fulvia HF

SVENSKA RALLY: 71

1). Stig Blomqvist/Arne Hertz – Saab 96 V4, 2). Lars Nystrøm/Gunnar Nystrøm – BMW 2002 Ti, 3).Harry Källstrøm/Gunnar Häggbom – Lancia Fulvia HF, 4). Bjørn Waldegård – Porsche, 5). Ove Eriksson – Opel Rally kadett, 6). Åke Andersson – Porsche, 7). Anders Kulläng – Opel Rally kadett, 8). Anders Gullberg – BMW, 9). Lillebror Nasenius – Opel, 10). Tom Trana – Saab V4

TUSEN SJØERS RALLY: 71

Hannu Mikkola har en voldsom avkjøring og måtte tilbringe tre uker på sjukehus.

1). Stig Blomqvist/Arne Hertz – Saab 96 V4, 2). Tapio Rainio/Erkki Nyman – Opel Rally Kadet, 3). Markku Alen/Juhani Toivonen – Volvo 142

ØSTERRISKE ALPE-RALLY: 71

1). Ove Andersson/Arne Hertz – Alpine Renault A110, 2). Alcide Paganelli/Nini Russo – Fiat 124 Spyder, 3). Klaus Russling/F. Mikes – VW 1302 S

BERGSLAGSRALLY: 1971

Gruppe 1: 1). Håkan Lindberg - Fiat 125 S, 2) Lillebror Nasenius - Opel Rally Kadett, 3). Gunnar Blomqvist – Opel, 4). Lars Ingvar Ytterbring – Opel, 5). Anders Gullberg – BMW, 6). Sylvia Østerberg – Opel, 7). Lennart Svensk – Opel, 8). Harry Mattsson – Opel, 9). Håkan Svensson – Opel, 10). Per Olof Flogner – Opel, 11). Bo Johansson – BMW, 12). Anders Käll - BMW

Gruppe 2: 1). Stig Blomqvist - Saab V4, 2). Per Inge Walfridsson - Volvo Amazon, 3). Lasse Jönsson – Saab, 4). Tom Trana – Saab, 5). Sven Simonsson - Volvo 122, 6). Morgan Ørneus - Opel Rally Kadett, 7). Helge Menkerud - Ford Escort, 8). Keijo Savolainen - Saab V4, 9). Søren Skanze – Volvo, 10). Tommi Hultelid - Volvo Amazon, 11). Anders Stenstrøm – Saab, 12). Håkan Lindberg - Saab

HÄLLEFORSNATTA:

Klassevinnere: Morgan Örneus – Opel Rally Kadett, Håkan Blixt – VW 1500, Leif Johannesson – Opel Kadett Rally, Örjan Persson – Volvo Amazon, Børje Järkebom – Opel Kadett Rally, Leif Gustavsson – Volvo.

JÄMTRALLY:

1). Stig Blomqvist – Saab V4, 2). Per Eklund – Saab V4, 2). Per Eklund – Saab V4, 3). Ove Eriksson – Opel Rally Kadett, 4). Anders Kulläng – Opel Rally Kadett, 5). Arne Allansson – BMW 2002, 6). Anders Käll – BMW 2002, 7). Ingemar Frohm – Ford Escort TC, 8). Ingvar Carlsson – BMW 2002, 9). Per Erik Sköldin – Volvo Amazon, 10). Håkan Lindberg – Fiat 125 S, 11). Bjørn Zielsdorff – Volvo 142, 12). Roland Andersson – BMW 2002, 13). Per Olof Flogner – Opel Rally Kadett, 14). Rune Åhlin – Opel Rally Kadett, 15). Kent Rubertsson – Volvo Amazon, 16). Lennart Wallmann – BMW 2002, 17). Bertil Persson – Volvo 142, 18). Sylvia østerberg – Opel Rally Kadett, 19). Carl Orrenius – Saab V4, 20). Cronge Norstedt – Saab V4.

MARKNADSNATTA:

1). Ove Eriksson – Opel rally Kadett, 2). Stig Blomqvist – Saab v4, 3). Gunnar Blomqvist – Opel Rally Kadett, 4). Lillebror Nasenius – Opel Rally Kadett, 5). Anders Kulläng – Opel rally Kadett, 6). Ingvar carlsson – BMW 2002, 7). Per Eklund – Saab v4, 8). Roger Johansson – saab V4, 9). Dag pettersson – Opel Rally Kadett, 10). Lasse Jönsson – Saab V4, 11). Ragnar Sandelius – Volvo 122, 12). Morgan Örneus – Opel Rally Kadett, 13). Curt Gøransson – BMW 2002, 14). Sven Simonsson – Volvo 122, 15). Åke Olsson – VW.

SCANDIATROFEEN:

Gruppe 2: 1). Dag Pettersson – Opel, 2). Stig Blomqvist – Saab V4, 3). John Haugland – Skoda 120, 4). Lennart Ekstrand – Saab V4, 5). Leif strømberg – Saab, 6). Erkki Temmes – Saab, 7). Torsten Sahlin – Volvo, 8). Hans eriksson – VW, 9). Bertil Svensson – VW 1302, 10). Torbjørn Axman – Saab.

Gruppe 1: 1). P.O. Flogner – Opel Ascona, 2). Clarence hellberg – Opel Ascona, 3). Ragnar Gyhlenius – Opel Kadett, 4). Leif Löf – Datsun, 5). Kent Quist – Opel Rally Kadett, 6). Leif karlsson – Opel Ascona.

SMÅLANDSRALLY:

1). Stig Blomqvist – Saab V4, 2). Per Eklund – Saab V4, 3). Anders Kulläng – Opel Rally Kadett, 4). Ingvar Carlsson – BMW 2002, 5). Anders Gullberg – BMW 2002, 6). Per Inge walfridsson – Volvo 142, 7). Sven Simonsson – Volvo Amazon, 8). Gunnar Blomqvist – Opel Rally Kadett, 9). Arne Allansson – BMW 2002, 10). Anders Käll – BMW 2002, 11). Håkan Lindberg – Fiat 125 S, 12). Lars ingvar Ytterbring – Opel Rally Kadett, 13). Lillebror Nasenius – Opel Rally Kadett, 14). Bror Danielsson – Opel Rally Kadett, 15). Lars Jansson – Saab V4, 16). Bert Gustavsson – Volvo 142, 17). Jørgen Adolfsson – Opel Rally Kadett, 18). Stefan Einarsson – Saab V4, 19). Anders Sigurdsson – Saab V4, 20). Dag Pettersson – Opel Rally Kadett.

VÄRMLAND RUNDT:

Gruppe 2: 1). Stig Blomqvist – Saab V4, 2). Per Eklund – Saab V4, 3). Ove Eriksson – Opel rally Kadett, 4). Carl Orrenius – Saab V4, 5). Jan Henriksson – Opel Rally Kadett, 6). Lars Nystrøm – BMW 2002, 7). Lars Carlsson – Opel Rally Kadett, 8). Lasse Jönsson – Saab V4, 9). Per Erik Sköldin – Volvo Amazon, 10). Bert Gustavsson – Volvo 142, 11). Anders Stenstrøm – Saab V4, 12). Tom Trana – Saab V4, 13). Per Strømberg – Volvo 142, 14). Bjørn Zielsdorff - Volvo 142, 15). Lars Nyqvist - Volvo 142, 16). Lars Jansson - Saab V4, 17). Stig Abrahamsson - Saab V4, 18). Olle Ekman - Volvo 142, 19). Søren Skanse - Volvo 142, 20). Jan Gustavsson - Volvo 142, 21). Per Kristiansen - Volvo 142, 22). Stig Larsson - Saab V4, 23). Cronge Norstedt - Saab V4, 24). Ragnar Sandelius - Volvo Amazon, 25). Morgan Örneus - Opel Kadett Rally, 26). Sam Bernhardsson - Volvo Amazon, 27). Karl-Olov Sahlsten - Opel Kadett Rally, 28). Arne Krogh - Saab V4, 29). Kenny Öbrink - Volvo 142, 30). Claes-Håkan Andersson - Opel kadett Rally, 31). Per Engseth - VW 1302 S, 32). Bjørn Iderud - Saab V4, 33). Lars Inge Fröderberg - Fiat 125S, 34). Jan Folkesson - Volvo Amazon, 35). Sven Jerkstrand - Opel Kadett Rally, 36). Kjell Melin - Saab V4, 37). Rune Ottosson - BMW 2002, 38). Dag Olsson - Volvo 544, 39). Svante Persson - Saab V4, 40). Kjell Granqvist - Volvo Amazon, 41). Sören Karlsson - Volvo Amazon, 42). Leif Eriksson - Saab V4, 43). Bo Sandberg - Volvo Amazon, 44). Mats Andersson - Volvo Amazon, 45). Sven Stridsberg - Saab V4, 46). Kenth Lundh - Vauxhall Viva GT, 47). Nils Olsson - Volvo 544, 48). Gert Svennungsson - Saab V4.

Gruppe 1: 1). Anders Kulläng - Opel Kadett Rally, 2). Ingvar Carlsson - BMW 2002, 3). Bror Danielsson - Opel Kadett Rally, 4). Arne Allansson - BMW 2002, 5). Gunnar Blomqvist - Opel Kadett Rally, 6). Anders Gullberg - BMW 2002, 7). Lars Ingvar Ytterbring - Opel Kadett Rally, 8). Jørgen Adolfsson - Opel Kadett Rally, 9). Anders Käll - BMW 2002, 10). Lennart Svensk - Opel Kadett Rally, 11). Gunnar Nordstrøm - Opel Kadett Rally, 12). Lars Skoglund - Opel Kadett Rally, 13). Sylvia Østerberg - Opel Kadett Rally, 14). Hans Tolldin - Opel Kadett Rally, 15). Christer Persson - BMW 2002, 16). Roger Ericsson - Opel Kadett Rally, 17). Mats Adolfsson - Volvo 142, 18). Dick Berg - Opel Kadett Rally, 19). Per A. Bakke - Opel Kadett Rally, 20). Jan Jordell - Opel Manta, 21). Arild Bråthen - Datsun 1600 SSS, 22). Ragnar Gyhlenius - Opel Kadett Rally, 23). Torleif Landin - Opel manta, 24). Cenneth Norberg - BMW 2002, 25). Lennart Bromark - Opel Kadett Rally, 26). Stig Johansson - Toyota Corolla, 27). Hans Holmberg - BMW 2002, 28). Arne Jacobsen - Opel Kadett Rally, 29). Jan Gundersen - VW 1302 S, 30). Sten Cassel - Datsun 1600, 31). Karl Olov Ölmin - Opel Kadett Rally, 32). Anders Bjørk - Datsun 1600, 33). Rolf Jägenstedt - BMW 2002, 34). Nils Petter Nielsen - Ford Escort GT, 35). Lilian Lundwall - Saab V4, 36). Garry Johansson - BMW 2002.

AUSTIN-LYAC RALLY:

Gruppe 1 int. 1150 ccm: 1). Erik Pank Nielsen – Renault 8, 2). Perti Ylänen – Toyota og Aksel Pedersen – Fiat 128.

Gruppe 1 1150-1600 ccm: 1). Ole Nielsen – VW 1600 TL, 2). Henning Christensen – Toyota, 3). John jensen – Datsun.

Gruppe 1 over 1600 ccm: 1). Oluf Vester Kristensen, 2). Jørgen Jensen – Ford capri, 3). J. Due-Andersen – BMW 2002.

Gruppe 2 int. 1000 ccm: 1). Back – Sunbeam Imp.

Gruppe 1 1000-1600 ccm: 1). H. Falkner jensen – Austin Cooper S, 2). Jørgen Bindner – Austin Cooper S, 3). Fr. Nielsen – Saab.

Gruppe 2 over 1600 ccm: 1). Jens Nielsen – Volvo 142, 2). Poul Chr. Olsen – Volvo 142, 3). Jørgen Jørgensen – Volvo 142.

AUSTIN-LYAC MINI RALLY:

Klasse 8og 9: 1). Erik Mikkelsen – Fiat, 2). Ole Hemmingsen – Honda, 3). Claus Rude – Morris.

Klasse 10: 1). Kjeld Nielsen – Simca 1500, 2). Preben Jørholm – VW, 3). C. Haagen Larsen – Datsun.

Klasse 11: 1). Frank Kristiansen – Fiat, 2). C.A. Syberg – BMW 2002, 3). K.S. Nielsen – Volvo 142.

Klasse 12: 1). Palle Wisby – NSU TTS, 2). Poul Schou – Morris, 3). M. Rohmann – Morris.

KLasse 13 og 14: 1). Tommy Hall – Ford Capri, 2). U. Aubertin-Oxholm – Austin Cooper S, 3). J. Klintgård Nielsen – Ford Escort.

AUSTIN MAXI RALLY:

1). Bjarne Kromann/B.J. Pedersen – BMW 2002, 2). Arne Højgaard/Mogens Boesgård – Volvo 142, 3). H. Kolby Hansen/Ib Hildebrandt – Ford Escort, 4). H. Falkner Jensen/J.P. Jensen – Austin Cooper S, 5). Morten Spiro/Per Brøns – BMW 1600.

Gruppe 1 int. 1150 ccm: 1). Aage P. Skov – Opel kadett, 2). Erik Christiansen – Austin Cooper.

Gruppe 1 1151-1600 ccm: 1). Morten Spiro – BMW 1600, 2). Henning Christensen – Toyota Corolla, 3). Søren Mikkelsen – BMW 1600.

Gruppe 1 over 1600 ccm: 1). Bjarne Kromann – BMW, 2). Holger Hansen – BMW, 3). J. Due Andersen – BMW.

Gruppe 2 int. 1600 ccm: 1). . Kolby Hansen – Ford Escort, 2). H. Falkner Jensen – Austin Cooper S, 3). Jan Glad – Austin Cooper S.

Gruppe 2 over 1600 ccm: 1). Arne Højgaard – Volvo, 2). Poul Nielsen – Volvo 142.

AVUS RALLY:

1). Warmbold/Mehmel – BMW 2002, 2). Zweibäumer/Dörfler – BMW 1600, 3). Behret/Blesinger – Porsche 911, 4). Schmidt/Herget – Ford Escort, 5). Waldner/Illig – Opel Ascona, 6). Taute/Walther – Fiat 128, 7). Ueckert/Norwig – Ford Taunus, 8). Miersch/Streger – Opel Manta, 9). Brink/Brink – Porsche 911, 10). Raschig/Linzen – BMW 2800 CS.

BAYONNE COTE BASQUE:

1). Darniche – Alpine, 2). Hanrioud – Alpine 1600, 3). Farjon – Alpine 1600, 4). C. Trautmann – Alpine 1600, 6). Debussy – Alfa GTA, 7). Torgue – Lancia HF, 8). Nicolas – Citroen DS21, 9). Sage – Chevrolet Camaro, 11). Giresse – Porsche, 12). Billiard – Opel Kadett, 13). Godert – Fiat 124 S, 14). Saurel – Alpine 1600, 15). Laurent – Daf 55.

BAJA CALIFORNIA:

Klassevinnere: P. Jones/Bill Stroppe – Ford Bronco, Ferro – Buggy, Jenkins – VW, Evans/Mongeon – Ford pickup, Steen – VW baja bug, Ulfeldt/Cone – Jeepster.

BORDEAUX-SUD-OUEST:

1). Egretaud/Espil – Porsche 911 S, 2). Avril/Rizzo – Alpine 1600 S, 3). Debussy/Bonnefeoy – Alfa Romeo, 4). Gouvrin/Souquet – BMW 2002, 5). Gritesse/Fonteyroud – Porsche 911.

CHATAIGNE:

1). Maistre – Alpine 1600S, 2). “Sial” – Alpine 1600 S, 3). Fiat – Opel Ascona, 4). Cossuta – Simca CG, 5). Gautron – Opel Ascona, 6). Mouetron – Alpine 1600, 7). Bonnet – Simca CG, 8). Roussely – Alpine 1600 S, 9). Water – Alpine, 10). Dubessay – Renault R8 Gordini.

COTE FLEURIE:

1). Bourdon/Bertrand – Alpine 1600S, 2). Rouget/Delauney – Alpine 1600 S, 3). Bancal/Ferard – Alpine 1600 S, 4). Lelievre/Farail – Alpine 1600 S, 5). “Gedehem”/Laverne – Porsche 911 S.

COUPE DES ALPES: 71

1). Bernhard Darniche/Alain Mahe – Alpine Renault A110, 2). Jean Vinatier/Lucette Pointet – Alpine Renault A110, 3). Jean-Francois Piot/Jim Porter – Ford Escort RS 1600

CRITERIUM DE TOURAINE:

1). Fiorentino – Simca CG, 2). Bourdon – Alpine 1600 S, 3). Egretaud – Porsche 911 S, 4). Henry – Alpine 1600 S, 5). Nusbaumer – Alpine 1600 S.

D’ISTRES:

1). Laloge/Magnan – Alpine 1600, 2). Panciatici/Salles – Alpine 1600, 3). Clarr/Peroux – Opel Kadett, 4). Drimaracci/Orecchioni – Alpine 1600, 5). Chabas/Ferrand – Alpine 1600, 6). Miniawi/Caty – Porsche 911, 7). Alesi/Michel – Opel kadett, 8). Kuss/Mancini – Opel Kadett, 9). Gamet/Juillard – Opel Kadett, 10). Bartoli/Moureu – Alpine 1300.

DES ROSES:

1). Vinais/Vinais – Alpine 1600, 2). Bianco/Del Corto – Alpine 1600, 3). Casalango/Baud – Alpine 1600, 4). “Tramo”/Nucci – Renault 12 Gordini, 5). Daniel/Beltritti – Opel kadett Rally, 6). Clugnac/Audibert – Renault 8 Gordini, 7). Turuani/Peri – Alpine 1600, 8). Girard/Desvignes – Alpine 1600, 9). Miniawi/Petrelli – Porsche 911, 10). Autran/Brouchier – Alpine.

DU POITOU (F):

1). Charriere/Castel – Alpine 1600 S, 2). Ravenel/Ravenel – Opel Commodore, 3). Mounal/Laplanche – Alpine 1600, 4). Morin/Tapy – Alpine 1300, 5). “Johannes”/Boisson – Opel Kadett, 6). “Depnic”/Fleuriel – BMW 2002, 7). Belliard – Alpine 1600, 8). Estaque – Alpine 1600, 9). Sellos/Foucault – Fiat 124, 10). Soulard/Montaufier – Porsche 911.

GENEVE: 1971

1). Jean-Pierre Nicolas/Jean Todt, 2). Jacques Henry/Grobot, 3). Claude Haldi/E. Chapuis.

GJØNGE RALLY:

Gruppe 1 int. 1150 ccm: 1). Aage P. Skov – Opel Kadett, 2). Erik Christiansen – Austin Cooper, 3). E. Pank Nielsen – Renault 8, 4). Mogens Bjærre – Toyota.

Gruppe 1 1151-1600 ccm: 1). Henning Christensen – Toyota, 2). John Nordahl Jensen – Datsun 1600 SSS, 3). Flemming Hjersted – BMW 1600.

Gruppe 1 over 1600 ccm: 1). Alex Nielsen – Volvo 142, 2). Oluf Vester Kristensen – BMW 2002, 3). Esben Oxhøj – BMW 2002, 4). Fritz Fruiedrichsen – Opel kadett Rallye, 5). Adam Siesby – BMW 2002, 6). Bjarne Kromann – BMW.

Gruppe 2 int. 1600 ccm: 1). Jan Glad – Austin Cooper S, 2). Søren terp – BMW 1600, 3). Niels H. Kofoed – Austin Cooper S, 4). Hans Falkner Jensen – Austin Cooper S, 5). Poul D. Weinreich – BMW 1600, 6). Jørgen Bindner – Austin Cooper S.

Gruppe 2 over 1600 ccm: 1). Jens Nielsen – Volvo 142, 2). Arne Højgaard – Volvo 142, 3). Morten Spiro – BMW 2002, 4). Poul Chr. Olsen – Volvo 142.

HAUTE MARNE:

1). Frequelin/Marcoup – Renault R12 Gordini, 2). Striebig/Jung – Porsche 911 S, 3). Moisson/Dinville – Simca 1000 Rallye, 4). Belliard/Lartiget – Opel Kadett, 5). Pernot/Moulier – Simca 1200 S.

HELLA RALLY:

Gruppe 1 int. 1150 ccm: 1). E. Pank Nielsen – Renault 8, 2). E. Christiansen – Austin Cooper, 3). Aage Skov – Opel kadett.

Gruppe 1 1151-1600 ccm: 1). John N. Jensen – Datsun 1600 SSS, 2). Henning Christensen – Toyota Corolla, 3). Niels Jensen – Austin Cooper.

Gruppe 1 over 1600 ccm: 1). Alex Nielsen – Volvo 142, 2). Bjarne Kromann – BMW, 3). Oluf Vester Kristensen – BMW.

Gruppe 2 int. 1000 ccm: 1). Tom Johannsen – Saab, 2). Hans Jensen – Fiat 850.

Gruppe 2 1000-1600 ccm: 1). Jan Glad – Austin Cooper, 2). Hans falkner Jensen – Austin Cooper, 3). Søren Torp – BMW 1600.

Gruppe 2 over 1600 ccm: 1). Jens Nielsen – Volvo 142, 2). Paul C. Olesen – Volvo 142, 3). Arne Højgaard – Volvo 142.

HELLA MINI-RALLY:

Gruppe 1 1151-1600 ccm: 1). Kjeld Justsen – Fiat 124, 2). Oluf raldorf – Datsun 1600 SSS, 3). Keld madsen – Ford Escort GT.

Gruppe 1 over 1600 ccm: 1). Leif Poulsen – BMW 2002, 2). H.F. Christensen – Fiat 125, 3). J.R. Kristensen – Volvo 122S.

HESSEN RALLY:

1). Achim Warmbold/H.C. mehmel – BMW, 2). Walter Röhrl/Herbert Maracek – Ford Capri, 3). Reinhard hainbach/Wulf Biebinger – Opel kadett, 4). Klaus Miersch/Hasso Streger – Opel Commodore, 5). Jean Ragnotti/Thimonier – Opel kadett, 6). Sandro Munari/Manucci – Lancia Fulvia, 7). Manfred Walch/Johannes Rothfuss – Porsche, 8). Rainer Zweibäumer/J. Dörfler – BMW, 9). Friedhelm Gaupp/Ulrich Fuchs – Opel kadett, 10). Gerd Behret/Horst Blesinger – Porsche 911,

JEAN D’ARC:

1). Therier/Hervieu – Alpine 1600, 2). Nusbaumer/Picoreau – Alpine 1600, 3). Barabara/Groux – Ford Capri, 4). Charriere/Castel – Alpine 1600, 5). Ravenel/Ravenel – Opel Commodore, 6). Villedieu/Moutard – Alpine 1600, 7). Rousssely/Roussely – Alpine 1600, 8). Mordacq/Sizaire – BMW 2002, 9). Rousseau/Civalleri – Simca 1000, 10). Rouget/Delauney – Chevrolet Camaro.

JOSE BEHRA:

1). Vineis/Vineis – Alpine 1600, 2). Leroy/Roman – Alpine 1300, 3). Casalengo/Baud – Alpine 1600, 4). Orlandini/Orlandino – Alpine 1300, 5). Autran/Bouchier – Alpine 1300, 6). Clugnac/Audibert – Renault Gordini, 7). Vallet/Delalande – Simca CG, 8). Moliere/Bayle – Renault Gordini, 9). Granella/Baldo – Alpine 1300, 10). Dacremot/Bossert – Alpine 1600.

KLINGENRALLYE:

1). Zweibäumer/Linzen – BMW 1600, 2). Feldmann/Ascherfeld – BMW, 3). Kunath/Flieger – Opel Manta, 5). Fuchs/Klingenberger – BMW 2002, 6). Brink/Brink – Porsche 911, 7). Schoetzau/Hubricht – BMW, 8). Engels/Wirths – BMW 2002, 9). Stuckert/Zapf – Opel Commodore, 10). Briel/Schulten – BMW.

NORDRALLY:

1). Leo Kinnunen – VW 1302 S, 2). Hannu Palin – Opel Rally Kadett, 3). Heikki Majander – Opel Kadett Rally, 4). Markku Alen – Volvo, 5). Risto Einto – Volvo 142, 6). Tapio Rainio – Opel, 7). Eero Soutulahti – Volvo 142, 8). Hannu Valtaharju – Opel Rally Kadett, 9). Onni Vilkas – BMW 2002, 10). Jari Vilkas – Saab 96.

PNEUMANT RALLY DDR:

1). Zazada/Wedrychowski – BMW, 2). Gries/Würfel – Wartburg, 3). Bohne/Wellmann – BMW, 4). Spiro/Brons – BMW, 5). Mucha/Jaworowski – Polski Fiat 125, 6). Culmbacher/Ernst – Wartburg, 7). Pedersen/Kristensen – Triumph, 8). Britth/Repling – Opel, 9). Hommel/Bork – Wartburg, 10). Jahnke/Wittig – Ford Escort.

NORDLAND RALLY:

1). Warmbold/Mehmel – BMW, 2). Hainbach/Biebinger – Opel, 3). Röhrl/Maracek – Ford Capri, 4). Zweibäumer/Dörfler – BMW 1600, 5). Huthwelker/Prottung – NSU, 6). Spiro/Bröns – BMW 2002, 7). Oehm/Dötenbier – Opel kadett, 8). Denker/Trews, 9). Syberg/Syberg – Opel, 10). Krüger/Oving.

RALLYE DE L’OUEST:

1). Fiorentino – Simca CG, 2). Bourdon – Alpine 1600 S, 3). Farjon – Alpine 1600 S, 4). Clarr – Opel Kadett, 5). Gervais – Alpine 1600 S.

SEMPERIT RALLYE:

1). Sandro Munari/Manucci – Lancia Fulvia, 2). Achim Warmbold/Dörfler – BMW, 3). Rainer Zweibäumer/Wulf Biebinger – BMW 2002, 4). Walch/Rothfuss – Porsche, 5). Fischer/Tatzi – VW, 6). Schindler – VW.

TAP-RALLY:

1). Jean-Pierre Nicholas – Renault Alpine, 2). Simo Lampinen – Lancia Fulvia, 3). Robert Neyret – Renault Alpine, 4). R. Sonda – Fiat 125 S, 5). D. Hainbach – Opel Kadett, 6). Adrian Fawkes – Ford Escort TC, 7). Henri Greder – Opel Ascona, 8). M. Pereira – Opel Kadett, 9). Willy Luybrechts – DAF 55.

TOUR DE BELGIQUE: 1971

1). Jacquemin/”Andy” – Alpine A110, 2). Darniche/”Jimmy” – Alpine, 3). Koob/Zazada – BMW 2002, 4). Tricot/Lux – Opel, 5). ”Chaven”/Loyens – Datsun 240Z, 6). Daemers/Adrianssens – BMW 2002, 7). Braillard/de Rosee – Porsche 911, 8). Tuerlinx/Stalpaert – Opel Manta, 9). ”Didi”/Lopes – Fiat 124, 10). Maes/Defresnes – Alpine

TOUR DE FRANCE NATIONAL:

1). Thiry/Witz – Porsche 911, 2). Piole/Eskenazi – Alpine 1600, 3). Bardini/Guerin – Porsche 911, 4). Courtois/Martin – Alpine 1600, 5). Decarne/Barthelmy – Simca CG, 6). Renaudat/Lenne – Simca CG, 7). Marquet/Marchetti – Alpine 1600, 8). Mari/Poggini – Alpine 1600, 9). Tel/Dubois – Alpine 1600, 10). Vincent/Verdonck – Porsche 911.

VLTAVA (MOLDAU): 1971:

1). Milan zid/Jaroslav Vylit – Skoda 100 L, 2). Oldoich Horsak/Jioi Motal – Skoda 110, 3). Zdenik Kec/Bedoich Steuer – Skoda 110, 4). Peer Sandager/Kjeld Sørensen – Ford Escort, 5). Jaroslav Jelinek/Svatopluk Kvaizar – Skoda 110 L, 6). Peter Homell/Gunther Brock – Wartburg, 7). Karel Vitasek/Jan Roudnicky – Skoda 110 L, 8). Hans Britth/Hans reppling – Opel Rally Kadett, 9). Karel Kapras/Ladislav Hrsel – Skoda 100, 10). Vladimir Dolejs/Jiri Studnieka – Skoda 100.

RALLYE YONNE-MORVAN:

1). Roussely/Berguet – Alpine 1600 S, 2). Maudhuy/Biojon – Alpine 1600 S, 3). Renaudat/Lanne – Simca Cg, 4). De Broca/De Broca – Simca 1200 S, 5). Debussy/Hans – Renault R8 Gordini.

RING KNUTSTORP:

Gruppe 2 int. 1300 ccm: 1). Jonny Green – Ford Escort GT, 2). Conny Ljungfeldt – Ford Escort GT, 3). Bjørn Steenberg – BLMC Cooper S, 4). Lennart Persson – BLMC Cooper S, 5). Claes Rothstein – BLMC Cooper S, 6). Aksel Erik Busch – BLMC Cooper S, 7). Gøsta Pettersson – BLMC Cooper S, 8). Jørgen Kofoed – Sunbeam Imp.

Gruppe 2 over 1300 ccm: 1). Bo Ljungfeldt – Chevrolet Camaro, 2). Jens Winther – BMW 2800 CS, 3). Sten Axelsson – Ford Escort BDA, 4). Boo Brasta – Opel Commodore, 6). Robert Kvist – Ford Escort TC, 7). Johnny Lundberger – Ford Escort TC, 8). Aage Busch Larsen – Ford Escort TC.

VESTKUSTLOPPET:

Standard og turistvogner: 1). Sten Axelsson – Ford Escort BDA, 2). Rune Tobiasson – BMW 2002 Ti, 3). Roland Larsson – Porsche 911, 4). Boo Brasta – Opel Commodore, 5). Klaus Wunderlich – Opel Commodore, 6). Carl Erik Nilsson – Ford Escort BDA, 7). Conny Nystrøm – BMW 2002, 8). Jan Lundgårdh – Porsche 911.

SVENSK MESTERSKAP ASFALTBANE:

Spesialstandardbiler int. 1300 ccm Gruppe 2: 1). Johnny Green - Ford, 2). Conny Ljungfeldt - Ford, 3). Claes Rothstein - BMC, 4). Krister Eliasson - BMC, 5). Ragnar Segring - BMC og Gøsta Pettersson - BMC, 7). Karl Erik Rydberg - BMC og Jerry Davies - Fiat, 8). Krister Nordlund og Ragnar Eklund - BMC.

Spesialstandardbiler gruppe 2 1301-1600 ccm: 1). Bengt Odelfors - Ford, 2). Erik Berger - Ford, 3). Robert Kvist - Ford, 4). Johnny Lundberger og Nils Erik Eriksson - Ford, 6). J.O. Grönqvist - Ford, Søren Morén - Ford og Roine Jacobsson - BMW, 9). Robert Daneby - Ford, 10). Lennart Hall - Ford.

Spesialstandardbiler gruppe 2 over 1600 ccm: 1). Bo Ljungfeldt - Chevrolet Camaro, 2). Rune Tobiasson - BMW, 3). Picko Troberg - Chevrolet Camaro og Lennart Johansson - Chevrolet Camaro, 5). Lennart Hall - Ford, 6). Gunnar Nordstrøm - BMW, 7). Boo Brasta - Opel Commodore, 8). Raine Johansson - Vauxhall.

Spesialturistbiler gruppe 4 int. 3000 ccm: 1). Åke Andersson - Porsche, 2). Bengt Ekberg - Porsche, 3). Bjørn Waldegård - Porsche, 4). Sten Frodhe - Porsche, 5). Rolf Bergstrøm - Porsche, 6). Håkan Håkansson - Porsche, 7). Jan Lundgårdh - Porsche, 8). Bengt Søderstrøm - Porsche, 9). Jørgen Jonsson - Renault, 10). Dick Bistrøm - Porsche og Staffan Wahlstrøm - Lotus.

Formel 3: 1). Torsten Palm, 2). Sten Gunnarsson, 3). Rolf Gröndahl, 4). Ingvar Pettersson, 5). Erkki Salminen, 6). Ulf Svensson og Egert Haglund, 8). Leif Hallgren, 9). Jean Johansson, 10). Jørgen Jonsson og Stellan Wingård.

DANMARKSMESTERSKAP ASFALTBANE:

Standardbiler over 1000 ccm Gruppe 1: 1). Jac Nellemann - Chevrolet Camaro, 2). Sten Mikkelsen - Opel Commodore, 3). Poul H. Petersen - BMW 2002 Ti, 4). Ib Thrusholm - BMW 2002 Ti, 5). Knud L. Rasmussen - Chevrolet Camaro, 6). Hans Søgaard - BMW 2002 Ti.

Standardbiler over 10000 ccm Gruppe 2: 1). Jens Winther - BMW 2800 CS, 2). Aage Busch Larsen - Ford Escort RS 1600, 3). Mette Kruuse - Ford Escort RS1600, 4). Sven Engstrøm - Opel Commodore, 5). Steffen Christiansen - Alfa Romeo, 6). Gunnar Henriksen - Ford Escort RS 1600.

Danmarkstrofe Standardbiler int. 1150 ccm gruppe 1: 1). Aage Mathiassen - NSU 1000, 2). Preben Kristoffersen - Austin Cooper, 3). Kurt Schärfe - Austin Cooper, 4). Carl Hansen - NSU 1000, 5). Jens Erik Mølgaard - Austin Cooper, 6). Henrik Møller Nielsen - Austin Cooper.

Danmarkstrofee standardvogner int. 1300 ccm Gruppe 2: 1). Erik Høyer - Austin Clubman, 2). Leif Petersen - NSU 1200, 3). Flemming Rasmussen - Ford Escort GT, 4). Benny Hall - Austin Cooper S, 5). Steffen Nielsen - Austin Cooper S, 6). Poul H. Petersen - Morris Cooper S.

Danmarkstrofee Formel Ford: 1). Jørgen Herlevsen, 2). Karsten Ree, 3). Thorkild Thyrring, 4). Dan Schilling, 5). Kåre Vejlund, 6). Ib Ollerup.

RALLYCROSS HEDEMORA (Første RC-løp Sverige)

1). Per Eklund - Saab, 2). Mats Oscarsson - VW, 3). Stig Lindstedt, 4). P.O. Svanstrøm - VW, 5). L.G. Erlandsson - VW, 6). Tommie Hultelid - Ford, 7). Claes Leijon - VW, 8). A. Johansson - VW, 9). K.G. Backstrøm - Volvo, 10). Rolf Andersson - BMW, 11). Kenth Engstrøm - BMW, 12). Arne hallgren - SSaab, 13). Søren Skanze - Volvo, 14). L.I. Frøderberg - Fiat, 15). Bertil Myrsell - Saab.