1962

Svenska Rallyt til Midnattssolen blir betegnet som misvisende da nordligste punkt dette året er Gävle.

Sveriges Motorfederation (SVEMA) endrer navn til Svenska Bilsportforbundet.

Saab etablerer en egen «tevlingsavdeling» under ledelse av Bo Hellberg.

Svenska rallyførerklubben blir etablert med Helge Josefsson som første formann.

Ingen deltagere greier å fullføre et rally på Irland.

Under Rally Monte Carlo blir polakken Sobieslav Zazada nektet å kjøre ut av Polen.

Feilkjøringer dominerte KNA’s Vinterrally, som heller ikke fikk særlig ros for organiseringen.

Kjempehardt KNA’s Høstrally med stort mannefall og en del forvirring før den endelige resultatlisten var klar.

157 starter og 102 når mål i RAC-Rally. Startested er Blackpool og mål i Bournemouth.

Arne Ingier ruller ned Lillelienbakken i Slemmestad, i regi av et trafikkprogram i TV, for å demonstrere sikkerhetsbeltenes fortreffelighet.

Carsten A. Johansson gifter seg med Åse Elisif Bryn Petersen.

KNA etablerer junioravdeling i Halden

Rallyklubben (Norwegian Rally Drivers Club) feirer 10-års jubileum med en bankett på KNA-hotellet der Konrad Bryde blir utnevnt til klubbens første æresmedlem.

FØDT: Bruno Arntsen, Patrick Bernardini, Enrique Contreras, Francois Delecour, Birger Gundersen, Pierro Liatti, Gregoire de Mevius, Cathy Muller, Bernhard Munster, Johnny O’Connell, Roland Ratzenberger, Carlos Sainz, Pavel Sibera, Roger Stensøy, Gabriele Tarquini, Gilles Thimonier, Bruno Thiry, Sveinung Tinnes-Mork, David Warnock,

DEBUTANTER: Boo Brasta, Jan Henriksson, Anders Gullberg, Lasse Jönsson, Anders Kulläng, Lillebror Nasenius, Jan Skute, Bjørn Waldegård,

DØD: Carl-Otto Bremer, Tim Mayer, Ricardo Rodriguez, Peter Ryan, Leiv Samsing

VINNERE:

Acropolis Rally: Eugen Böhringer/P. Lang - Mercedes.

Argentina: Ewy Rosqvist/Ursula Wirth - Mercedes

Armagnac: Oreiller – Ferrari

Bohus: Tom Trana/Mario Pavoni – BMC Cooper

Cambrian: M.E. Thomas

Canadian Winter: Paul Mclennan/Art Dempsey – Ford Anglia

Catalunya: “Clery”/”Cala” – BMW 700

Cevennes: Rene Trautmann/Claudine Bouchet – Citroen DS 19

Circuit of Ireland: Paddy Hopkirk/Jack Scott – Mini Cooper S

Cognac: Consten/Le Guezec – Jaguar

Guichet/Ruata – Fiat Abarth

Criterium Alpin: Trautmann/Chebel – Citroen DS 19

Coupe des Alpes: Morley/Morley – Austin Healey 3000

Deutschland: Pat Moss/Mayman – BMC Mini Cooper

Dukeries: Roger Clark/Jim Porter – BMC Mini

Finland: Pauli Toivonen/Jaakko Kallio – Citroen DS 19

Finnskog Vinter, Norge: John Unnerud/Willy Paulsen

Finska Snørallyt: Carl Magnus Skogh/Rolf Skogh – Saab

Finspångrundan: Bertil Søderstrøm – VW 1500

Fleurs et Parfums: Pons/Cauquil – Renault dauphine

Geneve: Walter/Lier – Porsche Carrera

Glommaløpet, Norge: Trond Schea/Willy Brandt - Ford

Høstløpet KNA: Håvard Haslestad/Sven Egil Pettersen

Karlskoga T: Berndt Jansson - VW

KNA’s Vinterrally: Pauli Toivonen/Jaakko Kallio - Citroen

KNA’s Vårløp, Norge: Ole Joh. Killingmo/Helge Westby - VW

KNAs Høstrally: Tore Borg Norén/Bjørn Michelsen – Volvo Amazon

Liege-Sofia-Liege: Böhringer/Eger – Mercedes 220 SE

Lyon-Charbonnieres: Oreiller/Charron – Ferrari 250 GT

Madeira: Horacio Macedo - Ferrari

Marathon de la Route: Böhringer/Eger – Mercedes 220 SE

Marspokalen: Tom Trana – BMC Cooper

Midnattsløpet: Knut Martiniussen/Helge Westby – VW 1200

Mistral: Rene Trautmann/Claudine Bouchet – Citroen DS 19

Mjøsløpet, Norge: Kjell Gudim/Lars Askersrud – VW 1200

Mont Blanc: Trautmann/Laurent – Austin Cooper

Monte Carlo: Erik Carlsson/Gunnar Häggbom – Saab

Mosseløpet, Norge: Leif Høglund/Willy Brandt

Mälerrallyt: Tom Trana – BMC Cooper

NAF’s Vårløp: Kjell Gudim/Lars Askersrud - VW

NAF’s Høstløp, Norge: Arne Ingier/Ole Joh. Killingmo - Saab

Neige et Glace: Neyret/Terramorsi – Citroen DS

Polen: Böhringer/Lang – Mercedes 220 SE

RAC Rally: Eric Carlsson/David Stone - Saab 96

Romeriksløpet: Arne Ingier/Finn R. Jacobsen

Roslagsvalsen: Bengt Søderstrøm – BMC Cooper

Routes du Nord: Buchet/Motte – Porsche

Consten/Benel - Jaguar

Safari Rally: Tommy Fjastad/Bernhard Schmider – VW 1200

San Remo: Frescobaldi/Maliconi – Lancia Flavia

Scottish: Andrew Cowan/David Thomson – Sunbeam Rapier

Småløpet, Norge: Arild B. Somdalen/Ole Paulsrud

Sommarnatten: Tom Trana – BMC Cooper

Svenska: Bengt Søderstrøm/Bo Olsson – BMC Mini Cooper

Sørland, Norge: Snorre Skolseg/Ragnar Nitschke

Total, Sør-Afrika: Scamp Porter/Phil Porter – Renault Dauphine

Tour de Corse: Orsini/Canonici – Renault Dauphine

Tour de France: Simon/Dupeyron - Ferrari

Tulipan: Pat Moss/Ann Riley – Mini Cooper

Val de Loire: Collas – Alfa Romeo

Vltava (Moldau): Alois Mark/Z. Raska – Tatra 603

Wartburg, Øst-Tyskland: Günter Rüttinger/Paul Thiel – Wartburg

Mesterskap:

Europa: Eugen Böhringer - Mercedes, Pat Moss

British: Tony Fisher – Mini Cooper

Finland: Pauli Toivonen – Citroen DS 19

Italia: Arnaldo Cavallari – Alfa Romeo

Motoring News: Tony Fisher

Nordisk: Pauli Toivonen – Citroen

Norge PO: Kjell Gudim og Lars Askersrud

Sverige: Rattmester: Percy Ekdahl

Tyskland: Helmuth Bein – Auto Union, Rolf Knoll, Dieter Lambert, Rolf Kreder

VINNERE RACING:

Belgias GP: Jim Clark

Englands GP: Jim Clark

Frankrikes GP: Dan Guerney

Hollands GP: Graham Hill

Italias GP: Graham Hill

Monacos GP: Bruce McLaren

Sør-Afrikas GP: Graham Hill

Tysklands GP: Graham Hill

USA’s GP: Jim Clark

VM Formel 1: Graham Hill

VM F1 Kopnstruktører: BRM

Targa Florio: Mairesse/Gendebien – Ferrari

1962

1962 - FINNSKOG VINTER:

Klasse A: 1). John Unnerud/Willy Paulsen, 2). Snorre Skolseg/Ragnar Nitschke, 3). Ingar Sletmoen/Arve Søgaard, 4). Ulf Jerpset/Knut Torp, 5). Oddvar Vargset/Otto Brødholt, 6). Amund Borg/Brede Borg.

Klasse B: 1). Trond Schea/Aage Bræin, 2). Per Morgan Fjeld/Bjørn Mikalsen, 3). Magne Stenvadet/Georg Sibbern, 4). Albert Aarnes/Halvard Husa, 5). Knut Steine/Pål Stowner Krosby, 6). Kristian Fikkan/Tore Knudsen, 7). Geir Bakken/Ola Værlien, 8). Olav Hoff/E. Rasmussen, 9). Knut Møystad/Arne Schrøder, 10). Martin Nyhuus/Jens Kr. Østby, 11). Gunnar Juvberget/Odd Kveseth, 11). Walter Waglen/Helge Westby, 13). Per Finsen/Hans Haug, 14). Håvard Hette/Gilbert Hansen, 15). Ole Paulsrud/Arild B. Somdalen, 16). Hartvig Ruud/Jan Nielsen, 17). Bjørn Johannessen/Oskar Andersen, 18). Thorleif Håkedal/Torbjørn Holseter, 19). Georg Jacoby/Jon Aker, 20). Willy Poverud/Arvid Haraldsen

1962 – GLOMMALØPET:

Glommaløpet høsten 1962 ble som vanlig arrangert av NAF Øvre Østfold. Det var 61 biler som startet hvorav 47 nådde målet. Vant gjorde Trond Schea/Willy Brandt med 282 prikker. John Unnerud vant premien for bestemann på fartsetappen, mens Haavard Haslestad vant ferdighetsprøven.

Klasse A: 1). Trond Schea/Willy Brandt - Ford, 2). Per Morgan Fjeld/Willy Paulsen - Skoda, 3). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen - Saab, 4). Kjell Gudim/Lars Askersrud - VW, 5). John Unnerud/Arne Agnalt – Citroen, 6). Finn Kongsgaarden/Per Gudem – Volvo, 7). Leif Vold Johansen/Jon Ulleberg – DKW, 8). Petter Løken/Hans E. Olsen, 9). Rolf Løken/Johan Glomvik, 10). Hermod Spiten/Ragnar Syvertsen

Klasse B: 1). Asmund Spiten/Aage Bræin – Volvo, 2). Leif Høglund/Arne Haagheim – Triumph, 3). Kjell Bakke/Ole Svørsdal – VW, 4). Ole Hodnungseth/Øyvind Wolff, 5). Lloyd Pettersen/O. Andersen.

Klasse C: 1). Lars Usterud-Svendsen/Odd Sanne – Triumph, 2). Rolf Strand/Einar Christiansen – NSU, 3). Finn Juell-Dahl/Tore Lien – Saab, 4). Jan Olsen/Terje Enger – Skoda, 5). Roland Laurendz/Odd Sypriansen – NSU, 6). Helge Lindberg/Tor Enger – Ford, 7). Bjørn Huser/Per Finsen, 8). Rolf Ansethmoen/Einar Ansethmoen, 10). Eivind W. Wang/John Eric Karlan, 11). Torfinn Sundby/Bård S. Hansen, 12). P.R. Frydenlund/Jann Wisløff, 13). Roar Larsen/Fred Nohr Johansen, 14). Håvard Haslestad/Sven E. Pettersen, 15). Reidar Sogn/Gunnar Andersen, 16). Per Oppegård/Rolf Glenne, 17). Egil Hagen/Paul Davidsen, 18). Erling Eriksen/John ASp, 19). Paul Hansen/Jan Erik H. Foss, 20). Jon Flom/Dagfinn Isegran, 21). Kjell Josefsen/Walter Waglen, 22). Arild Berg/Jens Petter Jensen, 23). Jan Enger/Øyvind Glomvik, 24). Arvid Brinch/Christian Dybwad, 25). Magne Engebretsen/Steinar Svendsen, 26(. Helge Tømt/Kjell Johansen, 27). Bjørn Fristad/John Kristiansen, 28). Bjarne Hummeltsang/Hartvig Rud, 29). Rolf G. Pedersen/Jan Stokkan.

1962 - KNA’S VÅRLØP:

Klasse A: 1). Ole Joh. Killingmo/Helge Westby – VW, 2). Kjell Gudim/Lars Askersrud – VW, 3). Oddvar Vargset/Otto Brødholt – Mini Cooper, 4). Arne Agnalt/Hans E. Olsen – Volvo PV, 5). Arne Ingier/Ragnar Nitschke – Saab 96, 6). Edward Gjølberg/Jan Kolstad – Skoda, 7). Jan E. Martinsen/Finn R. Jacobsen – Skoda, 8). Armin Skotvedt/Thor Strandrud – Volvo PV, 9). Hans Ingier/Rolf Willy Brandt – Volvo, 10). Leif Vold Johansen/Jon Ulleberg – DKW, 11). Leiv Samsing/Ivar Eikrem – DKW Junior, 12). John Unnerud/Willy Paulsen – Citroen ID 19, 13). John Myrvang/Arne Bjørkheim – Volvo Amazon, 14). Asbjørn Strømberg/Alex Jahr – Ford Anglia, 15). Finn Kongsgaarden/Per Gudem – Volvo Amazon, 16). Alf Zakariassen/Ragnar Syvertsen – Saab 96.

Klasse B: 1). Ole Hodnungseth/Øivind Wolff – Renault Gordini, 2). Haavard Hette/Gilbert Hansen – Renault Gordini, 3). Per Morgan Fjeld/Bjørn Mikalsen – Skoda, 4). Asmund Spiten/Arild B. Somdalen – Volvo, 5). Kristian Fikkan/Tore Knudsen – Mini Cooper, 6). Per Finsen/Hans Haug – Auto Union.

Klasse C: 1). Ronald Laurendz/Odd Sypriansen – NSU Prinz 4, 2). Dag Langnes/Torgeir Alm – Ford Anglia, 3). Harald Fæste/Rolf Glenne – Volvo PV, 4). Helge Lindberg/John Pettersen – Mini-Cooper, 5). Tore Patricksson/Arne Hagen – Hillman Minx, 6). Nils E. Sørfang/Svenn E. Pettersen – Mini-Cooper, 7). Sven K. Huseby/Anton G. Johansen – DKW Junior, 8). Willy P. Poverud/Arvid Haraldsen – Renault 4L, 9). Einar Evensen/Aase Evensen – Saab 93, 10). Carl-Arne Olssøn/Trond Bjørgan – Neckar 1100, 11). Thorleif R. Helgesen/Odd Sanne – VW, 12). Herbert Francke/Arne Vollerud – Peugeot 403, 13). Hartvig Ruud/Jan Nielsen – Saab 96, 14). Tore Schrøder/Haakon Jørgensen – VW, 15). Edgar Andersen/Erik Halvorsen – Ford Taunus 17M, 16). Knut Norenberg/Tore Raagholt - Volvo.

1962 - KNA JUNIORAVDELINGS VÅRLØP:

1). P. Levin/K. Levin – saab 96, 2). A.B. Somdalen/O. Paulsrud – Volvo PV, 3). J. Olsen/T. Enger – Skoda, 4). Arne B. Dahl/Marit Voss – Ford Taunus, 5). N.E. Sørfang/S.E. Pettersen – Morris Cooper, 6). L. Jensen/Oddvar Schiøll – VW, 7). S. Hansen/T. Bjerke – Skoda, 8). R. Ansethmoen/E. Ansethmoen – Saab 96, 9). Bjørn Huser/Per Finsen – Volvo PV, 10). H. Francke/A. Hollerud – Peugeot 403, 11). Solveig Hoff Pedersen/J. Pettersen – Opel Rekord, 12). T.R. Helgesen/O. Sanne – VW, 13). K. Østgaard/O.Ø. Thorstensen – Volvo PV, 14). F. Juel Dahl/T.S. Lien – Saab 96, 15). S. Nordvold/K. Narverud – Saab 96, 16). H. Lindberg/T. Engen – Ford Zephyr, 17). P.R. Frydenlund/J. Wisløff – Morris Cooper, 18). J.B. Kolstad/K. Steine – Volvo, 19). R.W. Johansson/W. Sæbø – DKW, 20). S. Olausen/T. Horgen – Volvo PV, 21). T. Braathen/R. Torp – Skoda Octavia, 22). F. Skjæggestad/B. Fredriksen – Volvo PV, 23). L.E. Seeberg/S. Andersen – VW, 24). B. Johannessen/O. Andersen – Triumph Herald, 25). Magne Lunde/Terje Bjerkeli – Fiat 1500, 26). K. Haug/H. Ekeberg – Volvo, 27). Ronald Laurendz/O. Askersrud – NSU Prinz 4, 28). R. Pettersen/E. Eriksen – Renault, 29). A. Sørensen/G. Sørensen – VW, 30). Dag Johannessen/Per Morgan Fjeld – Skoda, 31). R. Østbye/O. Hole – Renault Dauphine, 32). B. Strøm/A. Ystad – VW 1200, 33). J. Nielsen/A. Haraldsen – Volvo, 34). Ø. Johansen/F. Torgersen – Triumph Herald, 35). G. Schøpp/P. Begby – Mercedes 190, 36). P. Torgersen/J.T. Jacobsen – Austin, 37). K. Kristiansen/A.L. Andersen – Volvo, 38). Knut Norenberg/S. Backe-Larsen – Volvo PV, 39). O. Landmark/J. Bollingmoe – Volvo PV, 40). G. Torgersen/J.P. jensen – Volvo, 41). Tom C. Corneliussen/Håkon Stamnes – Volvo PV, 42). Ewy Lindrup/Jorun Borthen – Volvo PV, 43). P.K. Paulsen/O.M. Bratten – VW, 44). Heidi Wessel/Chr. Wessel – Wartburg, 45). S. Hødal/H. Dahl – Volvo Amazon.

1962 - KNA JUNIORAVDELING’s HØSTLØP:

1). Håvard Haslestad/Svenn Egil Pettersen, 2). Thor Ødegård/Kjell Myhre, 3). Herbert Francke/Arne Hellerud, 4). Bjørn Huser/Per Finsen og Arne B. Dahl/Marit Voss, 6). Jan Nielsen/Arvid Haraldsen, 7). Torfinn Sundby/Bård S. Hansen, 8). Eivind W. Wang/Hans G. Wang, 9). Stein Knudsen/Johannes Grande, 10). Hartvig Ruud/Kjell Paalshaugen, 11). Reidar Østby/Odd Holde, 12). Arnljot Brække/Kåre Levin, 13). Jan Olsen/Terje Enger, 14). Th. Braathen/Ronald Torp, 15). Per Ludvigsen/Kjetil Skogen, 16). Bjarne Hummeltang/John Haraldsen, 17). Bj. Fredriksen/Fr. Skjæggestad, 18). Arvid Brinch/Christian Dybwad, 19). Hans Chr. Tangen/Olav Moen, 20). Knut Heier/Hein Barthold, 21). Harald Erik Hellum/Willy Sæbø, 22). Einar Nålby/Richard Støen, 23). Stein Nordvold/Knut Narverud, 24). Gilbert Hansen/Einar Schou, 25). Magne Engebretsen/Steinar Svendsen, 26). Rune Val Aksmar/Harald Aune, 27). Per Pettersen/Erik Eriksen, 28). Stein Erik Gundersen/Per Erik Wister, 29). Erik Røssum/Stein Lien, 30). Sverre Hansen/Tore Bjerke, 31). Helge Lindberg/Knut Steine, 32). Egil Hagen/Per H. Olsen, 33). Dag Langnæs/Torgeir Alm, 34). Geirr Torgersen/Jens Petter Jensen, 35). P.R. Frydenlund/Jann Wisløff, 36). Jon Flom/Dagfinn Isegran, 37). Arne Sagen/Ole Paulsrud, 38). Jan Luckman/Erling Sannes Jr. 39). Arild Berg/Monty Karlan, 40). Bjørn Atle Holter-Hovind/Arild Ulmo, 41). Endre Nilsen/Tore A. Steen.

Det var også en premie for beste kjører i Vår- og Høstløpet som tilfalt Arne B. Dahl, mens den på kartlesersiden ble vunnet av Svenn Egil Pettersen.

1962 - KNA’s HØSTRALLY

Karakterisert som et rekordhardt løp, med stort mannefall der de fleste svenske og finske storfavorittene ikke nådde målet. Det var i det hele tatt stor forvirring før resultatlisten var klar og det ble atskillige rokeringer blant topplagene.

1). Tore Borg Noren/Bjørn Michelsen – Volvo Amazon, 2). Rune Larsson/Børje Nilsson – Saab 96, 3). Leif Høglund/Willy Brandt – BMC Cooper, 4). Arve Andersen/Ulrich Møller Halvorsen – Volvo, 5). Alf Zakariassen/Arne Bjone – Saab 96, 6). Asmund Spiten/Arild B. Somdalen – Volvo, 7). Armin Skotvedt/Thor Strandrud – Volvo, 8). Helge Kristiansen/Håkon Fløysvik – Ford Zephyr 6, 9). Leiv Samsing/Ivar Eikrem – DKW Junior, 10). Trond Schea/Ole Marius Stamnes – Ford Anglia, 11). Leif Vold Johansen/Jon Ulleberg – DKW, 12). Egil Nygaard/Kjell Egeland – Volvo, 13). Laila Schou Nilsen/Øivind Wolff – Skoda Octavia TS, 14). Oddvar Vargset/Otto Brødholt – BMC Cooper, 15). Olav Berg/Karl Sandøy – Volvo, 16). Knut Møystad/Olav Haug – Volvo, 17). Snorre Skolseg/Ole Johan Killingmoe – Austin Cooper, 18). Christian Offenberg/Dag Myhrene – Saab 96, 19). Bjørn Froding/Felix Dobbertin – Renault R 1093, 20). Simon Engseth/Frode Murstad – Volvo, 21). Kjell Gudim/Lars Askersrud – VW 1500, 22). Carsten A. Johansson/Rolf Sjetnan – BMW 700 Sport, 23). Erik Hellum/Bjørn Pedersen – Volvo, 24). Svein Nordvang/Ole Hodnungseth – Renault R 1093, 25). Finn Kongsgaarden/Per Gudem – Volvo, 26). Jan Erik Martinsen/Finn Rolf Jacobsen – Skoda Octavia TS, 27). Harald Erik Hellum/Willy Sæbø – Austin Cooper, 28). Ove Larsen/Albert Aarnes – Alfa Romeo Giulietta TI, 29). Kjell Erik Heibek/Jan Fredrik Winsnes – Renault R 1093, 30). Edvard Gjølberg/Jan Kolstad – Skoda Octavia TS, 31). Jahn Thore Leira/Bjørn Næss – BMW 700 Sport, 32). Martin Nyhus/Ivar V. Olrud – VW 1200, 33). Per S. Ekholdt/Jan Annerløv – Saab 96, 34). Jens Jarl Jernes/Johan Solem – Saab 96, 35). Lorang Thoresen/Aage Nyen – Isar T 700, 36). Ronald Laurends/Odd Sypriansen – NSU Prinz 4, 37). Sverre Bryde/Per Wilberg – VW 1500, 38). Erik Granerud/Aage Bræin – Volvo, 39). Sverre Hansen/Tore Bjerke – Skoda Octavia TS, 40). Per Morgan Fjeld/Dag Johannessen – Skoda Octavia TS.

1962 - KNAs VINTERRALLY:

Vunnet av Pauli Toivonen foran Carl Magnus Skogh som dermed la et godt grunnlag for å forsvare sitt nordiske rallymesterskap. Løpet var ellers preget av feilkjøringer og Erik Carlsson havnet til slutt nede på 31. plass. Løpet var på 850 km og ble avviklet i norsk fjellterreng. Organisasjonen bak løpet ble ikke direkte rost opp i skyene etter løpet.

1). Pauli Toivonen/Jaakko Kallio – Citroen DS 19, 2). Carl Magnus Skogh/Rolf Skogh – Saab 96, 3). John Unnerud/Willy Paulsen – Citroen ID 19, 4). Hans Ingier/Lars Askersrud – Volvo, 5). Kjell Gudim/Jan Kolstad, 6). Leiv Samsing/Ivar Eikrem – DKW Junior, 7). Leif Vold-Johansen/Willy Brandt – Auto Union AU 1000, 8). Asmund Spiten/Arild B. Somdalen – Volvo Amazon, 9). Laila Schou Nilsen/Aage Bræin – Skoda, 10). Armin Skotvedt/Thor Strandrud – Volvo PV, 11). Bengt Søderstrøm/Palle Borch – Morris Cooper, 12). Karl G. Paulsen/Finn Petterson – Fiat 1500, 13). Alf Zachariassen/Fridtjof S. Agner – Saab 96, 14). Oddvar Vargset/Otto Brødholt – Volvo PV, 15). Simon Engseth/Arne Agnalt – Volvo PV, 16). Tord Ulleberg/Jon Ulleberg – VW 1200, 17). Helge Kristiansen/Haakon Fløysvik – Ford Consul 315, 18). Edvard Gjølberg/Sten Stensrud – Skoda, 19). Hermod Spiten/Ragnar Syvertsen – Volvo Amazon, 20). Ole J. Killingmoe/Helge Westbye – VW 1200, 21). Tapio Henino/Lauri Hurme – Skoda, 22). Per Morgan Fjeld/B. Mikalsen – Skoda og Petter Løken/Thor Ødegaard – Volvo, 24). Carsten A. Johansson/Walter Schjølberg – BMW 700, 25). Jan E. Martinsen/Finn R. Jacobsen – Skoda, 26). Snorre Skolsegg/Vincent Steen – Austin Cooper, 27). Bent Lynne/Magne Midtun – Volvo Amazon, 28). Rauno Aaltonen/Thorbjørn Berntsen – Morris Cooper, 29). Leif Høglund/Bjørn Michelsen – Morris Cooper, 30). Bjørn Gundersen/Felix Dobbertin – Austin Cooper, 31). Erik Carlsson/Karl E. Svensson – Saab 96, 31). Reidar Buran/Svein E. Pettersen – Saab 96, 33). Jens Jarl Jernes/Trond Schea – Skoda, 34). Haavard Hette/Gilbert Hansen – Renault Gordini, 35). Sverre Hansen/Tore Bjerke – Skoda, 36). Chr. Offenberg/Kåre Granli – Saab 96, 37). Tore Borg Norén/C.A. Norén – Volvo Amazon, 38). John H. Kristiansen/Odd Haaheim – Morris Cooper, 39). Bjarne Bergersen/Aage Nyen – VW 1500, 40). Sverre M. Bryde/Truls Johansen – VW 1200, 41). Kristian Fikkan/Tore Knudsen – Morris Cooper, 42). Georg Jacoby/John Akre – DAF 750, 43). Rune Larsson/Rolf Nullmeyer – VW 1500, 44). Knud Erik Jensen/Ole Boe Olsen – BMW 700, 45). Willy Poverud/Arvid Haraldsen – Renault Dauphine, 46). Gunnar Juvberget/Odd Kveseth – Volvo Amazon.

1962 - KONGSBERG PO-LØP:

Klasse A: 1). Kjell Gudim/Lars Askersrud, 2). Sverre M. Bryde/Einar Mortensen Jr.

Klasse B: 1). Åsmund Spiten/Arild M. Somdalen, 2). Erik Granerud/Åge Bræin, 3). Olaf H. Hellenes/A. Wang Sandaas, 4). Kjell Bakke/Ole Sørsdal.

Klasse C: 1). P. Ludvigsen/Kjetil Skogen, 2). Jan Olsen/Terje Enger, 3). Svein Olafsen/Tore Horgen.

1962 - MIDNATTSLØPET

Løpet ble arrangert av KNA’s junioravdeling med Finn R. Jacobsen som løpsleder. Starten gikk fra KNA og løypa fortsatte til Sinsen, Ormstad, Grøndalen Meieri, Stensby, Bondals bru, Dal, Vålerhagen, Eidsvoll, Galterud, Trøffen, Støa, Hekneby, Valset, Nyhuset, Klæpa bruk, Skjerve, Westby, Løten brenneri, Jevnaker, Ås, Ingelrud, Narmo, Trehørningen, Vang kirke, Dørum, Ilseng, Ottestad, Stange, Gjermstad, Stange, Reinsvoll, Arneberg, Frenning, Korsbakken, Foss, Eidsvoll.

Den innlagte rallyetappen hadde start 5,6 km etter s.a. Hjørnet, riksvei 50 sydover til åpen kontroll veidelet vest T i Tømle, en avstand på 29,3 km. Idealtid 31 minutter. Orienteringsetappen startet fra Tømle og gikk på 58 km bygdevei til Eidsvoll.

Løpet hadde veldig god deltagelse da det hadde meldt seg 100 ekvipasjer, et antall som ble begrenset til 59 stykker. Første bil gikk i mål 03.30 natt til søndag og siste bil 06.00. Tre deltagere brøt løpet og totalvinner ble Knut Martiniussen/Helge Westby.

Resultater:

1962 – MIDNATTSLØPET:

Klasse B: 1). Knut Martiniussen/Helge Westby VW 1200, 2). Kjell Bakke/Ole Sørsdal – VW 1500, 3). Kristian Fikkan/Tore Knudsen – Morris Cooper, 4). Erik Granerud/Aage Bræin – Volvo PV 544, 5). Hans E. Olsen/Arne Granli – Volvo, 6). Reidar Buran/Odd Haaheim – Saab 96, 7). Jan B. Kolstad/Arild Somdalen – Volvo, 8). Reidar Paulsen/Carl Knudtzen – Hillman, 9. Per Gudem/Vidar Johnsen – Renault, 10). Per Morgan Fjeld/Dag Johannessen – Skoda, 11). Knut Nielsen/Harald Noer Horntvedt – Ford Consul, 12. Knut Steine/Pål S. Krosby – Renault, 13). Egil Martinussen/John Unnerud – Citroen DS 19, 14). Harald Gjølme/Odd Berge – Volvo, 15). Knut Faber/Per Siewerts Nielsen – Skoda, 16). Ole Hodnungseth/Øyvind Wolff – Renault, 17). Bjørn Johannessen/Gilbert Hansen – Morris Cooper, 18). Leif Høglund/Laila Schou Nielsen – Triumph.

Klasse C: 1). Helge Lindberg/John Pettersson – Ford Zephyr, 2). Dag Langnæs/Torgeir Alm – Ford Anglia, 3). Haavard Haslestad/Svenn E. Pettersen – Skoda, 4). Jan Olsen/Terje Enger – Skoda, 5). Ronald Laurendz/Odd Sypriansen – NSU Prinz 4, 6). Herbert Francke/Arne Hollerud – Peugeot, 7). P.R. Frydenlund/Jann Wisløff – Morris Cooper, 8). Sverre Hansen/Tore Bjerke – Skoda, 9). Arne B. Dahl/Marit Voss – Ford Taunus Combi, 10). Torfinn Sundby/Bård S. Hansen – VW 1200, 11). Willy Bakke-Nilsen/Tor Engen – Volvo Amazon, 12). Arild Berg/Monty Karlan – Renault Gordini, 13). Bjørn Huser/Per Finsen – Volvo PV, 14). Jon Flom/Dagfinn Isegran – Volvo PV, 15). Kolbjørn Sjølie/Stein Sjølie – Volvo, 17). Pål Levin/Kåre Levin – Saab 96, 18). Rolf Ansethmoen/Einar Ansethmoen – Saab, 19). Kaare Østgaard/Odd Thorstensen – Volvo PV, 20). Per Ludvigsen/Kjetil Skogen, 21). Bjarne Hummeltang/John Haraldsen – Volvo PV, 22). Rolf Strand Jr./Einar Christiansen – NSU Prinz, 23). Knut Norenberg/Odd Sanne – Volvo, 24). Finn Juel Dahl/Tore S. Lien – Saab 96, 25). Thorleif R. Helgesen/Odd Hole – VW 1200, 26). Thorbjørn Pedersen/Arne Pettersen – Skoda, 27). Bjørn Fredriksen/Fredrik Skjæggestad – Renault, 28). Svein Olavsen/Ørnulf Johansen – Volvo PV, 29). Svein Hødal/Haakon Jørgensen – Morris Cooper, 30). Bjørn Fristad/John H. Kristiansen – Morris Cooper, 31). Hartvig Ruud/Kjell Paalshaugen – BMW 700, 32). Jahn Thore Leira/Thor Pedersen – BMW 700, 33). Lasse Jensen/Odvar Schiøll – VW 1200, 34). Ronald Torp/Åge Storsveen – Morris Cooper, 35). Harald Fæste/Rolf Glenne – Volvo PV, 36). Rune Val Aksmar/Harald Aune – Saab 93, 37). Erik Røssum/Stein Lien – VW 1200, 38). Per E. Thronrud/Håkon Dahl – Ford Taunus, 39). Jan D. Schøyen/Emil Petter Ingeberg – Ford Anglia, 40). Tom C. Corneliussen/Håkon Stamnes – Volvo.

1962 - MJØSLØPET:

Klasse A: 1). Kjell Gudim/Lars Askersrud – VW 1200, 2). Helge Kristiansen/Ivar Bjørklund 3). Sverre M. Bryde/Einar O. Mortensen, 4). Olav Haug/Eivind Myhre, 5). Per Korshavn/Jarle Larson, 6). Arne Ingier/Ragnar Nitschke, 7). Olav Berg/Karl Sandøy, 8). Odd Thrana/Finn Thrana, 9). Finn Kongsgaarden/Per Gudem, 10). John Unnerud/Willy Paulsen, 11). Leiv Samsing/Ivar Eikrem, 12). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg, 12). Oddvar Vargset/Otto Brødholt, 14). Ingar Sletmoen/Arve Søgård, 15). Bjørn Gundersen/Willy Brandt, 16). Simon Engseth/Chr. Holø, 17). Olav Amundsen/Tollef Meldieseth, 18). John Myrvang/Bjørkheim.

Klasse B: 1). Albert Aasnes/Jens Chr. Østbye, 2). Asmund Spiten/Arild B. Somdalen, 3). Peder Furset/Eivind Olrud, 4). Per Morgan Fjeld/Bjørn Mikalsen, 5). Jørn Tore Glomnes/S. Jacobsen, 6). Conrad Trotland/Bjarne Løkkeberg, 7). Martinius Berg/Hans Skappel, 8). Walter Waglen/Helge Westby, 8). Hans Andreassen/Ole Andreassen, 10). Leif Høglund/Trond Schea, 11). Erik Granerud/Åge Bræin, 12). Georg Jacoby/Jon Akre, 13). Bjørn Fristad/J. Kristiansen.

Klasse C: 1). Arild Borg/Erling Borg, 2). Thor Andersen/Leif Wilberg, 3). Victor Jørgensen/H. Rakstad-Larsen, 4). Erik Hoel/Leif Hoel, 5). Thore Knutsen/Rolf Nesbak, 6). Dag Langnæs/Torgeir Alm, 8). Asbjørn Meland/Trond Skullerud.

1962 - MOBILS ØKONOMILØP:

Klasse 1: 1). Thor Ødegård/Finn H. Hansen – NSU Prinz 3, 2). Torbjørn Bøhm/Svein Wolebæk – Citroen Ami 6, 3). Ronald Laurendz/Oddvar Askersrud – NSU Prinz 4.

Klasse 2: 1). Kaare Vestengen/Arne Martin Schjølberg – Renault Gordini, 2). Bjarne Sørenby/Henry Andersen – Renault Gordini, 3). Aasmund Sandmoen/Kjell Schei – Renault Gordini, 4). Trygve Ingjær/Arvid Sivesind – Renault Gordini, 5). Thor Gulbrandsen/Eyvind Hall-Torgersen – Renault Gordini, 6). Bjørn Froding/Leif Larsson – Renault Dauphine, 7). Roy Bjørndal/Knut Steine – Renault Gordini, 8). Dag Johannessen/Solveig Johannessen – Renault Dauphine.

Klasse 3: 1). Finn Rolf Jacobsen/Kåre Borger Gullichsen – VW 1200, 2). Øyvin Storm Ildahl/Arne Brenne – VW 1200, 3). Fred Rothpfeffer/Bertil Johansson - VW.

Klasse IV: 1). Helge Mikkelsen/Kjell Gudim – VW 1500, 2). Bengt Andersson/Lars Eklund – Volvo PV 544, 3). Victor Johs. Jørgensen/Jarle Hansen – Volvo PV, 4). Torstein Lie/Hans N. Lysen – Volvo PV, 5). Ragnar Elvestad – Volvo Amazon.

Klasse V: 1). Billy Skogløf/Karl Erik Antonsson – Volvo Amazon, 2). Olav Berg/Bjarne Løkkeberg – Volvo Amazon, 3). Harald Sørhaug/Arne Haug – Ford Taunus 17M, 4). Bjørn Rendahl/Ive Alfredsson – Volvo PV, 5). Ole Kielland/Ragnar Kristiansen – Ford Taunus 17M Turnier.

Klasse 7: 1). Finn Juel Dahl/Tore S. Lien – Saab 96, 2). Kurt Haeselich/Leif Bogstad – Saab 96, 3). Ole Stærnes/Hans Eng - Trabant.

1962 - MOSSELØPET:

Klasse A: 1). Leif Høglund/Willy Brandt – Triumph, 2). Hermod Spiten/Ragnar Syvertsen – Volvo PV, 3). Lloyd Pettersen/Knut Gorgas, 4). Per Morgan Fjeld/Willy Paulsen – Skoda TS, 5). John Unnerud/Arne Agnalt – Citroen DS 19, 6). Kjell Gudim/Lars Askersrud – VW 1500.

Klasse B: 1). Magne Engebretsen/Helge Westby – VW, 2). Trond Schea/Aage Bræin – Ford Anglia, 3). Petter Løken/Knut Martiniussen – Volvo, 4). Ole Hodnungseth/Øyvind Wolf – Renault, 5). Harald Gjømle/Odd Berge – Volvo.

Klasse C: 1). Roar Larsen/Fred Nohr Johansen – Saab 96, 2). Helge Lindberg/Thor Engen, 3). Jan B. Kolstad/John R. Pettersson – Volvo, 4). Arne B. Dahl/Marit Voss – Ford Taunus, 5). Herbert Francke/Arne Hollerud – Peugeot 404, 6). Gunnulf Aarnes/Kåre Børresen – Volvo, 7). Arvid Brinch/Christian Dybwad – Renault Gordini, 8). Rolf Pedersen/Jan Stokkan – Peugeot 403,9). Rolf Strand jr./Einar Christiansen – NSU Prinz, 10). Ronald Laurendz/Odd Sypriansen – NSU, 11). Kjell Josefson/Walter Waglen – Fiat, 12). Jan Olsen/Terje Enger – Skoda, 13). Håvard Haslestad/Svenn E. Pettersen – Skoda TS, 14). Kjell Martin Langø/Anton Kongelf – Fiat 600, 15). Rolf Ansethmoen/Einar Ansethmoen – Saab, 16). Harald Erik Hellum/Trond Bjørgan – Austin Cooper, 17). Thor Martin Furuseth/Thor Aastorp – DKW Junior.

1962 - NAF’S VÅRLØP:

Klasse A: 1). Kjell Gudim/Lars Askersrud – VW, 2). Jan E. Martinsen/Finn R.Jacobsen – Skoda, 3). Leif Høglund/Willy Paulsen – Morris, 4). Elisif Thrana/Finn Thrana – DKW, 5). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg – DKW, 6). Oddvar Vargseth/Otto Brødholt – Morris, 7). Ulrich Møller Halvorsen/Jan Kolstad – DKW, 8). Asbjørn Strømberg/Alex Jahr – Ford Anglia, 9). Bjørn Gundersen/Willy Brandt – Austin, 10). Rolf K. Lassen/Per Gudem – Ford Anglia, 11). Ragnar Busch/Helge Mikkelsen – VW, 12). John Myrvang/Arne Bjørkheim, 13). Rolf Nullmeyer/Palle Borch – Volvo, 14). Arne Agnalt/Hans E. Olsen – Volvo, 15). Laila Schou Nilsen/Felix Dobbertin – Skoda.

Klasse B: 1). Walter Waglen/Helge Westby – VW, 2). Ole Hodnungseth/Øyvind Wolff – Renault, 3). Harry Larsen/Chris. Dahl – Volvo, 4). Per Finsen/Hans Haug – DKW, 5). K. Steine/Per Stowner Krosby – Renault, 6). Haavard Hette/Gilbert Hansen – Renault, 7). Egil Skistad/Leif Skistad – Simca, 8). Per M. Fjeld/Trond Schea – Skoda, 9). Ole Paulsrud/Arild Somdalen – VW, 10). Bjørn Johansen/Andr. Sørensen – Triumph, 11). Reidar Buran/Odd Håheim – Saab, 12). Finn K. Pettersen/Odd Andresen – VW, 13). Kristian Fikkan/Tore Knudsen – Morris, 14). Olav H. Hellenes/A. Wang Sandaas – Austin, 15). Olav Hoff/Eivind Rasmussen – Peugeot.

Klasse C: 1). Finn Juel-Dahl/Tore S. Lien – Saab, 2). Torleif R. Helgesen/Odd Sanne – VW, 3). Pål Levin/Kåre levin – Saab, 4). Dag Langnæs/Torgeir Alm – Ford, 5). Kaare Østgaard/Odd Thorstensen – Volvo, 6). Helge Lindberg/Tor Engen – Ford, 7). Nils K. Sørfang/Svenn E. Pettersen – Morris, 8). Th. Braathen/Ronald Torp – Skoda, 9). Ronald Laurendz/Odd Sypriansen – NSU, 10). Lasse Jensen/Odvar Schiøll – VW, 11). Sverre Paulsen/Harald Gunnerud – VW, 12). Arvid Brinch/Chr. Dybwad – Renault, 13). Egil Hagen/Per Olsen – DKW, 14). Roar Larsen/A. Bache Mathisen – Saab, 15). Per Kr. Paulsen/Olav M. Bratten – VW, 16). Herbert Franche/Arne Hollerud – Peugeot, 17). Harald Farste/Rolf Glenne – Volvo, 18). Rolf Ansethmoen/E. Ansethmoen – Saab, 19). Helge Thomt/Kjell Johansen – DKW, 20). A. Haakestad/Harald Bakli – Volvo, 21). Rune Val Aksmar/Harald Aune – Saab.

1962 - NAF’S HØSTLØP:

Klasse A: 1). Arne Ingier/Ole Joh. Killingmo – Saab, 2). Laila Schou Nilsen/W. Brandt –Skoda, 3).Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg – DKW, 4). Per Morgan Fjeld/Willy Paulsen – Skoda, 5). Ulrich Møller Halvorsen/Jan Kolstad, 6). F. Kongsgaarden/Per Gudem – Volvo, 7). Arne Bjone/Fridtjof Agner – NSU, 8). Bjørn Gundersen/Ragnar Nitschke – Austin Cooper, 9). John Unnerud/Helge Westby – Citroen, 10). Oddvar Vargset/Otto Brødholt – Morris Cooper, 11). Hermod Spiten/Ragnar Syvertsen – Volvo, 12). Arne Agnalt/Hans E. Olsen – Volvo, 13). Sverre Bryde/Einar Mortensen – VW, 14). Lorang Thoresen/Aage Nyen – Glas Isar, 15). Kjell Gudim/Lars Askersrud – VW.

Klasse B: 1). Åsmund Spiten/Aage Bræin – Volvo, 2). Jan B. Kolstad/Hans H. Holck – Volvo, 3). Ole Hodnungseth/Øyvind Wolff – Renault, 4). Leif Høglund/Trond Schea – Ford Anglia, 5). Reidar Buran/Odd Håheim – Saab 96, 6). Albert Aarnes/J. Chr. Østbye – Saab 96, 7). Kristian Fikkan/Tore Knudsen – Morris Cooper, 8). Martinius Berg/Hans Skappel – Ford Consul, 9). Knut Steine/P. Stowner Krosby – Renault, 10). Bjørn Johannessen/Gilbert Hansen – Morris Cooper, 11). Dan Holm/Hans Haug – Simca 1000, 12). Conrad Trotland/Bj. Løkkeberg – Volvo, 13). Harry Larsen/Kris Dahl – Volvo, 14). O. Paulsrud/Oskar Andersen – VW.

Klasse C: 1). Håvard Haslestad/Svenn Egil Pettersen – Skoda, 2). Finn Juel Dahl/Tore S. Lien – VW, 3). Bjørn Huser/Per Finsen – Volvo, 4). Magne Lunde/Terje Bjerkeli – Fiat, 5). Herbert Francke/Arne Hollerud – Peugeot, 6). Rolf Ansethmoen/Einar Ansethmoen – Saab, 7). Kaare Østgaard/Odd Thorstensen – Volvo, 8). Arild Borg/Erling Borg – Ford Consul, 9). Per Ola Buxrud/Bjørn Bogar – VW, 10). Ronald Laurendz/Odd Sypriansen – NSU, 11). Hartvig Ruud/Kjell Paalshaugen – BMW, 12). Rolf Pedersen/Helge Lindberg – Peugeot, 13). P.E. Thronerud/Frank Thronerud – Ford Taunus.

1962 - RANDSFJORDLØPET:

Klasse A: 1). Kjell Gudim/Lars Askersrud, 2). Jan E. Martinsen/Finn R. Jacobsen, 3). Ulrich Møller Halvorsen/Jan Kolstad, 4). Odd Thrana/Finn Thrana, 5). John Unnerud/Helge Westby, 6). Hans Ingier/Willy Brandt, 7). Leiv Samsing/Ivar Eikrem, 8). Olaf Amundsen/Tollef Meldieseth, 9). Knut Martiniussen/Otto Brøholt, 10). Leif Vold Johansen/Jon Ulleberg, 11). Tore Strand/Nils Petter Ahlsen, 12). Arne Agnalt/Egil Olsen.

Klasse B: 1). Harry Larsen/Kris Dahl, 2). Haavard Hette/Gilbert Hansen, 3). Jan B. Kolstad/Aage Bræin, 4). Reidar Buran/Odd Haaheim, 5). Conrad Trotland/Bjarne Løkkeberg, 6). Martinius Berg/Hans Skappel, 7). Otto Øen/Knut O. Øen, 8). Ola Narmo/Kåre Nybakke.

Klasse C: 1). Leif Høglund/Jon Pettersen, 2). Dag Langnæs/Torgeir Alm, 3). Helge Menkerud/Alf Aasen, 4). Arild Berg/Erling Borg.

1962 - ROMERIKSLØPET

Romeriksløpet høsten 1962 ble vunnet av Arne Ingier/Finn Rolf Jacobsen, som bare fikk 0,26 prikker. Man måtte stryke en startkontroll og en ankomstkontroll.

Resultater:

1962 – ROMERIKSLØPET:

Klasse A: 1). Arne Ingier/Finn Rolf Jacobsen 2). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg, 3). Per Morgan Fjeld/Willy Paulsen, 4). Anders Eide/Palle Borch, 5). Kjell Gudim/Lars Askersrud, 6). Bjørn Gundersen/Torbjørn Berntsen, 7). Leif Høglund/Willy Brandt, 8). Helge Asdahl/Per Bekkedal, 9). Lorang Thoresen/Aage Nyen.

Klasse B: 1). Dan Holm/Hans Haug, 2). Trond Schea/Aage Bræin, 3). Knut Martiniussen/Helge Westby, 4). Gunnar Kjernsli/Ulf Jerpseth, 5). Bjørn Johannesen/Gilbert Hansen, 6). Kristian Fikkan/Thore Knudsen, 7). Ole Paulsrud/Oskar Andersen.

Klasse C: 1). Finn Juel Dahl/Tore S. Lien, 2). Bjørn Fredriksen/Fredrik Skjeggestad, 3). Ronald Laurendz/Odd Sypriansen, 4). Jan Olsen/Terje Enger, 5). Nils Kr. Thorseth/Per Torgersen, 6). P.R. Frydenlund/Jan Wisløff, 7). Kjell Martinsen/Henning Svenson, 8). Håvard Haslestad/Sven Egil Pettersen, 9). Ole Valstad/D. Enger, 10). Sverre Hansen/Tore Bjerke, 11). Lars J. Usterud-Svendsen/Odd Sanne, 12). Hans Peder Hoel/Tore Morstad, 13). Øivind Vegel/Ola Tofte, 14). Normann Schøyen/Ivar Schøyen, 15). Torleiv Skovreng/Erling Hansen, 16). Hans Chr. Tangen/Olav Moen, 17). Helge Udnes/Søren Vandsemb, 18). Lars Thoresen/Arne Granli, 19). Bjørn Huser/Per Finsen, 20). Erik Hoel/Leif Hoel, 21). Thor Andersen/Leif Wilberg, 22). Svein Fladeby/Jan Pedersen, 23). Arne Mørdre/Anders Udnes.

1962 - SMÅLØPET:

Klasse C: 1). Arild B. Somdalen/Ole Paulsrud, 2). Herbert Francke/Arne Hollerud, 3). Kaare Østgaard/Odd Thorstensen, 4). Nils E. Sørfang/Sven E. Pettersen, 5). Per K. Paulsen/Torgeir Alm, 6). Stein Nordvald/Knut Narverud, 7). Leif E. Seeberg/Carl W. Jacobsen, 8). Harald E. Hellum/Willy Sæbø, 9). Sverre Hansen/Tore Bjerke, 10). Reidar Østbye/Odd Hole, 11). Andreas Sørensen/Gunn Sørensen, 12). Odd Fransen/Lita Fransen, 13). Rune Val Aksmar/Harald Aune, 14). Th. R. Helgesen/Odd Sanne, 15). Erik Thømt/Roy Johansen, 16). Per S. Thorgersen/Jon T. Jacobsen, 17). Tore Knudsen/Kristian Fikkan, 18). Per A. Pettersen/Jan E. Eriksen, 19). Jan Olsen/Terje Enger, 20). Christen Wiborg/Ketil Sagen, 21). Bjørn Johannesen/Oskar Andersen, 22). Tom C. Korneliussen/Håkon Stamnes, 23). Dag Johannessen/Solveig Johannessen, 24). Finn Lorenzen/Knut Steine, 25). Åge Sanner/Truls Sanner, 26). Thorleif Håkedal/odd Løken, 27). Odd Gundersen/Stein E. Gundersen, 28). Geirr Torgersen/Jens P. Jensen.

Klass D: 1). Ewy Lindrup/Jorun Borthen, 2). Margrete Heier/Aase Dahl, 3). Hjørdis Imsland/Marie Windingstad, 4). Ellen Ekjord/Anita Lind, 5). Tullen Torgersen/Ragnhild Hegnar, 6). Karen Bretteville/Alfhild Astrup, 7). Ida Bretteville/Eugenie Gihle, 8). Liv Børresen/Solveig Francke, 9). Else Liv Skuland/Lilly Bergh.

1962 - SØRLANDSRALLY:

Klasse A: 1). Snorre Skolseg/Ragnar Nitschke, 2). Hans Ingier/Willy Brandt, 3). Kjell Gudim/Lars Askersrud, 4). Leiv Samsing/Ivar Eikrem, 5). Finn Kongsgaarden/Per Gudem, 6). Tore Borg Norén/Bjørn Michelsen, 7). Leif Vold Johansen/Jon Ulleberg, 8). Oddvar Vargset/Otto Brødholt, 9). Hermod Spiten/Ragnar Syversen, 10). Christian Offenberg/Kaare Granli.

Klasse B: 1). Asmund Spiten/Arild B. Somdalen, 2). Trond Schea/Aage Bræin, 3). Haavard W. Hette/Bjørn Hansen, 4). Leif Høglund/Odd Haaheim, 5). Kjell Bakke/O. Sørsdal, 6). H. Gjølme/O. Berge, 7). A. Tofteland/O. Pettersen, 8). O.H. Hellenes/A. Wang Sandaas, 9). Sverre Hansen/Tore Bjerke, 10). H. Gumpen/M. Gumpen.

KNA ØSTFOLD MAI:

Klasse A. 1). Jan Martinsen/Finn R. Jacobsen, 2). Hans Ingier/Willy Brandt, 3). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg, 4). Arne Ingier/Ragnar Nitschke, 5). Kjell Gudim/Lars Askersrud, 6). Oddvar Vargset/Otto Brødholt, 7). John Unnerud/Willy Paulsen, 8). Knut Solberg/Sverre Ekornes, 9). Arne Agnalt/Hans E. Olsen, 10). Bjørn Gundersen/Ivar Eikrem, 11). Laila Schou Nilsen/Felix Dobbertin, 12). F. Kongsgaarden/Per Gudem, 13). Odd Thrana/Finn Trana, 14). Edward Gjølberg/Jan Kolstad, 15). Rolf Løken/Johan Glomvik.

Klasse B: 1). Walter Waglen/Helge Westby, 2). Per Morgan Fjeld/B. Mikalsen, 3). Ole Paulsrud/Andreas Sørensen, 4). Asmund Spiten/Arild Somdalen, 5). Jul Nor Johansen/Fred N. Johansen, 6). Ole Hodnungseth/Øivind Wolff, 7). Trond Schea/Aage Bræin, 8). Odd Haaheim/Svenn Pettersen, 9). Kristian Fikkan/Tore Knudsen, 10). Jan B. Kolstad/B. Sundsjø, 11). F.E. Bastviken/Ø. Grønlivei, 12). Knut Haug/Hans Egeberg, 13). H. Tømth/Kjell Johansen.

Klasse C: 1). Engebretsen/Svendsen, 2). Lindberg/Engen, 3). Huser/Mosveen, 4). Paulsen/Alm, 5). Nielsen/Haraldsen, 6). Helgesen/Sanne, 7). Aarnes/Børresen, 8). Strøm/Ystad, 8). Sølvberg/Sølvberg, 10). Ruud/Dahl, 11). Syversen/Bøckmann, 12). Drillestad/Thon, 13). Ullemo/Ullemo, 14). Huseby/Johansen, 15). Jensen/Schøll, 16). Levin/Levin, 17). Olsen/Enger, 18). Andresen/Andresen, 19). Norenberg/Rågholt.

NORDISK RALLYMESTERSKAP:

Førere: 1). Pauli Toivonen, 2). Bengt Søderstrøm, 3). Rune Larsson, 4). Carl Magnus Skogh, 5). Erik Carlsson, 6). Bertil Søderstrøm, 7). John Unnerud, Nils Olof Eklundh og harry Bengtsson, 10). Simo Lampinen og leiv Samsing, 12). Åsmund Spiten, 13). Tom Trana og Armin Skotvedt, 15). Tore Borg Norén, Esko Keinanen og Leif Vold Johansen.

2. førere: 1). Jaakko Kallio, 2). Bo Ohlsson, 3). Børje Nilsson, 4). Rolf Skogh, 5). Rainer Eklund og Gunnar Häggbom, 7). Rolf Willy Brandt, 8). Rune Olsson, 9). Rolf Dahlgren, 10). Jyrki Ahava og Ivar Eikrem, 12). Arild B. Somdalen, 13). Thor Strandrud, 14). Bjørn Michelsen, 15). Gunnar Palm.

RATTMESTERSKAPET:

1). Torkel Trønnes – VW, 2). Knut Norenberg – Volvo, 3). Arnljot Øvsthus – VW, 4). Anders Eide – Skoda, 5). Oddvar Heen – Opel Rekord, 6). Knut Hernæs – Volvo, 7). Olav Heen – Volvo, 8). Tore Mo – VW, 9). Truls Johansen – Triumph Herald, 10). Tore Borg Norén – Volvo, 11). Hans Hernæs – Renault Gordini, 12). Knut Evensen – VW, 13). Laila Schou Nilsen – Skoda, 14). Odd berge – Volvo, 15). Carl Axel Norén – Volvo Amazon, 16). Tor Hartmann – VW, 17). Rolf Pedersen – Peugeot, 18). Paul G. Birkeland – Peugeot, 19). Jarl Knutstad – Ford Anglia, 20). Arne Ringeby – VW, 21). Sverre M. Bryde – VW, 22). Gudmund Bjørhovden – Volvo, 23). Erik Granerud – Volvo, 24). Otto Andreassen – Morris, 25). Arne Hvaara Næss – VW, 26 Trine Jensen - VW, 27). Øyvind Gjelås – Ford Taunus, 28). Sverre Svendsen – Ford Anglia, 29). Bjørn Dyvik - Borgward, 30). Bjørn Kristoffersen – Saab, 31). Erik Mørck - VW.

Dameklasse: 1). Laila Schou Nilsen – Skoda, 2). Trine Jensen – VW, 3). Turid Christiansen – Opel.

RATTMESTERSKAPET OSLO:

1). Anders Eide – Skoda, 2). Erik Granerud – Volvo, 3). Knut Hernæs – Volvo, 4). Knut Norenberg – Volvo, 5). Trygve Ingjær – Volvo, 6). Haakon F. Myckland – VW, 7). Hans Hærnes – Renault Dauphine, 8). Tor Hartmann – VW, 9). Odd Lauritzen – Skoda, 10). Truls Johansen – Triumph, 11). E. W. Sillesen – Peugeot, 12). John Rotschild – Saab, 13). Ronald Wold – BMW, 14). Hroar Enger – Volvo, 15). Egil Christiansen – VW, 16). Sverre M. Bryde – VW, 17). Borgar Skillebæk – Opel Rekord, 18). Paul G. Birkeland – Peugeot, 19). Bjørn Kristoffersen – Volvo.

RATTMESTERSKAPET SØRLANDET:

1). Olav Heen, 2). Tore Borg Norén, 3). Karl Axel Norén, 4). Ivar Erlandsen, 5). Sigurd Magne Vik, 6). Egil Andresen, 7). Sverre Svendsen, 8). Olav Øvernes.

RATTMESTERSKAPET ØSTFOLD:

1). Knut Evensen – VW, 2). Arne Ringsby – VW, 3). Roy Aardahl – VW, 4). Odd Støles – Peugeot 403, 5). Yngvar Steen – Opel Kaptein, 6). Karel Krosby – VW, 8). Erik Gjulum – Peugeot, 9). Åsmund Furuseth – Volvo, 10). Tore Orvang – Fiat, 11). Kjell Pedersen – VW, 12). Rolf Pedersen – Peugeot, 13). Erik Marthinsen – Fiat, 14). Carsten Stensrød – VW.

1962 - ISBANE JARENVANNET:

Gruppe 1 int. 750 ccm: 1). Jan Arthur Iversen – BMW, 2). Finn Nordvold – DKW Junior, 3). Jahn Tore Leira – BMW, 4). Lauritz A. Ellefsen – NSU Prinz.

Gruppe 1 int. 1000 ccm: 1). Juul Gulbrandsen – Simca 1000, 2). Leif Høglund – Morris Cooper, 3). Dag Johannessen – Renault, 4). Haakon Isdahl – DKW, 5). Hans Hernæs – Renault Gordini, 6). Ingar Thomassen – Saab, 7). Harald Hellum – Renault Gordini.

Gruppe 1 int. 1300 ccm: 1). Ove Larsen – Alfa Romeo, 2). Rolf Thingwall – Skoda, 3). Per M. Fjeld.

Gruppe 1 int. 1600 ccm: 1). Tore H. Bratlie – Volvo Sport, 2). Terje Ovlien, 3). Hans Ingier – Volvo, 4). Erik Hellum – Volvo, 5). Olav Berg – Volvo, 6). Erik Granerud – Volvo.

Gruppe 2 int. 1000 ccm: 1). Svein Nordvang – Renault Dauphine, 2). Bjørn Gundersen – Austin Cooper, 3). Kristian Fikkan – Morris Cooper, 4). Peer Braathen – Saab, 5). Rune Lystad – BMW Sport, 6). Haakon Isdahl – AU 1000.

Gruppe 2 int. 1300 ccm: 1). Edward Gjølberg – Skoda, 2). Gunnar Gansbraaten – Skoda, 3). Kjell Gudim – VW, 4). Øyvind Granli – Fiat, 5). Anders Eide – Skoda.

Gruppe 2 over 1300 ccm: 1). Arve Andersen – Volvo, 2). Gunnar Hagerud – Volvo, 3). Leif Fr. Koxvold – Chevrolet.

Midget: 1). Svein Nordvang – Cooper, 2). Roger Florin – Cooper.

Formel Junior: 1). Karl H. Hole – Cooper, 2). Atle Stoltenberg – Joat-Skoda.

Sportsvogner: 1). Edgar Haugen – Porsche Carrera.

1962 - ISBANE RANDSFJORDEN:

Under 750 ccm: 1). Jan Arthur Iversen – BMW, 2). John Rotschild – Saab, 3). Finn Nordvold – DKW, 4). Ronald Laurendz – NSU, 5). Lauritz A. Ellefsen – NSU.

750 – 1000 ccm: 1). Peer Braathen – Saab, 2). Henry Andersen – Renault, 3). Dag Johannessen – Renault, 4). Thoralf Thorsen – DKW.

1000 – 1300 ccm: 1). Kjell Gudim – VW, 2). Tord Ulleberg – VW, 3). Rolf Thingwall – Skoda, 4). Arne Gonstad – VW, 5). Gunnar Gransbraaten – Skoda.

1300 – 1600 ccm: 1). Olav Berg – Volvo, 2). Helge Kristiansen – Ford Consul, 3). Tore H. Bratlie – Volvo, 4). Petter Løken – Volvo.

Over 1600 ccm: 1). Arve Andersen – Volvo, 2). Hans Ingier – Volvo, 3). Jan Kolstad – Volvo Amazon, 4). Johnny Gullberg – Ford Taunus.

1962 - ISBANE VINGERSJØEN:

Int. 750 ccm m/kjeder: 1). Jan Arthur Iversen – BMW, 2). Finn Nordvold – DKW Junior, 3). John Tore Leira – BMW.

750-1000 ccm: 1). Leif Høglund – Morris cooper, 2). Kristian Fikkan – Morris Cooper.

1000-1300 ccm: 1). Ove Larsen – Alfa Romeo, 2). Rolf Thingvold – Skoda, 3). Gunnar Gransbråten – Skoda.

1300-1600 ccm: 1). Knut Møystad – Volvo, 2). Olav Berg – Volvo, 3). Tore H. Bratlie – Volvo.

Trimmede biler int. 1000 ccm: 1). Arne Ingier – Saab.

Trimmede biler 1000-1300 ccm: 1). Per Morgan Fjeld – Skoda.

Trimmede biler 1300-1600 ccm: 1). Arve Andersen – Volvo

Turistvogner m/piggdekk over 1000 ccm: 1). Edgar Haugen – Porsche Carrera, 2). Tore Elvesjø – Porsche Carrera, 3). Leif Koxvold – Chevrolet.

Midget: 1). Roger H. Florin, 2). Svein Nordvang.

1962 - BAKKE FESTNINGSLØPET:

Gruppe 1 int. 700 ccm: 1). Jan Thore Leira – BMW.

Gruppe 1 int. 850 ccm: 1). Bjørn Froding – Renault Gordini, 2). Nils Ericsson – Saab, 3). Per Arne Pettersen – Renault Gordini.

Gruppe 1 int. 1000 ccm: 1). Olaf Hellenes – Austin Cooper, 2). Nils Erik Sørfang – Morris Cooper, 3). Oddvar Vargseth – Morris Cooper.

Gruppe 1 int. 1300 ccm: 1). Rolf Thingwall – Skoda TS, 2). Ove Larsen – Alfa Romeo, 3). Per Morgan Fjeld – Skoda.

Gruppe 1 int. 1600 ccm: 1). Simon Engseth – Volvo, 2). Terje Ovlien – Volvo, 3). Erik Granerud – Volvo.

Gruppe 1 over 1600 ccm: 1). Lars Eklund – Volvo, 2). Jan Nielsen – Volvo.

Gruppe 2 int. 850 ccm: 1). Arne Ingier – Saab, 2). Per Ekholt – Renault Gordini, 3). Henry Andersen – Renault Gordini, 4). Hasse Westin – DKW Junior.

Gruppe 2 int. 1000 ccm: 1). Leif Høglund – Morris Cooper, 2). Bjørn Gundersen.

Gruppe 2 int. 1300 ccm: 1). Edward Gjølberg – Skoda, 2). Jan Erik Martinsen – Skoda, 3). Gunnar Gransbraaten – Skoda.

Gruppe 2 int. 1600 ccm: 1). Gunnar Hagerud – Volvo.

Gruppe 2 over 1600 ccm: 1). Hans Ingier – Volvo, 2). Jan B. Kolstad – Volvo.

Sportsvogner: 1). Johan Iversen – Morgan.

Formel Junior: 1). Jon M. Simon, 2). Atle H. Stoltenberg.

GRUSBANE DRAMMEN:

Formel Junior: 1). Greger Strøm – Cooper, 2). Jon Mikael Simon – Joat-Renault, 3). A. Stoltenberg - Joat Skoda.

Midget: 1). Svein Nordvang, 2). Roger Florin, 3). Asle Skoglund, 4). Johan Meegaard, 5). Jan Haraldsen.

Finale Midget: 1). Leif Koxwold – Cooper, 2). Svein Nordvang, 3). Roger Florin.

Gruppe 1 int. 750 ccm: 1). Svein Andersen – NSU, 2). Jan Gjestrum Larsen – NSU, 3). Per Strøm – NSU, 4). Jørn Winther – NSU, 5). John Rothschild – Saab.

Gruppe 1 int. 1000 ccm: 1). Dag Johannessen – Renault, 2). Olav Fossestøl – Renault, 3). Tore Gulbrandsen – Ford Anglia.

Gruppe 1 int. 1300 ccm: 1). Rolf Thingwall – Skoda, 2). Kjell Gudim – VW, 3). Tore H. Bratlie – Skoda, 4). Per Morgan Fjeld – Skoda, 5). Dag Johannessen – Triumph, 6). Lars Usterud Svendsen – Triumph.

Gruppe 1 int. 1600 ccm: 1). Petter Løken - Volvo

Gruppe 1 int. 2000 ccm: 1). Johan Iversen – Morgan, 2). Ove Holtmoen – Mercedes 190 SL.

Gruppe 1 over 2000 ccm: 1). Leif Koxvold – Chevrolet, 2). Lars Amlie – Studebaker.

Gruppe 2 int. 1000 ccm: 1). Svein Nordvang – Renault, 2). Leif Høglund – Morris Cooper, 3). Bjørn Næss – BMW, 4). Kristian Fikkan – Morris Cooper.

Gruppe 2 int. 1300 ccm: 1). Kjell Gudim – VW, 2). Gunnar Gransbråten – Skoda.

Gruppe 2 int. 1600 ccm: 1). Terje Ovlien – Volvo, 2). Gunnar Hagerud – Volvo.

Gruppe 1, 3 og IV uner og over 2000 ccm: 1). Leif Koxwold – Cooper Monaco, 2). Endre Engebretsen – Ford Gruppe 3.

MC 500 ccm: 1). Oddvar Kristiansen, 2). Per J. Aulie, 3). Rolf Westerberg, 4). Torbjørn Ludvigsen, 5). Tore Svensrud.

1962 - GRUSBANE JARLSBERG TRAVBANE:

Standard int. 750 ccm: 1). Jan Gjestrum Larsen, 2). Jan Leira.

Standard int. 1000 ccm: 1). Dag Johannessen, 2). Olaf Hellenes, 3). Nils Sørfang.

Standard int. 1300 ccm: 1). Ove Larsen, 2). Tore H. Bratlie, 3). Per M. Fjeld, 4). Rolf Tingvall.

Standard int. 1600 ccm: 1). Terje Ovlien, 2). Gunnar Hagelund.

Trimmet int. 1000 ccm: 1). Leif Høglund, 2). Bjørn Næss, 3). Roar Helgeland, 4). Svein Nordvang.

Trimmet int. 1300 ccm: 1). Edvard Gjølberg, 2). Kjell Gudim, 3). Gunnar Gransbråten.

Sportsvogner: 1). Leif Koxvold.

Formel Junior: 1). Jon Mikael Simon.

Midget: 1). Lars Huun, 2). Leif Johannessen.

1962 - GRUSBANE BJERKE (september):

Midget heat 1: 1). Svein Nordvang – Cooper Norton, 2). Leif Huun - RJ, 3). Leif Johannessen - RJ, 4). Johan Megård - Effyh.

Midget heat 2: 1). Svein Andersen – Cooper Norton, 2). Roger Florin – Cooper Norton, 3). Johan Megård - Effyh, 4). Leif johannessen - RJ, 5). Asle Skoglund – RJ.

Formel Junior Heat 1: 1). Atle Stoltenberg – Joat Skoda, 2). Einar Christiansen – Lotus Ford,

Formel Junior Heat 1: 1). Atle Stoltenberg – Joat Skoda, 2). Einar Christiansen – Lotus Ford,

Trimmet standard int. 850 ccm heat 1. 1). Leiv Samsing – DKW Junior, 2). Svein Nordvang – Renault, 3). Dag Johannessen – Renault, 4). William Krabseth – Renault.

Trimmet standard int. 850 ccm heat 2: 1). Svein Nordvang – Renault, 2). Dag Johannessen – Renault, 3). Leiv Samsing – DKW Junior, 4). William Krabseth – Renault.

Intill 1300 ccm heat 1: 1). Edward Gjølberg – Skoda, 2). Kjell Gudim – VW, 3). Håvard Haslestad – Skoda.

Intill 1300 ccm heat 2: 1). Gunnar Gransbråten – Skoda, 2). Edward Gjølberg – Skoda, 3). Kjell Gudim – VW, 4). Håvard Haslestad – Skoda.

Inntil 2000 ccm heat 1: 1). Petter Løken – Volvo, 2). Gunnar Hagerud – Volvo, 3). Jan B. Kolstad – Volvo, 4). Arve Andersen – Volvo.

Inntil 2000 ccm heat 2: 1). Petter Løken – Volvo, 2). Arve Andersen – Volvo, 3). Gunnar Hagerud – Volvo, 4). Jan B. Kolstad – Volvo, 5). Tore Bratlie – Volvo.

Special racer heat 1: 1). Leif Koxvold – Cooper Maserati, 2). Henry Andersen – Cooper.

Special racer heat 2: 1). Leif Koxvold.

1962

ACROPOLIS RALLY:

Nr. 1 Eugen Böhringer/Peter Lang – Mercedes 220 SE

Nr. 2 Erik Carlsson/Karl Eric Svensson – Saab 96

Nr. 3 Rene Trautmann/Lucien Herve – Citroen DS 19

BADEN-BADEN RALLY

Nr. 1 Pat Moss/Pauline Maymann – BMC Cooper

Nr. 2 Eugen Böhringer/Peter Lang – Mercedes 220 SE

Nr. 3 Rene Trautmann/Bouchet – Citroen DS 19

COUPE DES ALPES:

1). Donald Morley/Erle Morley – Austin Healey 3000, 2). Hans-Joachim Walter/Walter Schlüter – Porsche Carrera, 3). Pat Moss/Pauline Maymann – Austin Healey 3000, 4). Mike Sutcliffe/Roy Fidler, 5). Rene Trautmann/Chopin, 6). Jean Vinatier/Charron.

GENEVE RALLY:

1). Hans Joachim Walter/Werner Lier – Porsche Carrera, 2). Erik Carlsson/Gunnar Häggbom – Saab 96, 3). Pat Moss/Pauline Mayman – BMC Cooper, 4). Jean-Pierre Hanrioud/Arber, 5). Pierre Gele/Herve Laurent, 6). Kling/Kreder, 7). Kreft/Fleck, 89. Meyer/Bechtel, 9). Macchi/Macchi, 10). Meunier/Grosrey.

MARATHON DE LA ROUTE:

Nr. 1 Eugen Böhringer/Hermann Eger – Mercedes 220 SE

Nr. 2 Henri Marang/Paul Coltelloni – Citroen DS 19

Nr. 3 Patte/Rouselle – Volvo 122 S

1962 RALLY MONTE CARLO:

Tilkjøringen ble karakterisert for å være nesten litt for lett, med ganske enkle værforhold.

Deltagere med startnumre over 200 ble rammet av kraftig snøfall etter Chambery.

Den norske servicebussen med ekstra dekk hadde problemer med å komme fram til Monte Carlo, noe som medførte at de norske deltagerne hadde dårlige dekk, og heller ikke fikk skiftet tøy.

252 biler kom fram til Monte Carlo og av de 88 som startet fra Oslo nådde 66 Monte Carlo. Fra Athen var det 10 av 15, Lisboa 4 av 6, Glasgow 54 av 65, Paris 68 av 79, Frankfurt alle 14, Monte Carlo 31 av 34 og fra Warzawa 5 av 12.

Løpsleder Louis Chiron ga uttrykk for at det store antallet biler som kom fram til Monaco var et utslag av at løpet hadde vært for lett, så han ønsket seg mer is og snø.

120 lag fikk kjøre den avsluttende prøven på Grand Prix banen hvorav åtte norske. Vinneren av denne prøven ble Lyndon Sims i en Aston Martin med et snitt på 91,3 km/t.

Dette årets løp var ikke preget av de merkelige utregningsregler som året før. Handikappregelen var beholdt, men betydelig moderert slik at man hadde kuttet ut bilens vekt og bare tatt hensyn til motorvolumet. Det innebar at biler i gruppe 2 skulle kjøre 3 % hurtigere enn biler i gruppe 1. I tillegg skulle biler i gruppe 3 og GT-biler kjøre 6 % raskere enn gruppe 1. Det ble hevdet at det ”gamle” systemet favoriserte franske biler og for å bevise at de nye reglene var bedre ble det tatt fram at beste Panhard, som vant i 1961, ble nummer 47 i 1962. Citroen som vant i 1959 ble nr. 7 og Renault som vant i 1958 kom inn på 31. plass. Det var imidlertid stor stemning for en total fjerning av hele handikappsystemet.

ARMIN SKOTVEDT/CARSTEN JOHANSSON (280): Brøt før Monte Carlo.

ARNE INGIER/ROLF PRYDZ (302): Blide og fornøyde etter ankomst Monte Carlo, men var ikke helt fornøyd med motoren. Ga også uttrykk for at hastigheten kanskje var satt litt høyt, da veiene var både glatte og stygge.

ARVE ANDERSEN/ULRICH MØLLER HALVORSEN: Rammet av kraftig snøfall etter Chambery. Tapte rundt tre minutter da han stoppet for å se om han kunne hjelpe til etter Unneruds uhell. Ble beste norske lag i løpet, og også beste nordmann på Grand Prix banen med en 60. plass.

EDWARD GJØLBERG/CARL F. KARLAN: Nr. 59 før baneprøven i Monaco. På denne ble de femte beste norske lag.

FRIDTJOF GRANLI/WALTER SCHJØLBERG (Ford Anglia): Kom i fin form fram til Monte Carlo. Pådro seg deretter 1200 straffepoeng.

GRETA MOLANDER/MONICA KJERSTADIUS: Pådro seg 780 straffeprikker.

HANS INGIER/LARS ASKERSRUD (271): Påkjørt mens man sto på kontroll i Monte Carlo. Slått av Erik Carlsson med 7 minutter fra Chambery til Saint Laurent du Pont. Lå som nr. 63 før baneprøven i Monaco. Lars Askersrud kjørte bilen på den avsluttende etappen på GP-banen. Man manglet imidlertid bremser på ene bakhjulet så man måtte ta det litt med ro, men ble tredje beste norske lag.

JAN MARTINSEN/FINN R JACOBSEN (Skoda): Hadde heller ingen større problemer på veien ned til Monte Carlo, og syntes at turen hadde vært ”lett”. Nr. 62 før baneprøven i Monaco, der han ble nr 6 blant de norske lagene.

JAN NIELSEN/WALTER WOLLAN: Debutanter. Uten prikker fram til Chambery, men pådro seg litt på etappene ned mot Monte Carlo.

JENS JARL JERNES/SOLEM: Lå på 57. plass før baneprøven i Monaco. På denne ble de nest beste norske lag.

JOHN UNNERUD/TORD ULLEBERG (Citroen): Var prikkfrie fram til Chambery og lå an til en topplassering da en kul i veien sendte bilen opp en skråning og ut på veien igjen og ned en annen skråning. Unnerud ble slengt ut, mens Ulleberg fulgte med 40-50 meter nedover en fjellside. Unnerud kløvde overleppa, og brakk et bein i skulderen. Ulleberg fikk sydd flere sår på venstre bein. Begge to ble kjørt til Saint Roche sykehuset i Nice. Bilen ble skrot, og både tak og dører var revet av. Hastigheten ble anslått til 160-170 km/t. Denne hendelsen la naturlig nok en viss demper på de andre norske deltagerne.

KJELL GUDIM/STEN STENSRUD: Pådro seg 1200 straffeprikker. Lå som nr. 116 før baneprøven i Monaco.

LAILA SCHOU NILSEN (Skoda): Hadde ingen problemer på veien ned til Monte Carlo. Fikk deretter mye tull med motoren, men leverte en strålende innsats. Lå på 111. plass før baneprøven i Monaco.

LEIF VOLD JOHANSEN/WILLY BRANDT: Deltok for 10. gang og feiret sin 50. års dag under løpet. Masse tekniske problemer med blant annet flere skift av toppakning. Annenfører Brandt ble flere ganger når man passerte en vanndam utkommandert for å fylle vann i en bag de opprinnelig hadde brukt til klær. Fikk imidlertid god hjelp av DKW-servicen. Var opprinnelig kvalifisert til å kjøre den avsluttende etappen, men noen uteglemte transportprikker innebar at man røyk ut av listen.

LEIV SAMSING/IVAR EIKREM: Brøt før Monte Carlo.

ODD THRANA/CHRISTOPHER WESSEL (294): Brøt før Monte Carlo. Fungerte som leder for de norske konene som hadde tatt turen nedover, og under en lunsj dumpet man bort i selveste prins Rainier og fyrstinne Grace.

ODDVAR VARGSET/ARNE AGNALT: Kom greit fram til Monte Carlo, men klarte ikke å kvalifisere seg til den avsluttende etappen, da han da lå som nummer 121. Rykket imidlertid opp da Vold-Johansen ble påført transportprikker, men fikk da ikke tid til å gjøre seg klar til å delta.

PER EKHOLDT/HANS OLSEN (278): Brøt før Monte Carlo.

REIDAR BURAN/SVEIN NORDVANG (322): Brøt før Monte Carlo.

SIMON ENGSETH/OVE HOLTMOEN: Pådro seg 1980 straffeprikker.

TORE BORG NOREN/JAN KOLSTAD: Lå på 34. plass før baneprøven i Monaco, der de ble fjerde beste norske.

ERIK CARLSSON/GUNNAR HÄGGBOM: Startet fra Oslo. Kjørte helt fantastisk og var prikkfrie fram til Chambery og kjørte glimrende på de fem etappene mellom Chambery og Monte Carlo. Slo Hans Ingier med sju minutter på prøven Chambery – Saint Laurent du Pont. Før den avsluttende etappen i Monaco ledet han med 35 sekunder, der han gjennomførte alle de fire rundene uten problemer, men etter målgang sto røykskyen rundt bilen da motoren var helt kaputt. Mye virak etter seieren.

EUGEN BÖHRINGER (257): Startet fra Oslo. Fikk mye rosende omtale for sin kjøring og de norske som ble forbikjørt var fulle av beundring for måten han håndterte den store Mercedesen på. Lå på 2. plass før den avsluttende baneprøven i Monte Carlo. Greide imidlertid ikke å hente inn de nødvendige sekundene

HANS WALTHER: Var med sin Porsche en av favorittene. Pådro seg en masse prikker og havna langt ute i leksa.

PAT MOSS: Fikk straffeprikker etter at gasswiren røyk på en fartsetappe. Kjørte glimrende på den avsluttende fartsprøven på GP-banen i Monaco, der hun lenge ble hindret av en konkurrent i Renault R4. Til slutt tok hun rennafart og måka forbi på innern i en av svingene så karosseridelene skvatt.

PAULI TOIVONEN (Citroen): Kjørte av veien på nesten samme sted som Unnerud, der de havnet på taket og måtte bryte.

RAUNO AALTONEN (Mini): gikk rundt flere ganger etter at bakhjulet traff en stein. Havnet på taket og bilen tok fyr. Aaltonen fikk ikke opp døra så han pådro seg litt brannsår, men ingen alvorlige skader. Også han ble kjørt til sykehuset Saint Roche. Bilen ble totalvrak. 2. fører Geoff Mabbs kom uskadd fra uhellet.

STURE NOTTORP: Startet fra Oslo, der hans Volvo P1800 vakte stor oppmerksomhet. Var ikke helt fornøyd ved ankomst Monte Carlo, da bilen blei litt stiv i de mange glatte, skarpe svingene. Sammenlignet imidlertid turen fra Oslo til Monaco med en feriereise.

1). Erik Carlsson/Gunnar Häggbom – Saab 96, 2). Eugen Böhringer/Peter Lang – Mercedes 220 SE, 3). Paddy Hopkirk/Jack Scott – Sunbeam Rapier, 4). Peter Procter/C. Robson – Sunbeam, 5). P. Gele/A. Guilldhaudin – DKW, 6). Gunnar Andersson/V. Karlsson – Volvo, 7). Robert Neyret/J. Terramorsi – Citroen, 8). H. Kuhne/H. Wencher – Mercedes, 9). P. Frescobaldi/M. de Luca – Lancia, 10). Graham Hill/Peter Jopp - Sunbeam

Norske plasseringer: 1962:

37). Arve Andersen/Ulrich Møller-Halvorsen – Volvo PV 544, 55). Tore Borg-Noren/J. Kolstad – Volvo 122, 56). Jens Jarl Jernes/Johan Solem – Skoda Octavia, 59). Hans Ingier/Lars Askersrud – Volvo PV 544, 60). Edvard Gjølberg/Carl F. Karlan – Skoda Octavia, 68). Jan Martinsen/Finn R. Jacobsen – Skoda Octavia, 114). Kjell Gudim/Sten Stensrud – Skoda Octavia, 116). Laila Schou-Nielsen/Sørvig – Skoda Octavia, 119). Vold-Johansen/Brandt – DKW 1000, 120). Oddvar Vargset/Arne Agnalt – Volvo, 206). Greta Molander/Monica Kjerstadius – Saab 96, 219). Frithjof Granli/Walter Schjølberg – Ford Anglia, 228). Simon Engseth/Ove Holtmoen – Volvo PV 544

RAC – RALLY:

Nr. 1 Erik Carlsson/David Stone – Saab 96

Nr. 2 Paddy Hopkirk/Jack Scott – Austin Healey 3000

Nr. 3 Pat Moss/Pauline Mayman – Austin Healey 3000

POLSKE RALLY:

Nr. 1 Eugen Böhringer/Peter Lang – Mercedes 220 SE

Nr. 2 Pat Moss/Pauline Mayman – Austin Healey 3000

Nr. 3 Hermann Kuhne/Hans Wencher – Mercedes 220 SE

SAFARI-RALLY:

1). Tommy Fjastad/Bill Schmider – VW Boble, 2). Nick Nowicki/Paddy Cliff – Peugeot 404, 3). Pat Moss/Ann Riley – Saab 96, 4). Armstrong/Bates – Ford Anglia, 5). Singh/Singh – VW, 6). Erik Carlsson/Svensson – Saab 96, 7). Collings/Jeeves – Fiat 2300, Hughes/Young – Ford Anglia og Feeny/Bengry – Peugeot 404, 10). Leal/Cardwell – Mercedes 220.

SVENSKA RALLY:

1). Bengt Søderstrøm/Bo Olsson – BMC Cooper, 2). Harry Bengtsson/Rolf Dahlgren – Porsche Carrera, 3). Erik Carlsson/Gunnar Häggbom – Saab 96, 4). Berndt Jansson/Eric Pettersson – VW 1200, 5). Eugen Böhringer/Peter Lang – Mercedes 220 SEb, 6). Bertil Søderstrøm/Rune Olsson – VW 1200, 7). Gunnar Andersson/Valter Karlsson – Volvo PV 544, 8). Evert Christoffersson/Karl Eric Andersson – Volvo PV 544, 9). Sven Eric Holm/Tore Kyrk – VW 1200, 10). Bertram Englund/Bernt Jansson – Volvo PV.

Arne Ingier/Ragnar Nitschke i Saab 96 vant sin klasse.

Dameklassen: 1). Ewy Rosqvist/Ursula Wirth – Mercedes 220 SEb.

Merkelag: 1). BMC Cooper.

TULIPAN RALLY:

Nr. 1 Pat Moss/Ann Riley – BMC Cooper

Nr. 2 Gunnar Andersson/Walter Karlsson – Volvo 122S

Nr. 3 Pierre Gele/Claude Laurent – DKW Junior

TUSEN SJØERS RALLY: 62

1). Pauli Toivonen/Jaakko Kallio – Citroen DS 19, 2). Esko Keinanen/Rainer Eklund – Skoda Octavia TS, 3). Erik Carlsson/Gunnar Häggbom – Saab 96

8). John Unnerud/Einar Mortensen – Citroen ID 19

14). Edward Gjølberg/Olavi Karppinen – Skoda

47). Olav Berg/Martinius Berg – Volvo

ENGLANDS GRAND PRIX:

1). Jim Clark – Lotus-Coventry, 2). John Surtees – Lotuis-Coventry, 3). Bruce Mclaren – Cooper-Coventry-Climax.