1956

NAF arrangerer det første økonomiløpet i Norge etter initiativ av Peer Gretland. 77 biler startet og 17 av disse gjennomførte distansen Oslo-Trondheim med et snittforbruk på under halvliter’n. Vinner i klasse II blir Nils Fr. Grøndal/Johnny Falkung i Volvo PV 1952-modell med snittforbruk 0,375 liter pr. mil. Vinner av klasse 1 ble Helge Mikkelsen/Trygve Ingjær i VW med 0,39 på mila.

Suez-krisen legger begrensninger på tilgang på bensin og bilsport har en vanskelig tid.

Rally Monte Carlo er viktigere enn noen gang og engelske Autosport sprer omtalen av løpet over 6 utgaver. Fra Norge deltar 14 lag. BBC flyr den vinnende bil og mannskap tilbake til London for intervjuer.

RAC-Rally har 213 deltagere og 165 fullfører. Startsteder er Blackpool og Hastings, med mål i Blackpool.

Acropolis har 86 startende, 63 i mål.

Coupe des Alpes har 79 startende hvorav 34 kommer i mål.

Kanonloppet i Karlskoga ble kjørt for 5. gang. En av deltagerne var spanjolen Alfonso de Portago, som truet med å reise hjem da det eneste spanske flagget arrangøren kunne oppdrive var Spanias kommunistflagg. Det hele ordnet seg da arrangøren klarte å få riktig flagg fra Stockholm.

Luigi Villoresi legger hjelmen på hylla etter en voldsom krasj.

FØDT: Peter ”Possum” Bourne, Johnny Cecotto, Sergio Cresta, Kenneth Eriksson, Simon Everett, Dale Jarrett, Bert de Jong, Robert Lappalainen, John Nielsen, Hector Rebaque, Derek Ringer, Bjørn Stormo, Henri Toivonen, Malcolm Wilson,

DØD: Jean Behra, Johnny Claes, Louis Rosier 29/10,

DEBUTANTER: Arve Andersen, Olle Bromark, Andrew Cowan, Finn R. Jacobsen, Barbara Johansson, Carl Orrenius, Ewy Rosqvist, David Seigle-Morris,

Vinnere:

Acropolis Rally, Hellas: Walter Schock/R. Moll – Mercedes

Baval Rally, Frankrike: Claude Storez – Porsche Carrera

Cambrian, UK: J.E. Edwards

Circuit of Ireland: Robin McKinney/Sally McKinney – Triumph TR 2

Dambiltevlingen, Sverige: Inez Thunstrøm

Drammensløpet, Norge: Leif Vold-Johansen/Carl F. Karlan

1000 Sjøers, Finland: Osmo Kalpala/Elno Kalpala – DKW

Geneve, Sveits: Brugger/Karrer – DKW

Høstløpet NAF Oslo, Norge: Ragnar Busch/Helge Mikkelsen

Junior Rally, Norge: Ole Joh. Killingmoe/Roald Borge

Järvaloppet, Sverige: Allan Borgefors

L’Armagnac, Frankrike: Claude Storez – Porsche Carrera

Liege-Rom-Liege, Belgia: Mairesse/Genin – Mercedes 300 SL

Lyon Charbonnieres, Frankrike: Gascon/Arcan - Porsche

Mjøsa Rundt, Norge: Leif Vold Johansen/Carl F. Karlan

Monte Carlo, Monaco: Ronnie Adams/Frank Bigger - Jaguar

RAC Rally, UK: Lindon Sims/R. Jones/Tony Ambrose – Aston Martin DB2

Routes du Nord, Frankrike: Claude Storez – Porsche carrera

Sestriere, Italia: Walter Schock/Rolf Moll - Mercedes

Svenska Rallyt, Sverige: Harry Bengtsson/Åke Righard – VW 1200

Sørlandsrally, Norge: Nils Fr. Grøndal/Knut Solberg

Targa Rusticana, UK: Tom Thelfall/Andrew MacKay – Standard 10

Total, Sør-Afrika: Tommy Campher/Naas Rabie - VW

Tour de Corse, Frankrike: Gilbert Thirion/Nadege Ferrier – Renault

Tour de France Auto, Frankrike: de Portago/Nelson - Ferrari

Tourraine, Frankrike: Claude Storez – Porsche Carrera

Tulipan Rally, Holland: Brookes/Brookes – Austin A30

Viking, Norge: Carl-Magnus Skogh/Rolf Skogh – Saab 96

Västmanland Rundt, Sverige: Allan Borgefors

Vårløp NAF, Norge: Ragnar Busch/Helge Mikkelsen

Wartburg, Øst-Tyskland: Kurt otto/Erich Möller – Wartburg 311

Wiesbaden, Tyskland: Bengt Jonsson/Kjell Persson – Saab 93

MESTERSKAP:

EM: Walter Schock – Mercedes, Greta Molander

Frankrike: Claude Storez – Porsche

Tyskland: Max Nathan

VINNERE RACING:

Argentinas GP: L.Musso/J.M. Fangio

Belgias GP: P. Collins

Englands: J.M. Fangio

Frankrikes GP: P. Collins

Indy 500: P. Flaherty

Italias GP: S. Moss

Monaco: S. Moss

Tysklands GP: J.M. Fangio - Ferrari

VM Formel 1: J.M. Fangio – Maserati, 2. Moss, 3. Collins, 4. Behra, 5. Flaherty, 6. Castalottfi, 7. Frere, Godia, Hanks, 10. Fairman, 11. Flockhart, Freeland, Hawthorn, Musso, 15. de Portago, Parsons, Perdisa, Schell, 19. da Silva, Gendebien, Gould, Rathman, Rosier, Villoresi, 25. Gerini, Landi, 27. Russo

Caen GP: Harry Schell - Maserati

Kanonloppet: Gunnar ”Persbergarn” Carlsson –

Oulton Park: Stirling Moss

Pescara GP: Manzon - Gordini

1956 - KNA’S VINTERLØP:

Klasse A: 1). Leiv Samsing/Håkon Isdahl – DKW, 2). Ragnar Busch/Helge Mikkelsen – Sunbeam, 3). Leif Vold Johansen/Carl F. Karlan – DKW, 4). Einar halvorsen/Gustav Aagaard – DKW, 5). Per Malling/Einar Jensen-Lund – Dyna Panhard, 6). Johan Fjerdingby/Rolf Nullmeyer – Peugeot, 7). Armin Skotvedt/Thor Strandrud – Fiat 1100, 8). Gustav Fr. Huseby/Carl J. Lunder – Fiat 1100, 9). E.W. Sillesen/Egil Mannering – Fiat 1400, 10). Peer Braathen/Freddy Walby – Fiat 1100.

Klasse B: 1). Odd Thrana/Alex Jahr – DKW, 2). Arne Ingier/Haakon Fløysvik – Skoda, 3). Birger Haug/Harald Eie – Ford Zodiac, 4). Walter Schjølberg/Sten Stensrud – Volvo, 5). Per Samson/Knut Jørgen Grønneberg – Borgward Isabella, 6). Asbjørn Strømberg/Thorleif Barlag – Ford Zodiac, 7). Jens Jarl Jernes/Rolf A. Solheim – Opel, 8). Godtfred Heesch/C.C. Nørgaard Madsen – Renault Fregate, 8). Knut Ekren/Leif Nyborg – DKW, 10). Hans Esbjug/Knut Berg – Ford, 11). Bjarne Bergersen/Arthur Møller – VW, 12). Sverre Tidemand Ruud/Even Halseth – DKW, 13). Simon Engseth/Knut Møystad – Ford, 14). Per Jesnes/Olav W. Flaten – DKW, 15). Svein Fjellvang/Bjørn Nielsen – VW, 16). Ulrich Møller Halvorsen/Sven Torp – Peugeot 203, 17). Ralph Olsen/Ragnar Wold – Borgward Isabella, 18). Arnt Lunder/Odd W. Nygaard – Fiat 1100, 19). Kjell Egeland/Wilh. Egeland - Opel

KNA’S ENMANNSLØP:

Klasse E1: 1). Kristian Walby – Ford, 2). Helge Mikkelsen – VW, 3). Erik Steen – Peugeot 403, 4). Leif vold johansen – DKW, 5). Haakon Isdahl – DKW, 6). Rolf Nullmeyer – peugeot, 7). Gustav Aagard – Opel kaptein.

Klasse E2: 1). C.C. Nørgaard Madsen – Vauxhall, 2). Arne Chr. Furulund – Ford Consul, 3). Fridtjof Granli – Ford Zephyr, 4). Armin Skotvedt – Fiat 1100 CV, 5). Kai Hagen – Vauxhall, 6). Herman Kolderup – Opel caravan, 7). E.W. Sillesen – Fiat 1400, 8). Godtfred Heesch – Ford Anglia, 9). Harald Eie – VW, 10). Ingard Hansen – VW.

1956 - MJØSA RUNDT:

Klasse A: 1). Leif Vold Johansen/Carl F. Karlan, 2). Olav Haug/Eivind Myhre, 3). Reidar Gjems/Kr. H. Walby, 4). Pål Berg/Arne Ditlefsen, 5). Armin Skotvedt/Tor Strandrud, 6). Tore Kåtorp/Mikkel Jombli, 7). Ragnhild H. Steen/Vincens Steen.

Klasse B: 1). Kjell Bjørnstad/Knut Jørgen Grønneberg, 2). A. Schrøder/Erik Conning, 3). Alex Jahr/Thorleif Barlag, 4). Erland Kleve/Fritjof Granli, 5). Selma Hermansen/Jens Hermansen, 6). Arne Nygård/Birger Jacobsen, 7). Frode Murstad/Matty Murstad, 8). Bjarne Bergersen/Sten Stensrud, 9). Lars Askersrud/Ivar Eikrem, 10). Asmund Furuseth/Ole Schei.

Klasse C: 1). Helge Kristiansen/Hans Hasvold, 2). Einar Hartz/Tollef Meldieseth, 3). Per Josnes/Olav N. Flaten, 4). Arve Hoel/Hans Laache, 5). Kari Bjørklund/Ivar Bjørklund, 6). Ove Larsen/Alfred Hesselberg, 7). Per G. Økseter/Kr. Økseter, 8). Karleif Sivertsen/Villy Jordal, 9). Nils Vollaug/Hilmar Hoel, 10). Birger Brandsæther/Ole Mjøen.

1956 - NAF’S VÅRLØP:

38 deltagere og start på Rådhusplassen i Oslo. Løypa gikk via Linderud, Alnabru, Skårer, Stalberghagen, Hellerud, Skedsmokorset, Vigernes, Fetsund, Neslerud, Rånåsfoss, Blaker, Mørk, Årnes, Flakstad, Grøndalen meieri, Ringshaug, Vormsund, Jessheim, Gjerdrum, Frogner, Leirsund, Skedsmokorset, Gjelleråsen til mål på Sinsen.

Formannen i NAF’s sportskommitee, Arvid Bretteville, fikk mye ros for opplegget.

Klasse A: 1). Ragnar Busch/Helge Mikkelsen, 2). Armin Skotvedt/Thor Strandrud, 3). Gunnar Kjølstad/Carl F. Karlan, 4). E.W. Sillesen/Egil Mannering, 5). Kai Hagen/Haakon Fløysvik, 6). Einar Halvorsen/Gustav Aagaard.

Klasse B: 1). Kristian Walby/Ole J. Killingmoe, 2). Arne Chr. Furulund/Thorbjørn Berntsen, 3). Ivar Eikrem/Lars Askersrud, 4). Kjell Bjørnestad/Knut J. Grønneberg, 5). Olav Erstad/Rolf Solheim, 6). Ingard Hansen/Fridtjof Granli, 7). Alfhild Wahl/Kiss Sand, 8). Asbjørn Strømberg/Thorleif Barlag, 9). Finn Giertsen/Sverre Hansen, 10). Godtfred Heesch/G. Nørgaard Madsen.

Klasse C: 1). Thormod Larsen/Stein Andersen, 2). Erlend Kiem/Hans Heitmann, 3). Hans Esbjug/Knut Berg, 4). Henry Tørnby/Magne Tørnby, 5). Sven Torp/Ulrich Møller Halvorsen, 6). Ragnar Katralen/Erling Stenseth, 7). Per Jesnæs/Olav Wangensten Flaten, 8). Finn Foss/Olav Moen, 9). Ivar Bjerkeland/Hans Ekeberg, 10). Leif Pedersen/Finn Hansen, 11). Kåre Strømborg/Hroar Kjellgaard, 12). Harald Askmann/Alf Barlie, 13). Th. Thorkildsen/Ivar Hauge, 14). Thore Christensen/Odd Simensen, 15). Svein Olafsrud/Ove Hellund.

Enmannsklasse: 1). Jan Kolstad, 2). Selmer Rennæs, 3). Leif Frøyen.

RALLY VIKING 1956

STARTLISTE:

Karlstad:

1) Erik L. Ericsson/Hjalmar Sandberg – Volvo PV 444

2) 2). Carl magnus Skogh/Rolf Skogh – Saab 93

3) Odd Thrana/Alex Jahr – DKW

4) Erik Carlsson/Sten Helm – Saab 93

5) Knut lundqvist/Bertil Andersson – Saab 93

6) Ivar Andersson/Hjalmar Ohlstrøm – Saab 93

7) Bernt Goetze/Margareta Goetze – VW

8) Gunnar Andersson/Gunnar Pehrsson – Fiat 1100 TV

9) Gøsta Ragnar Forsell/Åke Sven Larsson – Saab 93

10) Peer Braathen/Freddy Walby – Fiat 1100 TV

11) Nils Falk/Georg Stenson – Peugeot 403

12) Harry Bengtsson/Åke Richard – VW

13)

14) Erik Eriksson/Bengt Brantø – Saab 93

15) Carsten A. Johansson/Nils hagen – Skoda 440

16) Olle Bromark/Stig pettersson – VW

17) Monica Kjerstadius/Saga Andersson – Saab 93

18) Fridtjof Granli/Walter Schjølberg – Ford Zephyr II

19) Bengt E. Johansson/Arne Bohm – Peugeot 403

20) Åpen

21) Sverre Tidemand Ruud/Even Halseth – DKW

22) Ulf Strindlund/Fred Brolin – Peugeot 403

23) Arne Haug/Erling Aschim – Ifa

24) Nedenfor er startende fra Oslo

25) Lars Askersrud/Gunnar A. Steenslie – Ford Anglia

26) Erik Hellum/Sverre Ekorness – Dyna panhard

27) Nils Fredrik Grøndal/Jan kolstad – Volvo PV 444K

28) Harry Wågberg/Carl Zaine – DKW

29) Leif Vold-Johansen/Carl F. karlan – DKW

30) Per Malling/Einar jensen-lund – Dyna panhard

31) Tore B. Steen/Finn Søhol – Perugeot 403

32) Juul Gulbrandsen/Sten Stensrud – Borgward isabella

33) Claus Jørgen Høibraaten/Per Stefferud – Mercedes Benz 220

34) Trygve ingier/Ivar Eikrem – Skoda 440

35) Christopher Wessel/Knut Griff-Müller – DKW

36) Hans Ingier/Ivar Eikrem – Skoda 440

37) Vaclav Bobek/Jaroslav Horak – Skoda

38) Miroslav Fousek/Vaclav Cizkovsky – Skoda

39) Jaroslav Netusil/Viktor Krupicka – Skoda

40) Haakon Wang/Frank Dovran – Simca aronde

41) Einar halvorsen/Leif Nyborg – DKW

42) Ragnar Busch/Helge Mikkelsen – VW

43) Arne Hinsværk/Kjell Stenberg – Austin A105

44) Per bergan/Rolf Brodersen – Simca aronde

45) Nancy mitchell/Doreen Reece – MG Magnette

46) Pierre Courtes/Bjørn Kongsøre – Citroen DS19

47) Jack Sears/Kenneth Best – Austin A105

48) Tore Leif Frantzen/Vincens Steen – Austin A105

49) Joan Johns/Douglas Johns – Austin A105

50) Greta Molander/Helga lundberg – Peugeot 403

51) Armin Skotvedt/Thor Strandrud – Fiat 1100 TV

52) Olav Gulbrandsen/Åsmund Gulbrandsen – Borgward Isabella

53) Leif samsing/Håkon Isdahl – DKW

54) Arne ingier/Håkon Fløysvik – Skoda 440

55) Carl Axel Adolfsson/Ingmar Karlsson – Ford Taunus 15M

56) Asbjørn Strømberg/Thorleif Barlag – Ford Zodiac

57) Arnt Lunder jr/Odd Willy Nygaard jr – Peugeot 203

58) Ingard Hansen/Rolf Nullmeyer – VW

59) Ralph Olsen/Ragnar Wold – Borgward Isabella

60) Odd H. lauritzen/Godtfred Heesch – Skoda 440

61) Anders Eide/Oddvar Andersen – Citroen Sport 11

62) Kjell Gudim/Jan Erik Martinsen – Borgward Isabella

63) Erik Lundgren/Rune Bäcklund – Alfa Romeo

64) Bjarne Rosseland/Harald Eie – VW

65) Lilly Stefferud/Hjørdis Brandt – Mercedes Benz 180

66) C.C. Nørgaard Madsen/Bjørn Ulriksen – Vauxhall Velox

67) Finn Giertsen jr/Sverre hansen jr – Dyna panhard

68) P.E. Strähle/Hans wencher – VW

69) Arve Andersen/Edward Gjølberg – Ford Custum

70) Birger Busch/Gunnar helle – Fiat 1100 TV

71) Frank Shenemann/Hans Lipperth – VW

72) Arnstein Berntsen/Wilhelm Ulleberg – Fiat 1900

73) Per Garnæs/Fred H. Meyer – Fiat 1100

74) Per Brusdal/Leif Frøyen – VW

75) Nils Baashus-Jessen/Jan Baashus-Jessen – DKW

76) Jon Fossheim/Johan Ludvig Pettersen – Pobeda

77) Bjørn Gundersen/Jan Sundelius – Fiat 1100

78) Hroar Haakerud/John Nicolaysen – Borgward Isabella

79) Sylvia Lindholm/Solveig Felin – VW

80) Håkon Hermansen/Arne Bjone – Ifa wartburg

81) Åpen

82) Åpen

83) Åpen

84) Nedenfor fra Kristiansand:

85) Kjell Egeland/Wilhelm Egeland – Opel record

86) Jens jarl Jernes/Johan Solem – Opel Rekord

87) Tore Borg Noren/Bjarne Aagaard Strøm – VW

88) Eigill Nygaard/Torbjørn benestad – Opel rekord

89) Jon Chr. Giertsen/Knut Brattebø – Opel kaptein FRA BERGEN

90) Tore Danbolt/Rudolf Thorbjørnsen – Ifa P9

91) Fridtjof Tegner/Calle Lütcherath – Skoda 440

92) Helge Kristiansen/Even Halla – Ford zephyr

93) Kjell Røhne/Martin Halvorsen – Mercedes benz 220

94) Erik Toft/Arne Schcrøder – DKW

95) Knut Eklo/Gustav Eklo – VW

96) Olav Haug/Frode Murstad – Sunbeam Mk.III

97) Åpen

98) Kjell Steinbakk/Øystein Stokkan – Morris Minor

99) Simon Engseth/Knut Møystad – Ford V8

Starter i Karlstad, Oslo, Kristiansand, Bergen og Trondheim

Arnold Busch er løpsleder med en komité bestående av Gunnar fadum, Lars Egeberg jr., Tor Indseth, Arne Lindholm og Knut Solberg. Geir Hvoslef er sekretær.

Walter Schjølberg kjører over Hardangervidda uten frontrute.

1956 – RALLY VIKING:

1). Carl Magnus Skogh/Rolf Skogh – Saab 93, 2). Erik Carlsson/Sten Helm – Saab 93, 3). Bengt Jarl Johansson/Arne Bohm – Peugeot 403, 4). Ivar Andersson/Hjalmar Ohlstrøm – Saab 93, 5). Leiv Samsing/Haakon Isdahl – DKW, 6). Jens Jarl Jernes/Johan Solem – Opel Rekord, 7). Olle Bromark/Stig Pettersson – VW, 8). Lars Askersrud/Gunnar A. Steenslie – Ford Anglia, 9). Ulf Strindlund/Fred Brodin – Peugeot 403, 10). Christopher Wessel/Knut Griff-Müller – DKW, 11). Harry Bengtsson/Åke Righard – VW, 12). Greta Molander/Helga Lundberg – peugeot 403, 13). Egill Nygaard/Thorbjørn Benestad – Opel Rekord, 14). Ragnar Busch/Helge Mikkelsen – VW, 15). Erik Lundgren/Rune Bäcklund – Alfa Romeo, 16). Juul Gulbrandsen/Sten Stensrud – Borgward Isabella, 17). Kjell Egeland/Wilhelm Egeland – Opel Rekord, 18). Frank Sheneman/Hans Lipperth – VW, 19). Nils Falk/Georg Stenson – Peugeot 403, 20). Erik Eriksson/Bengt Brantö – Saab 93, 21). Per Garnæs/Fred H. Meyer – Fiat 1100, 22). Tore Steen/Finn Søhol – Peugeot 403, 23). Knut Lundquist/Bertil Andersson – Saab 93, 24). Fridtjof Granli/Walter Schjølberg – Ford Zephyr, 25). Ingard Hansen/Rolf Nullmeyer – VW, 26). Armin Skotvedt/Thor Strandrud – Fiat 1100 TV, 27). Helge Kristiansen/Even Halla – Ford Zephyr, 28). Finn Giertsen jr./Sverre Hansen jr. – Dyna Panhard, 29). Tore Borg Noren/Bjarne Aagaard Strøm – VW, 30). Arve Andersen/Edward Gjølberg – Ford Custum, 31). Peter E. Strähle/Hans Wencher – VW, 32). Ralph Olsen/Ragnar Wold – Borgward isabella, 33). Anders Strømberg/Thorleiv Barlag – Ford Zodiac, 34). Arnstein Berntsen/Wilhelm Ulleberg – Fiat 1900, 35). Erik L. Ericsson/Hjalmar Sandberg – Volvo PV 444, 36). Jack Sears/Kenneth Best – Austin A 105, 37). Arnt Lunder jr./Odd Willy Nygaard jr. – Peugeot 203, 38). Håkon Hermansen/Arne Bjone – Wartburg, 39). Leif Vold-Johansen/Carl F. Karlan – DKW, 40). Trygve Ingjær/Amund Bøhle – VW, 41). Monica Kjerstadius/Saga Andersson – Saab 93, 42). Erik Toft/Arne Schrøder – DKW, 43). Birger Busch/Gunnar Helle – Fiat 1100, 44). Hroar Haakerud/Jon Nicolaysen – Borgward Isabella, 45). Per Malling/Einar Jensen-Lund – Dyna Panhard, 46). Bjarne Rosseland/Harald Eie – VW, 47). Per Bergan/Rolf Bodersen – Simca Aronde, 48). Tore Leif Frantzen/Vincens Steen – Austin A105, 49). Bjørn Gundersen/Jan Sundelius – Fiat 1100, , 50). Sverre Tidemand Ruud/Even Halseth – DKW, 51). Odd Thrana/Alex Jahr – DKW, 52). Jon Fosheim/Johan Ludvik Pettersen – Pobeda, 53). Fridtjof Tegner/Calle Lütcherath – Skoda 440, 54). Kjell Steinbakk/Øystein Stokkan – Morris Minor, 55). Knut Eklo/Gustav Eklo – VW, 56). Peer Braathen/Freddy Walby – Fiat 1100 TV, 57). Haakon Wang/Freddy Dovran – Simca Aronde, 58). Einar Halvorsen/Leif Nyborg – DKW, 59). Anders Eide/Oddvar Andersen – Citroen 11, 60). Sylvia Lindholm/Solveig Felin – VW, 61). Lilly Stefferud/Hjørdis Brandt – Mercedes 180, 62). Kjell Gudim/Jan Erik Martinsen – Borgward Isabella, 63). Arne Haug/Erling Aschim – Ifa, 64). Nancy Mitchell/Doreen Reece – MG Magnette, 65). Simon Engseth/Knut Møystad – Ford V8.

Klasse 1: 1). Carl-magnus skogh/Rolf Skogh – Saab 93.

Klasse 2: 1). Leiv Samsing/Haakon Isdahl - DKW

Klasse 3: 1). Olle Bromark/Stig Pettersson – VW

Klasse 4: 1). Bengt J. Johansson/Arne Bohm – Peugeot 403

Klasse 5: 1). Arnstein Berntsen/Wilhelm Ulleberg – Fiat 1900

Klasse 6: 1). Fridtjof Granli/Walter Schjølberg – Ford Zephyr

Dameklasse: Greta Molander – Peugeot 403

1956 - MOBILS ØKONOMILØP:

Klasse 1: 1). Erik K. Knutsen/Bjørn Froding – Renault 4CV, 2). Finn Nordvold/Egil Schyberg – Renault 4CV, 3). Øyvind Storm Ildahl/Tollef Enger – Volkswagen, 4). Rolf Hensel/Per Aalerud – Citroen 2CV, 5). Otto K. Lid/Hans Lippert – Goliath GP700 og Leif Larsson/Roy Arne Bjørndal – Renault 4 CV, 7). Henry Costa/Georg Nilsen – Citroen 2CV, 8). Rolf Lorang Jørgensen/Kåre Dinus Olsen – Citroen 2CV, 9). Helge Mikkelsen/Trygve Ingjær – VW, 10). Tormod R. Larsen/Emil Kallevig – Fiat 600.

Klasse 2: 1). Nils Fr. Grøndal/Johnny Falkung – Volvo 444, 2). Finn Gjertsen jr./Sverre Hansen – Dyna Panhard, 3). Knut J. Grønneberg/Kjell Bjørnstad – Dyna Panhard, 4). Kristian Larsen/Rolf Eriksen – Ford Taunus 12M, 5). Asmund Sundt/Leif Wilberg – Volvo PV 444, 6). Arne Five/Erling Hauge Nilsen – Borgward Isabella TS, 7). Rolf Nilsen/Terje Tangedal – Borgward Isabella, 8). Reidar Kristoffersen/Kjell Kristoffersen – Borgward Isabella, 9). Njål Oftedal/Lars Torp – Dyna Panhard, 10). Eivind Hall Torgersen/Leif Rise – Borgward Isabella, 10). Hroar Haakerud/Kåre Vestengen – Borgward Isabella.

Klasse 3: 1). Arne Syversen/Tor Indseth – Peugeot 403, 2). Erik O. Steen/Arnljot B. Heltberg – Peugeot 403, 3). Georg Kamfjord/Nils Lotherington – Simca Versailles, 4). Tore Steen/Erik Arnesen – Peugeot 403, 5). C.C. Nørgaard-Madsen/Leif Pedersen – Vauxhall Velox, 6). Jan Parelius/Reidar Pedersen – Ford Consul, 7). Fridtjof Granli/Walter Schjølberg – Ford Zephyr, 8). Johs. Andersen/Oddvar Brenna – Ford Consul, 9). Konrad Kristoffersen/Harald Pettersen – Simca Versailles, 10). John Rånås/Karl Lindqvist – Ford Zephyr.

Klasse 4: 1). Ebbe Mejlænder/Einar Øksenholt – Ford Custumline, 2). Olav Solvang/Hilmar Hoel – Ford Custum.

1956 - KNA’S ENMANNSLØP:

Klasse E1: 1). Kristian Walby – Ford, 2). Helge Mikkelsen – VW, 3). Erik Steen – Peugeot 403, 4). Leif Vold-Johansen – DKW, 5). Haakon Isdahl – DKW, 6). Rolf Nullmeyer – Peugeot, 7). Gustav Aagaard – Opel Kaptein.

Klasse E2: 1). C.C. Nørgaard Madsen – Vauxhall, 2). Arne Chr. Furulund – Ford Consul, 3). Fridtjof Granli – Ford Zephyr, 4). Armin Skotvedt – Fiat 1100, 5). Kai Hagen – Vauxhall, 6). Hermann Kolderup – Opel Caravan, 7). E.W. Sillesen – Fiat 1400, 8). Godtfred Heesch – Ford Anglia, 9). Harald Eie – VW, 10). Ingard Hansen – VW.

1956 - NAF’S VÅRLØP:

Klasse A: 1). Ragnar Busch/Helge Mikkelsen, 2). Armin Skotvedt/Thor Strandrud, 3). Gunnar Kjølstad/Carl F. Karlan, 4). E.W. Sillesen/Egil Mannering, 5). Kai Hagen/Haakon Fløysvik.

Klasse B: 1). Kr. Walby/Ole J. Killingmo, 2). Arne Chr. Furulund/Thorbjørn Berntsen, 3). Ivar Eikrem/Lars Askersrud, 4). Kjell Bjørnestad/Knut J. Grønneberg, 5). Olav Erstad/Rolf Solheim.

Klasse E2: 1). Jan Kolstad, 2). Selmer Rennæs, 3). Leif Frøyen.

Klasse C: 1). Thormod Larsen/Stein Andersen, 2). Erland Klem/Hans Heitmann, 3). Hans Esbjug/Knut Berg, 4). Henry Tørnby/Magne Tørnby, 5). Sven Torp/Ulrich Møller Halvorsen.

1956 - NAF’S HØSTLØP:

Klasse A: 1). Ragnar Busch/Helge Mikkelsen, 2). Einar Halvorsen/Gustav Aagaard, 3). Olaf Robert/Finn Baltzersen, 4). Gustav Fredrik Huseby/Rolf Nullmeyer, 5). Birger Busch/Thorleif Pettersen.

Klasse B: 1). Bjørn Froding/Tor Indseth, 2). Olav Erstad/Rolf Solheim, 3). Finn Gjertsen/Knut Jørgen Grønneberg, 4). Knut Gorgas/Georg J. Gulbrandsen.

Klasse C: 1). 1). Klas Kruse/Roald Borge, 2). Nils Carroll Thoresen/Anders Ruud, 3). Sven Torp/Ulrich Møller Halvorsen, 4). Thormod Larsen/Stein Andersen, 5). Hans Askmann/Alf Barli, 6). Ragnar Katralen/Erling Stenseth, 7). Johan Loth/Magnus Waterdahl, 8). Hans Esbjug/Hans Kr. Ekeberg, 9). Hans Moe/Bjørn Nielsen, 10). Leif O. Pedersen/Finn Hansen, 11). Leif Christoffersen/Leif Frøyen, 12). Ivar Hauge/Th. Thorkildsen, 13). Haakon M. Dyrhuus/Per Brusdal.

Enmannsklasse E1: 1). Lars Egeberg, 2). Kristian Walby, 3). Armin Skotvedt, 4). Gunnar Fadum, 5). Haakon Isdahl, 6). Nils Hagen.

Enmannsklasse E2: 1). Fridtjof Granli, 2). S. Rønnes.

1956 - RALLY JUNIOR:

Klasse E1: 1). Helge Mikkelsen, 2). Leif Vold Johansen, 3). Kr. M. Walby, 4). Haakon Isdahl, 5). Jan Kolstad, 6). Walther Schjølberg, 7). Hans Ingier og Lars Egeberg jr.

Klasse E2: 1). Ivar Eikrem, 2). Herman Kolderup, 3). Leiv Samsing, 4). Harald Eie, 5). L. Hurum Hansen, 6). Peer Braathen, 7). Lars Ö. Lund.

Klasse C1: 1). Ole Joh. Killingmoe/Roald Borge, 2). Nils C. Thoresen/Anders Ruus, 3). S. Rennæs/Ragne Rennæs, 4). Kjell Waak/Felix Dobbertin jr., 5). Bjørn Nielsen/Hans Moe, 6). Harald Askman/Alf Barlie, 7). Michael Åmodt/Ole Semb, 8). Odd H. Lauritzen/Fridtjof Tegner, 9). Per Jesnæs/Olav W. Flaten, 10). Erik Vister/Hans Chr. Kaas, 11). Rolf Fjelstad/K.E. Sundt-Ohlsen, 12). Bjørn Froding/Erik Knutsen, 13). Bjørn Halvorsen/Olav Moen, 14). Anders Landemoen/Egil Arvesen, 15). Fredrik Poulsen/Alf Halfdan Lie, 16). Jan Greter/Trygve Strømberg, 17). Aase Heesch/Annelise Dillerud, 18). Tröst Vaksvik/Finn Askevold, 19). Finn Nordvoll/Åge Høyvang, 20). Leif Schwabe/Knut Jahre, 21). Bjarne Olaas/Bjørn Pedersen, 22). Knut Nygård/Rolf Hinderaker, 23). Erik Mo/Aage Kirkeng.

Klasse C2: 1). Tord Ulleberg/Jon Ulleberg, 2). Chris Dahl/Lars Gisholt, 3). Johan Baumann/Tomas Mohn, 4). Kåre Lågstad/Ole M. Stamnes, 5). Oddvar Aulie/Gunnar Lyseid, 6). Ivar Foss/Alf Terje Bisgaard, 7). Finn O. Holmsen/Gunnar Steen, 8). Odd Hilsen/Amund Ringnes.

1956 - ISRACE ÅRUNGEN:

Inntil 750 ccm: 1). Trond Indseth - Renault, 2). Bjarne Froding - Renault.

750-1000 ccm: 1). Bjørn Kongsøre - DKW, 2). Haakon Isdahl, 3). Knut Ekeren, 4). Sven Opstad, 5). Odd Samsing - IFA.

1000-1300 ccm: 1). Per Braathen – Fiat, 2). Liss Johansson – Fiat, 3). Rolf Nullmeyer – Peugeot, 4). Bjarne Olaas – VW, 5). Jan Arthur Iversen – VW, 6). Ingard Hansen – VW, 7). Arnt Lunder – Fiat, 8). Arne Hatlem –VW.

Inntil 2000 ccm: 1). Juul Gulbrandsen – Borgward Isabella, 2). Olav Gulbrandsen – Borgward Isabella, 3). Roger. H. Florin – Citroen, 4). Erik Ramm – Renault, 5). Odd Lorentzen – Skoda.

Standard 2000-2600: 1). Edvard Gjølberg – Sunbeam, 2). Johan Johnsen – Vauxhall, 3). Jan Oliver Jansen – Wolseley.

Standard 2600-3500: 1). Olvar Mathisen – Chevrolet, 2). Kjell Gudim – Ford

Over 3500 ccm: 1). Arve Andersen – Ford, 2). Arne Brun – Kaiser.

Sport: 1). Cato Eriksen – BMW, 2). Roar Østvold - Triumph.

Racere: 1). Erik Hellum – Morgan, 2). Per Fossum, 3). Petter von Tangen – BMW-Veritas.

ISRACE TUNEVANNET 5/2:

Arrangert av NMK sarpsborg, og var det første løpet på Tunevannet på 10 år. Pent vær og bra med tilskuere.

Standard 750-1000 ccm: 1). Leiv Samsing DKW, 2). Tiedemand-Ruud - DKW, 3). Knut Ekeren - DKW, 4). Erik Hellum – DKW, 5). Haakon Isdahl – DKW, 6). Svend Opstad – DKW, 7). Arne Haug – DKW, 8). Bjørn Kongsøre – DKW, 9). Odd Samsing – IFA, 10). Erik Kristiansen – IFA..

1000-1300 ccm: 1). Jan Arthur Iversen - VW, 2). Arnt Lunder - Fiat, 3). Rolf Nullmeyer – Peugeot, 4). Bjarne Olaas – VW, 5). Hans Ingier – Skoda, 6). Arne Ingier – Skoda, 7). Martin pedersen – VW, 8). Arne B. Børsand.

1300-2000 ccm: 1). Dag Johannessen - Tatraplan, 2). Roger Florin – Citroen, 3). Godtfred Hesch – Renault, 4). Helge Nilsen – Citroen..

2000-2600 ccm: 1). Edvard Gjølberg - Sunbeam,

Standard over 3500 ccm: 1). Arve Andersen – Ford, 2). Olvar Mathisen – Chevrolet, 3). Morten Austad – Ford.

Sportsvogner under 2000 ccm: 1). Cato Eriksen – BMW, 2). Hroar Østvold - Triumph.

Sportsvogner over 2000 ccm: 1). Kaare Madsen – Ford, 2). Jan Krüger - Jaguar

Racere under 2000 ccm: 1). Jan Arthur Iversen - Midget, 2). Petter von Tangen – BMW, 3). Erik Hellum – Morgan, 4). Jan Krüger – Jaguar.

Racere over 2000 ccm: 1). Kaare Madsen – Ford, 2). Jan Krüger - Jaguar.

1956 - ISRACE BJERKEBANEN*:

500-750 ccm: 1). Stig Lester – Saab 93, 2). Bjørn Froding – Renault 4CV, 3). K.Griff-Müller – Renault 4CV, 4). Ole C. Alm – Renault 4 CV, 5). Bjørn Gundersen – Renault 4CV.

750-1000 ccm: 1). Påvel Ringborg – DKW, 2). Bjørn Kongsøre – DKW, 3). Svend Opstad – DKW, 4). Arne Haug – IFA, 5). Erik Hellum – DKW

1000 – 1300 ccm: 1). Per Olof Søderstrøm – Peugeot, 2). Liss Johansson – Fiat 1100 TV.

1300 – 1600 ccm: 1). Olav Gulbrandsen – Borgward, 2). Juul Gulbrandsen – Borgward, 3). Joachim Bonnier – Peugeot 403.

1600 – 2000 ccm: 1). Roger H. Florin – Citroen 11, 2). Bjørn E. Johannessen – Tatraplan, 3). Erik Ramm – Renault Fregate, 4). Henry Johansen – BMW.

2000 – 2600 ccm: 1). Jahn Oliver Jahnsen – Wolseley, 2). Edward Gjølberg – Sunbeam.

Over 3600 ccm: 1). Arve Andersen – Ford Custum, 2). Kjell Gudim – Ford Custum, 3). Ulf Lundstrøm – Chevrolet, 4). Arne Bruun – Kaiser.

Sportsvogner: 1). Cato Eriksen – BMW, 2). Joakim Bonnier – Alfa Romeo, 3). Kåre Madsen – Ford V8, 4). Dan Holm – Triumph.

Ekstraheat standardvogner: 1). Påvel Ringborg – DKW, 2). Per Olof Søderstrøm – Peugeot 203, 3). Bjørn Kongsøre – DKW, 4). Olav Gulbrandsen – Borgward Isabella.

Ekstraheat sportsvogner: 1). Hroar Østvold – Triumph, 2). Joakim Bonnier – Alfa Romeo, 3). Dan Holm – Triumph, 4).Cato Eriksen – BMW.

1956 - ISBANE ØSTENSJØVANNET:

Klasse 3: 1). Ole Alm – Renault 4CV, 2). Bjørn Froding – Renault 4 CV, 3). Tor Indseth – Renault 4 CV.

Klasse 4: 1). Basse Hveem – Dyna Panhard, 2). Leiv Samsing – DKW, 3). Odd Thrana – DKW, 4). Erik Hellum, 5). Per Malling – Dyna Panhard, 6). Knut Ekren – DKW, 7). Haakon Isdahl – DKW, 8). Arne Haug – IFA.

Klasse 5: 1). Peer Braathen – Fiat, 2). Tore Steen – Peugeot, 3). Hans Ingier – Skoda, 4). Arne Ingier – Skoda, 5). Arnt Lunder – Fiat, 6). Rolf Nullmeyer – Peugeot, 7). Jan Arthur Iversen – VW, 8). Ingard Hansen – VW, 9). Bjarne Olaas – VW, 10). Finn Opsahl – VW, 11). Martin Pedersen – VW, 12). Carsten Johansson – VW, 13). Hans Dahle – VW, 14). Egil A. Larsen – VW, 15). Helge Løhren – VW.

Klasse 6: 1). Juul Gulbrandsen – Borgward, 2). Edward Gjølberg – Peugeot, 3). Olav Gulbrandsen – Hansa.

Klasse 7: 1). Roger H. Florin – Citroen, 2). Henry Johansen – BMW, 3). Erik Ramm – Renault, 4). Per Knutsen – Citroen.

Klasse 8: 1). Edward Gjølberg – Sunbeam, 2). Johan Johnsen – Vauxhall, 3). John-Oliver Johnsen – Wolseley

Klasse 10: 1). Arve Andersen – Ford, 2). Kjell Gudim – Ford, 3). Arne Bruun – Kaiser.

Sportsvogner int. 2000 ccm: 1). Hroar Østvold – Triumph, 2). Cato Eriksen – BMW.

Sportsvogner over 3500 ccm.: 1). Kaare Madsen – Ford

Racerklasse: 1). Jan Arthur Iversen – Midget, 2). Gunnar Bratlie – GB Spesial 3900, 3). Erik Hellum – Morgan, 4). Edvard Gjølberg – Ford 3200.

1956 - ISRACE LYSEREN:

Standard int. 750 ccm: 1). Ole C. Alm – Renault 4 CV.

Standard 750-1000 ccm: 1). Basse Hveem – Dyna Panhard, 2). Erik Hellum – DKW, 3). Haakon Isdahl – DKW.

Standard 1000-1300 ccm: 1). Peer Braathen – Fiat, 2). Arne Ingier – Skoda, 3). Jan Arthur Iversen – VW.

Standard 2400-2600 ccm: 1). Edward Gjølberg – Sunbeam, 2). Jahn Oliver Jahnsen – Wolseley.

Standard over 3000 ccm: 1). Arve Andersen – Ford, 2). Anders Wilse – BMW, 3). Kjell Gudim – Ford.

Sportsklasse: 1). Kaare Madsen – Ford, 2). Cato Eriksen – BMW.

Racer: 1). Gunnar Bratlie – GB, 2). Anders Wilse – BMW, 3). Per Fossum – BMW.

Midget: 1). Jan Arthur Iversen – JAP.

ISRACE RANDSFJORDEN

Standard under 1000 ccm: 1). Sverre Tiedemand-Ruud – DKW, 2). Knut Ekren – DKW, 3). Erik Hellum.

Standard int. 1300 ccm: 1). Peer Braathen – Fiat, 2). Hans Ingier – Skoda, 3). Arnt Lunder – Fiat, 4). Tore Steen – Peugeot.

Standard int. 1600 ccm. 1). Olav Gulbrandsen – Borgward.

Standard int. 2000 ccm: 1). Jahn-oliver jahnsen – Wolseley

Over 3500 ccm. 1). Arve Andersen – Ford.

Sportsklasse: 1). Hroar østvold – Triumph.

Midget: 1). Jan arthur Iversen.

Racer under 2000 ccm. 1). Per Fossum – BMW.

Racer over 2000 ccm: 1). Gunnar Bratlie.

1956 - ISRACE ÅRUNGEN:

Standard int. 750 ccm: 1). Trond Indseth – Renault, 2). Bjørn Froding – Renault.

Standard 750-1000 ccm: 1). Bjørn Kongsøre – DKW, 2). Haakon Isdahl – DKW, 3). Knut Ekren – DKW, 4). Svend Opstad – DKW, 5). Odd Samsing – IFA.

Standard 1000-1300 ccm: 1). Peer Braathen – Fiat, 2). Liss Johansson – Fiat, 3). Rolf Nullmeyer – Peugeot, 4). Bjarne Olaas – VW, 5). Jan Arthur Iversen – VW, 6). Ingard Hansen – VW, 7). Arnt Lunder – Fiat, 8). Arne Hatlem – VW.

Standard 1300-2000 ccm: 1). Juul Gulbrandsen – Borgward isabella, 2). Olav Gulbrandsen – Borgward Isabella, 3). Roger H. Florin – Citroen, 4). Erik Ramm – Renault Fregate.

Standard 2000-2800 ccm: 1). Edward Gjølberg – Sunbeam, 2). Johan Johnsen – Vauxhall, 3). Jahn-Oliver Jahnsen – Wolseley.

Standard 2800-3500 ccm: 1). Olvar Mathisen – Chevrolet, 2). Kjell Gudim – Ford.

Standard over 3500 ccm: 1). Arve Andersen – Ford, 2). Arne Brun – Kaiser.

Sportsklasse: 1). Cato Eriksen – BMW, 2). Hroar Østvold – Triumph.

Racerklasse: 1). Erik Hellum – Morgan, 2). Per Fossum, 3). Petter von Tangen – BMW.

KALABANEN SARPSBORG:

Midget: 1). Sven Andersson, 2). Jan Arthur Iversen.

Int. 2000 ccm: 1). Øyvind Ørseng, 2). Dan Holm.

1956:

ACROPOLIS RALLY: 56

Nr. 1 Schock/Moll – Mercedes

Nr. 2 Filines/Chryssikopoulos - DKW

Nr. 3 Fabre/Redon – Panhard

GENEVE RALLY: 56

1). Brugger/Karrer – DKW, 2). Beyer/Perrot – Porsche, 3). Martignoni/Vanini – Alfa Romeo, 4). Lautmann/Utermöhl, 5). Houel/Beitramier, 6). ”Cedric”/Calame, 7). Wicky/Bornand, 8). Steffen/Görgen, 9). Dubuet/Dupre, 10). Walter Schock/Ralf Moll.

LIEGE-ROME-LIEGE: 56

Nr. 1 Mairaisse/Genin – Mercedes

Nr. 2 Storez/Buchet – Porsche

Nr. 3 Gendebien/Stasse - Ferrari

LYON-CHARBONNIERES: 56

Nr. 1 Gascon/Arcan - Porsche

Nr. 2 Storez/Thirion - Porsche

Nr. 3 Cotton/Leclerc – Salmson

1956 – RALLY MONTE CARLO:

Etter Per Malling/Gunnar Fadums seier året før var det nå flere norske førere som hadde oppnådd mer eller mindre “full” fabrikkstøtte.

Norske lag: Hans Ingier/Lars Askersrud - Skoda, Arne Ingier/Sverre Ekornes - Skoda, Carsten A. Johansson/Nils Hagen - Skoda 440, Gunnar Fadum/Knut Solberg – Sunbeam, Per Malling/Einar Jensen Lund - Panhard, Leiv Samsing/Eivind Hall Torgersen – DKW, Leif Vold-Johansen/Carl F. Karlan - DKW, Ragnar Busch/Birger Busch – Fiat 1100, Greta Molander/Helga Lundberg - Mercedes, Odd Thrana/Sverre Tiedemand Ruud - DKW, Rolf Pryds/Nils Ringdal - Borgward, Ivar An Christensen/Carl Flognfeldt - Sunbeam, Ivar Eikrem/Carl Erik Borch – Sunbeam, Nils Fr. Grøndal/Fritjof Granli – Volvo PV, Walter Schjølberg, Egil Braathen.

Hans Ingier startet for tredje gang og uttalte før start at ”han ikke ville unnvære dette løpet for alt i verden”. Før start ble det anslått at han hadde tilbakelagt rundt 1 million km i konkurransesammenheng.

De norske deltagerne startet i Stockholm og skulle kjøre en rute via Oslo, København, Hamburg, Hannover, Amsterdam, Haag, Brüssels, Luxembourg, Paris, Sens, St. Florentin Montbard, Beaune, Louhans, Bourg Chambery, Susteron og Digne til Monte Carlo.

Totalt startet 308 av de opprinnelig 351 påmeldte deltagerne.

Strekningen Stockholm-Oslo gikk stort sett uten problemer. Et finsk lag hadde kjørt feil ved Ørje og pådratt seg en ekstratur på 6-7 mil. En franskmann i en Renault hadde beregnet seg litt for god tid gjennom Sverige og måtte ta igjen tid mellom Magnor og Oslo. Veien fra svenskegrensen til Oslo og vider til Svinesund var ekstremt glatt.

Første bil fra Stockholm skulle ikke stemple inn på KNA-hotellet før kl 15.20 noe som tilsa at de ville havne midt i rushtrafikken. På KNA-hotellet var det servering av mat og for de som ønsket det var det gjort i stand rom der man kunne ta en liten blund.

Restart fra KNA-hotellet var fra kl. 17.20 med mye folk og flomlys.

Turen fra Oslo ble mer strabasiøs enn antatt. Fram til Uddevalla snødde det tett og derifra var det tungt føre med sørpe, sterk vind og regnbyger. Malling/Jensen-Lund hadde litt problemer med sin bare 600 kg tunge Panhard, men i likhet med de fleste andre norske bilene kom de vel fram til København der førstemann klokken inn kl. 08.00. Det eneste norske laget som fikk prikker grunnet for sen ankomst i København var Carsten A. Johansson/Nils Hagen i en Skoda. Grunnen til dette var at de hadde beregnet seg for god tid ved frokosten i Sverige og følgelig ikke rakk ferja over til Helsingør, og måtte vente 1 time på neste ferje. Den samme skjebnen rammet også den svenske VW-kjøreren Ingemar Wollert. De hollandske deltagerne, Van Lammeren/von Voorden i en Lancia hadde kollidert sør for Gøteborg, men kom videre etter en midlertidig reparasjon, men var 23 minutter for sent til København.

Heller ikke ved kontrollen i Hamburg ble det rapportert om noen problemer. Hans Ingier/Lars Askersrud hadde blitt påkjørt bakfra mens de sto stille, men verken bil eller førere var påført større skader. Gjennom Hamburg fikk deltagerne politieskorte.

De fleste startende fra Stockholm passerte kontrollen i Amsterdam uten å få prikker. Det eneste unntaket var nederlenderen Johan Koks i Volkswagen. Han kom for tidlig til kontrollen, og var naturlig nok rasende og vurderte å protestere. Første lag inn til kontrollen var finnene Paavolainen/Kanerva som var over 1 time for tidlig, men sto og ventet på bygrensa før man kjørte inn til kontrollen. Per Malling ga ved ankomsten til Amsterdam uttrykk for at løpet så langt hadde vært lett, og dersom det ikke ble verre ”ville alle bli prikkfrie”. Gunnar Fadum var også optimistisk ved ankomst Amsterdam. Mens de fleste lagene virket nokså trøtte ved passering Amsterdam, var unntaket det engelske damelaget Sheila van Damm/Ann Hall som både var nysminket og pene i tøyet ved passering. En annen engelsk deltager, Nancy Mitchell, i en MG betegnet årets løp som langt lettere enn fjorårets.

Deltagere fra samtlige startsteder møttes i Paris for derfra å kjøre samme rute til Monte Carlo via Chambery, Grenoble og Saint Die. Ved ankomst Paris hadde totalt 36 biler brutt. Eneste norske lag med problemer så langt var Odd Thrana/Sverre Tiedmand Ruud i DKW der dynamoen til tider hadde slått klikk. Naturlig nok fikk fjorårsvinnerne Gunnar Fadum og Per Malling mye oppmerksomhet i Paris både fra publikum og media. Første norske bil til Paris var Rolf Prydz/Nils Ringdal i en Borgward. De klokket inn på kontrollen ved Etoile kl. 21.15, mens sistemann av de norske, Hans Ingier/Lars Askersrud ankom 22.25, drøyt et kvarter før første nordmann kjørte videre.

Veiene fra Paris til Monte Carlo var preget av tåke og is. Ytterligere 11 biler falt fra på denne etappen. Monte-Carlo lå imidlertid badet i sol og kl. 7 om morgenen var det 15 grader. På havnen kunne man beskue luksusyachten ”Christina” tilhørende Aristoteles Onassis. Første bil inn i Monte Carlo var Robert Aumaitre/Leon Coulibeuf i en Alfa-Romeo, som karakteriserte turen som ”verken lett eller vanskelig”. Ingen av de norske lå helt i teten og det ble anslått at man ikke ville klare å ta noen plasseringer helt øverst på premielisten. Den som da ledet var Ronnie Adams i en Jaguar. Det var imidlertid små forskjeller mellom de 50 første så nordmennene var optimistiske. Nordmennene hadde oversett en del hemmelige kontroller som hadde gitt prikker. Greta Molander hadde en bil som bare gikk på 4 av de 6 sylindrene. Per Malling, Carsten Johansson, Hans Ingier og Leiv Samsing regnet med å bli med på den avsluttende fjellprøven og kunne love at det skulle satses. Gunnar Fadum/Knut Solberg brøt da de brant clutchen, Arne Ingier/Sverre Ekorness mistet hjulet, Odd Thrana/Sverre Tiedemann Ruud glemte pass og kjørebok på et verksted i Paris og ble disket. Leiv Samsing/Hall Torgersen og Leif Vold Johansen/Carl F. Karlan hadde motortrøbbel. Vold-Johansen/Karlan hadde også kjørt feil ved utkjøringen av Chambery og pådro seg 12 minutters tillegg. Granli, Grøndahl og Schjølberg hadde kjørt 19 km feil under en etappe ved Chambery.

”Bremseprøven” før Monte Carlo besto av en 720 meter lang nedoverbakke med mange hårnålssvinger. Vinner ble Jean Vileron/Yves Chevroton i en Porsche med 41 sekunder, fulgt av Ronny Adams - Jaguar, Max Becker – Mercedes, Hans Dobler – Porsche, Olof Persson – Porsche, Les Leston – Aston Martin, Alfred Nuthall – Jaguar, Walter Schock – Mercedes, Raymond Baxter – Austin og Salvador Fabregas Bas – Mercedes.

235 biler hadde passert tidskontrollen i Monte-Carlo før den stengte. Arrangøren var da ganske overrasket over at det var deltagerne med start i Oslo som forholdsvis hadde klart seg best, til tross for vanskelige forhold på strekningen Stockholm-Oslo-København.

Fram til Monte Carlo kom også en engelsk buss, med konene til de engelske deltagerne, som hadde fulgt deltagerne helt fra Glasgow. Bak denne bussen fulgte enda en buss innredet som bar med betjening av to bar-piker og fleksibel åpningstid.

En av de startende fra Glasgow, Alexander Mitchell, hadde ikke kjørt mer enn 200 meter før han kolliderte med en buss og måtte bryte. Året før klarte den samme Mitchell heller ikke å komme ut av Skottland, da han etter kort tid kjørte i grøfta. De startende fra Glasgow møtte tåke og snødekte veier i Nord-England.

Av andre som brøt tidlig var Harry Georgiades som startet fra Athen og fikk motortrøbbel. En som valgte å droppe starten var en deltager i Athen som rett før start fikk beskjed om at hans kone hadde født en sønn, og han dro i stedet på fødeklinikken.

Franskmannen Jean Estanger som skulle startet fra München fikk ikke starte i det hele tatt da han ble rammet av matforgiftning etter å ha inntatt en porsjon bouillabaisse. Deltagerne fra Athen møtte også tåke og islagte veier, fra Lisboa var det striregn, og i italia var det vårvær, så de startende fra Roma var nok de heldigste.

Noen av de startende fra Athen ble ilagt straffeprikker ved kontrollen i München. Etter protester ble imidlertid disse strøket noe senere, da det hele dreide seg om en misforståelse. 10 av de 41 startende fra Paris var idømt straffeprikker og laget Michellet/Courmont hadde brutt etter avkjøring.

Dessverre var det også et alvorlig uhell da en av deltagerne fra Glasgow, Harper/Wright, i en fransk landsby kjørte på en fotgjenger som senere døde av skadene. Laget trekk seg følgelig fra videre deltagelse.

I den avsluttende fjellprøven var det 90 deltagere som slapp gjennom nåløyet, og av disse ble Hans Ingier og Per Malling fortsatt ansett å ha en mulighet til topplassering. Før fjellprøven lå de på henholdsvis 12. og 15. plass. Greta Molander lå i tillegg godt an til å vinne dameklassen. I tillegg fikk brødrene Busch og Carsten A. Johansson lov å delta på fjellprøven. De lå på 28 og 46. plass.

Prøven startet i Monte Carlo og gikk over ni fjellpass der det høyeste var det 1740 meter høye Turini-passet. Totalt besto prøven av syv spesialetapper.

Veiene var glatte og flere deltagere måtte bryte etter avkjøringer eller tekniske problemer. Den eneste som ble skadet var Maureen Rich som var kartleser for Pat Moss i en Austin som havnet på sida i ei grøft. Per Malling klarte seg best av de norske og havnet til slutt på 9. plass, både Hans Ingier og Carsten A. Johansson måtte bryte.

Resultater:

1). Ronald Adams/Frank Bigger – Jaguar, 2). Walter Schock/Rolf Moll – Mercedes, 3). Michel Grosgogeot/Pierre Biagni – DKW og Peter Harper/David Humphrey – Sunbeam, 5). Wolfgang Levy/Kokott – VW, 6). Walter Löffler/Rathjen – BMW, 7). P. Courtes/Court de Payen – Citroen, 8). Maurice Gatsonides/Marcel Becquart – Standard, 9). Per Malling/Einar Lund Jensen – Panhard, 10). Jimmy Ray/J. Cutts – Sunbeam.

Norske plasseringer: 1956:

9). Per Malling/Einar Jensen-Lund – Panhard Dyna 55, 67). Hans Ingier/Lars Askersrud – Skoda 440, 69). Ragnar Busch/Birger Busch – Fiat 1100, 69). Greta Molander/H. Lundberg – Mercedes 220, 74). Carsten A. Johansson/Nils Hagen – Skoda 440, 96), Samsing/Torgersen – DKW 900, 138). Prydz/Ringdal – Borgward Isabella, 171). Vold-Johansen/C. F. Karlan – DKW 900, 193). Eikrem/Borch – Sunbeam Mk. III, 206). Granli/Grøndal – Volvo PV 444, 233). Arne Ingier/Ekorness – Skoda 440

RAC RALLY: 56

Nr. 1 Lindon Sims/Tony Ambrose/R. Jones – Aston Martin

Nr. 2 Ian Appleyard/Pat Appleyard - Jaguar

Nr. 3 J. Spare/M. Meredith - Morgan

SESTRIERE: 1956

1). Walter Schock/Rolf Moll, 2). Gutbrod/Schwind, 3). Luigi taramazzo/Gerino, 4). Paul Ernst Strähle/Hans Wencher, 5). Mantovani/Marolli, 6). Alberti/D’Errico, 8). Roger Masson/Laurent, 9). Giorgio Superti/Fiorani, 10). Paul Guiraud/Alzary de Rocquefort

1956 - SVENSKA RALLY:

1). Harry Bengtsson – VW, 2). Berndt Jansson – VW, 3). Carl-Magnus Skogh – Saab, 4). Erik Carlsson – Saab, 5). Herald Kronegård – Saab, 6). Allan Borgefors – Porsche, 7). Stig Gruen – Peugeot, 8). Bengt Johansson – Peugeot, 9). Oscar Swahn – Saab, 10). Bengt Jonsson – Saab, 11). Gunnar Andersson – Fiat 1100 TV, 12). Stig Lester – Saab, 13). Åke Kildén – VW, 14). Nils Carlsson – Ford Taunus 15M, og Assar Svensson – Fiat 1100 TV, 16). Alf Strindlund – Peugeot, 17). Lennart Gustavson – Fiat 1100 TV, 18). Hans Hågbäck – Saab, 19). Rune Larsson – VW, 20). Gunnar Källstrøm – VW, 21). Erik Lundgren – Ford Anglia, 22). John Bengtsson – Ford Anglia, 23). Alrik Stenstrøm – VW, 24). Peter Harper – Sunbeam Rapier, 25). Hans Ingier – Skoda 440.

Øvrige norske: 35). Per Braathen – Fiat 1100 TV, 50). Leif Vold Johansen – DKW, 53). Arne Ingier – Skoda 440, 60). Sverre Ruud – DKW, 63). Greta Molander – Peugeot 403.

TOUR DE CORSE: 56

Nr. 1 .- Thirion/Ferrier – Renault Dauphine

Nr. 2 – Michy/Rambaud – Renault Dauphine

Nr. 3 – Nathan/Schmitz – Porsche 356 Carrera

Nr. 4 – Nicol/De Lageneste – Alfa Romeo Giulietta

Nr. 5 – Houel/Sacazan – Mercedes 300 SL

Nr. 6 – Walter/Trout – Porsche carrera 356

TOUR DE FRANCE: 56

Nr. 1 De Portago/Nelson - Ferrari

Nr. 2 Moss/Houel – Mercedes

Nr. 3 Gendebien/Ringoir - Ferrari

TULIPAN RALLY: 56

Nr. 1 Brookes/Brookes – Austin A30

Nr. 2 Wallwork/Bleakley – Standard

Nr. 3 Hopkirk/Garvey – Standard

TUSEN SJØERS RALLY: 56

Nr. 1 Osmo Kalpala/Eino Kalpala – DKW

Nr. 2 Oluf Nysten/Erik Nysten – Citroen DS 19

Nr. 3 Juhani Reunanen/Tapani Rasanen – Alfa Romeo

RALLY WIESBADEN: 1956

1). Bengt Jonsson/Kjell person – Saab 93, 2). Max nathan/Paul Denk – Porsche carrera, 3). Egon Vomfell/K.H. Schöttler – Fiat 1100, 4). Hubert Charton/Michael Hippau – Renault dauphine, 5). Rudolf Wilhelm/Kurt Wüst – Alfa Romeo Giulietta, 6). Günter Schramm/Hans Behrens – Borgward Isabella, 7). Hannes Rättger/Walther Scheube – Ford 15M, 8). Joachim Springer/Erwin von Regius – Ford 15M, 9). Walter Schock/Rolf Moll – Mercedes 300SL, 10). Heinz Schwind/Wolfgang Gutbrod – BMW 502.

COUPE DES ALPES: 1956

1). M. Collange/Huguet, 2). Robert Buchet/Claude Storez, 3). Rickert/Kriplen, 4). Andre Blanchard/Joanneux, 5). Jean Pierre Estager/Pebrel, 6). Paul Ernst Strahle/Hans wincher.

MOBILS ØKONOMILØP (SVERIGE):

Klasse 1: 1). D. Person – Saab 93, 2). R. Mellde – Saab, 3). O. Lindqvist – Saab 93, 4). G. Ljungstrøm – Saab 93, 5). S. Bjørklund – Renault 4CV, 6). L. Delvén – Renault 4CV, 7). G. Falgard – Fiat 600.

Klasse 2: 1). G. Castler – Morris Minor, 2). S. Rudolph – Austin A50, 3). S. Bjørklund – Renault dauphine, 4). N. Bender – Goliath GP900, 5). G. Olsson – Austin A 30, 6). P. Ringborg – DKW, 7). E. Nilsson – Morris Minor, 8). J. Ronneberg – Goliath GP900, 9). S. Brådhe – DKW, 10). L. Jettman – DKW.

Klasse 3: 1). G. Grimhall – Wolseley 4/44, 2). A. Wessblad – VW, 3). E. Andersson – Austin A40, 4). B. Jansson – VW, 5). A. Mårs – VW, 6). O. Grute – VW, 7). G.E. person – Fiat 1100, 8). G. Öhman – Fiat 1100, 9). M. Carstedt – Ford Anglia, 10). G. Andersson – Fiat 1100.

Klasse 4: 1). K. Brännmark – Austin A50, 2). M. Widell – Volvo PV, 3). C.M. Sievrin – Borgward Isabella, 4). Å. Carborn – Volvo PV 444, 5). E. Rosqvist – MG Magnette, 6). A. Kaplan – Peugeot 403, 7). K.G. Gustavsson – Peugeot 403, 8). L.E. Nodbrink – Ford taunus 15M, 9). P.G. Wilde – Borgward Isabella, 10). B.V. Karlsson – Opel record.

Klasse 5: 1). E. Lindqvist – Citroen DS19, 2). Ö. Minnbergh – Renault Fregate, 3). A. Fredlund – Renault Fregate, 4). B. Lingmark – Citroen DS19, 5). N. Wendel – BMW 501, 6). H. Rudbäck – Rover 75, 7). S. Bergdahl – Chevrolet belAir, 8). C.I. Ohlin – Ford zephyr, 9). R. Sjøqvist – Austin A90, 10). I. Hartley – Ford Customline, 11). U. Häggqvist – Opel kaptein, 12). T. Rödin – Ford Crown Victoria, 13). S. Andersson – Studebaker.

ENGLANDS GRAND PRIX (Silverstone):

1). Juan manuel Fangio – Lancia-Ferrari, 2). Alphonse de Portago/Peter Collins – Lancia-Ferrari, 3). Jean Beahra – Maserati 250F.

ITALIAS GRAND PRIX (MONZA):

1). Carini – Fiat Abarth, 2). M. Leto di Priolo – Alfa Romeo Giulietta Sprint Veloce zagato, 3). Gerini – Maserati, 4). Zampieri – Mercedes 300 SL

VM FORMEL 1 FØRERE:

1). Juan Manuel Fangio, 2). Peter Collins, 3). Stirling Moss.