1964

De to norske rallykjørerne John Willy Haraldsen og Aage Bræin i en Volvo 122S kjører fra Oslo til Kristiansund med serum for å redde livet til den da 57 år gamle Karen Gjøen som var blitt forgiftet etter å ha blitt bitt i fingeren av en mink. Været var såpass dårlig at man ikke kunne benytte fly. Man kom fram 20 minutter før livet ebbet ut etter å ha brukt 7 timer på de 603 kilometrene. Turen fikk store oppslag og er blitt karakterisert som det viktigste Rally som er kjørt i Norge.

KNA’s Vinterrally blir for en stor del avviklet i nordre del av Värmland i Sverige.

I Sverige blir det for første gang arrangert svensk mesterskap i rally.

Den svenske Volkswagen-importøren, Scania-Vabis, legger ned rallyavdelingen på høstparten.

Mercedes-Benz legger ned rallyavdelingen, grunnet regelendringer fra FIA.

Bo Swaner blir ansatt på Saab’s tevlingsavdeling som Team-Manager.

En Nissan fullfører Safari-Rally, som første japanskproduserte bil.

Brødrene Kaj, Olle og Åke Bornebusch besetter de tre første plassene i et OT-Spesialløp arrangert av SMK Örkelljunga.

158 starter og 89 fullfører RAC-Rally. Start og mål er i Kensington/London.

På Hocenheimring starter ombyggingsarbeidene som varer til 1966. Banen får da en lengde på 6789 meter.

45.000 besøkende på Kanonloppet i Karlskoga.

Lindner og Patria omkommer under Paris 1000 km på Monthlery.

Formula 3 får nytt regelverk med motorer på 1000 ccm.

Gunnar Andersson, Volvos racingssjef, blir hardt skadd etter en utforkjøring under Polske rally, ulykken skjedde i nærheten av Krakow og bilen ble kjørt av en polsk mekaniker.

FØDT: Fabio Arletti,Todd Bodine, Mikael Ericsson, Ola Frøshaug, James Kaye, Peter Kox, Trond Lyseng, Tommi Mäkinen,

DEBUTANTER: Arild Anthonsen, Hans Avelin, Amilcare Ballestrieri, Mari-Claude Beaumont, Stig Blomqvist, Erik Brenna, John Buffum, Per Eklund, Frank Fennell, Bert Gustavsson, Jerry Larsson, Sandro Munari, Hiroshi Nishiyama, Tim Sugden,

DØD: Piero Frescobaldi, Carel Godin de Beaufort, Carl F. Karlan,

VINNERE:

Acroplis Rally: Tom Trana/G. Thermenius – Volvo

Argentina: Eugen Böhringer – Mercedes

Aust-Agder PO, Norge: Jens Jarl Jernes/Tore Borg Norén

Bore: Carl Magnus Skogh/Lennart Berggren – Volvo PV 544

Cambrian: P.S. Shepherd

Canada Shell 4000: Klaus Ross/John Bird – Volvo Amazon

Canadian Winter: John Jones/Lou Lalonde – Chevrolet Corvair

Catalunya: Jaume Juncosa/Salvador Canellas – Fiat Abarth 1000

Circuit of Ireland: Ronny Mccartney/Terry Harryman – Mini Cooper S

Coupe des Alpes: Rolland/Augias – Alfa Romeo TZ

Dukeries: Jim Adams/Lyan Jones – Ford Cortina

Ele, Holland: L. Schytter/J. Horbach – DKW F11

Elgjakten: Ove Andersson – Saab Sport

Elverumsløpet: Trond Schea/Willy Paulsen – Ford Cortina

Finland: Simo lampinen/Jyrki Ahava – Saab 96 Sport

Finnskog Vinter: Knut Martiniussen/Helge Westby - VW 1200

Finnskog Høst: Kjell Gudim/Finn R. Jacobsen - VW

Finska Snørally: Tom Trana/Gunnar Thaermanius – Volvo

Fleurs & Parfums: Rene Trautmann/Alexis Chabert – Citroen DS 19

Fredrikstadløpet, Norge: Hans Egil Olsen/Arne Granli

Fredrikstenløpet: Knut Martiniussen/Helge Westby - VW

Geneve: Greder/Delalande – Ford Falcon

Glommaløpet: Arne Ingier/Finn R. Jacobsen - Saab

Gränsloppet: Stig Kedemark - VW

Hanki, Finland: Tom Trana/Gunnar Thermaenius – Volvo PV

Høstløpet NAF Gjøvik: Fred Roger Steen/Karl H. Sandøy

KNA Vinter: Tom Trana/Gunnar Thermaenius – Volvo PV544

KNA Vår: Kjell Gudim/Lars Askersrud – VW

Libanon: Caporal/Philippe – Citroen DS 19

Liege-Sofia-Liege: Aaltonen/Ambrose – Austin Healey 3000

Lille Mats: Åke Sandberg, BMC Cooper

Lyon-Charbonnieres: Trautman/N’Guyen – Lancia Flavia Coupe

Madeira: Fernando Basilio Dos santos – Porsche SC

Marknadsnatta: Lillebror Nasenius – BMC Cooper

Masnatta: Harry Källstrøm – BMC Cooper

Midnattløpet: Bjørn Fristad/Monty Karlan

Monte Carlo: Paddy Hopkirk/Henry Liddon – BMC Mini Cooper S

Müncen-Wien-Budapest: Aaltonen/Ambrose – BMC Mini Cooper S

NAF’s Høstløp: Trond Schea/Willy Paulsen – Ford Cortina

NAF’s Vinterløp: Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab

NAF’s Vårløp: Finn R. Jacobsen/Per Kr. Paulsen

Norgesløpet: Trond Schea/Willy Paulsen – Ford Cortina GT

Paris-St-Raphael: Claudine Trautmann

Plains: Ray Peters/Barry Hughes – BMC Mini

Polen: Zazada/Zazada – Steyr Puch 650 TR

RAC-Rally: Tom Trana/Gunnar Thermaenius – Volvo PV 544

Randsfjordsløpet: Trond Schea/Willy Paulsen – Ford Cortina

Romeriksløpet, Norge: Arne Ingier/Finn Rolf Jacobsen - Saab

Roslagsvalsen: Åke Andersson/G. Linden – Saab Sport

Safari: Hughes/Young – Ford Cortina

San Remo: Erik Carlsson/Gunnar Palm – Saab Sport

Scandiatrofen: Harry Källstrøm/Ragnvald Håkansson – BMC Cooper

Scottish: Roger Clark/Jim Porter – Ford Cortina GT

Shell 4000 Canada: Klaus Ross/John Bird – Volvo 122 S

Småløpet, Norge: Sigurd Brinch/Ole Kr. Roe

Svenska Rallyt: Tom Trana/Gunnar Thermænius – Volvo PV 544

Sørland: Trond Schea/Willy Paulsen

Telemarksløpet, Norge: Trond Schea/Willy Paulsen – Ford Cortina GT

Total, Sør-Afrika: Phil Porter/Scamp Porter – Renault R8

Tour de Corse: Jean Vinatier/Masson – Renault 8 Gordini

Tour d’Europe: Joachim Springer/Günther Brendel – Ford Taunus 12M

Tour de France: Bianchi/Berger - Ferrari

Tulipanrally, Holland: Timo Mäkinen/Tony Ambrose – BMC Mini Cooper S

Vestfold: Kjell Gudim/Monty Karlan - VW

Viking, Danmark: Harry Källstrøm/Gunnar Wiman – Mini Cooper S

Vinterløpet NAF A&B: Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab

Vltava (Moldau): Sobieslaw Zazada/kazimierz Osinski – Steyr-Puch

Wartburg, Øst-Tyskland: Sobieslaw Zazada/Ewa zazada – Steyr Puch

Ørkelljunga OT-Special: Kaj Bornebusch

Østerriske Alperally: Hopkirk/Liddon – Austin Healey 3000

Mesterskap:

Europa: Tom Trana – Volvo, Pat Moss-Carlsson

British: Eric Jackson – Ford Cortina GT

Finland: Simo Lampinen

Frankrike: Henri Greder, Jean Rolland, Claudine Bouchet

Italia: Arnaldo Cavallari – Alfa Romeo

Motoring News: Reg McBride

Tyskland: Wilfried Gass

Belgias GP: Jim Clark

Englands GP: Jim Clark

Frankrikes GP: Dan Guerney

Hollands GP: Jim Clark

Italias GP: John Surtees

Mexicos GP: Dan Guerney

Monacos GP: Graham Hill

Tysklands GP: John Surtees

USA’s GP: Graham Hill

Østerrikes GP: Lorenzo Bandini

VM Formel 1: John Surtees – Ferrari

VM F1 Konstruktører: Ferrari

1964:

BRANDS HATCH 6 TIMERS: John Whitmore/Peter Procter – Ford Cortina Lotus / Eugen Böhringer/Herbert Linge – Mercedes 300 SE / Leo Cella/Marco Crosina – Lancia Flavia / Gawaine Baillie/Peter Jopp – Ford Galaxie / Ralph Broad/John Handley – Mini Cooper S /

VELODROMLOPPET: Sigvard Johansson – Saab, Börje Österberg – BMC Cooper S, Erik Berger – Ford Cortina Lotus, Harald Kronegård – Lotus Elite, Picko Trober6, Curt Lincoln – Brabham FJ.

ZOLDER (mai): Jack Sears – Ford Galaxie / John Whitmore – Ford Cortina Lotus / Bjørn Rothstein – Saab 96 / Warwick Banks – Mini Cooper S, Jürgen Grähser – BMW 700, Walter Schneider – BMW 1800TI.

MALLORY PARK 3 TIMERS: Walter Schneider/Hubert hahne – BMW 700, Bjørn Rothstein/Bo Johansson – Saab 96 Sport, Warwick Banks/John Rhodes – Mini Cooper S.

MONT VENTOUX: Henry taylor – Ford Cortina Lotus, P. Tramzal – BMw 700, Bjørn Rothstein – Saab 96 Sport, Warwick banks – Mini Cooper S, Julien vernaeve – Mini Cooper S, Eugen Böhringer – Mercedes, H. Chemin – Ford falcon.

NURBURGRING 6 TIMERS: Jurgen Grähser/K. Miersch – BMW 700, Bjørn Rothstein/Bo Johansson – Saab 96 Sport, Warwick banks/Timo Mäkinen – Mini Cooper, John handley/Ralph Broad – Mini Cooper S, John Whitmore/Hegbourne – Ford Cortina Lotus, Hubert hahne/A. Fischhaber – BMW 1800 TI, Eugen Böhringer/Dieter Glemser – Mercedes, J. Sparrow/M. Pendleton – Jaguar 3,8.

KANONLOPPET: Bjørn Rothstein – Saab 96 Sport, Warwick banks – Mini Cooper S, Harry Källström – Mini Cooper S, John Whitmore – Ford Cortina lotus, Hubert Hahne – BMW 1800 TI, Alan mann – Ford Galaxie.

ST. URSANNE LES RANGIERS: Jurgen Grähser – BMW 700, Warwick banks – Mini Cooper S, John Handley – Mini Cooper S, John Whitmore – Ford Cortina Lotus, Hubert Hahne – BMW 1800 TI.

ZANDVOORT: Horst Eitenreuer – BMW 700, Bjørn Rothstein – Saab 96 Sport, Warwick Banks – Mini Cooper S, John Handley – Mini Cooper S, John Whitmore – Ford Cortina Lotus, Hubert Hahne – BMW 1800TI, John Sparrow – Jaguar 3.8.

TIMMELSJOCH: Johannes ortner – Steyr Puch 650TR, J. Abt – DKW Junior, Warwick Banks – Mini Cooper S, John Handley – Mini Cooper S, John Whitmore – Ford Cortina lotus, J. Schnitzer – BMW 1800 TI, C. Turra – Alfa Romeo 2600.

BUDAPEST: Bjørn Rothstein – Saab 96 Sport, Warwick banks – Mini Cooper S, Ralph Broad – Mini Cooper S, John Whitmore – Ford Cortina Lotus, Hubert Hahne – BMW 1800 TI.

MONZA: Bjørn Rothstein – Saab 96 Sport, John Fitzpatrick – Mini Cooper S, Warwick banks – Mini Cooper S, Giancarlo Baghetti – Alfa Romeo GTI, Paolo Renier – Lancia Flavia, Enzo Torreggiani – Alfa Romeo 2600.

1964 - AUST-AGDER PO:

Klasse A: 1). Jens Jarl Jernes/Tore Borg Norén, 2). Tjøstolv Aas/Bjørn Michelsen, 3). Olav Brekke/Vetle Vislie, 4). A. Tofteland/Odd Pettersen, 5). Jan Trygve Iglebæk/Kåre Kristensen.

Klasse B: 1). Arnfinn Mesel/William Haaversen, 2). Odd Krüger/Rolf Krüger, 3). Ulf Andersen/Helge Ulf Andersen, 4). Ole Jockumsen/Gunvor Brekke, 5). Rudolf Tellefsen/Per A. Vivestad, 6). Jan W. Gjerulfstad/Rolf Holskog.

Klasse C: 1). Thormod Hurv/Øystein Pedersen, 2). Kjell Oland/Vidar Frivold, 3). Svein Haaland/Roald Drivdal, 4). Jacob Lauvrak/Kaare Knutsen, 5). Odd Kleivene/Gunnar Risland, 6). Fridtjof Giskedal/Kåre Fosseland, 7). Olav Heen/Johnny Johansen, 8). Finn Waage/Leif Aske, 9). Mardon Sæthre/Jarl Fauske.

BERGEN KNA PO:

Klasse A: 1). Haldor Bruvik/Wiig-Andersen, 2). Odd Haugen/Bjørn Wigand.

Klasse B: Ludvig Helgesen/Sigmund Rikstad, 2). Harald Berg/John Johansson, 3). Fredrik Viseth/Kaare Handal.

Klasse C: 1). Ivar Thorbjørnsen/Hans Edv. Seim, 2). Helge Aas/Einar Nordland, 3). Steen-Olsen/Steen-Olsen, 4). Arne Mo/Lars Moe, 5). Olav Heltveit/Kjell Helle, 6). Ragnar Spissøy/Angelskår.

DRAMMEN NMK C-LØP:

1). Kjell Josefson/Odd Johansen, 2). Ørnulf Johansen/Finn Torgersen, 3). Josef Bråthen/Knut Kristoffersen, 4). Tore Svendsrud/Roar Hansen, 5). Kjell Kristiansen/Arne langlie Andersen, 6). Poul Wetche/Trygve larsen, 7). Per Kristiansen/Kjell Palshaugen, 8). Johan Paulsen/John Paulsen, 9). Bjørn harris Hansen/Sverre Munkhaugen.

1964 - ELVERUMSLØPET:

Klasse A: 1). Trond Schea/Willy Paulsen – Ford, 2). Erik Hartz/Tollef Meldieseth, 3). Finn R. Jacobsen/Ragnar Nitschke – Saab, 4). Harald Sørhaug/Arne Haug, 5). Martin Halvorsen/Kåre Halvorsen.

Klasse B: 1). Tor Martin Furuseth/Andreas Sørensen, 2). Bjørn Fristad/Monty Karlan, 3). Bjørn Hauge/Per Finsen, 4). Helge Menkerud/Nils E. Moen.

1964 - FINNSKOG HØST:

Arrangert av KNA og NAF avdeling Kongsvinger. Starten var på Kongsvinger med innkomst på Kirkenær. 50 biler startet og A og B-klassen tilbakela 40 mil, mens C-klassen nøyde seg med halvparten. På den siste halvdelen var det mange spesialprøver som stilte store krav til føreren. Kartlesingen ble betegnet som lett, men med en plassering av poster som likevel ga mulighet for stor prikkbelastning. Løpet ble karakterisert som veldig morsomt og ble av mange betegnet som det beste løpet for sesongen.

Klasse A: 1). Kjell Gudim/Finn R. Jacobsen - VW, 2). Trond Schea/Willy Paulsen - Ford, 3). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg - DKW, 4). Lorang Thoresen/Åge Nyen - Hillman, 5). Jan B. Kolstad/John R. Petterson - Saab, 6). Olav Berg/Karl Sandøy - Volvo, 7). Trond Bjørgan/Arild Somdalen - VW, 8). Gunnar Juvberget/Helge Vestby – Volvo.

Klasse B: 1). Thorbjørn Foss/Karl Knudtzen - Mercedes, 2). Bjørn Huser/Per Finsen - Volvo, 3). Egil Bratvold/Roland Laurendz - Volvo, 4). Martin Nyhuus/Harald Hoffshagen - Volvo, 5). Johs. Faale/John Willy Haraldsen VW, 6). Ola Verlien/Tollef Meldieseth

Klasse C: 1). Emil Petter Ingeberg/Tore Solheim - VW, 2). Gunvald Tuhus/S. Verner Erichsen - Volvo, 3). Svein Wethal/Kjell Olstad - Saab, 4). Gunnar Stoltz/Aksel R. Gangnes - DKW, 5). Roar Johnsrud/Johan Hanslien - VW, 6). Harry Nylén-Hansen/Oddvar Holmøy - Opel, 7). Terje Kisen/Nils Erling Hjerpseth - Volvo, 8). Svein Solheim/Knut Moberg - VW, 9). Torstein Gramm/Magne Lunde - Ford, 10). Øyvind Tørmoen/Jan Bråten - Saab, 11). Kaare Johansen/John Olav Aamodt - Peugeot, 12). Ragnar Kolsrud/Åge Th. Albertsen - Volvo, 13). Rune Val Aksmar/Kari Lunde - Saab, 14). Per Castberg Voss/Arne B. Dahl - Volvo, 15). Per Laurendz/Kr. Olsen - NSU, 16). Terje Enger/Egil Åberg - Skoda, 17). Asbjørn Søberg/Ronald Torp, 18). Sigurd Sørensen/Finn Faldalen, 19). Magne Vaskinn/Steinar Krabseth, 20). Torkild Vorhaug/Svein Svendsen, 21). Olav Rønold/Ole Valstad, 22). Stein Holter/P.B. Fugelstvedt.

1964 - FINNSKOG VINTER:

Klasse A: 1). Knut Martiniussen/Helge Westby – VW, 2). Trond Schea/Willy Paulsen – Ford Cortina, 3). John Unnerud/Otto Brøholt – Citroen, 4). Olav Berg/Karl Sandvei – Volvo, 5). Ivar Olrud/Arne Agnalt – VW.

Klasse B: Thor Martin Furuseth/Monty Karlan – DKW F12, 2). Terje Vold-Johansen/Leif Vold-Johansen – DKW F12, 3). Åge Nyen/Sverre Nyen – VW 1500, 4). Leif Wiik/Thore Sørli – Ford Custumline, 5). Kristian Svenneby/Sigurd H. Gjønnes – Renault 8.

1964 - FREDRIKSTADLØPET:

Klasse A: 1). Hans Egil Olsen/Arne Granli, 2). Trond Schea/Willy Paulsen, 3). Chr. Legaard/Sven Egil Pettersen.

Klasse B: 1). Rolf Pedersen/Kjell Johansen, 2). Jon Flom/Svein Sjømæling, 3). Ole Murtnes/Einar Christiansen, 4). Bernt Helge Andersen/Reidar Aslaksen, 5). Thor M. Furuseth/Monty Karlan, 6). Egil Gjestrum Larsen/Rolf Strand Jr., 7). Rolf Ansethmoen/Einar Ansethmoen, 8). Richard Thinghausen/Oddvar Christiansen, 9). Ronald Torp/Odd Sypriansen, 10). Magne Lunde/John Willy Haraldsen.

Klasse C: 1). Kai Olsen/Helge Lindberg, 2). Harry Nylen-Hansen/Oddvar Holmøy, 3). Arild Nilsen Berg/Arne Jacobsen, 4). Rune Val Aksmar/Kari Lunde, 5). Per Kristiansen/Kjell Paalshaugen, 6). Einar Evensen/Aase Evensen, 7). Jan Pedersen/Juel Johansen.

1964 - FREDRIKSTEN-LØPET:

Arrangert av KNA Jr. avd. Halden. Lengden var 40 mil for A og B-klassen og 30 mil for C-kjørerne. Det var innlagt en ferdighetsprøve og tre hastighetsprøver, der en var lokalisert til et grustak der det ble mye frisk sladding.

Løpsledelsen ga honnør til laget Cato Berg/Monty Karlan som var behjelpelige med å prøve å få opp en konkurrent som hadde havnet i grøfta. De lykkes ikke, men pådro seg i stedet mange prikker, men fikk til gjengjeld ros for sportslig opptreden. Mål var lagt til Fredriksten kro.

1). Knut Martiniussen/Helge Westby – VW, 2). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg – DKW, 3). Jon Flom/A. Wang Sandås, 4). J. Myrvang/A. Bjørkheim, 5). H.E. Olsen/F. Johansen.

Klasse B: 1). A. Holm/L. Engebretsen, 2). Cato Berg/Monty Karlan, 3). Ole Murtnes/Einar Christiansen, 4). K. Olsen/R. Froberg, 5). F. S. Agner/B. Agner, 6). Rolf Ansethmoen/E. Ansethmoen, 7). Magne Lunde/Terje Bjerkeli.

Klasse C: 1). Otto Øen/J. Chr. Jacobsen, 2). E. P. Ingeberg/Tore Solheim, 3). S. Fossum/Oddvar Schiøll, 4). T. Braathen/S. Hansen, 5). K. Johansen/E. Eriksen, 6). J. Pedersen/J. Johansen, 7). Harry Nylen Hansen/O. Holmøy.

HØSTLØPET KNA BERGEN:

Klasse A: 1). Haldor Bruvik/G. Wiig-Andersen, 2). W. Hagen/Reidar Tegner.

Klasse B: 1). Fredrik Viseth/K. Handal, 2). S. Steen-Olsen/R. Rikstad.

Klasse C: 1). O. Aune/H. Jørgensen, 2). Helge Aas/E. Nordland, 3). J. Bruland/Hans Kalstad, 4). N. Rikstad/L. helgesen, 5). L. Mo/A. Mo, 6). J. Huun Lindstrøm/Per Opheim.

HØSTLØPET NAF GJØVIK:

Klasse A: 1). Fred Roger Steen/Karl H. Sandøy, 2). Per korshavn/Jarle larsson, 3). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg, 4). Per Strømberg/Tore Knudsen, 5). Harald Sørhaug/T. Kalbakken.

1964 - NAF’S HØSTLØP:

Klasse A: 1). Trond Schea/Willy Paulsen – Ford Cortina, 2). Knut Martiniussen/Helge Westby – VW, 3). Kjell Gudim/Lars Askersrud – VW, 4). John Unnerud/Otto Brødholt – Saab, 5). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab, 6). Ivar Olrud/Monty Karlan – VW 1200, 7). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg - DKW, 8). Torstein Lie/Arne Sangnes – Volvo PV, 9). Per S. Strømberg/Tore Knudsen.

Klasse B: 1). Josef Bråten/Richard Støen – Hillman Minx, 2). Rolf Ansethmoen/Einar Ansethmoen – Saab 96, 3). Johannes Faale/John W. Haraldsen – VW 1500, 4). Odd Andersen/Odd Frøhne – VW, 5). Torbjørn Foss/Carl Knudtzen – Mercedes, 6). Bjørn Huser/Per Finsen – Volvo PV, 7). Odd Haaheim/Knut Moberg – VW.

Klasse C: 1). Otto Øen/Jens Chr. Jacobsen – Saab 96, 2). Rune val Aksmar/Kari Lunde – Saab 96, 3). Kjell Johansen/Erling Eriksen – Opel Kadett, 4). Emil Petter Ingeberg/Tore Solheim – VW 1200, 5). David G. Bullock/Hans G. Wang – Saab, 6). Kjell Glenne/Anton G. Johansen – Ford Cortina, 7). Trygve Larsen/Povl Wetche – Saab 96, 8). Jan Rud/Ola Olstad – DKW, 9). Gunnar Stolz/Aksel R. Gangnes – DKW Junior, 10). Roar Johnsrud/Johan Hanslien – VW, 11). Stein Nordvold/Knut Narverud, 12). Jon Ovlien/Tore Ovlien, 13). Øyvind Tørmoen/Jan Braaten, 14). Torleif Braaten/Sverre Hansen, 15). Svein Lyngva/Henry Bech, 16). Gudmund Fornes/Erik Noren, 17). Knut Carlberg/William Hammerstad, 18). Egil Hagen/Olav Berglund, 19). Sigurd Brinch/Ole Chr. Ree, 20). Tom Kolberg/Arne Pettersen, 21). John Ellingsen/Tom Vestengen, 22). Arne Rolf Bøe/John E. Skjefstad, 23). Kai Kristiansen/Odd R. Jacobsen, 24). Trine Jensen/Trine Wessel, 25). Tor Einar Mathiassen/Per Mathiassen, 26). Terje Nygren/Einar Frisell.

1964 - MOSSELØPET:

Klasse A: 1). Hellenes/Sandaas – BMC Cooper, 2). Rolf Johansen/Tom Engen – BMC Cooper, 3). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab, 4). Trond Schea/Willy Paulsen – Ford, 5). Leif Vold Johansen/Jon Ulleberg – DKW, 6). Petter Løken/John R. Petterson – BMC Cooper, 7). John Unnerud/Otto Brødholt – Saab, 8). Jan B. Kolstad/Lars Askersrud – Saab.

Klasse B. 1). Roald Halstensen/Richard Støen, 2). Ulf Behrens/Dagfinn isegran, 3). Arne Holm/Leif Engebretsen – Volvo, 4). Bernt Helge Andersen/Oddvar Christiansen – Austin, 5). Ole Murtnes/Einar Christiansen – Volvo, 6). Rolf Ansethmoen/Einar Ansethmoen – Saab.

Klasse C: 1). Kjell Johansen/Erling Eriksen og Per Hegg/Svein Sjømæling – Volvo, 3). Åge Sten Johnsen/Asbjørn Tefre – VW, 4). Leif Dæhlie/Svein Dæhlie – Saab, 5). Arve Brinch/Christian Dybwad – Renault, 6). Ingar Askheim/Arne Jacobsen – Opel, 7). Harald Thoresen/Leif Kristiansen – VW, 8). Ole Bengt Andreassen/Knut Jønsson – Austin, 9). P. Castberg Voss/Arne B. Dahl – Volvo, 10). Harry Nylen Hansen/Oddvar Holmøy – Opel, 11). Egil Hagen/Olaf Berglund – DKW, 12). Jan Pedersen/Åge Edvardsen – Volvo, 13). Otto Øen/Jens Chr. Jacobsen – Saab, 14). Alf Sogn/Sæthren – Ford, 15). Asbjørn Seberg/Ronald Torp – Saab, 16). Ole Edvin Granberg/Knut Moberg – Volvo, 17). Jan Rud/Ola S. Olstad, 18). Thorleif Braathen/Sven Hansen – Ford, 19). E. Bratvold/Ronald Laurendz – Volvo, 20). Jon M. Pedersen/Bjørn Agner, 21). Thorbjørn Foss/Carl Knudtzen – Mercedes, 22). Emil Petter Ingeberg/Tore Solheim – VW.

MIDNATTSLØPET: 64

Klasse B: 1). Bjørn Fristad/Monty Karlan – Ford Cortina GT, 2). Magne Lunde/Terje Bjerkeli - Saab 96, 3). Bjørn Huser/Per Finsen – Volvo, 4). Dag Langnes/Torgeir Alen, 5). Ørnulf Johansen/Andreas Sørensen, 6). Josef Bråten/Richard Støen, 7). Pål Levin/Kåre levin, 8). Ole Murtnes/Einar Christiansen, 9). Per Gudem/Bjørn Agner, 10). Arne Holm/Leif Engebretsen, 11). Torbjørn Foss/Carl Knudzen, 12). Ole Edvin Granberg/John Unnerud, 13). Terje Berg/Thor Ødegård, 14). Egil Gjestrum Larsen/Rolf Strand Jr., 15). Per laurendz/Odd Sypriansen, 16). Kjell Martin Langø/Anton Kongelf, 17). Rolf Ansethmoen/Einar Ansethmoen, 18). Johannes Faale/John W. Haraldsen, 19). Arne Granli/Helge Lindberg, 20). Per Ludvigsen/Kjetil Skogen, 21). Erling Eriksen/Kjell Johansen, 22). Odd Andersen/Odd Frøhn.

Klasse C: 1). Roar Johnsrud/Johan Hanslien, 2). Thor Stjernstrøm/Oddvar Schiøll, 3). Svein Wethal/Kjell Olstad, 4). Emil Petter Ingeberg/Tore Solheim, 5). Per Castberg Voss/Arne B. Dahl, 6). Odd Hole/Ronald Torp, 7). Gunnar Stolz/Aksel R. Gangnes, 8). Asbjørn Søberg/Ronald Laurendz, 9). Rune Val Aksmar/Kari Lunde, 10). Trygve Larsen/Paul Wetche, 11). Terje Enger/Jan Olsen, 12). Stein Norvold/Knut Narverud, 13). Martin Nyhus/Harald Hoffshagen, 14). Egil Hagen/Olav Bergland, 15). Arvid Brinch/Christian Dybvad, 16). Svein Lyngra/Christian Schou, 17). Magne Vaskinn/Steinar Krabseth, 18). John Borgersen/Odd Seglen, 19). Trine Jensen/Trine Wessel, 20). Else B. Kristoffersen/Knut Kristoffersen, 21). Tor-Einar Mathiassen/Per Mathiassen, 22). Knut Norenberg/Per Franck, 23). David G. Bullock/Hans G. Wang.

1964 – NORGESLØPET:

KNA’s Norgesløp for 1964 var å anse som et jubileumsløp da det var 50 år siden KNA arrangerte det første landeveisløpet for biler i Norge (20-21 juni 1914). Løpet hadde fire forskjellige startsteder, Oslo, Bergen, Trondheim og Arendal. Første bil fra Oslo startet fra KNA-hotellet i Parkveien kl 08.02, første fra Bergen 08.00, fra Trondheim 07.35 og Arendal 08.08. Deltagerne skulle først tilbakelegge en etappe på ca. 40 mil til møtestedet på Gol. For de startende fra Arendal gikk denne over Seljord, fra Bergen over Kvandal og Eidanger, fra Trondheim over Dombås, mens de startende fra Oslo kjørte via Drammen, Notodden, Seljord til Gol, dit første bil var beregnet kl 16.00, for deretter å kjøre en felles etappe fram til mål i Oslo. Rett etter Gol var det fire spesialetapper fram til Lillehammer, Haslemoen, Gardermoen og tilbake til Oslo med målgang 19. september, rundt kl. 14.00.

Totalt var løpet på ca. 120 mil. Løpet ble avviklet i regn noe som gjorde veiene sleipe og vanskelige.

Trond Schea/Willy Paulsen viste ypperlig kjøring og kartlesing og gikk til slutt av med totalseieren.

Arne Ingier/Finn R. Jacobsen mente selv at de lå likt med Schea/Paulsen fram til den avsluttende spesialetappen på Haslemoen. Det viste seg imidlertid at han hadde pådratt seg 64 prikker på en orienteringsetappe, selv om Ingier/Jacobsen selv mente det skulle være 4. Dette ble følgelig mat for dommerne (Ragnar Busch, Walther Schjølberg og Knut Solberg) som avslo protesten.

Jens Jarl Jernes havnet utenfor veien, og mens man prøvde å få bilen opp igjen ble man påkjørt bakfra. Han fortsatte etterpå, men måtte til slutt bryte.

Kjell Gudim/Lars Askersrud lå lenge veldig godt an, men kjørte seg bort på en orienteringsetappe, noe en sorgtynget Askersrud påtok seg den hele og fulle skylden for.

John Unnerud ble tatt ut av løpet etter Lillehammer. Han hadde vært av veien og tapt dyrebare minutter.

Bjørn Fristad/Monty Karlan ble vinnere av B-klassen i en Ford Cortina.

Vinnere av spesialetappene: Slidre: Helge Menkerud, Skinnarløk: Trond Schea, Haugsrud: Trond Schea, Losgard: Olav Berg, Haslemoen 1: Arne Ingier, Haslemoen 2: Trond Schea, Haslemoen 3: Bjørn Gundersen, Gardermoen: delt mellom Trond Schea og Bjørn Gundersen.

KLasse A: 1). Trond Schea/Willy Paulsen – Ford Cortina, 2). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab, 3) Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg – DKW F12, 4). Ivar Olrud/John R. Pettersson – VW, 5). Armin Skotvedt/Thor Strandrud – MG, 6). Martinius Berg/Hans Skappel – Volvo, 7). Kjell Gudim/Lars Askersrud – VW, 8). Arne Agnalt/Ole J. Killingmo – Opel, 9). Bjørn Gundersen/Åge Bræin – Volvo, 10). Knut Martiniussen/Helge Westbye – VW, 11). Olav Haug/Berit Haug – Volvo, 12). Hans Ingier/Ragnar Nitschke – VW, 13). Håkon Fløysvik/Thorbjørn Berntsen – Volvo, 14). Herlof Svihus/Tore Ødegaard – Fiat, 15). Olav Berg/Karl Sandøy – Volvo, 16). Lorang Thoresen/Aage Nyen – Hillman, 17). Per S. Strømberg/Tore Knudsen – Volvo, 18). Conrad Trotland/Alf Aasen – Volvo, 19). Arne Bjone/Fridtjof Agner – Vauxhall, 20). Knut Gätschmann/Øyvind Jystad – Vauxhall, 21). Arne Tofteland/Odd Pettersen – Saab.

Klasse B: 1). Bjørn Fristad/Monty Karlan – Ford Cortina, 2). Magne Lunde/Terje Bjerkeli – Volvo, 3). Bjørn Huser/Per Finsen – Volvo, 4). Helge Menkerud/Tore Strand – Volvo, 5). Ronald Laurendz/Odd Sypriansen – NSU Prinz, 6). Emil P. Ingeberg/Tore Solheim – VW 1200, 7). Ole Murtnes/Einar Christiansen – Volvo, 8). Alf Sogn/Truls Sæther – Ford Cortina, 9). Arild Borg/Erling Borg – Ford Consul, 10). Thormod Nordberg/Kiss Sørvig – Skoda, 11). Arne B. Dahl/Marit Voss – VW 1500, 12). Arne Holm/Leif Engebretsen – Volvo, 13). Thorbjørn Foss/Carl Knudtzen – Mercedes, 14). Arild Berg/Tore S. Lien – Volvo, 15). Berndt H. Andersen/Reidar Aslaksen – Austin 1100, 16). Rune Val Aksmar/Kari Lunde – Saab 96, 17). Trine Jensen/Trine Wessel – VW 1500, 18). Jan Nielsen/John Haraldsen – Saab Sport, 19). Otto Øen/Jens Chr. Jacobsen – Saab 96, 20). Leif Erik Dæhlie/Bjørn G. Dæhlie – Saab 96, 21). John M. Pedersen/Bjørn Agner – Volvo PV, 22). Jacob Lauvrak/Øystein Pedersen – Ford Cortina, 23). Fritjov Heimdal/Audun Haugs – Volvo, 24). Knut Nilsen/Leif Høglund – Saab Sport, 25). Alf Bringaker/Tore Borg Noren – Opel Rekord, 26). Thor Ødegård/Kjell Myhre – NSU Prinz, 27). John Rotschild/Stein T. Bjerkeseth – Saab 96.

RANDSFJORDLØPET:

KLasse A: 1). Trond Schea/Willy Paulsen - Ford Cortina GT, 2). Simon Engseth/Jens Chr. Paulsen – Volvo, 3). Ola Wærlien/Tollef Meldieseth - Ford Cortina GT

Klasse B: 1). Alf Sogn/Truls Sæther, 2). Torstein Gram/Monty Karlan, 3). Andreassen/Ole Andreassen, 4). Ronald Torp/Torgeir Alm.

Klasse C: 1). Toralf Kleven/Lars Haug, 2). Josef Bråten/Richard Støen, 3). Lovar Fladmoen/Nils Moen, 4). Ronald Laurendz/Knut Olsen, 5). Gunnar Stiolz/Aksel Gangnes

RATTMESTERSKAPET OSLO:

1). Knut Norenberg – Volvo, 2). Ernst Johansen – Volvo, 3). Svein Hødal – VW, 4). Erik Granerud – Volvo, 5). Anders Eide – Renault, 6). Torkel A. Trønnes – VW, 7). Hans T. Lindeman – Triumph, 8). Hroar Enger – Volvo, 9). Tore Lindqvist – Peugeot, 10). Hroar Hestholm – Morris, 11). Aage Nyen – VW, 12). Haakon Dahl – Renault.

Dameklasse: 1). Trine Jensen – VW

Old Boys: 1). Georg Karlin – Renault, 2). E.W. Sillesen – Peugeot, 3). Asbjørn Strømberg – Ford Anglia.

RATTMESTERSKAPET VESTFOLD:

1). Torfinn Sundby – VW 1200, 2). Bjørn Christiansen – VW 1200, 3). Jon Flom – Opel Kadett, 4). Henrik Stickler – Fiat 600, 5). Johnny Thorin – VW, 6). Harry Nylen Hansen – Opel Kadett, 7). Otto Andreassen – Morris, 8). Dagfinn Isegran – VW, 9). Kjell Nilsen – Renault Dauphine, 10). Arne Hvaara – VW 1200, 11). Arne Heum – Austin A40, 12). Arne Bottolfsen – Ford Taunus 17M

RATTMESTERSKAPET:

1). Knut Norenberg – Volvo, 2). Svein Hødal – VW, 3). Torkel Trønnes – VW 1200, 4). Ernst Johansen – Volvo PV, 5). Erik Granerud – Volvo PV, 6). Arnljot Øvsthus – VW, 7). Olav Heen – Volvo PV, 8). Johnny Johansen – Opel Rekord, 9). John Rothschild – Saab 96, 10). Arne Hvaara – VW, 12). Carl Axel Norén – Volvo Amazon, 13). Hroar Enger – Volvo PV, 14). Anders Eide – Renault, 15). Knut W. Evensen – VW, 16). Tore Lindqvist – VW, 17). Aage Nyen – VW, 18). Hans T. Lindemann – Triumph, 19). Tjøstolv Aas – Volvo Amazon.

Dameklasse: 1). Laila Schou Nilsen – Skoda.

Old Boys: 1). E.W. Sillesen – Peugeot, 2). Georg Karlin – Renault, 3). Olav Øvernes – Volvo Amazon, 4). Erling M. Hanssen – VW 1200, 5). Asbjørn Strømberg – Ford Anglia, 6). Geir Hvoslef – Renault.

ROMERIKSLØPET:

Klasse A: 1). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen, 2). Lorang Thoresen/Aage Nyen, 3). Gunnar Kjernsli/Ulf Jerpseth, 4). Snorre Skolsegg/Ragnar Nitschke, 5). Olav Haug/Berit Haug.

Klasse B: 1). Olav Aarhus/Johan Rolstad, 2). Bjørn Huser/Per Finsen, 3). Pål Levin/Kåre Levin, 4). Fritjof Vegel/Birger Dalen, 5). Svein Wethal/Thor Aastorp.

Klasse C: 1). Kjell Martinsen/Halvard Solihøgda, 2). Knut Grøndahl/Halvard Grøndahl, 3). Helge Markussen/Ivar Schøyen, 4). Olav Ronold/Ole S. Valstad, 5). Jon Borgersen/Odd Seglen, 6). Per Kolstad/Hans Peter Hoel, 7). Bjørn Kristoffersen/Reidar Grasmo, 8). Leif D. Svendsen/Knut Sveum, 9). Arve Nordli/Thorbjørn Nordli, 10). Arne Mørdre/Just Engeland, 11). Otto Øen/Jens Chr. Jacobsen, 12). Egil Hagen/Ole Berglund, 13). Norolf Kleven/Lars Haug, 14). Roar Johnsrud/Johan Hauslien, 15). Ragnar Kolsrud/Åge Albertsen, 16). Erik Kristoffersen/Tore Lundeby, 17). Kjell Bjerke/Egil Mosveen, 18). Alf Sogn/Truls Sæther, 19). Per Laurendz/Knut Roy Olsen, 20). Kr. Svenneby/Knut Nygård, 21). Tom Kolberg/Tore Aamodt.

SMÅLØPET:

Klasse C1: 1). Sigurd Brinch/Ole Kr. Roe, 2). Torleif Braathen/R. Torp, 3). Einar Ansethmoen/Liv Ansethmoen, 4). Stein Nordvold/Knut Narverud, 5). Standal/Knudsen, 6). Ronald Laurendz/Fru Laurendz, 7). Frank Thoresen/Geir Furnes, 8). Knut Norenberg/Per FRanck, 9). Jens Petter Jensen/Sverre Gørne, 10). Petter Ingeberg/Knut Moberg, 11). Tom Corneliussen/Håkon Stamnes, 12). Leif Svendsen/Jan Jørgensen, 13). Rune Val Aksmar/Kari Lunde, 14). Karsten Skareby/R. Pedersen, 15). Hans Godtfred Wang/Eyvind W. Wang, 16). Tore Solheim/Per Mordal.

Klasse C2: 1). Paal Frode Hvaal/Jørn Rønning, 2). Erik Brekke/Heidenreich, 3). Odd Carling Jensen/F. Planvik, 4). Per Laurendz/Knut Roy Olen, 5). Peter Brecke/Per Linna, 6). Rolf Ekeli/Morten Tiberg, 7). Lillen Hansteen/Kari Hansteen.

1964 - SØRLANDSLØPET

Ble den gang ansett som et av de meste krevende løpene i Norge. Startet fra det da nye Volvo-anlegget i Kristiansand, med Jens Jarl Jernes, i en BMC Cooper, som første bil over startrampa. Løpet var på cirka 500 km med fire spesialetapper på lukkede veier. Løpsleder var Tor Ruud som hadde fått politiets tillatelse til å sperre av disse veistrekningene. Første del av løpet gikk i Finsland, Øvrebø, Vennesla og Randesund fram til pause i Vågsbygd. Da ledet Jens Jarl Jernes foran John Unnerud og Trond Schea.

Løpet fortsatte på mindre veier med minimal trafikk og spredt bebyggelse og en stadig stigende vanskelighetsgrad. Etter 35 mil avsluttet deltagerne i C-klassen sitt løp, mens A og B klassen fortsatte til den lyse morgen og innkomst på KAK-hytta på Lauvlandsmoen i Finsland. Veiene var på enkelte strekninger i nokså dårlig forfatning, slik at de som startet litt senere måtte forsere nokså oppkjørte veier.

På forhånd var det fra lokalt hold stilt store forventninger til Jernes og Iglebæk-brødrene, Jan Trygve og Per Svein. Førstnevnte hadde ikke helt klaff i siste del av løpet og Iglebæk måtte bryte.

Totalvinner ble til slutt Trond Schea/Willy Paulsen.

Klasse A: 1). Trond Schea/Willy Paulsen – Ford Cortina, 2). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab Sport, 3). John Unnerud/Otto Brødholt, 4). Olaf Hellenes/A. Wang Sandås, 5). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg, 6). Bjørn Gundersen/Ragnar Nitschke.

Klasse B: 1). A. Messel/W. Haaversen, 2). O. Krüger/A. Grundetjønn, 3). E.W. Wang/Hans G. Wang, 4). Kjell M. Langø/A. Kongelf, 5). J. Haraldsen/Terje Bjerkeli.

Klasse C: 1). J.M. Pedersen/B. Agner, 2). T. Hurv/Ø. Pedersen, 3). F. Haaland/R. Drivdal, 4). O. Sandtveit/O. Sandtveit, 5). Rune Val Aksmar/Kari Lunde, 6). O. Berge/S. Kristoffersen.

TELEMARKSLØPET:

Klasse A: 1). Trond Schea/Willy Paulsen – Ford Cortina GT, 2). Kjell Gudim/Finn R. Jacobsen – VW, 3). Jon Flom/Arne W. Sandaas – Volvo Amazon.

Klasse B: 1). O. Murtnes/E. Christiansen – Volvo PV, 2). Kjell M. Langø/Kongelf, 3). Bjørn Fristad/Monty Karlan – Ford Cortina GT.

Klasse C: 1). John M. Pedersen/Bjørn Agner – Volvo PV.

TØNSBERG KNA/NAF/NMK FELLESLØP:

Klasse A: 1). Kjell Gudim/Monty Karlan, 2). Ole Murtnes/Einar Christiansen

Klasse B: Ole Marius Stamnes/Knut Moberg, 2). Gjestrum Larsen/Rolf Strand.

Klasse C: Tom Jøntvedt/Per Hegg.

VESTLANDSLØPET:

Klasse A: 1). Haldor Bruvik/G. Wiig-Andersen, 2). L. Handeland Jr./Handeland Sr.

Klasse B: 1). Otto Nielsen/R. Steen-Olsen, 2). Helge Aas/Einar Nordland, 3). Nils Rikstad/Sigm. Rikstad, 4). J. Huun Lindstrøm/Per Opheim, 5). Arne Hellesnes/Jan Svabøe, 6). Oddm. Aune/Helge Jørgensen.

1964 - NAF ASKER OG BÆRUM VINTERLØP:

Klasse A: 1). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab, 2). Kjell Gudim/Lars Askersrud – VW, 3). Jan B. Kolstad/Willy Paulsen, 4). Hans Ingier/Ragnar Nitschke, 5). Ivar Olrud/Arne Agnalt, 6). Edvard Gjølberg/Åge Bræin, 7). Knut Martiniussen/Otto Brødholt, 8). Reidar Paulsen/Carl Knudzen, 9). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg, 10). Jan Nilsen/Sven Erik Pettersen.

Klasse B: 1). Thor M. Furuseth/Monty Karlan, 2). Jon Flom/Dagfinn Isegran, 3). Ronald laurendz/Odd Sypriansen, 4). Rolf Ansethmoen/Einar Ansethmoen, 5). Per Ekholdt/John W. Haraldsen, 6). Magne Lunde/Terje Bjerkeli, 7). Per Ole Buxrud/Bjørn Bogar, 8). Berndt H. Andersen/Rolf Strand, 9). Bjørn Lind/Anders Sørensen, 10). Arne Holm/Leif Engebretsen, 11). Eivind Wang/Hans Wang, 12). Rolf Pedersen/Kjell jOhansen, 13). Rolf Gundersrud/Gunnar Gundersrud, 14). Emil Petter Ingeberg/Tor Solheim.

1964 - KNA VINTERRALLY:

Løpet gikk under krevende forhold på vanskelige veier. Totalt var det 82 mil med 9 mil fartsprøver. Løypa gikk fra Oslo over Gardermoen, Haslemoen og inn i Sverige til Røjdafors, Torsby, Gresmark, Bredsjøen til Kongsvinger, derfra via Indre Finnskogvei til Elverum, Gardermoen og tilbake til Oslo.

I løpet var det innlagt en baneprøve på Haslemoen på 4,4 km som ble vunnet av Tom Trana på 3,36 foran Petter Løken 3,41 og Bertil Søderstrøm 3,44.

Den første prøven på Gardermoen var 7,1 km og også her var Tom Trana raskest foran Harry Källstrøm og Åke Andersson. Den andre prøven på Gardermoen var også 7,1 km og Tom Trana var også her raskest fulgt av Sten Lundin og Petter Løken.

Den lengste fartsprøven målte 10 km, og store deler av løpet gikk i nysnø på issvullede veier.

45 deltagere stilte til start og av disse var det bare 3 som måtte bryte.

Trana uttalte seg under premieutdelingen svært positiv om avviklingen av løpet.

1). Tom Trana/Gunnar Thermanius – Volvo PV544, 2). Åke Andersson/Sven-Olof Svedberg – Saab Sport, 3). Harry Källström/Gunnar Wiman – BMC Cooper S, 4). Bertil Søderstrøm/Rune Olsson – VW 1500 S, 5). Carl Magnus Skogh/Nils Hagen – Volvo PV, 6). Kjell Gudim/Lars Askersrud – VW 1500 S, 7). Sten Lundin/Gunnar Liljedahl – VW 1500 S, 8) Olle Bromark/Kjell Lycksell – Saab, 9). Anders Sigurdsson/Ingvar Strøm – Saab Sport 10). Ove Andersson/Inge Vidare – Saab Sport, 11). Rune Larsson/Børje Nilsson – VW 1500 S, 12). Petter Løken/Knut Martiniussen – Volvo PV, 13). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab Sport, 14). Hans Jørgen Nielsen/Gilbert Hansen – Volvo PV, 15). Bengt Søderstrøm/Bo Ohlsson – Ford Cortina GT, 16). Helge Kristiansen/Trond Schea – Ford Cortina GT, 17). Sylvia Østerberg/Siv Sabel – Volvo 122 S, 18). Tore Borg Norén/Alf Bringaker – Volvo Amazon, 19). Ivar Olrud/Arne Agnalt – VW 1200, 20). Jan B. Kolstad/Willy Paulsen – Volvo PV 544, 21). Boo Johansson/Gustav Schrøderheim – Saab Sport, 22). Hans Ingier/Ragnar Nitschke – VW 1500 S, 23). Edvard Gjølberg/Åge Bræin – Skoda TS, 24). Helge Menkerud/Tor Strand – Volvo PV, 25). Anders Olofsson/Arvid Haraldsen – Triumph Herald, 26). Thor Martin Furuseth/Monty Karlan – DKW F12, 27). Magne Lunde/Terje Bjerkeli – Volvo PV, 28). Henny Britt Ehringe/Anneli Lindqvist – VW 1500 S, 29). Reidar Paulsen/Carl Knudtzen – Sunbeam Rapier, 30). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg – DKW F12, 31). Ronald Laurendz/Thor Ødegaard – NSU Prinz 4, 32). Johannes Faale/John W. Haraldsen – Fiat 600, 33). Laila Schou Nilsen/Nancy Pettersen – Skoda TS, 34). Bjørn Gundersen/Ivar Eikrem – Volvo 122 S, 35). Eivind Wang/Hans G. Wang – MG 1100, 36). Emil Petter Ingeberg/Jan Erik Skute – VW 1200, 37). Thormod Nordberg/Edgar Jensen – Skoda Octavia

Klasse 1: 1). Åke Andersson/Sven-Olof Svedberg, 2). Olle Bromark/Rolf Skogh, 3). Anders Sigurdsson/Ingvar Strøm, 4). Ove Andersson/Inge Vidare, 5). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen, 6). Bo Johansson/Gustav Schrøderheim, 7). Thor M. Furuseth/John Erik Karlan, 8). Leif Vold Johansen/Jon Ulleberg, 9). Ronald Laurendz/Thor Ødegaard, 10). Johannes Faale/John W. Haraldsen.

Klasse 2: 1). Harry Källstrøm/Gunnar Wiman, 2). Ivar Olrud/Arne agnalt, 3). Edward Gjølberg/Åge Bræin, 4). Anders Olofsson/Arvid Haraldsen, 5). Laila Schou Nilsen/Nancy Pettersen, 6). Eyvind Wang/Hans G. Wang, 7). Emil P. Ingeberg/Jan Skute, 8). Th. Nordberg/Edgar Jensen.

Klasse 3: 1). Beril Søderstrøm/Rune Olsson, 2). Kjell Gudim/Lars Askersrud, 3). Sten Lundin/Gunnar Liljedal, 4). Rune Larsson/Børge Nilsson, 5). Bengt Søderstrøm/Bo Ohlsson, 6). Helge Kristiansen/Trond Schea, 7). Hans Ingier/Ragnar Nitschke, 8). Henny Britt Ehringe/Anneli Lindqvist, 9). Reidar Paulsen/Carl Knudtzen.

Klasse 4: 1). Tom Trana/Gunnar Thermanius, 2). Carl Magnus Skogh/Nils Hagen, 3). Petter Løken/Knut Martiniussen, 4). H.J. Nilsen/Gilbert Hansen, 5). Sylvia Østerberg/Siv Sabel, 6). Tore Borg Noren/Alf Bringsaker, 7). Jan B. Kolstad/Willy Paulsen, 8). Helge Menkerud/Tore Strand, 9). Magne Lunde/Terje Bjerkeli, 10). Bjørn Gundersen/Ivar Eikrem.

1964 - KNA’S VÅRLØP:

Klasse A: 1). Kjell Gudim/Lars Askersrud – VW, 2). Trond Schea/Willy Paulsen – Ford, 3). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab, 4). John Unnerud/Otto Brødholt, 5). Reidar Buran/Monty Karlan, 6). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg, 7). Petter Løken/Ole Johan Killingmo, 8). Laila Schou Nielsen/Aage Bræin, 9). Ivar Olrud/Arne Agnalt, 10). John Myrvang/Arne Bjørkheim, 11). Jon Flom/Svein Sjømælingen.

Klasse B: 1). Magne Lunde/Terje Bjerkeli, 2). Per Gudem/Bjørn Agner, 3). Arild Berg/Tore S. Lien, 4). Arne B. Dahl/Marit Voss, 5). Arne Holm/Leif Engebretsen, 6). Bjørn Huser/Per Finsen, 7). Eivind Wang/Hans S. Wang.

Klasse C: 1). Rune Val Aksmar/Kari Lunde, 2). Petter Ingeberg/Knut Moberg, 3). Leif Erik Dæhlie/Bjørn Dæhlie, 4). Knut Norenberg/Per Franck, 5). Josef Bråthen/Knut Kristoffersen, 6). Harald Gjømle/Ulf Eriksen, 7). Paul Wetche/Trygve Larsen, 8). Per Strømberg/Helge Lindberg, 9). Jan Ruud/Sigmund Olstad, 10). Tom Corneliussen/Håkon Stamnes, 11). Otto Øen/Jens Chr. Jacobsen, 12). Egil Hagen/Olav Berglund..

1964 - NAF’S VÅRLØP:

Klasse B: 1). Finn R. Jacobsen/Per Kr. Paulsen – Saab, 2). John Willy Haraldsen/Monty Karlan, 3). Arne B. Dahl/Marit Voss, 4). Bjørn Huser/Per Finsen, 5). Rolf Ansethmoen/Einar Ansethmoen, 6). Roar Halstensen/Richard Støen, 7). Eivind W. Wang/Hans G. Wang, 8). Pål Levin/Kåre Levin, 9). Aage Bræin/Jan Nielsen, 10). Bjørn Fristad/Leif Høglund, 11). Fridtjov Hjemdal/Jan K. Stang, 12). Nancy Pettersen/Laila Schou Nilsen.

KLasse C: 1). Stein Nordvold/Knut Narverud, 2). Trygve Larsen/Povl Wetche, 3). Emil P. Ingeberg/Tore Solheim, 4). Rune Val-Aksmar/Kari Lunde, 5). Thorleuf Braathen/Ronald Torp, 6). Tore Syversen/Steinar Gundersen, 7). Gunnar Stolz/Aksel R. Gangnes, 8). Otto Øen/Jens Chr. Jacobsen, 9). Einar Evensen/Aase Evensen, 10). Kjell Glenne/Anton G. Johansen, 11). Bjørn H. Hansen/Jarle Røren, 12). Rolf Gundersrud/Gunnar Gundersrud, 14). Kjell Martinsen/Ove Aarhus, 15). Kjell Johansen/Erling Eriksen, 16). Leif Erik Dæhlie/Bjørn G. Dæhlie.

1964 - ISBANE RANDSFJORDEN:

Int. 700 ccm: 1). Jan Arthur Iversen – BMW Sport, 2). Harald Hellum – BMW Sport, 3). Odd Angell – NSU Prinz, 4). Øivind Hærnes – NSU Prinz.

750-1000 ccm: 1). Arne Ingier – Saab Sport, 2). Thor M. Furuseth – DKW.

1000-1300 ccm: 1). Ivar Olrud – VW, 2). Johs Hoe – Skoda TS, 3). P.O. Buxrud – Ford Anglia, 4). Odd Moseby – Ford Anglia.

1300-1600 ccm: 1). Kjell Gudim – VW 1500, 2). Hans Ingier – VW 1500, 3). Leif Koxvold – Lotus Cortina, 4). Alf Sogn – Ford Cortina GT, 5). Bjørn Johannessen – Alfa Romeo.

Over 1600 ccm: 1). Jan B. Kolstad – Volvo, 2). Petter Løken – Volvo, 3). Hans Jørgen Nilsen – Volvo, 4). Svein Dyrhoff – Volvo, 5). Helge Menkerud – Volvo, 6). Simon Engseth – Volvo.

1964 - ISBANE JARENVANNET:

Gruppe 1 int. 750 ccm: 1). Jan Arthur Iversen – BMW, 2). Harald Hellum – BMW.

Gruppe 1 750-1000 ccm: 1). Thor M. Furuseth – DKW F12, 2). Dag Johannessen – Renault, 3). Odd Thrana – DKW F12.

Gruppe 1 1000-1300 ccm: 1). Johs. Hoe – Skoda, 2). Sverre Hagaseth – Skoda, 3). C.V. Stensrud – Skoda.

Gruppe 1 1300-1600 ccm: 1). Leif Fr. Koxvold – Ford Lotus Cortina.

Gruppe 1 over 1600 ccm: 1). Simon Engseth – Volvo PV.

Gruppe 2 int. 1000 ccm: 1). Kristian Fikkan – Morris, 2). Leiv Samsing – DKW F12, 3). Kjell Kirkebakken – Saab Sport.

Gruppe 2 1000-1300 ccm: 1). Edward Gjølberg – Skoda, 2). Ivar Olrud – VW, 3). Odd Moseby – Ford Anglia.

Gruppe 2 1300-1600 ccm: 1). Kjell Gudim – VW 1500, 2). Trond Schea – Ford Cortina GT, 3). Helge Kristiansen – Ford Cortina GT.

Gruppe 2 over 1600 ccm: 1). Gunnar Hagerud – Volvo.

Under 1000 ccm m/ispigg: 1). Leiv Samsing, 2). Boo Brasta, 3). Erkki Salminen.

1000-1300 ccm med ispigg: 1). Lennart Lystad

Over 1300 ccm med ispigg: 1). Gunnar Hagerud, 2). Kjell Gudim.

1964 - ISBANE MJØSLØPET:

1). Petter Løken – Volvo, 2). Kjell Gudim – VW 1500, 3). Arne Ingier – Saab, 4). Leiv Samsing – DKW F12, 5). Jan Kolstad – Volvo, 6). Hans Jørgen Nilsen – Volvo, 7). Trond Schea – Ford Corsair 8). Helge Kristiansen – Ford Cortina GT, 9). Svein Dyrhoff – Volvo, 10). Helge Menkerud – Volvo, 11). Ivar Olrud – VW 1200, 12). Lauritz A. Ellefsen – NSU Prinz, 13). Tor M. Furuset – DKW F12, 14). Per Arne Pettersen – Renault, 15). Edward Gjølberg – Skoda, 16). Edv. Lauenschloss – DKW F12, 17). Leif Fr. Koxvold – Ford Lotus Cortina, 18). Odd Moseby – Ford Anglia..

Klasse under 750 ccm: 1). Lauritz A. Ellefsen – NSU Prinz,

Klasse 750-1000 ccm: 1). Arne Ingier – Saab, 2). Leiv Samsing – DKW, 3). Tor M. Furuset – DKW, 4). Per Arne Pettersen – DKW, 5). Edv. Lauenschloss - DKW

Klasse 1000-1300 ccm: 1). Ivar Olrud – VW 1200, 2). Edward Gjølberg – Skoda, 3). Odd Moseby – Ford Anglia.

Klasse 1300-1600 ccm: 1). Kjell Gudim – VW, 2). Trond Schea – Ford Corsair, 3). Helge Kristiansen – Ford Cortina GT, 4). Leif Fr. Koxvold – Ford Lotus Cortina.

Klasse over 1600 ccm: 1). Petter Løken – Volvo, 2). Jan Kolstad – Volvo, 3). Hans Jørgen Nilsen – Volvo, 4). Svein Dyrhoff – Volvo, 5). Helge Menkerud – Volvo

1964 - GRUSBANE HORTEMO:

Gruppe 1 Int. 850 ccm: 1). Svein Andersen – NSU Prinz, 2). Lauritz A. Ellefsen – NSU Prinz, 3). Odd Olson.

Gruppe 1 850-1300 ccm: 1). Jens Jarl Jernes – Cooper S, 2). Christian Sørensen – Cooper, 3). Ivar Ådnebergli – Renault R8, 4). Odd Moseby – Ford Anglia.

Gruppe 1 over 1300 ccm: 1). Per Svein Iglebæk – Volvo Amazon, 2). Kjell Gudim – VW 1500 S, 3). Gustav Thielemann – Volvo PV, 4). Einar Jahnsen – Volvo PV.

Gruppe 2 1150-1600 ccm: 1). Kjell Gudim – VW 1500 S, 2). Arthur Aune Iversen – VW 1200.

1964 - BJERKEBANEN (juni):

Midget: 1). Jan Haraldsen, 2). Kjell Gudmundsen, 3). Bjørn Haga.

Formel Junior: 1). Helge Wijn, 2). Atle Stoltenberg.

Standard int. 600 ccm: 1). Odd Angell, 2). Åge Bøckmann, 3). Svein Andersen.

Standard int. 850 ccm: 1). Nils Ericsson, 2). Herald Hellum, 3). Tor Steffensen.

Standard 850-1000 ccm: 1). Erling A. Frøyseth – Austin Cooper, 2). Arne Berg – Renault, 3). Olaf Hellenes – Austin Cooper, 4). Jon Mikal Simon – Austin Cooper, 5). Christian Sørensen – Austin Cooper, 6). Thor M. Furuseth – DKW F12, 7). Dag Johannessen – Renault R8.

Standard 1000-1600 ccm: 1). Petter Løken – Austin Cooper S, 2). Kjell Gudim – VW 1500 S, 3). Tor Tveter – Ford Cortina.

Standard 1600-2000 ccm. 1). Gustav Thielemann – Volvo, 2). Helge Menkerud – Volvo.

Gruppe 2 int. 1300 ccm. 1). Kristian Fikkan – BMC Cooper, 2). Ivar Olrud – VW, 3). Leif Bjarnø – VW, 4). Johs. Faale – Fiat.

Gruppe 2 1300-2000 ccm: 1). Gunnar Hagerud – Volvo, 2). Anders Kulläng – Volvo, 3). Svein Dyrhoff – Volvo, 4). Bjørn Gundersen – Volvo.

Standard Special: 1). Stener Svartrud – VW, 2). Axel Gulbrandsen – Fiat 600.

Ekstraheat: 1). Finn H. Bryde – Ford Thunderbird, 2). Jan Kildal – Cooper.

1964 - BJERKEBANEN (Oktober):

Int. 600 ccm: 1). Aage Bøckmann, 2). Odd Angell.

600-850 ccm: 1). Bengt Karlsson, 2). John Unnerud, 3). Per Arne Pettersen, 4). Jan Nielsen, 5). Harald Shetelig.

850-1000 ccm: 1). Erling Frøyseth.

1000-1300 ccm: 1). Tommy Hultelid, 2). Bjørn Froding.

1300-1600 ccm: 1). Kjell Gudim, 2). Leif Andersson.

Over 1600 ccm: 1). Magne Lunde, 2). Harald Kristoffersen, 3). Svein Nordvang, 4). Håkon Granberg, 5). Helge Menkerud.

Gruppe 2 int. 850 ccm: 1). Lars-Åke Rodin, 2). Arne Ingier, 3). Kjell-Åke Johansson, 4). Boo Johansson, 5). Lennart Larsson.

850-1000 ccm: 1). Jon Mikal Simon, 2). Kristian Fikkan.

1000-1300 ccm: 1). Tommy Hultelid, 2). Ivar Olrud.

1300-1600 ccm: 1). Johannes Faale, 2). Leiv Andersson.

Over 1600 ccm: 1). Gunnar Hagerud.

Turist kategori B: 1). Tom Kolberg, 2). Odd Moseby, 3). Stener Svartrud, 4). Håkon Stamnes.

1964 - DRAMMEN TRAVBANE:

Gruppe 1 int. 700 ccm: 1). Svein Andersen – NSU, 2). Lauritz A. Ellefsen – NSU, 3). Egil Andresen – BMW.

Gruppe 1 int. 850 ccm: 1). Bengt Karlsson – Saab, 2). John Unnerud – Saab, 3). Jan Nielsen – Saab, 4). Einar Jahnsson – Saab, 5). Lars Gunnar Johansson – Saab.

Gruppe 1 int. 1000 ccm: 1). Erling A. Frøyseth – Austin Cooper, 2). Kjell Andreassen – Morris Cooper.

Gruppe 1 1000-1300 ccm: 1). Arne Næss – BMC Cooper, 2). Tore Hansen – VW, 3). Jan Skute – VW, 4). Reidar Hansen – Alfa Romeo.

Gruppe 1 1300-1600 ccm. 1). Kjell Gudim – VW, 2). Ove Larsen – Alfa Romeo.

Gruppe 1 1600-2000 ccm: 1). Harald Kristoffersen – Volvo, 2). Gustav Thielemann – Volvo, 3). Ole E. Granberg – Volvo, 4). Gunnar Kittilsen – Volvo, 5). Helge Menkerud – Volvo.

Gruppe 2 int. 700 ccm: 1). Karl Roger Gustafsson – BMW, 2). Jan Frölund – BMW.

Gruppe 2 int. 850 ccm: 1). Boo Johansson – Saab, 2). Erkki Salminen – Saab, 3). Lennart Larsson – Saab, 4). Kjell Kirkebakken – Saab, 5). Knut Olof Åkesson – Saab.

Gruppe 2 850–1000 ccm: 1). Helge Berg – Morris Cooper, 2). Jon Mikal Simon – Austin Cooper, 3). Johan Megaard – Simca, 4). Kristian Svenneby – Renault.

Gruppe 2 1000-1300 ccm: 1). Ivar Olrud – VW, 2). Tore Gulbrandsen – Skoda, 3). Svein Lyngra – VW.

Gruppe 2 1300-2000 ccm. 1). Kjell Gudim – VW, 2). Per Svein Iglebæk – Volvo, 3). Hans Jørgen Nielsen – Volvo, 4). Johannes Faale – VW.

Gruppe 3 int. 2000 ccm: 1). Nils Ingemar Nordstrøm – Porsche, 2). Bertil Lundberg – Porsche, 3). Nils Gøran Edlund – BMC Cooper, 4). Thor G. Gumpen, 5). Tom Kolberg – Hillman Imp, 6). Odd Moseby – Ford Anglia.

Midget: 1). Svein Nordvang, 2). Arild Pettersen, 3). Jan Haraldsen og Leif Johannessen.

Formel Junior: 1). Henry “Stompa” Andersen, 2). Torbjørn Nygård, 3). Trygve H. Lie.

HOVLANDSBANEN (sept.):

MC int. 125 ccm standard: 1). Trond Tinnesland, 2). Svein Terjesen, 3). Ole J. Mathiesen.

MC int. 125 ccm: 1). Jan Arne Reese, 2). Helge Stahl, 3). Jan jacobsen.

NC 175 ccm: 1). Kjell Helgesen, 2). Per Walle, 3). Eilif Haugen.

MC 250 ccm standard: 1). Gunnar Kristiansen, 2). Johannes Faale.

MC 350 ccm standard: 1). Per Walle, 2). Ole Grønn.

Midget: 1). Bjørn Haga, 2). Leif Johannessen.

Biler int. 850 ccm standard: 1). Bengt Karlsson – Saab, 2). Jack Weseth – Saab.

Biler int. 1000 ccm standard: 1). Kristian Sørensen – BMC Cooper, 2). Olaf H. hellenes – Austin Cooper.

Biler int. 1300 ccm Standard: 1). Arne Næss – BMC Cooper, 2). Reidar Hansen – Alfa Romeo.

Biler int. 1600 ccm. Standard: 1). Kjell Gudim – VW 1500, 2). Ove Larsen – Alfa, 3). Thor Tveter – Ford Cortina GT.

Biler int. 1800 ccm standard: 1). Harald Kristoffersen – Volvo, 2). Håkon Granberg – Volvo.

Biler int. 700 ccm Gruppe 2: 1). Roger Gustavsson – BMW, 2). Jan Frodlund – BMW.

Biler int. 1000 ccm Gruppe 2: 1). Erkki Salminen – Saab, 2). Lennart Larsson – Saab.

Biler int. 1600 ccm Gruppe 2: 1). Arthur Iversen – VW, 2). Johannes Faale – VW.

Biler int. 1800 ccm Gruppe 2: 1). Gunnar Hagerud – Volvo, 2). Per Svein Iglebæk – Volvo.

Biler Gruppe 3: 1). Tom Kolberg – Hillman Imp, 2). Stener Svartrud – VW 1200, 3). Thor Gunvald Gumpen – VW 1200.

1964:

ACROPOLIS RALLY: 64

Nr. 1 Tom Trana/Gunnar Thermanius – Volvo PV 544

Nr. 2 Jean Claude Ogier/Bernhard Groll – Citroen DS 19

Nr. 3 Pat Moss Carlsson/Val Domleo – Saab 96

COUPE DES ALPES: 64

Nr. 1 Jean Rolland/Gabriel Augias – Alfa Romeo TZ

Nr. 2 Vic Elford/David Stone – Ford Cortina GT

Nr. 3 Harold Morley/Erle Morley – Austin Healey 3000

GENEVE RALLY: 64

1). Henri Greder/Marcial Delalande – Ford Falcon, 2). Terry Hunter/Patrick Lier – Triumph Spitfire, 3). Erik Carlsson/Gunnar Palm – Saab 96, 4). Hans Joachim Walter/Lier , 5). Jean Jacques Thuner/John Gretener, 6). Tom Trana/Gunnar Thermaenius, 7). Pat Moss/Elisabeth Nystrøm, 8). Gerard larousse/Jean Claude peray, 9). W. meyer/Rutsch, 10). Ferdinand Masoero/Maurin.

MARATHON DE LA ROUTE LIEGE-SOFIA-LIEGE: 64

David Seigle-Morris stiller til start I en Ford Lotus-Corsair, som var bygget som en utviklingsprototyp. Det ble ingen stor suksess. Et dekk eksploderte og man kjørte av veien og måtte bryte.

Nr. 1 Rauno Aaltonen/Tony Ambrose – Austin Healey 3000

Nr. 2 Erik Carlsson/Gunnar Palm – Saab 96

Nr. 3 Eugen Böhringer/Klaus kaiser – Mercedes 230 SL

MONTE CARLO RALLY: 64

1). Paddy Hopkirk/Henry Liddon – BMC Cooper S, 2). Bo Ljungfeldt/Fergus Sager – Ford Falcon, 3). Erik Carlsson/Gunnar Palm – Saab 96, 4). Timo Mäkinen/N.N. Vanson – Mini Cooper S, 5). Pat Moss Carlsson/Ursula Wirth – Saab 96, 6). Tom Trana/Sune Lindstrøm – Volvo, 7). Rauno Aaltonen/John Ambrose – Mini Cooper S, 8). Eugen Böhringer/Klaus Kaiser – Mercedes 300 SE, 9). Carl Magnus Skogh/L. Berggren – Volvo, 10). Pauli Toivonen/Anssi Järvi – VW 1500 S.

Norske plasseringer: 1964:

Nr. 25 – Ingier/Jakobsen – Saab 96

Nr. 35 – Gudim/Askersrud – VW 1500 S

Nr. 44 - Ingier/Møller Halvorsen – VW 1500 S

Nr. 53 – Unnerud/Stamnes – Citroen DS 19

Nr. 62 – Ekholdt/Haraldsen – Saab 96

Nr. 97 – Gjølberg/Bræin – Skoda Octavia

Nr. 111 – Skotvedt/Strandrud – Morris Cooper S

Nr. 116 – Buran/Norvang – Saab 96

Nr. 117 – Noren/Stensrud – Volvo

Nr. 127 – Kristiansen/Berg – Ford Cortina

Nr. 138 – Usterud-Svendsen/Sanne – Saab 96

Nr. 139 – Thrana/Agnalt – DKW 900

Nr. 162 – Schou-Nielsen/Pettersen – Skoda Octavia

POLSKE RALLY: 64

Nr. 1 Sobieslaw zazada/Ewa Zazada – Steyr Puch

Nr. 2 Erik Carlsson/Gunnar Palm – Saab 96

Nr. 3 Pat Moss-carlsson/Liz Nystrøm – Saab 96

PORTUGAL: 64

Nr. 1 Andrea de Adamich/Morgantini – Alfa Romeo Giulia

Nr. 2 Arnaldo Cavallari/Tecilla – Alfa Romeo Giulia TI

Nr. 3 Dieter Glemser/Peter Lang – Mercedes 300 SE

RAC – RALLY: 64

Fem norske førere deltok: Arne ingier, Kjell Gudim, John Unnerud, Jan Nielsen og Per S. Strømberg.

Avviklet i perioden 7-13 november. Kjell Gudim uttalte før start at han valgte å kjøre med en standardbil, da det hadde vist seg vanskelig å få trimmede motorer til å holde. Han var også litt bekymret for venstrekjøringen, men da spesialetappene skulle gå på avsperrede veier ville dette ikke bli noe problem. Han var også glad for å ha med seg Monty Karlan som kartleser, da han var en kløpper i engelsk.

Været under løpet var vanskelig og en omfattende trafikkulykke, grunnet tåken, på Firth-broen, gjorde at politiet måtte omdirigere løpet. Spesialetappene gikk på skogsbilveier av til dels dårlig beskaffenhet, og skliplata under bilen til Gudim så etter målgang ut som en gammel kasserolle.88 av 158 fullførte løpet.

Kjell Gudim/Monty Karlan var en av de få som kom i mål med hel bil. I Skottland hadde man blitt hindret av en deltager som hadde kjørt seg fast på glattisen. Ble beste norske deltager på en 17. plass totalt og beste amatørlag.

Usterud-Svendsen/O.M. Fowler kom inn på 2. plass i sin klasse. Monty Karlan var, med sine 19-år, løpets yngste deltager. Etter løpet ble det antydet at Gudim skulle få kontrakt med Rootes og kjøre en Hillman Imp i Monte Carlo Rally.

Jan Nielsen i Saab fikk problemer med dynamoen etter etappene i Wales. Etter å ha reparert dette røyk girkassa og man havnet nede i en steinrøys.

Per Strømberg måtte bryte.

1). Tom Trana/Gunnar Thermanius – Volvo PV 544, 2). Timo Mäkinen/Don Barrow – Austin Healey 3000, 3). Vic Elford/David Stone – Ford Cortina GT, 4). Pat Moss/Elisabeth Nystrøm – Saab, 5). Bengt Søderstrøm/B. Ohlsson - Ford Cortina GT, 6). Roy Fidler/D. Grimshaw - Triumph 2000, 7). Erik Carlsson/Gunnar Palm – Saab, 8). Berndt Jansson/E. Pettersson – Volkswagen, 9. D. Seigle-Morris/A. Nash - Ford Cortina GT, 10). Sylvia Østerberg/S. Sadel - Volvo

SAFARI-RALLY: 64

1). Peter Hughes/Billy Young – Ford Cortina GT, 2). Erik Carlsson/Gunnar Palm – Saab 96, 3). Mike Armstrong/Chris Bates – Ford Cortina GT, 4). Caldwell/Lead – Mercedes 220 SEb, 5). Preston/Syder – Ford Zodiac, 6). Shankland/Kassum – Peugeot 404, 7). Coniglio/Huth – Mercedes, 8). Jaffray/Sargoension – Peugeot 404, 9). Pat Moss-Carlsson/Mayers – Saab 96.

SAN REMO (BLOMSTER)-RALLY: 64

Nr. 1 Eric Carlsson/Gunnar Palm – Saab 96

Nr. 2 Pat Moss Carlsson/Val Domleo – Saab 96

Nr. 3 Piero Frescobaldi/Armeno D. Innocenti – Lancia Flavia

SHELL 4000 CANADA: 64

Nr. 1 Klaus Ross/John Bird – Volvo 122 S

Nr. 2 Maurice carter/Ian Wurth – Chevrolet

Nr. 3 Georges Merson/Brent Davies – Ford Falcon

SVENSKA RALLY: 64

Nr. 1 Tom Trana/Gunnar Thermanius – Volvo PV 544

Nr. 2 Harry Källstrøm/Bo Håkansson – BMC Cooper S

Nr. 3 Bengt Søderstrøm/Bo Olsson – Volvo

SØRLANDSLØPET: 64

Nr. 1 Trond Schea/Willy Paulsen – Ford Cortina

Nr. 2 Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab Sport

TOUR DE CORSE: 64

Nr. 1. Vinatioer/Masson - Renault 8 Gordini

Nr. 2. Rolland/Augias - Alfa Romeo Tubolare

TULIPAN RALLY: 64

1). Timo Mäkinen/Tony Ambrose – BMC Cooper S, 2). Donald Morley/Erle Morley – Austin Healey 3000, 3). Berndt Jansson/Erik Pettersson – Porsche Carrera.

Standardvogner: 1). Timo Mäkinen/Tony Ambrose – BMC Cooper S, 2). Henri Greder/M. Delalande – Ford falcon Sprint, 3). Carl magnus Skogh/L. Berggren – Volvo Amazon, 4). K. Pfnier/W. Berns – DKW F11, 5). Erik Carlsson/Gunnar Palm – Saab, 6). Pat Moss-Carlsson/Elisabeth Nystrøm – Saab Sport, 7). N. Koob/A. Wiles – DKW F12, 8). I. Gele/Claude Laurent – DKW F12, 9). Brian Culcheth/John Davenport – Morris Cooper S, 10). Olle Dahl/Lennart Haag – Saab.

Gran Turismo: 1). Donald Morley/Erle Morley – Austin Healey 3000, 2). Berndt Jansson/E. Pettersson – Porsche Abarth, 3). Taylor/Melia – Ford Cortina GT.

Amatørklassen: 1). Syberg/Syberg – Volvo PV, 2). W. Gass/G. Frey – Porsche, 3). Hans lannsjø/H. Sundin

TUSEN SJØERS RALLY:

Nr. 1 Simo Lampinen/Jyrki Ahava – Saab 96

Nr. 2 Tom Trana/Gunnar Andersson – Volvo 122 S

Nr. 3 Rauno Aaltonen/Vaino Nurmimaa – Saab 96

ØSTERRISKE ALPE-RALLY: 64

Nr. 1 Paddy Hopkirk/Henry Liddon – Austin Healey 3000

Nr. 2 Arnaldo Cavalari/Rubieri – Alfa Romeo Giulia

Nr. 3 Pöltinger/Merinsky – BMC Cooper S

RM PÅ ISBANE SVERIGE:

Under 1000 ccm: 1). Per Tjerneld – Opel Kadett, 2). Lennart Engelbrekt – BMC Cooper, 3). PeO Søderman – BMC Cooper, 4). Håkan Lindberg – Opel Kadett, 5). Sigurd Isacson – DKW, 6). Ragnar Ekelund – Opel Kadett, 7). Staffan Forss – BMC Cooper.

Over 1000 ccm: 1). Eije Widen – BMC Cooper S, 2). PeO Søderman – Cooper S, 3). Christer Bergstrøm – Cooper S, 4). Nils Lind – VW 1500, 5). Gøsta Eriksson – Cooper S, 6). Gøran Ørnerdal – Cooper S, 7). Barbara Johansson – Cooper S.

ENGLANDS GRAND PRIX: 1). Jim Clark – Lotus, 2). Graham Hill – BRM, 3). John Surtees – Ferrari.

VM FORMEL 1 FØRERE:

1). John Surtees – Ferrari, 2). Graham Hill – BRM, 3). Jim Clark – Lotus, 4). Richie Ginther – BRM, 4). Lorenzo Bandini – Ferrari, 6). Dan Guerney – Brabham-Climax, 7). Bruce McLaren – Cooper-Climax, 8). Peter Arundell – Lotus Climax, 8). Jack Brabham – Brabham-Climax, 10). Jo Siffert – Brabham-BRM/Lotus-BRM, 11). Bob Andersson – Brabham-Climax, 12). Tony Maggs – BRM, 12). Innes Ireland – BRP-BRM, 12). Mike Spence – Lotus-Climax, 15). Jo Bonnier – Cooper-Climax Brabham, 16). Chris Amon – Lotus-BRM, 16). Maurice Tritignant – BRM, 16). Walt Hansgen – Lotus-Climax, 19). Mike Hailwood – Lotus BRM, 19). Phil Hill – Cooper-Climax, 19). Trevor Taylor – BRP-BRM, 19). Pedro Rodriguez – Ferrari.

VM FORMEL 1 MERKESMESTERSKAP:

1). Ferrari, 2). BRM, 3). Lotus-Climax, 4). Brabham-Climax, 5). Cooper Climax, 6). Brabham-BRM, 7). BRP-BRM, 8). Lotus-BRM.