1958

Som sjef for racingavdelingen på Renault finner man F. Landon.

Kartleseren til Bernhard Consten, Jean Hébert, blir skadet i det franske Alperally.

En Nissan/Datsun deltar for første gang i rally, Round Australia-Trial.

RAC-Rally har 196-deltagere og 130 kommer i mål. Startsteder er Hasting og Blackpool med mål i Hastings.

Leif Vold-Johansen får fabrikktilbud om å kjøre DKW AU 1000 i noen utenlandske rallies, og Carsten A. Johansson fikk tilbud om å kjøre en Renault Dauphine.

Glommaløpet ble arrangert for første gang, som en etterfølger etter de tidligere Rally Glomma og Grenseløpet.

Vinneren av Rally Monte carlo i 1953, Maurice Gatsonides, oppfinner et måleinstrument for å måle rallybilenes hastigheter, som utvikler seg til det som senere blir radar.

Luigi Villoresi gjør come-back og vinner Acroplis rally for Lancia.

Gelleråsbanen i Karlskoga bygges ut med 1 km, Velodromkurven.

Juan Manuell Fangio annonserer at han legger opp.

Heftige diskusjoner om den kommende 1,5 liter Formel 1.

FØDT: Ingemar Algerstedt, Didier Auriol, Miki Biasion, Carlos Bica, Johnny Dumfries, Robert Jakobsson, Thomas Lagstrøm, Giovanni Lavaggi, Yves Loubet, Lotta Lundqvist, Patrick Snijers

DEBUTANTER: Gunnar Blomqvist, Gunnar Häggbom, Mats Oscarsson, Gunnar Palm, Roger Penske, Rene Trautmann,

DØD: Peter Collins, Stuart Lewis-Evans, Luigi Musso, Gottfredo Zehender

Vinnere:

Acropolis Rally: L. Villoresi/G. Basadona – Lancia

Adriatic: Gunnar Andersson/Nils Fredrik Grøndal – Volvo PV

Cambrian: Geoff Flint

Catalunya: Luciano Eliakin/Augusto Lluch – Saab 93

Circuit of Ireland: Paddy Hopkirk/Jack Scott – Triumph TR3A

Coupes des Alpes: Bernhard Consten/de lageneste – Alfa Romeo Giulietta

Des Lions: Bernhard Consten

Deutschland: Consten/Herbert – Alfa Romeo

Finland: Osmo Kalpala/Elno Kalpala – Alfa Romeo

Grenseløpet, Norge: Lars Egeberg Jr./Knut Solberg

Hadelandsløpet, Norge: Hans N. Lysen/Carl F. Karlan

Høstløp NAF A&B, Norge: Amund Bøhle/Ole Johan Killingmo

KNA’s Vinterløp, Norge: Lars Egeberg jr./Knut Solberg - Peugeot

L’Armagnac: Claude Storez - Porsche

Liege-Rom-Liege: Bernhard Consten

Lorraine-Alsace: Bernhard Consten/Hebert – Alfa Romeo Giulietta SV

Lyon-Charbonnieres: Gentillini/Gentillini – Alfa Romeo Giulietta

Marspokalen: Bengt Søderstrøm - VW

Mjøsa Rundt, Norge: Vegard Hagen/Simen Nordstrand

Mont Blanc: Claude Storez – Porsche

Monte Carlo, Monaco: Jacques Feret/Guy Monraisse - Renault

NAF’s Vårløp, Norge: Ragnar Busch/Helge Mikkelsen

Neige et Glace: Claude Storez – Porsche

Petrole-Provence: Rene Trautmann - Citroen

RAC Rally: Peter Harper/Bill Deane – Sunbeam Rapier

Rally Junior: Ole Joh. Killingmoe – Volvo PV 444

Randsfjordløpet, Norge: Leiv samsing/Håkon Isdahl

Rikspokalen: Carl Magnus Skogh - Saab

Routes du Nord: Bernhard Consten –

Safari: Temple-Boreham/Armstrong – Auto-Union 1000

Scottish: Frank Dundas/Christina Neil – Triumph TR 3

Sestriere: Cussini/Argenti – Fiat 500 Abarth

Svenska Rallyt: Gunnar Andersson/N.P. Ellemann-jacobsen – Volvo PV444

Sørland, Norge: Nils Fr. Grøndal/Knut Solberg - Volvo

Targa Rusticana: Robert Crispe/Peter Ford - MGA

Total, Sør-Afrika: Dave Wright/Georges Mennie - MGA

Tour de Corse: Feret/Monraisse – Renault

Tour de France Auto: Gendebien/Bianchi – Ferrari 250 GT

Consten/Hebert – Alfa Romeo Giulietta

Tourraine-Normandie: Bernhatd Consten –

Tulipan: G. Kolwes/R. Lautmann – Volvo PV 544

Vestfold Rundt, Norge:

Viking, Norge: Arne Ingier/Håkon Fløysvik – Volvo PV 444

Växjö SM: Berndt Jansson - VW

MESTERSKAP:

EM: Gunnar Andersson, Pat Moss

British: Ron Gouldbourn – Triumph TR3A

Frankrike: Bernhard Consten

Tyskland: Paul-Ernst Strähle

VINNERE RACING:

Argentinas GP: S. Moss

Belgias GP: T. Brooks

Englands GP: P. Collins

Frankrikes GP: M. Hawthorn

Hollands GP: S. Moss

Indy 500: J. Bryan

Italias GP: T. Brookes

Marokkos GP: S. Moss

Monaco: M. Tritignant

Portugals GP: S. Moss

Tyskland: T. Brookes

VM Formel 1: M. Hawthorne – Ferrari

VM Konstruktører: Vanwall

1958 - DRAMMENSLØPET:

Klasse A: 1). Per Jesnes/Carl Erik Borch, 2). Kai Hagen/Håkon Fløysvik, 3). Walter Schjølberg/Helge Mikkelsen.

Klasse B: 1). Ragnar Katralen/Erling Stenseth, 2). Arne Chr. Furulund/Thorbjørn Berntsen, 3). Tollef Engan/Øyvind Storm Ildahl.

Klasse E1: 1). Ole J. Killingmo, 2). Ulrich Møller Halvorsen.

Klasse E2: 1). Chr. Offenberg.

Klasse C: 1). Leif Halvorsen/Svein Bjerkvoll, 2). Kjell Kjærnes/Arne Hægstad, 3). Kjell Waak/Felix Dobbertin, 4). Odd Lauritzen/Fridtjof Tegner, 5). Odvar Hagen/Kaare Fønshus, 6). Brusdahl/Leif Frøien, 7). Bjarne Hoen/Nils Skollenborg Hilsen, 8). Erling Aschim/Ole Bjørnlien, 8). Karl A. Mordt/Odd G. Røste, 10). Aasmund Espedal/Hans Sørensen, 11). Finn Kongsgaarden/Arnt S. Steensen, 12). Johnny Horgen/Tore Halvorsen.

1958 - HADELANDSLØPET:

Klasse A: 1). Hans N. Lysen/Carl F. Karlan, 2). Elisif Thrana/Finn Thrana, 3). Jan Martinsen/Thorbjørn Berntsen, 4). Asbj. Strømberg/Arne Haug, 5). Bjørnar Øwren/Hans Hasvold, 6). Per Jesnæs/Lars Askersrud.

Klasse B: 1). Ulrich Møller Halvorsen/Ivar Eikrem, 2). Guttorm Esseth/Bjørn Nilsen, 3). Alf Johannessen/Anton Asbjørnrød, 4). Kjell Østvold/Harald Sveen, 6). Knut Bratland/Asbjørn Ingvaldsen, 6). Kjell Waak/Felix Dobbertin.

Klasse C: 1). John Myrvang/Olav Lundmark, 2). Leif Smerud/Olaf Engeseth, 3). Lorang Thoresen/Åge Nyen, 4). Tord Ulleberg/Jon Ulleberg, 5). Steffen Olimb/Johan Klute, 6). Erling Aschim/Ragnhild Bjørlien, 7). Kåre Johansen/O.A. Narverud, 8). P. Hvattum/P.O. Jorstad, 9). Torvald K. Lie/Helge Holte, 10). Harald Skogvang/Jeger Dokk, 11). Bjørn Dahl/M.C. Thoresen, 12). Georg Edvardsen/Hans L. Lysen, 13). Arne Jørgensen/Harry Svendsen, 14). Arne Bjørkheim/Anne Bjørkheim.

1958 - KNA EN-MANNSLØP 11. APRIL

Klasse E1: 1). Jan Kolstad – Volvo PV 444, 2). Knut Solberg – Peugeot 403, 3). Ole Joh. Killingmoe – VW, 4). Haakon Isdahl – DKW F 93, 5). Helge Mikkelsen – Ford Zephyr, 6). Rolf Nullmeyer – Peugeot 203, 7). Kr. M. Walby – Ford V8, 8). Leiv Samsing – DKW F 93, 9). Ulrich Møller Halvorsen – Volvo PV 444, 10). Sverre Ekorness – DKW, 11). Hans Ingier – Volvo PV 444, 12). Nils Hagen – VW, 13). C.C. Nørgaard Madsen – Vauxhall Velox, 14). Erik O. Steen – Peugeot 403.

KLASSE E2: 1). Tore Steen – Peugeot 403, 2). Fridtjof Agner – Mercedes 219, 3). Bjørn Nielsen – VW, 4). Godtfred Heesch – Ford Anglia, 5). Carl F. Karlan – DKW, 6). Hasse Aigeltinger – Opel Kapitän, 7). Odd Thrana – DKW F 93.

1958 - RALLY SØRLAND:

Klasse A: 1). Nils Fredrik Grøndal/Knut Solberg – Volvo, 2). Egil Nygaard/Finn Egeland – Opel Rekord, 3). Ola Hægeland/Thorbjørn Benestad – Volvo, 4). Kjell Egeland/Wilhelm Egeland – Volvo, 5). Armin Skotvedt/Walter Schjølberg – Volvo, 6). Kjell Gumpen/Eystein Kristensen – VW.

Klasse B: 1). Johan Fredrik Hægeland/Egil Grindheim – Vauxhall, 2). Per Horgen/Jens Horgen – Volvo, 3). Nils Fredrik Grønlund/Jan Henriksen – Volvo

Klasse C: 1). Jan Fjeldal/Bjørn Michelsen – Saab 93A.

1958 - RALLY VIKING:

Løpet hadde 120 deltagere fordelt på 5 startsteder. Første etappe hadde en lengde på 600 km med spesialprøve over Peer Gynt veien. Annen etappe var på 1000 km slik at det totalt ble 1600.

De som før start hadde fullført samtlige Rally Viking var Walter Schjølberg, Per Berg, Amund Bøhle og Sten Stensrud.

Vinneren av løpet, Arne Ingier, uttalte etterpå at det var på ”vidda” han kunne avgjøre årets løp. Noe han da også gjorde og seieren var like overlegen som den var fortjent. Selv om de møtte mye tåke over fjellet var de flere ganger oppe i hastigheter rundt 120-125 km/t. Tiden på etappen ble 22,20 og 6 prikker og 2. mann på etappen og totalt, Arve Andersen/Edvard Gjølberg fikk 17,1 prikk.

Årets løp hadde startsteder i Oslo, Karlstad, Trondheim, Kristiansand og Bergen.

En av favorittene var Leif Vold Johansen/Carl F. Karlan som startet fra Kristiansand men på en liten bro i Seljord møtte de en stasjonsvogn og sammenstøtet var uunngåelig. Alle kom uskadd fra uhellet, men lagets DKW var et sørgelig syn og de måtte bryte løpet umiddelbart.

Samlingspunktet var lagt til Gjøvik, der en overivrig lokal politimann hadde flyttet kontrollplassen bort fra torvet og følgelig laget litt forvirring i avstanden. De fleste deltagerne hadde forventet en hemmelig kontroll mellom Gjøvik og Fåvang, men arrangøren hadde i tillegg lagt inn enda en bare noen mil unna, noe flere av deltagerne ble lurt av.

Løpet var lagt opp med en snitthastighet på mellom 48 og 53 km/t. Langs løypa var det fullt av folk som ønsket seg litt ekstra futt og fart, og enkelte av deltagerne lot seg også friste til å gi på litt ekstra, noe som resulterte i ekstra prikkbelastning på hemmelige kontroller. En av de som ble ”lurt” var Gunnar Fadum/Christopher Wessel som pådro seg 6 prikker mellom de hemmelige kontrollene, noe som kostet en 5. plass i sammendraget. Andre som lot seg lure var så rutinerte førere som Erik Carlsson og Greta Molander.

Første spesialprøve var ”Peer Gynt”, der arrangøren hadde gitt deltagerne så romslig tid at flere kom igjennom uten prikkbelastning. De første vanskelige svingene var merket, men i en litt skummel felle mot slutten var det like før de svenske brødrene Skogh la bilen på taket. De var oppe på to hjul, men fikk bilen uskadd ned igjen. Like heldige var ikke Per og Carl Hammerich som måtte bryte løpet her.

Det var lagt inn en hvilepause på hotellene Golå og Wadahl, noe som ble betegnet som et pluss. Rett etter frokost bar det ut på spesialetappen ”Trolldansen”. Rett før mål var det en sleip bro, der spesielt Arne Ingier/Håkon Fløysvik imponerte på publikum det samme gjorde Erik Carlsson og Nils Fr. Grøndal. En annen som hadde fine mellomtider var Olav Gulbrandsen/Leif Frøyen i en Skoda. Rett før broa ble det imidlertid et voldsomt rabalder før det hele ble blikk stille. Laget hadde rulla Skoda’n tre ganger og kartleser Frøyen hadde ødelagt noen fingre i rundkastet. Lege kom raskt til stede og da begynte det hele å bli litt dramatisk. En fotograf dukket opp på åstedet og ville ha bilder, og kommanderte ved litt ublid dytting legen til å flytte seg så han skulle få tatt sine bilder. En av dem som tente på alle pluggene var herr Storm-Johansen, som etter episoden ble gitt kallenavnet ”Ingemar Storm-Johansson” etter den da kjente svenske bokseren. Det ble heldigvis ikke noe håndgemeng, men det var mange som mente at fotografen absolutt hadde fortjent en på trynet.

Videre utover lørdagen gikk løpet over noen av Norges fineste høyfjellsveier, over Grotli og ned til Geiranger opp Ørnefjellveien og ned Trollstigen til Åndalsnes, der det var en kort pause på byens beste hotell.

Løpet fortsatte mot Dombås, der regnværet gjorde etappen til litt av et mareritt.

Deretter begynte løpet igjen for alvor. Spesialprøve ”Vågå” var bratt og svingete de første kilometerne, og det var bare Max W. Riess i Alfa Romeo og Simon Engseth i Ford Zephyr Six som kom prikkfrie igjennom. Arne Ingier tok det litt med ro og fikk 2,5 prikker.

Neste prøve var ”Ringebu” der Ingier/Fløysvik igjen tok førsteplass med 8.1 prikker foran Nils Grøndal med 8,4, og et hav av tid til nestemann.

Prøven over ”Vidda” var preget av tett tåke, og førstemann ut, Nils Grøndal, kjørte feil i et veidele midtveis, der det angivelig skulle ha vært litt kluss med pilingen. Grøndal protesterte, men protesten ble ikke tatt til følge da den var kommet for sent. Hvordan resultatet ville ha blitt om Grøndal hadde kjørt riktig vet man ikke, men det ble i ettertid spekulert litt rundt hvordan fjorårsvinneren ville ha hevdet seg.

Erik Carlsson la lenge bra an, men levde nok en gang opp til navnet ”på taket”.

Resultater:

Nr 1). Arne Ingier/Håkon Fløysvik – Volvo PV, 2). Arve Andersen/Edward Gjølberg – Volvo PV, 3). Harry Bengtsson/Åge Righard – VW, 4). Armin Skotvedt/Thor Strandrud – Volvo PV 444, 5). Hans Ingier/Bjørn Gundersen – Volvo PV 444, 6). Lars Chrigstrøm/Görel Barckman – VW, 7). Gunnar Fadum/Christopher Wessel – DKW, 8). Carl Magnus Skogh/Rolf Skogh – Saab 93 B, 9). Rune Bäcklund/Helmer Broberg – Volvo PV 444, 10). Peter Harper/James H. Ray – Sunbeam Rapier, 11). Kjell Gudim/Jan Martinsen – Skoda 445, 12). Sune Sveden/Børje Sveden – Volvo PV 444, 13). Oscar Swahn/Gunnar Häggbom – Volvo PV 444, 14). Gunnar Callbo/Sigurd Høglund – Volvo PV 444, 15). Erik Berger/Lars Andersson – Fiat 1200, 16). Erik Hellum/Nils Hagen – DKW AU 1000, 17). Saga Andersson/Maiken Claesson – Saab 93 B, 18). Leiv Samsing/Haakon Isdahl – DKW, 19). Tjøstolv Aas/Bjarne Aagaard Strøm – Volvo PV, 20). Amund Bøhle/Ole Joh. Killingmoe – Volvo PV, 21). Juul Gulbrandsen/Sten Stensrud – Mercedes 190, 22). Ulf Strindlund/Fred Brolin – Alfa Romeo Giulietta, 23). Pat Moss/Ann Wisdom – Morris Minor 1000, 24). Gunnar Bengtsson/N.P. Elleman-Jacobsen – Volvo PV, 25). Ewy Rosqvist/Liff Struve – Volvo PV 444, 26). Helge Kristiansen/Even Halla – Ford Taunus 17M, 27). David Bärgman/Rune Stoltz – Volvo PV 444, 28). Tore Borg Norén/Ivar Tønnesen – Volvo Amazon, 29). Max W. Riess/Hans Wencher – Alfa Romeo Giulietta Ti, 30). Tord Ulleberg/Jon Ulleberg – VW, 31). B.A.T. Clarck/D.C.E. Johns – Riley 1,5, 32). Jens Jarl Jernes/Johan Solem – Saab 93B, 33). Ulrich Møller Halvorsen/Jan Kolstad – Volvo PV 444, 34). Haakon Wang/Rolf Prydz – Volvo PV 444, 35). Gunnar Andersson/Walter Karlsson – Volvo PV, 36). Evert Lundin/Kjelle Ehrmann – Saab 93B, 37). Alf Zachariassen/Fridjof Agner – Volvo PV, 38). Lars Egeberg/Knut Solberg – Sunbeam Rapier, 39). Carsten A. Johansson/Helge Mikkelsen – Sunbeam Rapier, 40). Arne T. Kopperud/P.J.C. Hughes – Ford Anglia, 41). Hans Jørgen Selmer/Lars Askersrud – Ford Taunus 17M, 42). Walter Schjølberg/Kåre Vestengen – Ford Zephyr, 43). Carl Jacob Schnitler/Carl Schnitler – Volvo PV 444, 44). Greta Molander/Helga Lundberg – Saab 93B, 45). Finn Kongsgaarden/Christian Offenberg – Volvo PV 444, 46). Karl G. Paulsen/Bjørn Froding – Renault Dauphine, 47). Arne Haug/Even Halseth – DKW, 48). Påvel Ringborg/Lennart Frodell – DKW, 49). C.C. Nørgaard Madsen/Bjørn Ulriksen – Vauxhall Velox, 50). Hasse Aigeltinger/Thor Trost-Nielsen – Opel Kaptein.

Turistklassen:

1). Finn J. Sørensen/Gunnar Jensen – Volvo PV, 2). Finn Søhol/Erik Steen – Peugeot 403, 3). Trygve Ingjær/Leif Larsson – Volvo PV, 4). Snorre Skolseg/Turid Skolseg – Opel Kaptein, 5). Jan Tingstad/Willy Paulsen – Volvo PV, 6). Hans N. Lysen/Leif Hagen – VW, 7). Kjell østvold/Harald Sveen – Vauxhall Velox, 7). Per Kr. Wilberg/Kai Hagen – Volvo PV 444, 9). Hans Sole/Tor Finstad – Hillman Minx, 10). Knut Rønning/Harlad Nissen Buhs – Peugeot 403, 11). Ragnar Kveinå/Svein Kveinå – Ford V8, 12). Finn Saugstad/Olav Fjeld – Ford Taunus 17M, 13). Knut Alf Karlsen/Gunnar Steen – VW og Odvar Hankø/Hans hauge – Volvo PV, 15). A. Smith-Christiansen/Ragnar Torp – Lloyd Alexander, 16). Gunnar Storløkken/Ragnar Nitschke – Opel Rekord, 17). Olaf Wefall/Amund Bjerkeseth – Skoda 440, 18). Rolf Billeth/Gunder William – Skoda 440, 19). Kåre Kolflåth/Per Harvold – Opel Kaptein, 20). Kåre Gundersen/Lage lagesen – VW, 21). Alf Johannessen/Anton Asbjørnsen – DKW, 22). Gotfred Heesch/Aase Heesch – MG A, 23). Odd H. Lauritzen/Fridtjof Tegner – Simca Monthlery, 24). Torkel Trønnes/Knut Bjørnsen – VW, 25). Bjarne Gulliksen/Gunnar Mandt – Volga M21D, 26). Håkon Tuff/Torstein Lie – Opel Rekord, 27). Harald Skogvang/Jæger Dokk – Peugeot 403, 28). Olav Torgersen/Will Bernt Samson – DKW F93, 29). Gunnar Johannessen/Finn Egil Johannessen – Volvo PV, 30). David Johansen/Finn Håkonsen – Mercedes 220, 31). Oluf Reed-Olsen/Hans Hasvold – Alfa Romeo Giulietta Sprint, 32). Øyvind Storm Ildahl/Tollef Enger – VW, 33). Per Korshavn/Jarle Larson – Ford Zephyr Six, 34). Birger Dagestad/Lars Dahle – Opel Rekord, 35). Kaare Nybø/Sverre Gofjeld – VW, 36). Ole Stærnes/Wilhelm Winsnes – VW.

Klasse 1: 1).Carl Magnus Skogh/Rolf Skogh – Saab 93, 2). Saga Andersson/Maikan Claesson – Saab 93B, 3). Jens jarl jernes/Johan Solem – Saab 93, 4). Evert Lundin/Bjarne Lundberg – Saab 93, 5). Greta Molander/Helga Lundberg – Saab 93, 6). Monica Kjerstadius/Margareta Holm – Saab 93, 7). Rolf Nullmeyer/Per Jesnes – Saab 93, 8). Tore Danbolt/Arnljot Øvsthus – Saab 93, 9). Svend Opstad/Carl Erik Borch – Saab 93, 10). Klaus Weikkela/Martti Poskiparta – Saab 93.

Klasse 2: 1). Gunnar Fadum/Christopher Wessel – DKW AU 1000, 2). Erik Hellum/Nils hagen – DKW, 3). Leiv samsing/Haakon Isdahl – DKW, 4). Pat Moss/Ann Wisdom – Morris Minor, 5). Karl G. Paulsen/Bjørn Froding – Renault Dauphine, 6). Arne haug/Even Halseth – DKW F91, 7). Påvel Ringborg/Lennart Frodell – DKW, 8). Tor Indseth/Henry Andersen – DKW, 9). Finn Huseby Kopperud/Sverre Ekorness – DKW, 10). Ove larsen/Martinius Larsen – DKW, 11). Kjell Solberg/Alfred Sjursen – DKW, 12). Nils Baashus-Jessen/Jan Baashus-Jessen – DKW.

Klasse 3: 1). Harry Bengtsson/Åke Righard – VW, 2). Lars Chrigstrøm/Gærel Barchman – VW, 3). Kjell Gudim/Jan Martinsen – Skoda 445, 4). Erik Berger/Lars Andersson – Fiat 1200, 5). Ulf Strindlund/Fred Brolin – Alfa Romeo Giulietta TI, 6). Max W. Riess/Hans Wencher – Alfa Romeo Giulietta TI, 7). Tord Ulleberg/Jon Ulleberg – VW, 8). Arne T. Kopperud/P.J.C. Hughes – Ford Anglia, 9). Nils Falk/K.E. Schlegel – Alfa Romeo Giulietta TI, 10). Odd A. Narverud/Kåre Johansen – Skoda 445, 11). Martin Halvorsen/Vincent Steen – VW, 12). Edgar haugen/Reidar Buran – VW, 13). Ivar Eikrem/Leif Nyborg – Alfa Romeo Giulietta TI.

Klasse 4: 1). Arne Ingier/Håkon Fløysvik – Volvo PV, 2). Arve Andersen/Edward Gjølberg – Volvo PV, 3). Armin Skotvedt/Thor Strandrud – Volvo PV, 4). Hans Ingier/Bjørn Gundersen – Volvo PV, 5). Rune backlund/Helmer Broberg – Volvo PV, 6). Peter Harper/James H. Ray – Sunbeam Rapier, 7). Sune Sveden/Børje Sveden – Volvo PV, 8). Oscar Swahn/Gunnar Häggbom – Volvo PV, 9). Gunnar Callbo/Sigurd Høglund – Volvo PV, 10). Tjøstolv Aas/Bjarne Aagaard Strøm – Volvo PV, 11). Amund Bøhle/Ole Johan Killingmo – Volvo PV, 12). Gunnar Bengtsson/N.P. Elleman-Jacobsen – Volvo PV, 13). Ewy Rosqvist/L. Struve – Volvo PV, 14). David Bergman/Rune Stoltz – Volvo PV, 15). Tore Borg Noren/Ivar Tønnesen – Volvo Amazon, 16). B.A.T. Clarck/D.C.E. Johns – Riley, 17). Ulrich Møller Halvorsen/Jan Kolstad – Volvo PV.

Klasse 5/6: 1). Juul Gulbrandsen/Sten Stensrud – Mercedes 190, 2). Helge Kristiansen/Even Halla – Ford taunus 17M, 3). Hans Jørgen Selmer/Lars Askersrud – Ford Taunus 17M, 4). Walter Schjølberg/Kåre Vestengen – Ford Zephyr, 5). C.C. Nørgaard madsen/Bjørn Ulriksen – Vauxhall velox, 6). Hasse Aigeltinger/Thor Trost Nielsen – Opel kaptein, 7). Iver grefsen/Finn Pettersen – Plymouth Six, 8). Simon Engseth/Frode Murstad – Ford Zephyr Six, 9). Knut Møystad/Olav haug – Mercedes 220, 10). Bjarne Røhne/Per Bergan – Ford Taunus 17M, 11). Birger Chr. Brynjulfsen/Einar Carlson – Mercedes.

Dameklasse: 1). Saga Andersson/Maiken Claeson – Saab 93 B, 2). Pat Moss/Ann Wisdom – Morris Minor 1000, 3). Ewy Rosqvist/Liff Struve – Volvo PV, 4). Greta Molander/Helge Lundberg – Saab 93.

Turistklasse: Finn J. Sørensen/Gunnar Jensen – Volvo PV 444,

1958 - KNA’S VINTERLØP:

Før start var det mange spekulasjoner om hvor sportskomiteen i KNA hadde valgt å legge løpet, og deltagerne var opptatt av om man skulle ta med kjettinger eller ikke.

De fleste av de 44 deltagerne hadde valgt å sette på kjettinger på alle 4 hjulene, for å være sikret å komme gjennom de 550 km som var løpets lengde.

Dagen før løpet startet hadde temperaturen vist –4 grader, men under løpet ble det målt temperaturer på –35 grader og sikkert enda lavere.

Første del av løpet gikk over svingete og krokete vier fra Oslo via Askim til Magnor. De fleste deltagerne var fortsatt med, men det var blitt litt diskusjoner angående en postplassering, som mange mente var feilplassert, noe som skulle skyldes mye snø og vanskelige forhold.

Løpet fortsatte på lange og tungkjørte etapper, på fine veier til formålet, langs Svenskegrensa, fram til matpause på Kirkenær, der det var innlagt en 3 km lang baneprøve på et islagt vann.

Fra Kirkenær fortsatte man litt nordover til Hof kirke og Hukusjøen, der mange av deltagerne pådro seg lassevis med prikker. På veien mot Håkås ble det også utdelt prikker i rikt monn. Her var enkelte veier brøytet igjen noe som førte til at deltagerne havnet i feil ”gate”.

Avslutningen av løpet gikk over gamle kjenninger fra Rally Viking, Jerntjernbråten, Mobekk og Mangen-Våler fram til Fetsund og videre inn til KNA i Oslo.

Deltagerne var rause i sin ros av både selve arrangementet og ikke minst postmannskaper som hadde slitt hardt i kulda, med streikende stoppeklokker som måtte holdes varme med å legges helt inntil kroppen.

KLASSE A: 1). Lars Egeberg Jr./Knut Solberg – Peugeot, 2). Amund Bøhle/Ole Johan Killingmoe – Volvo, 3). Juul Gulbrandsen/Sten Stensrud – Mercedes, 4). Leif Vold Johansen/Carl F. Karlan – DKW, 5). Odd Thrana/Alex Jahr – DKW, 6). Reidar Gjems/Kristian Walby – Opel, 7). Gunnar Fadum/Sverre Ekorness – VW, 8). Hans Ingier/Palle Borch – Volvo, 9). Nils Fr. Grøndahl/Thorbjørn Berntsen – Volvo, 10). Ingard Hansen/Rolf Nullmeyer – Simca, 11). Tor Indseth/Walter Schjølberg – DKW, 12). Armin Skotvedt/Thor Strandrud – Sunbeam Rapier, 13). Einar Halvorsen/Lars Askersrud – DKW, 14). Peer Braathen/Freddy Walby – Austin, 15). Tore Steen/Erik Steen – Peugeot, 16). Ulrich Møller Halvorsen/Jan Kolstad – Volvo.

KLASSE B: 1). Tord Ulleberg/Jon Ulleberg – VW, 2). Thorleif Grønlund/Jan Henriksen – Volvo, 3). Alf Zachariassen/Fridtjof Agner – Volvo, 4). Godtfred Heesch/C.C. Nørgaard Madsen – Vauxhall, 5). Guttorm Esseth/Bjørn Nielsen – Hillman, 6). Guttorm Wefall/Kåre Granli, 7). Even Berg/Arne Agnalt – Warszawa, 8). Kjell Waak/Felix Dobbertin – Skoda, 9). Kåre Lågstad/Ole Marius Stamnes, 10). Hans Esbjug/Knut Berg – DKW, 11). Finn Kjellum/Ulf Gulbrandsen – Wartburg.

MJØSA RUNDT:

Klasse A: 1). Vegard Hagen/Simen Nordstrand, 2). Olav Haug/Eivind Myhre, 3). Tore Kåtorp/Vincens Steen, 4). Helge Kristiansen/Hans Hasvold, 5). Bj. Bergersen/Ole Schei-Hansen, 6). Hans N. Lysen/Leif Hagen, 7). Per Korshavn/Jarle Larson, 8). Frode Murstad/Matty Murstad, 9). Selma Hermansen/Jens Hermansen.

Klasse B: 1). Kjell Østvold/Harald Sveen, 2). Einar Hartz/Tollef Meldiseth, 3). Kari Bjørklund/Ivar Bjørklund, 4). Alf Johannessen/Anton Asbjørnrud, 5). Martin Sørbye/Kåre K. Storsveen, 6). Ragnar Veen/Arne Schrøder, 7). Amund Borg/Brede Borg, 8). Jarle Hansen/Johs. Ingvoldstad.

Klasse C: 1). Karleif Sivertsen/Willy Jordahl, 2). Arne Haug/Even Halseth, 3). Harald Sørhaug/Bård Rannem, 4). Arnt Floden/Ragnar Hågensen, 5). Bjørnar Owren/Ole Mossin, 6). Odd Winquist/Eva Winquist, 7). Erik Dehli/Finn Bakken, 9). Kjell Angell-Reimers/Torleif Solheim, 9). L. Eidsheim/Lars Chr. Brevig, 6). Odd Stensrud/Odd Kveseth, 11). Harald Skogvang/Birger M. Bokk, 12). Knut Heggen/Karl A. Hunstad, 13). Svein Åge Ruud/Alf Nergaard.

MOBIL ØKONOMILØP:

Klasse 1: 1). Roy Bjørndalen/Bjarne Olaas – Renault 4 CV, 2). Thor Gulbrandsen/Oddbjørn Hegle – Renault 4 CV.

Klasse 2: 1). Helge Mikkelsen/Trygve Ingjær – Renault Dauphine, 2). Leif Larsson/Bjørn Froding – Renault Dauphine, 3). Ole Alm/Scott Askung – Renault Dauphine, 4). Trygve Kristiansen/Bjørn Sæborg – Renault Dauphine, 5). Sissel Rasch/Aasmund Sandmoen – Renault Dauphine, 6). Jens Erik Røisi/Egil Falch Ytter – Austin A35, 7). Geir Hvoslef/Sten Stensrud – Renault Dauphine.

Klasse 3: 1). Øyvind Storm Ildahl/Tollef Enger – Volkswagen, 2). Ragnar Slemdal/Jens Aars – VW, 3). Carl Lehne/Harry Pettersen – VW, 4). Knut Alf Larsen/Gunnar Steen – VW, 5). Olaf Robert/Kaare Rustad – VW, 6). Nils R. Heyerdahl/Bjarne Sjønnesen – Ford Taunus.

Klasse 4: 1). Guttorm Bjørnstad/Ragnar Busch – Volvo PV 444, 2). Reidar Kristoffersen/Kjell Kristoffersen – Borgward Isabella, 3). Andre Rokling/Kaare Vestengen – Opel Caravan, 4). Thor Garmo/Gunnar Sonesen – Borgward Isabella, 5). Asbjørn Ingvaldsen/Knut Dratland – Sunbeam Rapier.

Klasse 5: 1). Bengt Blomberg/Bjørn Ivar Bergmann – Citroen DS19, 2). Nils Lotherington/Harry Aulie – Ford Consul, 3). Rolf Hensel/Per Aalerud – Citroen DS 19.

Klasse 6: 1). Fritjof Granli/Karen Granli – Ford Zephyr, 2). Ragnvald Eriksen/Michael Width – Austin A105, 3). Snorre Skolseg/Turid Skolseg – Opel Kaptein, 4). Erling Schellhorn/Knut Meidell – Volga M21D, 5). Erik Gram Larsen/Olav Aamodt – Renault Fregate.

1958 - HØSTLØP NAF ASKER & BÆRUM:

Klasse A: 1). Amund Bøhle/Ole Johan Killingmo, 2). Brødholt/Brødholt, 3). Leiv Samsing/Haakon Isdahl, 4). Armin Skotvedt/Thor Strandrud, 5). Per Jesnæs/Sverre Ekornes, 6). Leif Vold-Johansen/Carl F. Karlan, 7). Thorleif Nielsen/Rolf Brandt, 8). Odd Thrana/Alex Jahr.

Klasse B: 1). Ulrich Møller Halvorsen/Ivar Eikrem, 2). Tord Ulleberg, 3). Knut Rønning/Harald Buhs, 4). Sverre Hansen jr./E.O. Mortensen Jr., 5). Guttorm Esseth/Bjørn Nielsen, 6). A. Zachariassen/Chr. Offenberg, 7). Svend Opstad/Arve Jensen, 8). Tormod Larsen/Stein Andersen, 9). Hans Esbjug/Knut Berg, 10). Even Berg/Arne Agnalt, 11). G. Storløkken/Ragnar Nitschke, 12). Michael Arnold/Ole Chr. Semb, 13). Finn Pettersen/Odd Andersen, 14). Kjell Gudim/Jan Martinsen, 15). Snorre Skolseg/Turid Skolseg, 16). Finn R. Jacobsen/S.E. Pettersen, 17). Olav Wefall/Kåre Granli, 18). Oddvar Vargset/Egil Bråthen, 19). Chris Dahl/Lars Gisholdt, 20). Valter Blystad/Arne Bjerkheim, 21). Arne Granli/Ole Johan Syvertsen, 22). Olav Erstad/Rolf Solheim, 23). Arnfinn Medalen Grue/Hans Sole, 24). Hasse Aigeltinger/Thor Trost-Nielsen, 25). Anders Eide/Thorbjørn Lassen, 26). Per Wilberg/Thor Faye-Ween, 27). Arne Christoffersen/Tor Finstad, 28). Trine Nicolaysen/Wera Johansen.

RALLY JUNIOR:

Klasse E1: 1). Ole Joh. Killingmoe – Volvo PV 444, 2). Lars Askersrud – Ford taunus, 3). Jan Kolstad – Volvo PV, 4). Rolf Nullmeyer – Saab 93B, 5). Ulrich Møller Halvorsen – Volvo PV, 6). Freddy Walby – Austin A105, 7). Walter Schjølberg – Volvo PV.

Klasse E2: 1). Bjørn Nielsen – VW, 2). Lars Gisholt Jr. – VW, 3). Guttorm Esseth – Hillman Minx, 4). Jan Martinsen – Skoda 445, 5). Knut Ekren – Ford Taunus.

Klasse C: 1). Knut Rønning/Harald Buhs – Peugeot 403, 2). Finn Foss/Olav Moen – Hansa Isabella, 3). Tord Ulleberg/Jon Ulleberg – VW, 4). Gunnar Storløkken/Ragnar Nitschke – Opel Rekord, 5). Snorre Skolsegg/Turid Skolsegg – Opel Kaptein, 6). Per Hammer Kristiansen/Arne Reidulf Andersen – Saab 93B, 7). Finn Rolf Jacobsen/Svein Egil Pettersen – VW, 8). Michael Arnold/Ole Chr. Semb – Fiat 1100, 9). Erik Granerud/Aage Bræin – VW, 10). Nils Jacob Alveberg/Knut Abrahamsen – Volvo PV, 11). Roy Johansen/Tore Kristiansen – Skoda 440, 12). Rolf Steen Gundersen/Tor Lehmann – Austin, 13). Odd Enger/Knut Martiniussen – VW, 14). Haakon Tuft/Torstein Lie – Opel Rekord, 15). Ingjald O. Helland/Leif Nyborg – Volvo PV, 16). Leif Buchholtz/Aage Irgens – Peugeot, 17). Per Anton Thorvik/Per Chr. Carstensen – Volvo, 18). Bjørn Huser/Einar Lindskog – Fiat 1100 TV, 19). Tron Vaksvik/Otto Galtung Jr. – Opel Kaptein, 20). Arne Christoffersen/Thor Finstad – Volvo PV, 21). Kristian Fikkan/Erik Schibby – Opel Caravan, 22). Henrik Wessel/Jacob Rivertz – Wartburg.

RANDSFJORDLØPET:

Klasse A: 1). Leiv Samsing/Håkon Isdahl, 2). Amund Bøhle/Ole Johan Killingmo, 3). Arne Ingier/Nils Hagen, 4). Leif Vold-Johansen/Carl F. Karlan, 5). Gunnar Fadum/Christopher Wessel.

Klasse B: 1). Guttorm Esseth/Bjørn Nilsen, 2). Alf Johansen/Anton Asbjørnrød, 3). Hans Esbjug/Arne Agnalt.

Klasse C: 1). Tord Ulleberg/Jon Ulleberg, 2). Karleif Syvertsen/Willy Jordal.

NAF OSLO’S HØSTLØP:

Klasse A: 1). Leif Vold-Johansen/Carl F. Karlan, 2). Hans Ingier/Lars Askersrud, 3). Erik Hellum/Sverre Ekorness, 4). Ragnar Busch/Helge Mikkelsen, 5). Arne Chr. Furulund/Thorbjørn Berntsen, 6). Leiv Samsing/Haakon Isdahl, 7). Einar Halvorsen/Nils Hagen, 8). Elisif Thrana/Finn Thrana, 9). Amund Bøhle/Ole Joh Killingmoe, 10). Ingard Hansen/Rolf Nullmeyer, 11). Per Samson/Knut Grønneberg, 12). Gustav Fr. Huseby/Kiss Sand, 13). Ottar Brødholt/Arne Agnalt, 14). Henry Andersen/Tor Indseth, 15). Thorleif Nilsen/Rolf Brandt, 16). Kai hagen/Haakon Fløysvik.

Klasse B: 1). Guttorm Esseth/Bjørn Nielsen, 2). Ulrich Møller Halvorsen/Ivar Eikrem, 3). Hans Esbjug/Knut Berg, 4). Godtfred Heesch/C.C. Nørgaard Madsen, 5). Thormod Larsen/Stein Andersen, 6). Thorleif Grønlund/Bjørn Michelsen, 7). Nils Carroll Thoresen/Anders Ruud, 8). S. Rennæs/Karsten Rennæs.

Klasse C: 1). Odd Enger/Knut Martiniussen, 2). Jull Nor-Johansen/Hans E. Olsen, 3). Sverre Hansen/Einar Odd Mortensen, 4). Per Hammar Kristiansen/Arne Reiulf Andersen, 5). Leif O. Pedersen/Finn Hansen, 6). Chris Dahl/Lars Gisholt, 7). Hans Sole/Tore Sørensen, 8). Ole Røkholt/Aage Nyen, 9). Harald Askmann/Karsten Jacobsen, 10). Edi Bürkmiller/Barthold Jönsson, 11). Willy Hansen/Per Hansen, 12). Torgeir Asdahl/Helge Asdahl, 13). Leif Nyborg/Egil Arvesen, 14). Oddvar Hankø/Walter Holmen, 15). Martin Pedersen/Carsten Stensrud.

NAF OSLO’S VÅRLØP:

Klasse A: 1). Ragnar Busch/Helge Mikkelsen, 2). Armin Skotvedt/Tor Strandrud, 3). Arne Chr. Furulund/Thorbjørn Berntsen, 4). Gustav Fredrik Huseby/Kiss Sand, 5). Bjarne Bergersen/Ole Schei Hansen, 6). Kai Hagen/Haakon Fløysvik, 7). Elisif Thrana/Finn Thrana.

Klasse B: 1). Ragnar Katralen/Erling Stenseth, 2). Ulrich Møller Halvorsen/Ivar Eikrem, 3). Hans Esbjug/Knut Berg, 4). Even Berg/Arne Agnalt, 5). Guttorm Esseth/Bjørn Nilsen, 6). Leif Frøyen/Per Brusdal, 7). Godtfred Hesch/C.C. Nørgaard-Madsen, 6). Thormod Larsen/Stein Andersen, 9). Christian Offenberg/Arne Bjone, 10). Finn J. Sørensen/Tor Høilund.

Enmannsklasse: 1). Ole Joh. Killingmoe, 2). Gunnar Fadum, 3). Jan Kolstad, 4). Rolf Nullmeyer, 5). Leiv Samsing, 6). Haakon Isdahl.

Klasse C: 1). Tord Ulleberg/Jon Ulleberg, 2). Chris Dahl/Lars Gisholt, 3). Daniel Wilhelmsen/Otto Brødholt, 4). John Hansen/Knut Martiniussen, 5). Rolf Løken/Johan Glomvik, 6). Finn E. Pettersson/Odd Andersen, 7). Juell Johansen/Hans E. Olsen, 8). Odd Enger/Lars Pedersen, 9). Ivar Hauge/Bjørn Halvorsen, 10). Kjetil Løken/Roar Myhre.

GRENSELØPET:

Arrangert av NAF avdeling Øvre Østfold. Start og mål i Askim og en rute som gikk ned mot Uddevalla på smale og kronglete veier. Totalt var løpet 470 km.

Klasse A: 1). Lars Egeberg Jr./Knut Solberg, 2). Leif Vold Johansen/Carl F. Karlan, 3). Einar Halvorsen/Nils Hagen, 4). Arne Chr. Furulund/Th. Berntsen, 5). Leiv Samsing/Håkon Isdahl, 6). Walter Schjølberg/Stranderud, 7). Ottar Brødholt/Otto Brødholt, 8). Elisif Thrana/Finn Thrana, 9). Hans Ingier/Lars Askersrud, 10). Erik Hellum/Sverre Ekornes, 11). Simon Engseth/M. Midtun, 12). Amund Bøhle/Ole J. Killingmo.

Klasse B: 1). Guttorm Esseth/Bjørn Nielsen, 2). Ragnar Katralen/Erling Stenseth, 3). Sven Opstad/Jensen, 4). Kjell Waak/Felix Dobbertin, 5). Kjell Gudim/Jan Martinsen.

Klasse C: 1). Tord Ulleberg/Jon Ulleberg, 2). A. Hesla/Bård Hesla, 3). Blystad/Bjørkheim, 4). Per Willberg/Thor Faye-Wien, 5). Jon Myrvang/Olav Landmark, 6). Kjell Hemstad Larsen/Thor Hemstad Larsen, 7). Jull Johansen/Hans E. Olsen, 8). Noralf Kleven/Lars Haug, 9). Lorang Thoresen/Aage Nyen.

1958 - VESTFOLD RUNDT:

Klasse A: 1). Tollef Enger/Øyvind Storm Ildahl, 2). Leif Vold-Johansen/C.F. Karlan, 3). Nullmeyer/Killingmoe, 4). Furulund/Berntsen, 5). Thorleif Nilsen/Rolf Brandt.

Klasse B: 1). Johan Luhr/Magnus watterdal, 2). Kjærnes/Hægstad, 3). Vaak/Dobbertin, 4). Leif Halvorsen/Bjørkevold.

Klasse C: 1). Affen Nilsen/Arne Brenne, 2). Chr. Thinn Syvertsen/Bergstrøm, 3). Hesla/Hesla, 4). Sole/Sørensen, 5). Knudsen/Rabo, 6). Jonassen/Sanda, 7). Bjørkheim/Bjørkheim, 8). Johannessen/Johannessen, 9). Larsen/Vidnes.

Klasse E2: 1). Roger Iversen.

RATTMESTERSKAPET:

1). Ivar Tønnesen – Volvo PV, 2). Tjøstolv Aas – Volvo PV, 3). Rolf O. Sjetnan – VW, 4). Hroar Enger – Ford, 5). Harald Buhs – Peugeot, 5). Geir Hvoslef – Renault Dauphine, 7). Carl J. Schnitler – Volvo, 8). Ole Chr. Semb – Volvo PV, 9). Trygve Ingjær – Volvo PV, 10). Rolf H. Greve – Volvo PV, 11). Sverre Svendsen – VW, 12). Einar Halvorsen – DKW, 13). Jan Kolstad – Volvo PV, 14). Gert F. Neslein – DKW, 15). Torkel A. Trønnes – VW, 16). Jarle Knutstad – Ford Anglia, 17). Bjarne Helstad – Mercedes 170S, 18). Leif Wilberg – Ford Anglia, 19). Tore Solberg – VW, 20). Jens Hermansen – Peugeot 403, 21). Knut Bjørnsen – Volvo PV, 22). Tore Borg Noren – Volvo, 23). Christian Magnus – Vedette Vesailles, 24). Per Samson – Ford Zephyr, 25). Per Iversen – Opel Caravan, 26). Petter Christiansen – VW, 27). Olav Løken – Ford Anglia, 28). Harald Hals – VW, 29). Finn Hansen – Volvo PV, 30). Rolf Prydz – Renault Java, 31). Tore Lindqvist – Mercedes 180 Diesel.

1958 - ISBANE MJØSA KNA LILLEHAMMER:

Under 1000 ccm m/pigger: 1). Leif Samsing – DKW, 2). Jac Stousland – DKW, 3). Haakon Isdahl – DKW, 4). Odd Thrana – DKW, 5). Finn Opsahl – DKW.

Under 1000 ccm m/kjetting: 1). Bjarne Olaas – DKW, 2). Hans Andreassen – Ifa, 3). Thiedemann Ruud – DKW, 4). Sverre Ekornes – DKW, 5). Sverre Stenberg – DKW.

1300-1600 ccm m/pigger: 1). Hans Ingier Volvo America, 2). Olav Gulbrandsen – Borgward Isabella.

1300-1600 ccm m/kjetting: 1). Nils Fredrik Grøndal – Volvo America, 2). Jan Kolstad – Volvo, 3). Kjell Gudim – Borgward Isabella TS, 4). Ulrich Møller Halvorsen – Volvo, 5). Arve Andersen – Peugeot 403.

Over 2000 ccm m/pigger: 1). Dag Johannessen – Bugatti 57, 2). Juul Gulbrandsen – Mercedes 219.

Over 2000 ccm m/kjetting: 1). Arne Bjerkli – Ford Zodiac.

Sport under 2000 ccm: 1). Edgar Haugen – Volvo Amazon.

Sport over 2000 ccm: 1). Gunnar Bratli – Ford GB Special.

F3 Midget: 1). Basse Hveem – Cooper Norton, 2). Svein Nordvang – Effyh Jap, 3). John O. Johansen – Effyh Jap.

1958 - ISBANE LONGUMVANNET KNA AUST-AGDER:

Int. 1000 ccm: 1). Tore Borg Norén – Saab, 2). Jens Fjelldal – Saab, 3). Jan Henriksen – Saab, 4). Per Sognedal – IFA, 5). Ivar Bjørn – Renault, 6). Leif Seljåsen – Wartburg, 7). Jon Batz – IFA.

1000-1300 ccm: 1). Sverre Svendsen – VW, 2). Tore Solberg – VW, 3). Jan Henriksen – Fiat, 4). Knut Taraldsen – VW, 5). Finn Josephsen – VW, 6). Kjell Knutsen – VW, 7). Thorleif Grønlund – VW, 8). Finn Terkelsen – VW, 9). Bjørn Mikkelsen – VW, 10). Karl Gundersen – Austin.

1300-1600 ccm: 1). Ivar Tønnesen – Hillman, 2). Tjøstolv Aas - Volvo, 3). Ragnar Kvernvik – Volvo, 4). Ivar Erlandsen – Volvo, 5). Erling Lilleholt – Volvo, 6). Nils Aage Brekke – Volvo.

Under 2000 ccm m/piggkjetting: 1). Roar Helgeland – DKW, 2). Tore Borg Norén – Volvo, 3). Thorleif Grønlund – Volvo, 4). Olav Heen – Volvo, 5). Bjørn Mikkelsen – Volvo, 6). Thorleif Longum – Hillman.

Over 2000 ccm m/piggkjetting: 1). Sverre Svendsen – Ford, 2). Nils Lauvland – Ford, 3). Klemmet Lieng – Mercedes, 4). Reidar Støylen – Plymouth, 5). Torgny Støylen – Plymouth.

ISBANE JARENVANNET:

Standard for Hadelandskjørere. 1). Ivar Stenberg – Citroen, 2). Jan Holtet – Ford, 3). Erling Aschim – IFA, 4). Kristian Karlsson – Citroen, 5). Jan Gårder – Ford.

Midget: 1). Svein Nordvang.

Standard int. 1000 ccm: 1). Haakon Isdahl – DKW, 2). Rolf Solberg – DKW, 3). Erling Aschim – IFA, 4). Berta Gunnarsson – Wartburg.

Standard int. 1600 ccm m/pigg: 1). Edgar Haugen – Volvo Amerika, 2). Olaf Gulbrandsen – Borgward Isabella TS.

Standard int. 1600 ccm m/kjeder: 1). Ulrich Møller Halvorsen – Volvo, 2). Jan Kolstad – Volvo.

Sport int. 2000 ccm: 1). Per G. Jonsson – BMW.

Racere over 2000 ccm: 1). Erik Hellum – Nobe V8 Special, 2). Gunnar Bratlie – GB Special.

ISBANE TUNEVANNET:

Standard int. 1000 ccm: 1). Knut Ekren – DKW, 2). Reidar Kristoffersen – DKW, 3). Finn Opsahl – DKW, 4). Anders Eide – Dyna panhard.

Inntil 1300 ccm: 1). Ingard Hansen – Simca, 2). Thor M. Andersen – VW, 3). Bjarne Olaas – Simca.

Inntil 1600 ccm. 1). Hans Ingier – Volvo, 2). Olav Gulbrandsen – Isabella, 3). Arne Ingier – Volvo, 4). Kjell Gudim – Isabella, 5). Edgar haugen – Volvo.

Inntil 2000 ccm: 1). Juul Gulbrandsen – Mercedes.

Over 2000 ccm: 1). Lennart Lystad – Ford, 2). Arve Andersen – Opel kaptein, 3). Bjørn Johannessen – Bugatti.

Sport int. 2000 ccm: 1). Jan Arthur Iversen – Porsche.

Racer over 2000 ccm: 1). Arne Holtung – Ford Special, 2). Lars U. Svendsen.

Midget: Sven Andersson, 2). Basse Hveem, 3). Gunnar Davidsson, 4). Roger Florin, 5). Svein Nordvang.

ISBANE LYSEREN (16. Februar):

Inntil 1000 ccm: 1). Leiv samsing – DKW, 2). Knut Ekren – DKW, 3). Finn Opsahl – DKW, 4). Anders Eide – Dyna panhard, 5). Bjarne Olaas.

Inntil 1300 ccm: 1). Ingard Hansen – Simca, 2). Terje Hansen – Simca.

Inntil 1600 ccm: 1). Hans Ingier – Volvo America, 2). Arne Ingier – Volvo America, 3). Edgar haugen – Volvo America, 4). Kjell Gudim – Isabella TS, 5). Reidar Kristoffersen – Isabella.

Over 2000 ccm: Dag Johannessen – Bugatti.

Racer over 2000 ccm: 1). Gunnar Bratlie – GB Special, 2). Erik hellum – Nobe Special.

Sport under 2000 ccm: 1). Jan Arthur Iversen – Porsche.

Midget: 1). Basse Hveem – Cooper Norton, 2). Jan Oliver Jahnsen – Cooper.

ISBANE JARENVANNET (5. Mars):

Over 2000 ccm: 1). Bjørn Johannessen – Bugatti, 2). Lennart Lystad – Ford.

Inntil 1600 ccm. 1). Edgar haugen – Volvo America, 2). Hans Ingier – Volvo America, 3). Arne Ingier – Volvo America, 4). Olav Gulbrandsen – Isabella TS, 5). Reidar Kristoffersen – Isabella TS, 6). Kjell Gudim – Isabella TS.

Inntil 1000 ccm: 1). Leiv samsing – DKW, 2). Knut Ekren – DKW, 3). Ingar Hansen – DKW, 4). Odd Thrana – DKW, 5). Rune Lystad – VW, 6). Haakon Isdahl – DKW, 7). Anders Eide – Panhard, 8). Finn Opsahl – DKW.

Racer over 2000 ccm: 1). Gunnar Bratlie – GB-Special, 2). Tore Arnesen – Ford, 3). Arne Holteng – Ford.

Sport under 2000 ccm: 1). Jan Arthur Iversen – Porsche, 2). William Moltzau – BMW, 3). Per G. Jonson – BMW.

Midget: 1). Basse Hveem – Cooper Norton, 2). Jahn-Oliver Jahnsen – Cooper, 3). Roger Florin – Effyh.

ISBANE FEMSJØEN:

Inntil 1000 ccm: 1). Leiv Samsing – DKW, 2). Jac. Stousland – DKW, 3). Odd Thrana – DKW, 4). Anders Eide – Panhard, 5). Finn Opsahl – DKW.

Inntil 1300 ccm: 1). Rune Lystad – VW.

Inntil 1600 ccm: 1). Edgar Haugen – Volvo America, 2). Hans Ingier – Volvo America, 3). Arne Ingier – Volvo America, 4). Reidar Kristoffersen – Isabella TS, 5). Olav Gulbrandsen – Isabella TS.

Inntil 2000 ccm: 1). Bjørn Johannessen – Bugatti, 2). Lennart Lystad – Ford.

Sport under 2000 ccm: 1). Petter von Tangen – BMW Veritas, 2). Per G. Jonsson – BMW.

Racer: 1). 1). Erik Hellum – Nobe, 2). Gunnar Bratlie – GB.

Midget: 1). Basse Hveem – Cooper, 2). Jahn Oliver Jahnsen – Cooper, 3). Roger Florin – Effyh.

1958 - ISBANE RANDSFJORDLØPET:

Standard int. 1000 ccm m/kjede: 1). Bjarne Olaas – DKW, 2). Sverre Ekornes – DKW, 3). Sverre Tidemann Ruud – DKW.

Standard int. 1000 m/pigg: 1). Jac Stousland – DKW, 2). Odd Thrana – DKW, 3). Thor Indseth – DKW.

Standard 1300-1600 ccm m/kjeder: 1). Ulrich Møller Halvorsen – Volvo, 2). Jan Kolstad – Volvo, 3). Arve Andersen – Peugeot.

Standard 1300-1600 m/pigg: 1). Edgar Haugen – Volvo America, 2). Hans Ingier – Volvo America, 3). Olaf Gulbrandsen – Borgward Isabella TS.

Standard over 2000 ccm m/kjeder: 1). Nils Grøndal – Volvo, 2). Fritjof Granli – Ford Zephyr.

Standard over 2000 m/pigg: 1). Juul Gulbrandsen – Mercedes 190.

Midget: 1). Leif Basse Hveem – Effyh, 2). Jahn O. Jahnsen – JAP, 3). Svein Nordvang – Effyh.

Sport under 2000 ccm: 1). P.G. Johnson – BMW.

Sport over 2000 ccm: 1). Gunnar Bratlie – GB, 2). Edward Gjølberg – Ford Special.

1958 - GRUSBANE DRAMMEN TRAVBANE (September):

Standard int. 1000 ccm: 1). Erik Hellum – DKW, 2). Rolf Nullmeyer – Saab, 3). Haakon Isdahl – DKW, 4). Svein Opstad – Saab, 5). Egil Gjestrum Larsen – Saab, 6). Olav Torgersen – DKW.

Standard int. 1300 ccm: 1). Kjell Gudim – Skoda, 2). Olaf Gulbrandsen – Skoda, 3). Arne Ingier – Lancia, 4). Odd Nygaard.

Standard int. 1600 ccm: 1). Leif Basse Hveem – Volvo, 2). Hans Ingier – Volvo, 3). Arve Andersen – Volvo, 4). Ingard Hansen – Volvo.

Standard int. 3500 ccm: 1). Leif Koxvold – Chevrolet, 2). Juul Gulbrandsen – Mercedes, 3). Lars Askersrud – Ford Taunus, 4). Knut Ekren – Ford Taunus.

Sport- og spesialvogner: 1). Edward Gjølberg, 2). Jan Annerløv, 3). Reidar Hellgren, 4). Per O. Wigen, 5). Oluf Reed Olsen, 6). Per G. Jonson.

Midget: 1). Sven Andersson, 2). Rolf Rådahl, 3). Jan Arthur Iversen, 4). Roger Florin, 5). Jahn-Oliver Jahnsen, 6). Svein Nordvang, 7). Johnny Alex Hansen.

KALABANEN – SARPSBORG:

Midget: Jan Arthur Iversen, 2). Rolf Raadahl.

Standard under 1600 ccm: 1). Basse Hveem – Volvo.

Sport int. 2500 ccm: 1). Rolf Raadahl – Alfa romeo.

Racer over 2000 ccm: 1). Edward Gjølberg – Ford.

KALABANEN SARPSBORG (September):

Midget: 1). Jan Arthur Iversen.

Int. 1000 ccm: 1). Erik hellum

Int. 1300 ccm: 1). Erik Berger

Int. 1600 ccm: 1). Erik Berger

Sport int. 2600 ccm: 1). Rolf Raadahl

Sport over 2600 ccm: 1). Edvard Gjølberg.

1958:

ACROPOLIS RALLY: 58

1). Villoresi/Basadonna – Lancia Aurelia, 2). Pezmazoglou – Chevrolet, 3). Andersson/Wouter – Volvo, 4). Papamichael/Maurizopoulos – Jaguar XK 140, 5). Meier/Von Schrotter – Auto Union 1000, 6). Mischos – Alfa Giulietta, 7). Filinis – DKW, 8). De Lageneste/Blanchet – Peugeot 203, 10). Blanchoud/Berger - Saab

ADRIATIC RALLY: 58

1). Gunnar Andersson/Nils Fredrik Grøndal – Volvo, 2). Wolfgang Levy/Kaszynski – DKW, 3). A.K. von Falkenhausen/von Falkenhausen – BMW, 4). Vukovic/Picek – DKW, 5). Riess/Hans Wencher – Alfa Romeo, 6). Kurt/Henf – Wartburg, 7). Siegfried Eickelmann/Kühne – DKW, 8). Rüdiger/Wöllner – Wartburg, 9). Brindl/Menth – DKW, 10). Jäger/Mölla – AWE.

COUPE DES ALPES: 58

Svenske Gunnar Andersson lå lenge bra an, men først fikk han punktering for deretter å bli sittende fast i en snøfonn.

1). Bernhard Consten/Roger De Lageneste – Alfa Romeo Giulietta, 2). Guy Clarou/Pierre Gele – Alfa Romeo Giulietta, 3). Riess/Wencher – Alfa Romeo Giulietta, 4). Keith Ballisat/Alain Bertaut, 5). E. Harrison/Haberson, 6). Peter harper/Peter Jopp.

DEUTSCHLAND RALLY: 58

Peer Braathen/Freddy Walby i Saab ble nummer to I sin klasse. Nils Fr. Grøndal/Hans Ingier og Arne Ingier/Leif Nyborg måtte bryte. Leif Vold-Johansen deltok som 2. fører i en tysk bil og ble nr. 14 totalt.

Nr. 1 B. Consten/J. Hebert – Alfa Romeo

Nr. 2 M. Riess/H. Wencher – Alfa Romeo Giulietta

Nr. 3 Gunnar Andersson/M. Videll - Volvo

LIEGE-ROME-LIEGE: 58

Nr. 1 Consten/Hebert – Alfa Romeo Giulietta

Nr. 2 Strahle/Buchet - Porsche

Nr. 3 Reip/Velge – Porsche

LYON-CHARBONNIERES: 58

Nr. 1 Gentillini/Gentillini – Alfa-Romeo Giulietta

Nr. 2 Storez/Buchet – Porsche

Nr. 3 Oreiller/Auriacombe – Alfa Romeo Ti

1958 – RALLY MONTE CARLO RALLY:

Starten i Oslo foregikk kl. 22.15 utenfor KNA-hotellet.

Det var såpeglatte veier nedover i Østfold, langs svenskekysten til København. Lasse Egeberg hadde mobilisert en stor stab av frivillige som var utplassert som vakt i nesten alle kryss, slik at man skulle unngå at de utlandske deltagerne kjørte feil på sin ferd gjennom Norge, en gest det ble satt stor pris på.

Bo Landberg fikk sin Porsche skadet utenfor KNA-hotellet da en bil ved et uhell rygget inn i Porschen. Helge Mikkelsen tro imidlertid hjelpende til og fikk bilen reparert på sitt eget verksted slik at den ble klar til start.

Carsten Johannsson var annenfører for tyskeren Løffler. Ledet til langt innpå den siste fjellprøven, men fikk da en punktering, og hjulskiftet gjorde at de falt ned noen plasseringer.

Greta Molander/Helga Lundberg ledet dameklassen, men under den avsluttende fjellprøven surra de seg helt bort, men det ble likevel en 2. plass i dameklassen.

Leif Vold-Johansen/Finn Huseby Kopperud fikk mye ros for sin innsats. Vold-Johansen var jo ikke noe ubeskrevet blad, mens Kopperud tidligere bare hadde deltatt i noen små ”treningsløp”. Han var imidlertid kyndig i det franske språket noe som erfaringsmessig var en fordel i dette løpet.

Leiv Samsing kom fram til Monte Carlo, men fikk ikke kjøre fjellprøven da girkassa var ødelagt.

1). Guy Monraisse/Jacques Feret – Renault Dauphine, 2). Alex Gacon/Leo Borsa – Alfa Romeo, 3). Leif Vold-Johansen/Finn Huseby Kopperud – DKW, 4). Walter Löffler/Carsten A. Johannsson - Volvo, 5). Maurice Gatsonides/Marcel Becquart - Triumph, 6). Peter Harper/Peter Eribra/Philips - Sunbeam, 7). Carl Spjuth/Gino Anzil – Alfa Romeo, 8). Henri Ziegler/Julien Cots - Sunbeam, 9). Michel Nicol/Jean Maurin, 10). Robert Nellemann/Mogens Skarring - Ford.

Norske plasseringer: 1958

3). Vold-Johansen/Kopperud – DKW 900, 22). Armin Skotvedt/Thor Strandrud/Bratterud – Sunbeam Rapier, 36). Hans Ingier/Hagen/Olsen – Volvo PV 444, 40). Nils F. Grøndal/Thorbjørn Berntsen/Christoffersen – Volvo PV 444, 41). Leiv Samsing/Haakon Isdahl – DKW 900, 44). Odd Thrana/Ulrich Møller Halvorsen – DKW 900, 50). Arve Andersen/Edward Gjølberg/Stensrud – Peugeot 403, 53). Greta Molander/Helga Lundberg – Saab 93

RAC-RALLY: 58

Nr. 1 Peter Harper/Dean – Sunbeam Rapier

Nr. 2 Ray Goldbourn/Stuart Turner – Standard

Nr. 3 Tom Gold/Willy Cave – Standard

SAFARI RALLY: 58

Nr. 1 Temple-Boreham/Armstrong – Auto-Union 1000

Nr. 2 Vickers/ryce – Auto-Union 1000

Nr. 3 Savage/Manussis – Mercedes 2.9

SESTRIERE: 1958

1). Cussini/Argenti, 2). Berney/Decoppet, 3). Marconi/Piero Frescobaldi, 4). Stardero/Bonino, 5). Zampiero/Bongiasca, 6). Ferrero/Sasserno, 7). Luigi Villoresi/Ciro Basadonna, 8). G. Musso/”Pegaso”, 9). Bauer/Masetti Zannini, 10). Sergio Stefani/Tecilla.

SVENSKA RALLYT TIL MIDNATTSOLEN:

1). Gunnar Andersson/Elleman Jacobsen – Volvo, 2). Berndt/Jansson/Arne Mårs – VW, 3). Harry Bengtsson/Åke Righard – Porsche, 4). Rolf Mellde/Bengt Carlqvist – Saab 93, 5). Walter Karlsson/Henry Karlsson – DKW, 6). Nils Carlsson/Gunnar carlsson – Volvo, 7). Helmer Adiels/Anders Berg – DKW, 8). Thure Jansson/Rudolf Jansson – Alfa Romeo, 9). John Kvarnström/Hasse Andersson – Ford Edsel

TULIPAN RALLY: 58

Nr. 1 Knowsley/Lautmann – Volvo

Nr. 2 Riess/Wencher – Alfa Romeo Giulietta

Nr. 3 Schorr/Poll – Porsche 1600 S

TUSEN SJØERS RALLY: 58

Nr. 1 Osmo Kalpala/eino Kalpala – Alfa Romeo

Nr. 2 Nils carlsson/Gunnar carlsson – Volvo PV 444

Nr. 3 Hans Ingier/Bjørn Gundersen – Volvo PV 444

MOBILS ØKONOMILØP SKANDINAVIA:

Klasse 1: 1). Harry Forss/Hans Söderberg – Renault 4 CV, 2). Erik Lindkvist/G. Dahlgren – Saab 93B.

Klasse 2: 1). N.E. Haraldsson/N.E. Nilsson – Renault Dauphine, 2). Helge Mikkelsen/Trygve Ingjær – Renault Dauphine, 3). Erik Jonsson/A. Ytterberg – Morris Minor 1000.

Klasse 3: 1). K.E. Termelius/L.O. hellberg – VW, 2). J.L. Neimke/E.I. Ingels – Skoda 440, 3). G. Rotsman/G.N. berg – Skoda 440.

Klasse IV: 1). G. Senstam/G. Norlin – Volvo Amazon, 2). Per Nystrøm/L. henrikson – Volvo PV, 3). Å. Larborn/K.E. Weiming – Volvo Amazon, 4). J. Ellbjär/Rune Fritsby – Volvo PV, 5). G. Grimhall/G. Grimhall – Wolseley 1500, 6). J. Andersson/C. Zaine – Austin A55.

Klasse V: 1). B.G. Blomberg/C. Pettersson – Citroen DS 19, 2). B. Bergman/B. Allskog – Citroen ID 19, 3). E. Lindquist/C.E. Norrman – Citroen DS 19, 4). O.G. Danielssen/R.G. Lundh – Renault Fregate

ENGLANDS GRAND PRIX:

1). Peter Collins – Ferrari, 2). Mike Hawthorne – Ferrari, 3). Roy Salvadori – Cooper-Coventry.

MONACOS GRAND PRIX:

1). Maurice Trintignant – Cooper-Climax, 2). Luigi Musso – Ferrari, 3). Peter Collins – Ferrari, 4). Jack Brabham – Cooper-Climax, 5). Harry Schell – BRM, 6). Cliff Allison – Lotus-Climax

VM FORMEL 1 FØRERE:

1). Mike Hawthorn, 2). Stirling Moss, 3). Tony Brooks, 4). Roy Salvadori, 5). Peter Collins, 5). Harry Schell, 7). Luigi Musso, 7). Maurice Tritignant, 9). Stuart Lewis-Evans, 10). Jean Behra, 10). Wolfgang von Trips, 10). Phil Hill, 13). Juan Manuel Fangio, 14). Cliff Allison. 15). Jack Brabham, 15). Jo Bonnier.