1963

Konrad Bryde blir valgt til President i KNA.

Erik Carlsson vinner Rally Monte Carlo for annen gang. De Skandinaviske førerne debuterer med biler med dekk fra Hakkapelitta med opptil 640 pigger i hvert hjul.

KNA’s Vinterrally har en lengde på 80 mil. Problemer med politikontroller som vil diske nesten samtlige deltagere for å kjøre for fort, også på spesialetappene!

Safari Rally har 84 startende hvorav bare 7 når sluttmålet.

Svenska Rallyt kjører den siste spesialprøven 190 meter under jorden, og 420 meter under toppen av Malmberget, i Kirunagruven.

Datsun (Nissan) debuterer i Safari rally, men ingen nådde målet.

Ford etablerer en sportsavdeling i Boreham med Sid Henson som første sjef, som imidlertid etter kort tid blir erstattet av Alan Platt.

I RAC-Rally starter 163 og 91 når målet. Startsted er Blackpool med mål i Bournemouth.

Erik Carlsson og Pat Moss gifter seg.

Derek Astle omkommer i forbindelse med Tulipan Rally i en Austin Healey 3000.

Formel 1 kjøres for tredje gang på Kanonloppet. 35.000 tilskuere så løpet.

FØDT: Andrea Aghini, Didier Artzet, Paul Belmondo, Dominique Bruyneel, Philippe Bugalski, Morten Finborud, Torfinn Heller, Odd Liengen, Klaus Panchyrz, Jesus Puras, Harald Sachweh, Armin Schwarz, Fernando Stella,

FABRIKKTEAM:

BMC: Rauno Aaltonen

Citroen: Paul Coltelloni, Jean Guichet, Robert Neyret, Pauli Toivonen, Roger de Langeneste, Rene Trautman, Claudine Bouchet

Ford: Henri Greder, Jo Schlesser, Bo Ljungfeldt, Pat Moss, Henry Taylor

Mercedes: Eugen Böhringer,

Saab: Erik Carlsson

Sunbeam: Peter harper, Vic Procter, Rosemary Smith

Volvo: Gunnar Andersson,

DEBUTANTER: Cesar Baroni, Cyril Bolton, Anders Kulläng, Håkan Lindberg, Hannu Mikkola,

Vinnere:

Acropolis Rally: Eugen Böhringer/R. Knoll – Mercedes

Alafräsen: Leif Jönsson/Marie Louise Persson

Argentina: Eugen Böhringer – Mercedes 300 SE

Arvika-Natta: Bo Karlsson/Rolf Karlsson – Saab

Bore: Berndt Jansson/Gunnar Liljedahl – VW 1500

Cambrian: R. Galpin

Catalunya: Jorge Palau-Ribes/Jorge Palou – Fiat Abarth 850

Circuit of Ireland: Ian Woodside/Esler Crawford – Austin Healey Sprite

Continental, Danmark: Berndt Jansson/Eric Petterson – VW 1500

Coupe des Alpes: Aaltonen/Ambrose – BMC Cooper

Criterium Alpin: Rene Trautmann/Claudine Bouchet – Citroen DS 19

Desembersvängen: Bertil Råland – Saab

Des Lions: Jose Rosinski – Alpine Berlineeta A110.

Deutschland: Böhringer/Kaiser – Mercedes 300 SE

Djäknerundan: Bertil Söderstrøm – VW 1500

Dukeries: Jim Adams/Geoff Palmer – Ford Cortina

Elverumsløpet: Trond Schea/Ragnar Nitschke – Ford Cortina

Eskilstuna OT: Mats Oscarsson/Bo Axelmyr – VW 1500 S

Faxerundan: Tord Sundgren/Bjørn Cederberg

Finland: Simo Lampinen/jyrki Ahava – Saab 96 Sport

Finspångrundan: Harry Källström – VW 1500

Fleurs & Parfums: Rene Trautmann/Claudine Bouchet – Citroen DS 19

Geneve: Greder/Delalande – Ford Falcon

Gestebudstrofeen: Tom Trana – Volvo

Glommaløpet: Arne Ingier/Finn R Jacobsen – Saab

Hanki: Pauli Toivonen/Jaakko Kallio – Citroen DS 19

Hedmarksløpet: Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg – DKW 1000

Jämt: Olle Bromark – Saab

KNA’s Vinterrally: Pauli Toivonen/Anssi Jarvi - Citroen

KNA’s Vårløp, Norge: Edward Gjølberg/Ole Joh Killingmo - Skoda

KNA’s Høstløp: Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab 96

KNAs Høstrally, Norge: Berndt Jansson/Erik Petterson – VW 1500 S

Liege-Sofia-Liege: Böhringer/Kaiser – Mercedes 220 SL

Lorraine: Rene Trautmann/Claudine Bouchet – Citroen DS 19

Lyon-Charbonnieres: Rene Trautmann/Michel Karaly – Citroen DS 19

Madagaskar: Obeniche/De Pontlevoye – Citroen DS 19

Madeira: Horacio Macedo - Ferrari

Marathon de la Route: Böhringer/Kaiser – Mercedes 230 SL

Marspokalen: Berndt Jansson – VW 1500

Masnatta: Harry Källstrøm – VW

Mäleren: Ove Eriksson – Volvo PV/Ove Andersson – Saab

Midnattsløpet: Jan B. Kolstad/Per Holck

Mjøsløpet, Norge: Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg

Mont Blanc: Rene Trautmann/Claude laurent – Citroen DS 19

Monte Carlo: Erik Carlsson/Gunnar palm – Saab 96

Mosseløpet: Knut martiniussen/Helge Westby - VW

Mån-Natten: L. Zachrisson/B. Waldegård - VW

NAF’s Høstløp: Arne Ingier/Finn R. Jacobsen - Saab

Neige et Glace: Rene Trautmann/Claudine Bouchet – Citroen DS 19

Paris St-Raphael Feminin: Lucette Pointet/Monique Dutel – Citroen DS 19

Pilevallen: Harry Källström – VW 1500

Polen: Dieter Glemser/Martin Braungart – Mercedes 220

RAC-Rally: Tom Trana/Sune Lindstrøm – Volvo PV544

Randsfjordløpet: Jan B. Kolstad/Willy Paulsen - Volvo

Safari Rally: Nick Nowicki/Cliff – Peugeot 404

San Remo: Patria/Orengo – Lancia Flavia

Scottish: Andrew Cowan/David Thomson – Sunbeam rapier

Sista Sjansen: Bertil Søderstrøm/Nils Bjørk - VW

Svenska: Berndt Jansson/Erik Petterson – Porsche S 90

Sørland: Arne Ingier/Finn R. Jacobsen - Saab

Targa Rusticana: Pat Moss – Ford Anglia

Total, Sør-Afrika: Jan Hettema/Hennie Steenkamp – Volvo 122S

Tour de Corse: Rene Trautmann/Alexis Chabert – Citroen DS 19

Tour de France: Guichet/Behra – Ferrari GTO

Consten/Renel – Jaguar 3.8

Tulipan: Greder/Delalande – Ford falcon

Vestfold rundt: Arne ingier/Finn R. Jacobsen – Saab

Vltava (Moldau): Zdenek Treybal/L. Sekac - Saab

Vänern: Ove Eriksson – Volvo

Wartburg, Øst-Tyskland: Hans lannsjø/Hans Sundin – Volvo

Wiesbaden: Böhringer – Mercedes

Ørebrorundan: Bertil Søderstrøm – VW 1500

Mesterskap:

EM: Gunnar Andersson – Volvo

Belgia: Lucien Bianchi - Citroen

British: Tony Fisher – Mini Cooper

Finland: Simo Lampinen – Saab 96

Frankrike: Rene Trautmann - Citroen

Italia: Arnaldo Cavallari – Alfa Romeo

Motoring News: Reg McBride

Nordisk: Berndt Jansson/Sylvia østerberg

Sverige: Riksmesterskapet: Berndt Jansson – VW

SM i T: Harry Källström – VW

Tyskland: Alfred Kling

VINNERE RACING:

Belgias GP: Jim Clark

Englands GP: Jim Clark

Frankrikes GP: Jim Clark

Hollands GP: Jim Clark

Italias GP: Jim Clark

Mexicos GP: Jim Clark

Monacos GP: Graham Hill

Sør-Afrikas GP: Jim Clark

Tysklands GP: John Surtees

USA’s GP: Graham Hill

VM Formel 1: Jim Clark

VM F1 Konstruktører: Lotus

Targa Florio: Joakim Bonnier – Porsche

BRSCC Saloon car Championship: Jack Sears – Ford

1963:

BRANDS HATCH 6 TIMERS:: Roy Salvadori/Denny Hulme – Jaguar Mk. II 3.8 / Jack Sears/Bo Ljungfeldt – Ford Cortina GT / Tom Trana/Carl Magnus Skogh – Volvo 122 S / John Whitmore/Paddy Hopkirk – BMC Mini Cooper S / John Aley/Rauno Aaltonen – BMC Mini

Mallory Park 3 timers: Bjørn Rothstein – Saab 96 Sport

VELODROMLOPPET: Ingemar Burstrøm – BMW 700, Jan Eric Andersson – BMC Cooper, Lars Bo. Börser – Volvo Sport, Harald Kronegård – Lotus, Gunnar Carlsson – Ferrari, Picko Troberg – Lola F3

Zandwoort: John Sparrow – Jaguar Mk.II 3.8 / Rob Slotemaker – Austin Cooper S / Gøsta karlsson – Saab Sport

Zolder (Aug.): Peter Näcker – Jaguar Mk.II 3,8 / Rob Slotemaker – Austin Cooper S / Gøsta karlsson – Saab 96 Sport

1963 - ELVERUMSLØPET:

Klasse A: 1). Trond Schea/Ragnar Nitschke – Ford Cortina GT, 2). Jan B. Kolstad/Willy Paulsen – Volvo, 3). Olav Amundsen/Tollef Meldieseth – Saab 96, 4). Olav Haug/Berit Haug – Volvo Amazon, 5). Helge Kristiansen/Ole Marius Stamnes – Ford Cortina GT, 6). Ola Værlien/Arne Schrøder – VW 1200, 7). Ingar Sletmoen/Arve Søgård – VW 1500, 8). Leif Vold Johansen/Jon Ulleberg – DKW.

Klasse B: 1). Hans E. Olsen/Arne Granli – Skoda, 2). Ivar Olrud/Olav Mellum – VW, 3). Bjørn Fristad/Svein E. Pettersen – BMW 1500, 4). Svein Ruud/Knut Engen – Volvo Amazon, 5). Hans Haug/Ove Aarhus – Volvo.

Klasse C: 1). Eyvind Wang/John Eric Karlan – Peugeot 403, 2). Thor M. Furuseth/Thor Aastorp – DKW, 3). Erik Hartz/Kåre Halvorsen – VW 1200, 4). Helge Tømt/Kjell Johansen – Skoda, 5). Thore Knudsen/Rolf Nesbak – Volvo, 6). Alf Sogn/Truls Sæther – Ford Cortina, 7). O.M. Nymoen/Knut Nygård – VW 1200, 8). Gunnar Juvberget/Johan Møystad – Volvo, 9). Vidar Kristiansen/Kåre Asphaug.

1963 - FINNSKOG VINTER:

Klasse A: 1). Helge Kristiansen/Trond Schea – Ford Cortina, 2). B. Jerpseth/S. Torp – VW, 3). Jan Erik Martinsen/Finn R. Jacobsen – Saab, 4). L. Thoresen/Åge Nyen – VW, 5). Knut Martiniussen/Helge Westby – VW, 5). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg – DKW, 7). Jan B. Kolstad/Willy Paulsen – Volvo, 8). O. Berg/K. Sandøy – Volvo Amazon, 9). M. Berg/H. Skappel – Ford Consul 315.

Klasse B: 1). Lars Usterud-Svendsen/Odd Sanne – Triumph Herald, 2). P. Clausen Jr./Krossberg – Saab, 3). B Lunne Bredesen/Opset – Volvo Amazon, 4). O. Aarhus/Rolstad – Volvo, 5). Engebakken/Retterås – Volvo Amazon, 6). F. Olsen/Enger – Skoda, 7). Per Finsen/Huse – Volvo, 8). Martinsen/Svendsen – VW, 9). Hansen/Bjerke – Skoda, 10). Juvberget/Møystad – Volvo, 11). Høeg/Bakken – VW, 12). Stenvadet/Søgård – Skoda, 13). Pedersen/Engen.

1963 - GLOMMALØPET:

Klasse A: 1). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab 96, 2). Jan B. Kolstad/Willy Paulsen – Volvo, 3). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg – DKW, 4). Hans E. Olsen/Arne Granli – Skoda, 5). Ivar Olrud/Arne Agnalt – VW, 6) Anders Eide/Per Gudem – Skoda, 7). Kjell Gudim/Ole Joh. Killingmo.

Klasse B: 1). Petter Løken/John Unnerud – Volvo, 2). Niels E. Sørfang/Sven E. Pettersen – Renault, 3). Yngve Leanderson/Bengt Wikland – VW, 4). Arild Berg/Tore Strand, 5). Rolf Ansethmoen/Einar Ansethmoen – Saab.

Klasse C: 1). Rolf Pedersen/Kjell Johansen, 2). Erling Haugan/Aage Edvardsen, 3). Kai Olsen/Åsmund Furuseth.

1963 - KNA HALDEN PO III:

Klasse B: 1). Jull Nor Johansen/Hans E. Olsen – Skoda TS.

Klasse C: 1). Anker Holberg/Stein Andersen – Opel Kadett, 2). Rolf Pedersen/Kjell Johansen – Peugeot 404, 3). Jan Skute/Tor Marcus – Morris 850, 4). Bjørn Sundstøl/Morten Bækkevar – Opel Rekord, 5). John Danielsen/Bjørn Mosseros – VW 1200, 6). Tore Solheim/Emil Petter Ingeberg, 7). Thorbjørn Pedersen/Jens Petter Jensen – Skoda, 8). Hans Bakken/Roy Johansen – Hillman.

1963 - HØSTLØPET KNA:

Klasse A: 1). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab 96, 2). Per Morgan Fjeld/Otto Brødholt – Skoda TS, 3). Kjell Gudim/Ole Joh. Killingmo – VW 1500, 4). Armin Skotvedt/Thor Strandrud – MG 1100, 5). Petter Løken/Jan Kolstad – Volvo, 6). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg – DKW, 7). Trond Schea/Ole Marius Stamnes – Ford Cortina, 8). Ole Hodnungseth/Ø. Wolff – Renault, 9). Albert Årnes/Jens M. Østby – Saab 96.

Klasse B: 1). Jan B. Kolstad/H.H. Holck – Volvo, 2). Reidar Buran/Svenn E. Pettersen – Saab, 3). Pål Levin/Kåre Levin – MG 1100, 4). Leif Høglund/Joh. R. Pettersen – Triumph, 5). Håkon Sølvberg/John Unnerud – VW 1200, 6). Per Strømberg/Tore Knutsen – Volvo Amazon, 7). Rolf Ansethmoen/E. Ansethmoen – Saab 96, 8). Ronald Torp/Torgeir Alm.

Klasse C: 1). Sverre Gruer/Petter Ole Frøshaug – Saab 96, 2). Thor Ødegård/Kjell Myhre – NSU Prinz, 3) Thore Patrickson/Arne Hagen – Saab 96, 4). Arne Hollerud/Bjørn Schinnes – VW 1200, 5). Th. Braathen/Sverre Hansen – Ford Cortina, 6). Jan Gundersen/Vidar Evensen – Volvo Amazon, 7). Einar Evensen/Aase Evensen – Saab 96, 8). Emil P. Ingeberg/Per Siewertsen – VW 1200, 9). Arne Rød/Åge Edvardsen – VW 1200, 10). Poul Wetche/Trygve Larsen – Saab 96, 11). Aksel R. Gangnæs/Åge Ask – VW 1200, 12). Ole Rosendal/Paul Hansen – Saab 96, 13). Rolf Pedersen/Helge Lindberg – Peugeot, 14). Svein Nordvold/Knut Narverud – Saab 96, 15). Erik Syversen/Kjell Haugland – Ford Zephyr, 16). Jack Weseth/Hans T. Haug – Triumph, 17). Rune Val Aksmar/Harald Aune – Saab 96, 18). Ivar Myhre/John Haltuff – VW 1200, 19). Edv. Åmodt/Øivind Fjeldstad – VW 1200, 20). Truls Sanner/Steinar Bækken – DKW.

1963 - KNA ØSTFOLDS HØSTLØP:

Klasse A: 1). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab, 2). Per Morgan Fjeld/Otto Brødholt – Skoda, 3). Kjell Gudim/Ole Joh. Killingmo – VW 1500, 4). Armin Skotvedt/Thor Strandrud – MG 1100, 5). Petter Løken/Jan Kolstad – Volvo, 6). Leif Vold Johansen/Jon Ulleberg, 7). Trond Schea/Ole Marius Stamnes, 8). Ole Hodnungseth/Ø. Wolff – Renault, 9). Albert Årnes/Jens M. Østby – Saab 96.

Klasse B: 1). Jan B. Kolstad/H.H. Holck – Volvo, 2). Reidar Buran/Svenn E. Pettersen – Saab, 3). Pål Levin/Kåre Levin – MG 1100, 4). Leif Høglund/John R. Pettersen – Triumph, 5). Håkon Sølvberg/John Unnerud – VW 1200, 6). Per Strømberg/Tore Knudsen – Volvo Amazon, 7). Rolf Ansethmoen/E. Ansethmoen – Saab 96, 8). Torp/Alm.

Klasse C: 1). Sverre Gruer/Petter Ole Frøshaug – Saab, 2). Thor Ødegård/Kjell Myhre – NSU, 3). Thore Patrickson/Arne Hagen – Saab 96, 4). Arne Hollerud/Bjørn Schinnes – VW, 5. Th. Braathen/Sverre Hansen – Ford Cortina, 6). Jan Gundersen/Vidar Evenbye – Volvo Amazon, 7). Einar Evensen/Aase Evensen – Saab, 8). Emil P. Ingeberg/Per Siewert-Nilsen – VW, 9). Arne Rød/Åge Edvardsen – VW, 10). Poul Wetche/Trygve Larsen – Saab, 11). Aksel R. Gangnes/Åge Ask – VW, 12). Ole Rosendal/Poul Hansen – Saab, 13). Rolf Pedersen/Helge Lindberg – Peugeot, 14). Stein Nordvold/Knut Narverud – Saab, 15). Erik Syversen/Kjell Haugland – Ford Zephyr, 16). Jack Weseth/Hans T. Haug – Triumph, 17). Rune Val Aksmar/Harald Aune – Saab 96, 18). Ivar Myhre/John Haltuff – VW, 19). Edv. Aamodt/Øyvind Fjeldstad – VW, 20). Truls Sanner/Steinar Bækken – DKW.

1963 - MIDNATTSLØPET:

Klasse B: 1). Jan Kolstad/Hans H. Holck, 2). Per Gudem/Per Aas, 3). Helge Lindberg/Thor Engen, 4). Bjørn Schinnes/Arne Hollerud, 5). Reidar Paulsen/Carl Knudtzen, 6). Pål Levin/Kåre Levin, 7). Reidar Buran/Sven E. Pettersen, 8). Rolf Ansethmoen/Einar Ansetmoen, 9). Gilbert Hansen/Alf Stensrud, 10). Arne Sagnes/Torstein Lie, 11). Dag Lagnes/Torgeir Alm, 12). Per Ludvigsen/Kjetil Skogen, 13). John Haraldsen/John Unnerud, 14). Gunnar Juvberget/Knut Martiniussen, 15). Eva Glatz/Kiss Sørvig, 16). Dag Johannessen/Trond Schea, 17). Ove Århus/Joh. Rolstad, 18). Erik A. Irgens/Armin Skotvedt, 19). Nancy Pettersen/Laila Schou Nilsen.

Klasse C: 1). Harald E. Hellum/Monty Karlan, 2). Magne Lunde/Terje Bjerkeli, 3). Odd Andersen/Odd Frøhne, 4). Arne Holm/Leif Engebretsen, 5). Rolf Pedersen/Kjell Johansen, 6). Knut Nielsen/Torfinn Sundby, 7). Trygve Larsen/Paul Wetche, 8). Ole J. Myhre/Ottar Gaarder, 9). Thorbjørn Pedersen/Arne Pettersen, 10). Olav Momyr/Øivind Kavåg, 11). Rune Val Aksmar/Kari Lunde, 12). Tore M. Furuseth/Thor Aastorp, 13). Stein Norold/Knut Narverud, 14). Audgar Engmark/Johan Weidemann, 15). Sverre Rigstad/Bjørg Loe, 16). Kjell Fredriksen/Arild Berg, 17). Ivar E. Tandberg/Tor Torstensen, 18). Thor Ødegård/Kjell Myhre, 19). Jens P. Jensen/Inger Lise Franzen, 20). Tom C. Corneliussen/Håkon Stamnes, 21). Harry Nylen-Hansen/Odvar Holmøy, 22). Harald Gjømle/Bjørn Frandum, 23). Kai Olsen/Ragnar Froberg, 24). Knut Norenberg/Per Franck, 25). Emil P. Ingeberg/Tore Solheim.

1963 - MJØSLØPET:

Klasse A: 1). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg, 2). Olav Berg/Karl Sandøy, 3). Martinius Berg/Hans Skappell, 4). Per Morgan Fjeld/Otto Brødholt, 5). Ingar Slettmoen/Arve Søgård, 6). Anders Eide/Per Gudem, 7). Victor Jørgensen/Kåre K. Stensveen, 8). Bjarne Bergersen/Aage Nyen, 9). Olav Haug/Berit Haug, 10). Bjørn Johannessen/Gilbert Hansen, 11). Ola Værlien/Arne Schrøder.

Klasse B: 1). Helge Menkerud/Tor Strand, 2). Lars Usterud-Svendsen/S. Pettersen, 3). Arild Borg/Erling Borg, 4). Rolf Ansethmoen/Einar Ansethmoen, 5). Ivar V. Olrud/Odd Mælum, 6). Bjørn Røkstad Larsen/H. Rakstad Larsen.

Klasse C: 1). Lars Hemli Hoel/Leif Wilberg, 2). Tor M. Furuseth/Ola Tofte, 3). Alf Sogn/Truls Setre, 4). Johannes Siksjø/Olav Hage, 5). Nils kr. Thorseth/Per Torgersen, 6). Bjørn Kristoffersen/Kjell Johnsen, 7). Lodvar Flatmoen/Nils E. Moen.

1963 - MOBILS ØKONOMILØP:

Klasse 1: 1). Lauritz A. Ellefsen/Finn Hansen – NSU Prinz 3.

Klasse 2: 1). Dag Johannessen/Solveig Johannessen – Renault Dauphine, 2). Aasmund Sandmoen/Kjell Schei – Renault Gordini, 3). Kaare Vestengen/Walter Schjølberg – Renault Gordini, 4). Åge Edvardsen/Erling Haugen – Simca 1000.

Klasse 3: 1). Per Nystrøm/Elisabeth Nystrøm – Ford Taunus 12M, 2). Finn Rolf Jacobsen/Kåre B. Gullichsen – VW 1200, 3). Knut Moberg/Emil P. Ingeberg – VW 1200, 4). Tore Solheim/Svein Solheim – VW 1200, 5). Sverre Hagnor/Jan Thesen – Morris 1100, 6). Lasse Jensen/Oddvar Schiøll – VW 1200.

Klasse 4: 1). Bengt Andersson/Bo Ericsson – VW 1500, 2). Helge Mikkelsen/Kjell Gudim – VW 1500, 3). Rolf Stensrud/Arne Bakke – Vauxhall VX 4/90, 4). Torstein Lie/Hans Lysen – Volvo PV 544.

Klasse 5: 1). Gunnar Larsson/Ørjan Skøld – Volvo Amazon, 2). Billy Skogløff/Ove Gråhus – Volvo Amazon, 3). Olav Berg/Karl Sandøy – Volvo Amazon, 4). Trygve Ingjær/Arvid Sivesind – Ford Taunus 17M, 5). Øyvind Storm Ildahl/Odd Johansen – Ford Taunus 17M, 6). Ole Kielland/Ragnar Kristensen – Ford Taunus 17M.

Klasse 6: 1). Finn Juel Dahl/Tore S. Lien – Saab 96, 2). Bjarne Løkkeberg/Conrad Trotland – Saab 96, 3). Rune Val Aksmar/Hartvig Ruud – Saab 96, 4). Bjørn Rendahl/Stig Åstrøm – Saab Sport.

1963 - MOSSELØPET:

Klasse A: 1). Knut Martiniussen/Helge Westbye, 2). Jan B. Kolstad/Willy Paulsen, 3). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen, 4). Leif Vold Johansen/Jon Ulleberg, 5). Hans Ingier/Ragnar Nitschke, 6). Bjørn Gundersen/Lars Askersrud, 7). Bjørn Johannessen/Gilbert Hansen.

Klasse B: 1). Helge Thømt/Thor Engen, 2). Leif Høglund/John R. Pettersson, 3). Petter Løken/John Unnerud, 4). John Haraldsen/John Eric Karlan, 5). Egil Martiniussen/Walter Waglen, 7). Ronald Torp/Odd Sypriansen, 7). Lauritz Ellefsen/Thor Ødegård, 8). Thormod Nordby/Kiss Sørvig, 9). Lloyd Pettersen/Ragnar Froberg, 10). Bjørn Fristad/Odd Sanne.

Klasse C: 1). Arne B. Dahl/Marit Voss, 2). Odd Andersen/Odd Frøhne, 3). Bernt H. Andersen/Oddvar Christensen, 4). Audgar Engmark/Johan Weidemann, 5). Rolf Gundersrud/Gunnar Gundersrud, 6). Asbjørn Søberg/Ronald Laurendz, 7). Harald Thoresen/Svein Sjømæling, 8). Bjørn Kristensen/Rolf Strand Jr. 9). R. Halstensen/Richard Støen, 10). Paul Hagen/Per Bråthen, 11). Roar Bilet/John Walstad, 12). Arne Holm/Leif Engebretsen, 13). Rolf Pedersen/Kjell Johansen, 14). Kjell Fredriksen/Jens P. jensen, 15). Trygve Larsen/Paul Wetche, 16). Ole Murtnes/Magnus Tvedten, 17). Torbjørn Pedersen/Arne Pettersen, 18). Arvid Brinch/Christian Dybwad, 19). Emil P. Ingeberg/Tore Solheim, 20). Tom I. Gundersen/Vidar Evenbye, 21). Arne Rød/Terje Nilsen, 22). Jon Prietz/Bertil Sundsjø, 23). Harry Nylen Hansen/Oddvar Holmøy, 24). Ole Johan Myhre/Gaarder.

1963 - NAF’S HØSTLØP:

Klasse A: 1). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab, 2). Kjell Gudim/Ole Joh. Killingmo – VW, 3). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg – DKW, 4). Knut Martiniussen/Helge Westby – VW, 5). Karl G. Paulsen/Felix Dobbertin – Alfa Romeo, 6). Ulrich Møller Halvorsen/Jan Kolstad, 7). Ola Værlien/Tollef Meldieseth – VW, 8). Hans E. Olsen/Arne Granli – Skoda, 9). Rolf Nullmeyer/Ragnar Nitschke – Volvo, 10). Jan Nielsen/Per Gudem – BMW, 11). Bjørn Johansen/Ø. Wolff – Triumph, 12). Ørnulf Wiig/Hans Heitmann – Ford.

Klasse B: 1). Hans Jørgen Nilsen/Trond Schea – Volvo, 2). Leif Høglund/Jon R. Petterson – Triumph Herald, 3) Reidar Paulsen/Carl Knudtzen – Sunbeam, 4). Per S. Strømberg/Tore Knudsen, 5). Thor M. Furuseth/Thor Aastorp – DKW, 6). Reidar Sogn/Bård Hansen, 7). Bjørn Huser/Per Finsen – Volvo, 8). Rolf Ansethmoen/Einar Ansethmoen – Saab, 9). Helge Thømt/Thor Engen – Skoda, 10). Per Ludvigsen/Kjetil Skogen, 11). Robert Johansen/Per Kr. Paulsen – Volvo.

Klasse C: 1). Arne B. Dahl/Marit Voss – Ford Taunus, 2). Sverre Hansen/Tore Bjerke – Skoda, 3). Johannes Faale/John Willy Haraldsen – Fiat, 4). Magne Lunde/Terje Bjerkeli – Fiat, 5). Odd Andersen/Odd Frøhne – VW, 6). Rolf Pedersen/Kjell Johansen – Peugeot, 7). Tore Syversen/Steinar Gundersen – Volvo, 8). Kjell Bjerke/Kjell Olstad – Volvo, 9). Thor Stjernstrøm/Oddvar Schiøll – Volvo, 10). Ole Johan Myhre/O.M. Gaarder – Volvo, 11). Arne Holm/Leif Engebretsen – Volvo, 12). Rune Val-Aksmar/Kari Lunde – Saab, 13). Emil P. Ingeberg/Tore Solheim – VW, 14). Trygve Larsen/Povi Wetche – Saab.

1963 - NAF ASKER OG BÆRUMS VINTERLØP:

Løpet hadde en lengde på 310 km og gikk på kryss og tvers i Indre Østfold.

Klasse A: 1). Kjell Gudim/Lars Askersrud, 2). Jan Erik Martinsen/Jan Kolstad, 3). Edward Gjølberg/Ole Joh. Killingmoe, 4). Armin Skotvedt/Tor Strandrud, 5). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen, 6). Olav Berg/Karl Sandøy, 7). Hermod Spiten/Ragnar Syvertsen, 8). Jan B. Kolstad/Willy Paulsen, 9). Kjell Bakke/Arne Brænne, 10). Finn Kongsgaarden/Per Gudem, 11). Hans Ingier/Odd Raaheim, 12). Per Morgan Fjeld/Otto Brøholt, 13). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg, 14). Alf Zachariassen/Fritjof S. Agner, 15). Ole Paulsrud/Andreas Sørensen, 16). Helge Kristiansen/Trond Schea.

Klasse B: 1). Finn Juel Dahl/Tore S. Lien, 2). Reidar Paulsen/Carl Knudtzen, 3). Hans E. Olsen/Tor Engen, 4). Egil Martiniussen/Walther Waglen, 5). Eva Glatz/John Haraldsen, 6). Georg Clausen/Pål Stowner, 7). Rolf G. Pedersen/Helge Lindberg, 8). Lars Usterud-Svendsen/Odd Sanne, 9). Per Ole Buxrud/Bjørn Bogar, 10). Trygve Harald Lid/Dag Myhrene, 11). Rune Val Aksmar/Harald Aune, 12). Jon Flom/Dagfinn Isegran, 13). Fredrik von Hanno/Svein Wollebæk.

1963 - RANDSFJORDLØPET:

Klasse A. 1). Jan B. Kolstad/Willy Paulsen, 2). Odd Thrana/Finn Thrana, 3). Bjørn Johannessen/Gilbert Hansen.

Klasse B: 1). Reidar Paulsen/Carl Knudtzen.

Klasse C: 1). Harald Hellum/Monty Karlan

1963 - SMÅLØPET:

Klasse C: 1). Arne B. Dahl/Knut Faller, 2). Rune val Aksmar/Harald Aune, 3). Tore Patrickson/Arne Hagen, 4). Erik Røssum/Stein Lien, 5). Kjell Bjerke/Kjell Olstad, 6). Edvard Aamodt/Øivind Fjeldstad, 7). Leif Bjarnø/Lasse Guldbrandsen, 8). Per A. Pettersen/Erik Eriksen, 9). Dag Johannessen/Bjørn Johannessen, 10). Ingvar Tuft/Einar Utne, 11). Cato Berg/Arild Berg, 12). Torgeir Alm/Dag Langnæs, 12). Knut Stormby/Tore Steen, 14). Fredrik von Hanno/T. Aamodt, 15). Jens P. Jensen/Inger Lize Franzen, 16). Lasse Mørk/Bjørn Bratlie, 17). Knut Haugen/Per Kvåle, 18). Sissel Nielsen/Jan Nielsen, 19). Dag Vogt/Vera Lie, 20). Stein Nordvold/Jan Evensen, 21). Bjørn Glatz/Eva Glatz, 22). Knut Moberg/Emil P. Ingeberg, 23). Per Strømberg/Einar Feiring, 24). Olav Bratten/Kari Bratten, 25). Sverre Rikstad/Bjørg Loe, 26). Kristian Foss/Ingjerd Helgerud, 27). Svein Solheim/Tore Solheim, 28). Sverre Aamodt/John Eric Karlan, 29). Arvid Brinch/Christian Dybwad, 30). Knut Norenberg/Per Franck, 31). Truls Sanner/Steinar Bækken, 32). Per E. Kristiansen/Per Bjerke, 33). Olav K. Momyr/Øyvind Kavåg, 34). Ingrid Gudim/Tore Elton, 35). Tore Syversen/Steinar Gundersen, 36). Thor Andersen/Knut Steine, 37). Ole Joh. Myhre/Ottar Gaarder, 38). Stig Eyde/Trond Bjørgan, 39). Erik Bye/John Støren, 40). Kjell Fredriksen/Bjørn Fritzvold, 41). Solveig Francke/Herbert Francke, 42). Kristen Wang/Søren wang, 43). Arild Myrer/Bjørn Lind, 44). Steinar Syversen/Roar Framhus, 45). Svein Fladeby/Jan Pedersen, 46). Leif Svendsen/Jan B. Olsen, 47). Håkon Olsen/Kjell Moseby.

Klasse D: 1). Elsa Askersrud/Wenche Gundersen, 2). Solveig Fougner Torgersen/Ragnhild Hegnar, 3). Anne Marie Buran/Wenche Knudtzen, 4). Karen Bretteville/Alfhild Astrup, 5). Grete Svendsen/Inger Johannesen.

1963 - RALLY SØRLAND

Rally Sørland ble i etterkant betegnet som en storslagen suksess og samtlige deltagere var godt fornøyd med arrangementet. 54 biler startet fra kl. 17.00 lørdag ettermiddag. Løpets lengde var på 470 km og omfattet 27 kontrollposter, i en løype som gikk praktisk talt over hele Vest-Agder. Ruten gikk fra Kristiansand til Øvrebø, Eiken, Fjotland og Kvinlåg. Derfra gikk det sydover til Flekkefjord, Lyngdal, Lista, Lindesnes, Vigeland, Audne, Mandalen til mål på KAK-hytta på Finsland, dit deltagerne kom rundt kl. 04.00 til full frokostservering.

Løpsleder var Tor Ruud, som uttrykte seg imponert over de beste deltagernes ferdigheter, da løpet hadde mange vanskelige veiforhold. Rundt midnatt var det mat- og bensinpause i Vanse på Lista. Arne Ingier/Finn R. Jacobsen’s seier var aldri truet. Ingier uttalte etter løpet at veiene var vanskelige, da de var smale og på den ene siden var det fjellvegg og på den andre stabbesteiner, og de kom borti et par av disse.

Løpet ble avsluttet med en gedigen bankett på Ernst Hotell i Kristiansand.

Klasse A: 1). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab Sport, 2). Trond Schea/Aage Bræin – Ford Cortina, 3). Leif Vold Johansen/Jon Ulleberg – DKW, 4). Hans Ingier/Ragnar Nitschke – Skoda, 5). Hermod Spiten/R. Syvertsen – Volvo, 6). Knut Martiniussen/Helge Westby – VW.

Klasse B: 1). Lars Usterud Svendsen/John Eric Karlan – Vauxhall, 2). G. Clausen Jr./P.S. Krosby – Saab, 3). Helge Gumpen/M. Gumpen – VW, 4). Reidar Paulsen/Carl Knudtzen – Sunbeam, 5). Alf Bringsaker/Tore Borg Norén – Opel, 6). Harald Gjømle/S.O. Løken – Volvo.

Klasse C: 1). Sverre Hansen/Tore Bjerke – Skoda, 2). Arnfinn Mesel/W. Haaversen – Simca, 3). Eyvind Wang/H.G. Wang – Peugeot, 4). O. Krüger/T.A. Grundekjønn – Volvo, 5). B.H. Andersen/R. Aslaksen – Ford Anglia, 6). Leif Jacobsen/F.H. Gunvaldsen – Opel Kadett

1963 - VESTFOLD KNA HØST:

Klasse A: 1). Ragnar Elvestad/Arne Brænne, 2). Finn Kongsgaarden/Per Gudem, 3). Thinn Syvertsen/Asbj. Ingvaldsen, 4). Arne Bjone/Roar Zimmarseth, 5). Roger Iversen/Ø. Storm Ildahl.

Klasse B: 1). G. Sønstegaard/Liv Sønstegaard, 2). Kjell Bakke/Ole Sørsdal, 3). Affen Nilsen/Arne J. Røren, 4). Jacob Eskedal/Arne Wang Sandaas, 5). Fridtjof Agner/Bjørn Agner, 6). Eli Luhr/Johan Luhr.

Klasse C: 1). Per Ludvigsen/Kjetil Skogen, 2). Torfinn Sundby/Bård Hansen, 3). Richard Støen/Einar Nålby, 4). Rolf Strand Jr./Einar Christiansen, 5). S.M. Pettersen/Ingar Vileid, 6). Lars Årøy/E.M. Lie, 7). Dagfinn Isegran/Jon Flom, 8). Harald Thoresen/Svein Sjømæling, 9). Kjell Josefson/Odd Johansen, 10). L. Geir Hansen/Per W. Olsen, 11). Svensrud/Hansen, 12). Roar Halstensen/Helge Ludvigsen, 13). Richard Thingshaugen/Odd Christensen, 14). Kjell Kristiansen/Arne Andersen, 15). Lage Ljøterud/Jan Sørensen, 16). Haug Andersen/Arild Lund, 17). Robert Halvorsen/Anna Halvorsen, 18). Thorbjørn Klavnes/Trygve Wiklund, 19). Just Andersen/Olsen Nauen Jr., 20). Josef Bråthen/Knut Kristoffersen, 21). Ulf Normann Larsen/Thor Larsen

1963 - KNA VINTERRALLY:

Løpet var dette året på 800 km, og løpsleder var den nye formannen i Sportskomiteen Godtfred Heesch.

Starten gikk lørdag 23. februar og målgang dagen etterpå. Det var også for første gang i Vinterrallyet en egen dameklasse.

Løpet gikk i fint vintervær og fulgte traseen Oslo – Vinterbro – Billitt – Askim – Tveiten – Stensrud – Løken – Aurskog – Finstad bru – Hareton – Flaen – Årnes – Kongsvinger – Granli – Roverud, der det var innlagt matpause. Videre til Humsjøen – Bergerseter – Kubærsjveien – Jammerdal – Skullerud – Karterudhøgda – Mitanderfors – Lomsen – Bredsjøen – Mårbacken – Rotnemo – Kalnes – Svennisikta – Breisjøen – Flisbrua – Tjernmoen – Kynnberget – Galberg – Lundebyvollen – Braskeridfoss der det igjen var matpause. Ferden fortsatte til Arneberg, Foss. Kuggerud, Skarnes, Kløfta, Kjellerholen til målet i Mariannelundveien ved Sinsen.

Løpet omfattet 13 spesialetapper, som totalt var på 140 km. Det var særlig fire som voldte deltagerne problemer, to på norsk og to på svensk side av grensen, nemlig Tveiten (2,2 km – 2.10) i Trøgstad, Karterudhøgda (10,1 km – 9,30), Lomsen (7 km – 6 min) og Bredtjern 8,8 km – 7.30 min). Siste prøven gikk i dagslys ved Kuggerud i Sør-Odal

Prikkbelastningen for de beste på de fire førstnevnte prøvene ble som følger:

Pauli Toivonen: 19 49 16 7

Berndt Jansson 18 59 13 56

Harry Källstrøm 22 67 25 23

Rauno Aaltonen 25 83 27 25

John Unnerud 18 98 39 47

Arne Ingier 27 105 34 39

Carl Magnus Skogh 26 116 35 32

Sylvia Østerberg 78 114 42 18

Laila Schou-Nielsen 45 169 128 113

18 deltagere måtte bryte, enten fordi de kjørte ut eller fikk tekniske vansker. Helge Kristiansen/Trond Schea, Karl G. Paulsen, Trine jensen kjørte ut, Edward Gjølberg hadde problemer med motoren og brøt ved Tveiten, Asmund Spiten brøt ved Askim, Odd Thrana forsvant rett etter start, Kjell Gudim fikk kluss med motoren på Kubærsjveien der også Harald Hellum måtte bryte. Brøt gjorde også Hans Ingier, etter motorproblemer. Av svenskene brøt Tom Trana og Bengt Søderstrøm, mens Rune Larsson ble sittende fast i snøen.

Finnen Pauli Toivonen med Citroen ble suveren vinner av løpet, med en total prikkbelastning på 92, foran svenske Berndt jansson med 151. På de to neste plassene fulgte Rauno Aaltonen og Harry Källstrøm. Beste nordmann ble John Unnerud/Arne Agnalt i Citroen på 5. plass.

1) Pauli Toivonen/Anssi Järvi – Citroen, 2). Berndt Jansson/Erik Pettersson – VW 1500, 3) Rauno Aaltonen/Väinö Nurmimaa - Saab 96, 4). Harry Källström/Gunnar Häggbom – VW 1500, 5). John Unnerud/Arne Agnalt – Citroen, 6). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab 96, 7). Carl Magnus Skogh/Carl F. Karlan – Volvo PV, 8). Bertil Søderstrøm/Rune Olsson – VW 1500, 9). Åke Andersson – Saab 96, 10). Leif Vold Johansen/Jon Ulleberg – DKW AU 1000, 11). Leiv Samsing/Ivar Eikrem – DKW Junior, 12). Tore Borg-Norén/Alf Bringsaker, 13). Arve Andersen/Haakon Fløysvik – Volvo PV, 14). Olle Bromark/Kjell Lyxell – Saab 96, 15). Jan B. Kolstad/Willy Paulsen – Volvo PV 544, 16). Bjørn Gundersen/Nils hagen – BMC Cooper, 17). Laila Schou Nilsen/Annali Lindquist – Skoda, 18). Jens Jarl Jernes/Odd Håheim – Saab, 19). Tom O. Hotvedt/Trond Bjørgan – VW 20). Rolf Tingwall/Arvid Haraldsen – Skoda TS, 21). Armin Skotvedt/Thor Strandrud – MG 1100, 22). Reidar Paulsen/Carl Knudtzen – Sunbeam Rapier, 23). Finn Kongsgaarden/Per Gudem – Volvo, 24). Alf zakariassen/Reidar Buran – Saab 96, 25). Bjørn Johannessen/Gilbert Hansen – Triumph Vitesse, 26). Leif Høglund/Bjørn Michelsen – Triumph Herald, 27). Nils Ericsson/Bengt Andersson – Saab 96, 28). Sylvia Østerberg/Inga-Lill Edenring – Volvo, 29). Jan Erik Martinsen/Jan Kolstad – Ford Cortina, 30). Sverre Hansen/Terje Enger – Skoda TS, 31). Martinius Berg/Hans Skappel – Ford Consul 315, 32). Lars Usterud-Svendsen/Odd Sanne – Triumph Herald, 33). Lennart Asplund/Alf Appelquist – Volvo, 34). Yngve Ward/Bengt Persson – VW 1500, 35). Bjørn Huser/Per Finsen – Volvo, 36). Rolf G. Pedersen/Helge Lindberg – Peugeot 403, 37). Ørnulf Wiig/Ulrich Nøller Halvorsen – Ford Taunus.

1963 - KNA’S VÅRLØP:

Klasse A: 1). Edward Gjølberg/Ole Joh. Killingmo, 2). Knut Martiniussen/Helge Westby, 3). John Unnerud/Arne Agnalt, 4). Arne Ingier/Ragnar Nitschke, 5). Hermod Spiten/Ragnar Syvertsen, 6). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg, 7). Helge Kristriansen/Trond Schea, 8). Olav Berg/Karl Sandøy, 9). Marthinus Berg/Hans Skappel, 10). Asmund Spiten/Aage Bræin, 11). Armin Skotvedt/Thor Strandrud, 12). Kjell Gudim/Lars Askersrud, 13). Leiv Samsing/Ivar Eikrem, 14). Per Morgan Fjeld/Otto Brøholt, 15). C. Paulsrud/Andreas Sørensen, 16). Anders Eide/Per Gudem.

Klasse B: 1). Hans E. Olsen/Arne Granli, 2). Haavard Haslestad/Sven Egil Pettersen, 3). Jon Flom/Dagfinn Isegran, 4). Reidar Buran/John Eric Karlan, 5). Bjørn Huser/Per Finsen, 6). Rolf Ansethmoen/Einar Ansethmoen, 7). Reidar Paulsen/Carl Knudtzen, 8). Finn Juel Dahl/Stein Lien, 9). Roland Laurendz/Odd Sypriansen, 10). Herbert Franke/Arne Hollerud, 11). Lars Usterud Svendsen/Odd Sanne, 12). Kaare Østgaard/Odd Ø. Torstensen.

Klasse C: 1). Magne Lunde/Terje Bjerkeli, 2). Arne B. Dahl/Marit Voss, 3). Thor Ødegård/Kjell Myhre, 4). Helge Thømt/Kjell Johansen, 5). Erik Røssum/Stein Lien, 6). Knut Norenberg/Christian Dybvad, 7). Rolf Pedersen/Helge Lindberg, 8). Rune Val Aksmar/Harald Aune, 9). Stig H. Eyde/Trond Bjørgan, 10). Cato Berg/Bjørn H. Fritzvold.

1963 - KNA’S HØSTRALLY:

Løpet fullstendig dominert av svenske lag. 22 av de 57 deltagerne måtte bryte.

Armin Skotvedt brøyt på Fiane etter motorhavari.

Basse Hveem brøt før Gardermoen.

Edward Gjølberg måtte bryte etter at clutchen røyk.

Hans Ingier brøt allerede på 2. prøve.

Helge Kristiansen/Torbjørn Berntsen ledet etter første etappe, og fortsatte med fine plasseringer, men håpet brast rett etter pausen da han kjørte av veien på etappen Fiskekjønn.

John Unnerud i Saab måtte gi opp på den 14. prøven da han gikk tom for bensin, og tanken han fikk låne viste seg å være vann!!

Kjell Gudim brøt på etappe 12 etter problemer med dynamoen. Hadde tidligere hatt litt problemer med bremsene.

Trond Schea fulgte Helge Kristiansen som en skygge, men måtte bryte på den 6. prøven etter problemer med en støtdemper.

1). Berndt Jansson/Erik Pettersson – VW, 2). Rune Larsson/Børje Nilsson – VW, 3). Erik Berger/Lars Andersson – Ford, 4). Bertil Søderstrøm/Bosse Olsson – VW, 5). Bengt Søderstrøm/Bosse Olsson – Ford, 6). Harry Källstrøm/Nils Björck – VW, 7). Arne Ingier/Finn R Jacobsen – Saab, 8). Karl G. Paulsen/Felix Dobbertin – Alfa, 9). Jens Jarl Jernes/Olav Brekke – Saab, 10). Jan B. Kolstad/Willy Paulsen – Volvo, 11). Bjørn Gundersen/Nils Hagen – Volvo, 12). Asmund Spiten/Odd Håheim – Volvo, 13). Leif Vold-Johansen/Jon Ulleberg – DKW, 14). Tore Borg Norén/Alf Bringaker – Volvo, 15). Per Morgan Fjeld/Otto Brøholt – Skoda, 16). Ivar V. Olrud/Odd Mellum – Volvo, 17). Leiv Samsing/Ivar Eikrem – DKW, 18). Reidar Buran/Svein Nordvang – Saab, 19). Knut Martiniussen/Helge Vestby – VW, 20). Lars Usterud Svendsen/Odd Sanne – Vauxhall VX 4/90, 21). Leif Høglund/John R. Petterson – Triumph Herald, 22). Laila Schou Nilsen/Nancy Pettersen – Skoda Octavia TS, 23). Olav Haug/Berit Haug – Volvo Amazon, 24). Ronald Laurendz/Thor Ødegård – NSU Prinz 4, 25). Hans E. Olsen/Thor Engen – Skoda Octavia TS, 27). Bjørn Fristad/Tore Knudsen – BMW 1500, 27). Bjørn Froding/Chr. P. Ramm – Renault R8, 28). Olav Berg/Arne Bjerkeli – Triumph Herald, 29). Dag Andre Langnæs/Torgeir Alm – Ford Cortina, 30). Bjørn Johannessen/Gilbert Hansen – Glas 1204, 31). Jan Nielsen/Aage Bræin – BMW 700, 32). Odd Thrana/Birger Busch – DKW Junior, 33). Anders Eide/Per Gudem – Skoda Octavia TS, 34). Rolf Thingvall/Arvid Haraldsen – Skoda Octavia, 35). Sylvia Østerberg/Inga Lill Edenring – Volvo Amazon, 36). Eva Glatz/Kiss Sørvig – VW 1500.

Klasse 1: 1). Ronald Laurendz/Thor Ødegård – NSU Prinz 4, 2). Jan Nielsen/Aage Bræin – BMW 700 Sport.

Klasse 2: 1). Arne Ingier/Finn Rolf Jacobsen – Saab Sport, 2). Jens Jarl Jernes/Olav Brekke – Saab 96, 3). Leif Vold Johansen/Jon Ulleberg – Auto Union AU 1000, 4). Leiv Samsing/Ivar Eikrem – DKW F12, 5). Reidar Buran/Svein Nordvang – Saab 96, 6). Bjørn Froding/Chr. P. Ramm – Renault 8, 7). Odd Thrana/Birger Busch – DKW Junior.

Klasse 3: 1). Harry Källstrøm/Nils Bjørck – VW 1200, 2). Per Morgan Fjeld/Otto Brøholt – Skoda Octavia, 3). Ivar Vilhelm Olrud/Odd Mellum – VW 1200, 4). Knut Martiniussen/Helge Vestby – VW 1200, 5). Leif Høglund/John R. Petterson – Triumph Herald, 6). Laila Schou Nilsen/Nancy Pettersen – Skoda Octavia, 7). Hans E. Olsen/Thor Engen – Skoda Octavia, 8). Olav Berg/Arne Bjerkeli – Triumph Herald, 9). Bjørn Johannessen/Gilbert Hansen – Glas 1204, 10). Anders Eide/Per Gudem – Skoda Octavia, 11). Rolf Thingwall/Arvid Haraldsen – Skoda Octavia.

Klasse 4: 1). Berndt Jansson/Erik Pettersson – VW 1500 S, 2). Rune Larsson/Børje Nilsson – VW 1500 S, 3). Erik Berger/Lars Andersson – Ford Cortina GT, 4). Bertil Søderstrøm/Rune Olsson – VW 1500 S, 5). Bengt Søderstrøm/Bosse Olsson – Ford Cortina GT, 6). Karl G. Paulsen/Felix Dobbertin – Alfa Romeo Giulia, 7). Lars Usterud Svendsen/Odd Sanne – Vauxhall VX 4/90, 8). Bjørn Fristad/Tore Knudsen – BMW 1500, 9). Dag Andre Langnæs/Torgeir Alm – Ford Cortina, 10). Eva Glatz/Kiss Sørvig – VW 1500.

Klasse 5: 1). Jan B. Kolstad/Willy Paulsen – Volvo PV, 2). Bjørn Gundersen/Nils Hagen – Volvo Amazon, 3). Asbjørn Spiten/Odd Håheim – Volvo PV, 4). Tore Borg Noren/Alf Bringaker – Volvo Amazon, 5). Olav Haug/Berit Haug – Volvo Amazon, 6). Sylvia Østerberg/Inga Lill Edenring – Volvo Amazon.

1963 - VESTFOLD RUNT:

Klasse A: 1). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab, 2). Olaf H. Hellenes/A. W. Sandaas – Morris.

Klasse B: 1). Jon Flom/D. Isegran – Volvo, 2). R. Johansen/T. Engen – DKW.

Klasse C: 1). B.H. Andersen/R.A. Aslaksen – Ford Anglia.

1963 - NM I FERDIGHETSKJØRING:

1). Anders Eide – Skoda, 2). Knut Norenberg – Volvo, 3). Tjøstolv Aas – Volvo, 4). Arnljot Øvsthus – VW, 5). Erik Granerud – Volvo, 6). Torfinn Sundby – VW, 7). Ernst Johansen – Volvo, 8). Tore Borg Noren – Volvo, 9). Åsulv Lyngroth – VW, 10). Svein Hødal – VW, 11). Truls Johansen – Triumph, 12). Hans Lindemann – Triumph, 13). Åge Nyen – VW, 14). Torkel Trønnes – VW, 15). Roar Hestholm – Austin, 16). Hroar Enger – Volvo, 17). Trine Jensen – VW, 18). Erik Mørch – VW, 19). Bjørn Dyvik – Volvo, 20). Erling M. Hansson – VW, 21). Knut Myrvold – Simca, 22). Bjørn Kristoffersen – Volvo.

Dameklasse: 1). Trine Jensen – VW, 2). Laila Schou Nilsen – Skoda.

Old Boys: 1). Erling M. Hansson – VW, 2). Olaf Øvernes – Volvo, 3). Georg Karlin – Skoda, 4). Asbjørn Strømberg – Ford, 5). Einar Jensen Lund – Skoda.

1963 - OSLOMESTERSKAPET FERDIGHETSKJØRING:

1). Knut Norenberg – Volvo, 2). Erik Granerud - Volvo, 3). Torkel Trønnes - VW, 4). Anders Eide - Skoda, 5). Ernst Johansen – Volvo, 6). Hroar Enger – Volvo, 7). Truls Johansen – Triumph, 8). Tore Lindqvist – Peugeot, 9). Håkon Dahl – Renault Dauphine, 10). Knut Myrvold – Simca 1000, 11). Svein Hødal – VW.

Dameklasse: 1). Laila Schou Nielsen – Skoda, 2). Trine Jensen – VW,

Old Boys: 1). Georg Karlin – Skoda, 2). Asbjørn Strømberg – Ford Anglia.

VESTFOLDMESTERSKAP FERDIGHETSKJØRING:

1). Torfinn Sundby – VW, 2). Arne Hvaara Næss – VW, 3). Jon Flom – Volvo PV, 4). Tore Larsen – VW, 5). Bjørn Christiansen – VW, 6). Johnny Thorin – VW, 7). Arne Andreassen – Opel kaptein, Hans T. Lindemann – Triumph Herald og Arne Heum – Austin A40.

1963 - ISBANE TUNEVANNET:

Racervogner piggdekk: 1). Leif Koxvold – Cooper, 2). Per Fossum – BMW.

Over 1600 ccm pigg: 1). Gunnar Hagerud – Volvo.

Int. 1300 ccm: 1). Edward Gjølberg – Skoda, 2). Hans Ingier – Skoda TS.

Int. 1100 ccm: 1). Kjell Gudim – VW.

Int. 850 ccm: 1). Lennart Lystad – Austin Cooper, 2). Bjørn Gundersen – Austin Cooper, 3). Rune Lystad – BMW.

Int. 1300 ccm kjede: 1). Edward Gjølberg – Skoda TS.

Int. 850 ccm kjede: 1). Jan Arthur Iversen – BMW, 2). Dag Johannessen – Renault, 3). Finn Nordvold – DKW Junior.

Int. 600 ccm kjede: 1). Øyvind Ørseng – NSU, 2). Lauritz A. Ellefsen – NSU, 3). Odd Angell – NSU.

Over 1600 ccm: 1). Hans Jørgen Nielsen – Volvo, 2). Helge Menkerud – Volvo.

Midget: 1). Svein Nordvang, 2). Roger H. Florin, 3). Per Walun.

1963 - ISBANE LISJØEN ELVERUM:

Int. 700 ccm kjede: 1). Jan Arthur Iversen – BMW.

Int. 850 ccm kjede: 1). Dag Johannessen - Renault

Int. 1000 ccm: 1). Martinus Larsen – Renault.

Int. 1300 ccm: 1). Edward Gjølberg – Skoda, 2). Rolf Thingwall – Skoda.

Int. 1600 ccm: 1). Ove Larsen – Alfa Romeo, 2). Helge Menkerud – Volvo, 3). Odd Heller – Volvo.

Over 1600 ccm kjede: 1). Simon Engseth – Volvo, 2). Hans Jørgen Nilsen – Volvo, 3). Knut Norenberg – Volvo.

Int. 850 ccm m/pigg: 1). Leiv Samsing – DKW

Int. 1000 ccm m.pigg: 1). Svein Nordvang – Renault, 2). Lennart Lystad – Austin Cooper, 3). Tore H. Bratlie – BMC Cooper.

Int. 1300 ccm m.pigg: 1). Edward Gjølberg – Skoda.

Int. 1600 ccm m.pigg: 1). Gunnar Hagerud – Volvo, 2). Petter Løken – Volvo

Racervogner: 1). Leif Fr. Koxwold – Cooper Monaco, 2). Terje Ovlien – Porsche Carrera.

Midget: 1). Roger H. Florin.

1963 - ISBANE RANDSFJORDEN:

Int. 750 ccm: 1). Ronald Laurendz – NSU Prinz, 2). Arne Bjone – NSU, 3). Lauritz A. Ellefsen – NSU.

750-1000 ccm: 1). Leiv Samsing – DKW Junior, 2). Bjørn Gundersen – Austin Cooper, 3). Henry Andersen – Renault, 4). Juul Gulbrandsen – Simca, 5). Gudbrand Berg – Ford Anglia og Dag Johannessen – Renault.

1000-1300 ccm: 1). Basse Hveem – VW 1200, 2). Tord Ulleberg – VW 1200, 3). Leif Høglund – Triumph, 4). Lars Askersrud – VW 1200, 5). Per Ole Bixrud – VW 1200.

1300-1600 ccm: 1). Kjell Gudim – VW 1500, 2). Petter Løken – Volvo, 3). Trond Schea – Ford Cortina, 4). Bjørn Johannessen – Triumph, 5). Alf Sogn – Volvo, 6). Jonny Gullberg – Volvo, 7). Helge Kristiansen – Ford Cortina, 8). Dag Brendel – Volvo, 9). Helge Menkerud – Volvo.

Over 1600 ccm: 1). Arve Andersen – Volvo, 2). Jan B. Kolstad – Volvo, 3). Fredrik von Hanno – Citroen 11 Sport.

1963 - ISBANE JARENVANNET:

Kjeder int. 600 ccm: 1). Odd Angell – NSU, 2). Lauritz A. Ellefsen – NSU.

Kjeder int. 700 ccm: 1). Jan Arthur Iversen – BMW.

Kjeder int. 850 ccm: 1). Dag Johannessen – Renault, 2). Finn Nordvold – DKW Junior.

Kjeder int. 1000 ccm: 1). Jon Mikael Simon – Austin Cooper, 2). Roar Helgeland – Morris Cooper.

Kjeder int. 1300 ccm: 1). Edward Gjølberg – Skoda, 2). Rolf Thingvall – Skoda, 3). Tore Guldbrandsen – Skoda, 4). Ola Stensrud – Skoda, 5). Nils Kristian Marstrander – VW.

Kjeder int. 1600 ccm: 1). Helge Menkerud – Volvo, 2). Odd Heller – Volvo, 3). Ove Larsen – Alfa Romeo.

Kjeder over 1600 ccm: 1). Hans Jørgen Nilsen – Volvo, 2). Simon Engseth – Volvo.

Piggdekk int. 700 ccm: 1). Rune Lystad – BMW.

Piggdekk 700-1000 ccm: 1). Lennart Lystad – Austin Cooper, 2). Edv. Lühnenschloss – DKW Junior, 3). Bjørn Gundersen – Austin Cooper, 4). Harald Hellum – Austin Cooper.

Piggdekk 1000-1300 ccm: 1). Edward Gjølberg – Skoda, 2). Anders Eide – Skoda.

Piggdekk 1300-1600 ccm: 1). Trond Schea – Ford Cortina.

Sportsvogner int. 2000 ccm: 1). Ove Holtmoen – Porsche Carrera, 2). Terje Ovlien – Porsche Carrera.

1963 - BJERKEBANEN (oktober):

Standard int. 700 ccm: 1). Harald E. Hellum – BMW, 2). Lauritz A. Ellefsen – NSU Prinz, 3). Jørgen Vinther – NSU Prinz, 4). Odd Angell – NSU Prinz.

Standard int. 1000 ccm: 1). Jon Mikal Simon – BMC Cooper, 2). Dag Johannessem – Renault 1093, 3). Arne Pettersen – Renault 1093, 4). Johan Megaard – Simca, 5). Ronald Torp – Morris.

Standard int. 1300 ccm: 1). Lasse Jønsson – BMc Cooper, 2). Rolf Thiingwall – Skoda TS, 3). Kjell Gudmundsen – VW, 4). Knut Knutsen – VW, 5). Odd Moseby – Ford Cortina, 6). Svein Lyngra – VW, 7). Otto Per Knutsen – VW, 8). Thorleif Braathen – Ford Cortina, 9). Thor Langeli – VW.

Gruppe 1 ordinær standard: 1). Hans Jørgen Nilsen – Volvo, 2). Ove Larsen – Alfa Romeo, 3). Einar Jansson – Volvo, 4). Jan Nielsen – BMW 1500, 5). Thore Melbye – VW 1500, 6). Fritz G. Fredhøi – Ford Lotus Cortina.

Trimmet standard int. 1000 ccm: 1). Bo Johansson – Saab Sport, 2). Arne Ingier – Saab Sport, 3). Nils Ericsson – Saab Sport, 4). Johannes Faale – Fiat 600.

Trimmet standard int. 1300 ccm: 1). Stener Svartrud – Skoda.

Trimmet standard int. 2000 ccm: 1). Kjell Gudim – VW, 2). Petter Løken – Volvo, 3). Jan B. Kolstad – Volvo, 4). Gunnar Hagerud – Volvo, 5). Trond Schea – Ford Cortina.

Gruppe 4 Sport: 1). Robert Langård – VW 1500, 2). Axel Gulbransson – Fiat 600.

Midget: 1). Svein Nordvang, 2). Leif Johannessen, 3). Kare Namløs, 4). Roger Florin, 5). Arild Pettersen.

Formel Junior: 1). Henry Andersen, 2). Atle Stoltenberg, 3). Thorbjørn Nygård.

1963 - DRAMMEN TRAVBANE (september):

Midget: 1). Svein Nordvang, 2). Per Wahlund, 3). Arild Pettersen, 4). Leif J. Johannessen, 5). Carlo Eriksen, 6). Roger Florin, 7). Bjørn Haga.

Formel Junior: 1). Trygve H. Lie, 2). Atle Stoltenberg, 3). Kåre Namløs, 4). Thorbjørn Nygård.

Gruppe 1 int. 600 ccm: 1). Jørgen Vinther – NSU, ). Lauritz A. Ellefsen – NSU, 3). Odd Angell – NSU, 4). Ronald Laurendz – NSU.

Gruppe 1 int. 700 ccm: 1). Harald E. Hellum – BMW 700, 2). Stig Bjørklund – BMW 700, 3). Stein Ringstad – BMW 700.

Gruppe 1 int. 850 ccm: 1). Dag Johannessen – Renault, 2). Arne Holm – Saab, 3). Bengt Karlsson – Saab, 4). Ronald Torp – Morris.

Gruppe 1 int. 1000 ccm: 1). Ingemar Rosell – BMC Cooper, 2). Johan Meegaard – Simca, 3). Jon Mikal Simon – Austin Cooper.

Gruppe 1 int. 1000 ccm: 1). Lasse Jönsson – BMC Cooper, 2). Rolf Thingvall – Skoda, 3). Odd Moseby – Ford Cortina, 4). Thor Langlie – VW, 5). Knut Knutsen – VW, 6). Per Knutsen – VW, 7). Tore Hansen – VW, 8). Stener Svartrud – VW.

Gruppe 1 int. 1600 ccm: 1). Per Svein Iglebæk – Volvo, 2). Jan Nielsen – BMW, 3). Ove Larsen – Alfa Romeo, 4). Thore Melbye – VW.

Gruppe 1 int. 2000 ccm: 1). Hans Jørgen Nielsen – Volvo, 2). Gustav Thielemann – Volvo, 3). Trond Schea – Ford Cortina.

Gruppe 2 int. 700 ccm: 1). Karl Roger Gustavsson – BMW, 2). Rune Lystad – BMW, 3). Jan Nielsen – BMW.

Gruppe 2 int. 850 ccm: 1). Boo Johansson (Brasta) – Saab, 2). Kjell Vårenius – Saab, 3). Erkki Salminen – Saab, 4). Lennart Larsson – Saab, 5). Arne Ingier – Saab, 6). Nils Ericsson – Saab, 7). David Livebrandt – Saab, 8). Johannes Faale – Fiat 600.

Gruppe 2 int. 1300 ccm: 1). Stein Sire – Skoda.

Gruppe 2 int. 1600 ccm: 1). Kjell Gudim – VW, 2). Trond Schea – Ford Cortina GT, 3). Gunnar Hagerud – Volvo B16, 4). Jan Trygve Iglebæk – Volvo B16.

Gruppe 2 int. 2000 ccm: 1). Jan B. Kolstad – Volvo.

Gruppe 3 int. 1000 ccm: 1). Greger Strøm – Ford Anglia.

Gruppe 3 under 2000 ccm: 1). Knut Johansen – Porsche.

Gruppe 3-4 int. 1600 ccm: 1). Leif Koxvold – Cortina Lotus.

Gruppe 3-4 over 2000 ccm: 1). Rolf Hansen – Austin Healey, 2). Bjørn Erik Sæther – Morgan, 3). Kåre Pettersen – Mercury.

1963 - GRUSBANE HORTEMO:

Gruppe 1 int. 850 ccm: 1). Dag Johannessen – Renault 1093, 2). Ola Fossestøl – Renault 1093, 3). Jørn Winther – NSU Prinz.

Gruppe 1 850-1300 ccm: 1). Helge Johansen – Ford Cortina 1200, 2). Bjørn Johannessen – Glas 1204, 3). Malvin Eilertsen – Ford Cortina 1200.

Gruppe 1 over 1300 ccm: 1). Hans Jørgen Nilsen – Volvo PV, 2). Rolf Hansen – Austin Healey 3000, 3). Einar Jansson – Volvo PV, 4). Gustav Thielemann – Volvo PV, 5). Per Svein Iglebæk – Volvo PV, 6). Kåre Fosseland – Ford Zodiac.

Gruppe 2 int. 1600 ccm: 1). Trond Schea – Ford Cortina GT, 2). Jan Trygve Iglebæk – Volvo PV B16, 3). Robert Langård – VW 1200.

1963 - GRUSBANE HOVLANDSBANEN/LARVIK (mai):

Formel K: 1). Kjell Hestmann, 2). Leif Haga, 3). Erik von Tripka.

Formel K 2-motors: 1). Arvid Eriksen, 2). Karl Kristensen, 3). Per Steffensen.

Midget: 1). Roger Florin, 2). Jan Haraldsen

Formel Junior: 1). Atle Stoltenberg.

Standard int. 850 ccm: 1). Dag Johannessen.

Standard 850-1000 ccm: 1). Olaf Hellenes, 2). Jon Mikal Simon, 3). Roald Helgeland.

Standard 1000-1300 ccm: 1). Rolf Thingvall, 2). Leif Høglund, 3). Trond Bjørgan, 4). Terje Øksenholt.

Standard 1300-1600 ccm: 1). Kjell Gudim, 2). Ove Larsen, 3). Helge Menkerud, 4). Lars Usterud-Svendsen.

Trimmet 1300-1600 ccm: 1). Petter Løken, 2). Trond Schea.

Standard Spesial: 1). Kjell Gudim.

1963 - GRUSBANE LEANGEN:

Klasse 1: 1). Jan Nielsen – BMW Sport.

Klasse 2: 1). Dag Johannessen – Renault, 2). Marcus Marcusson – Morris Cooper, 3). Göran Salomonsson – BMC Cooper,

Klasse 3: 1). Bjørn Tjällberg – Morris Cooper S, 2). Rolf Thingvall – Skoda, 3). Dag Johannessen – Glas 1204, 4). Kjell Gudmundsen – VW, 5). Arve Bjørnvik – Ford Cortina 1200, 6). Oluf M. Larsen – Skoda.

Klasse 4: 1). Kjell Gudim – VW, 2). Ove Larsen – Alfa Romeo, 3). Jan Nielsen – BMW, 4). Asbjørn Antonsen – Ford Cortina, 5). Fridtjof Hjemdal – Volvo Amazon, 6). Bjarne Wist Jr. – Volvo 544.

Gruppe 2 1000-1300 ccm: 1). Sven Bjørnrud – Triumph Herald.

Gruppe 2 1300-1600 ccm: 1). Allan Hallén – Ford Cortina, 2). Lars Usterud Svendsen – Vauxhall VX.

Gruppe 2 over 1600 ccm: 1). Birger Wist – Volvo PV.

Turistvogner: 1). Gunnar Dyrseth – Alfa Romeo.

Røverheat: 1). Birger Wist, 2). Allan Halen, 3). Bjørn Tjällberg, 4). Kjell Gudim, 5). Dag Johannessen, 6). Marcus Marcusson.

1963 – FESTNINGSLØPET/KONGSVINGER:

Gruppe 1 Inntil 700 ccm: 1). Lauritz A. Ellefsen – NSU Prinz.

Gruppe 1 Inntil 850 ccm: 1). Dag Johannessen – Renault.

Gruppe 1 Inntil 1000 ccm: 1). Olaf H. Hellesnes – Austin Cooper.

Gruppe 1 Inntil 1300 ccm: 1). Rolf Thingvall – Skoda.

Gruppe 1 Inntil 1600 ccm: 1). Lars Usterud-Svendsen – Vauxhall

Gruppe 1 over 1600 ccm: 1). Hans Jørgen Nilsen – Volvo.

Gruppe 2 inntil 1600 ccm: 1). Helge Kristiansen – Ford Cortina.

Gruppe 2 over 1600 ccm: 1). Petter Løken – Volvo.

Formel Junior/Midget: 1). Jan Haraldsen.

Sportsvogner: 1). Ove Holtmoen – Porsche Carrera.

1963:

ACROPOLIS RALLY: 63

1). Eugen Böhringer/Rudolph Kroll – Mercedes 300 SE, 2). Gunnar Andersson/Walter Karlsson – Volvo 122 S, 3). Carl Magnus Skogh/Lennart Berggren – Volvo 122 S, 4). Henry Taylor – Ford Cortina, 5). Dieter Glemser – Mercedes, 6). Pat Moss – Ford Cortina, 7). Pauli Toivonen – Citroen, 8). Guy Verrier – Citroen, 9). Sylvia østerberg, 10). Rene Trautmann - Citroen.

COUPE DES ALPES: 63

Nr. 1 Jean Rolland/gabriel Augias – Alfa Romeo Zagato, 2). Rauno Aaltonen/Tony Ambrose – BMC Cooper S, 3). Henry Taylor/Brian Melia – Ford Cortina GT

GENEVE RALLY: 63

1). Henri Greder/Marcial Delalande – Ford Falcon, 2). Hans Joachim Walter/Werner Lier – Porsche Carrera, 3). Gunnar Andersson/Gunnar Häggbom – Volvo 122 S, 4). Sylvia Østerberg/Inga Lill Edenring – Volvo 122S, 5). Macchi/Macchi – Saab 96, 6). Jean Jacques Thuner/John Gretener – Triumph TR4, 7). Gerard Larousse/Jean Claude Peray – Renault dauphine, 8). Herve Laurent/Michel Billiard – Renault Dauphine, 9). Henri Ziegler/R. Malou – Austin Cooper, 10). B. mauris/G. Grasso – Ford Cortina GT

MARATHON DE LA ROUTE: 63

Nr. 1 Eugen Böhringer/Klaus Kaiser – Mercedes 230 SL, 2). Erik Carlsson/Gunnar Palm – Saab 96, 3). Lucien Bianchi/Jean Claude Ogier – Citroen DS 19

1963 – RALLY MONTE CARLO:

Gikk av stabelen i perioden 19. til 26. januar.

Startsteder i Stockholm, Monaco, Athen, Paris, Lisboa, Glasgow og Warszawa.

Før løpet hadde Arne Ingier, Arve Andersen, John Unnerud og Per Ekholdt vært i de franske alpene og gjort notater og skrevet ”noter”. Det hele ble behørig gjennomgått på møter i Rallyklubben før start.

De påmeldte norske deltagerne hadde fått følgende startnumre:

231: Armin Skotvedt/Thor Strandrud – MG, 232: Hans Ingier/Nils Hagen – Volvo 122 S,

235: Jens Jarl Jernes/Johan Solem – Saab, 240: Leiv Samsing/Ivar Eikrem – DKW, 241: Helge Kristiansen/Einar Fr. Nagell-Erichsen – Ford, 244: Laila Schou Nilsen/Anneli Lindqvist – Skoda, 245: Per Ekholdt/Hans Olsen – Saab, 246: Morgan Fjeld/Dag Johannessen – Skoda, 247: Carsten A. Johansson – BMW, 252: Odd Thrana/Tord Ulleberg – DKW, 255: Juul Gulbrandsen/Sten Stensrud/Basse Hveem – Mercedes, 256: Asmund Spiten/Aage Bræin – Volvo, 266: Jan Nielsen/Palle Borch – BMW, 270: John Unnerud/Arne Agnalt – Citroen, 271: Edward Gjølberg/Carl F. Karlan – Skoda, 272: Georg Jacoby/Erik Granerud – DAF, 273: Eva Glatz/Trine Nicolaysen – Volkswagen, 275: Kjell Gudim/Harry Bengtsson – Volkswagen, 278: Tore Borg-Noren/Lars Askersrud – Volvo, 292: Jan B. Kolstad/Rolf Nullmeyer – Volvo, 293: Hans Jørgen Nilsen/Ragnar Elvestad – Volvo, 296: Leif Vold-Johansen/Gilbert Hansen – DKW, 299: Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Volvo, 300: Arve Andersen/Ulrich Møller-Halvorsen – Volvo, 303: Reidar Buran/Leif Høglund – Saab.

De fleste norske hadde valgt Stockholm som startsted, og allerede før start måtte Carsten A. Johansson og Leiv Samsing melde avbud.

Totalt hadde 84 deltagere valgt Stockholm som startsted, nærmere bestemt en flombelyst portal utenfor den svenske bilorganisasjonen KAK. Rett ved Grand Hotell og ikke langt unna det kongelige slott. Første deltager dro av gårde lørdag 19. januar klokken 02.02 om natten, og den videre tidsplanen så slik ut: Helsingborg 13.28, Odense 20.28, Dansk/tyske grensen 23.54, til Bremen søndag morgen 05.38, Frankfurt 18.01, Liege 23.53, Luxembourg mandag 21. januar 03.03, Reims 06.28. Første fartsetappe startet i Chambery natt til tirsdag og deretter skulle man gjennom 6 stykker før første deltager fra Stockholm var beregnet å ankomme Monte-Carlo tirsdag 22. januar klokken 14.16.

Transporten fram til de første fartsetappene i Chambery innebar at 55 deltagere måtte bryte. Forholdene var vanskelige og deltagerne som startet i Paris og Stockholm var så langt ansett for å ha hatt den greieste transporten. I østre Belgia var det riktignok glatt og skumle forhold. Før start på fartsetappene ble forholdene karakterisert som veldig vanskelig med mer snø enn man kunne huske å ha hatt noen gang. Bare to av de startende fra Lisboa kom fram til starten på fellesetappen i Chambery, og de fleste av de som startet fra Frankfurt hadde enten brutt eller fått masse prikker, grunnet dårlige værforhold i Bayern. Ingen av deltagerne som startet fra Athen kom fram da de ble stoppet av snøstorm allerede første natten. Det hele ble karakterisert som ønskeføre for de nordiske deltagerne, med to meter høye brøytekanter, mye snø og glatt is.

Den italienske mekanikeren Casale ble drept da bilen han satt i kolliderte med et tre, de to andre i bilen, Francesco Rocco og A. Carescha, ble hardt skadet. Alle tre kjørte service for Lancia. Den engelske deltageren Sandy McCracken ble alvorlig skadd etter en utforkjøring.

Britene Geoff Mabbs/Mike Wood i Austin Cooper var de første som kom fram til Monte-Carlo. Norske deltagere som fullførte denne første delen var: Helge Kristiansen, Arve Andersen, Reidar Buran, Per Ekholdt, Edward Gjølberg, Eva Glatz, Kjell Gudim, Juul Gulbrandsen, Arne Ingier, Hans Ingier, Laila Schou-Nielsen, Tore Borg Noren, Asmund Spiten og John Unnerud. Totalt kom 101 deltagere fram til Monte Carlo før fristen løp ut.

Værforholdene tilsa at man kunne ha forventet at norske lag hadde plassert seg høyere på listen, da man dette året hadde føreforhold som man hadde ønsket seg i mange år. Det ble forklart med at man ganske enkelt ikke kjørte fort nok, og ikke hadde ressurser til å hamle opp med fabrikkjørerne.

Armin Skotvedt/Thor Strandrud måtte gi opp cirka 30 km syd for Korsør grunnet clutchtrøbbel.

Arne Ingier var en av de norske som var nede i de franske alpene for å trene på forhånd. Han ga uttrykk for at han nok hadde trimmet motoren litt for hardt, noe som straffet seg da det røynet som verst i Alpene. I tillegg hadde man problemer med tennpluggene og måtte skifte disse til stadighet.

Arve Andersen/Ulrich Møller Halvorsen hadde problemer med bremsene. Hadde et uhell på den avsluttende fartsetappen på Grand-Prix Banen, der man braste gjennom noen halmballer og inn blant publikum, slik at tre personer måtte på sykehus. Fører var da Ulrich Møller Halvorsen, og man hadde på forhånd anmodet løpsledelsen om tillatelse til å reparere bremsene før start, noe som ble avslått.

Edward Gjølberg/Carl F. Karlan kom prikkfrie fram til Monte Carlo. Klaget imidlertid over at de syntes å mangle litt kraft i motoren når de trengte den som mest. Ble tilutt beste norske lag og vant også sin klasse.

Eva Glatz/Trine Nicolaysen var debutanter i løpet og satset før start på turn for å komme i form til løpet. Fikk 1-minutts tillegg ved passering av kontrollposten i Frankfurt. Kom 1 time og 40 minutter for sent fram til Monte Carlo, og var dermed ute av dansen. Hadde også hatt en kollisjon og kjørt flere mil uten frontrute i 15 graders kulde.

Georg Jacoby/Erik Granerud ble 17 minutter forsinket mellom Schweinfurt og Frankfurt.

Hans Ingier punkterte på en fartsetappe. Var dessuten plaget av sykdom etter en angivelig matforgiftning. Hadde også en feilkjøring. Ble beste nordmann på den avsluttende baneprøven på Grand-Prix banen.

Hans Jørgen Nilsen/Ragnar Elvestad klokket inn et par minutter for sent i Monte Carlo.

Helge Kristiansen/Einar Fr. Nagell-Eriksen måtte kjøre fem mil uten frontrute etter steinsprut, men kom prikkfrie fram til Monte-Carlo.

Jan B. Kolstad/Rolf Nullmeyer fikk motorproblemer på siste fartsetappe og rakk ikke respittiden.

Jens Jarl Jernes/Solem måtte bryte på fartsetappene ned mot Monte Carlo.

John Unnerud hadde pådratt seg noen prikker ved ankomst Frankfurt, noe han skulle protestere mot. Hadde også litt motorproblemer på de første fartsetappene, og problemer med dekkslitasje, Var en periode oppe på 3. plass.

Juul Gulbrandsen/Sten Stensrud/Basse Hveem lå lenge godt an.

Kjell Gudim/Harry Bengtsson punkterte på siste fartsetappe inn til Monte Carlo.

Leif Vold-Johansen brøt på andre fartsetappe.

Odd Thrana/Tord Ulleberg brøt tidlig etter kluss med dynamoen.

Per Morgan Fjeld/Dag Johannesen brøt ved passering av Luxembourg.

Reidar Buran/Zachariassen fikk 8 minutters tillegg ved passering kontrollen i Frankfurt.

Tore Borg Norén/Lars Askersrud var prikkfrie fram til Monte Carlo.

Ewy Rosqvist fikk tannverk på transporten ned mot Monte-Carlo. Fikk en penselinsprøyte som innebar at 2. fører Ursula Wirth måtte ta over rattet en lang periode. Ble påkjørt av Ulrich Møller-Halvorsen under hans avkjøring på den avsluttende baneprøven og lenge nektet å starte av løpsledelsen. Fikk tilslutt lov på eget ansvar.

Eric Carlsson hadde også han problemer med pluggene. Det innebar at han måtte dytte bilen over mål etter annen fjellprøve. Før start på den avsluttende baneprøven i Monte Carlo, måtte han derfor skifte plugger på under 2 minutter for å berge seieren. Han hadde 10 sekunder å gå på til Toivonen, og tre av fire runder på baneprøven var tellende.

Sylvia Østerberg debuterte i Rally Monte Carlo i Volvo Amazon. Lå lenge an til å vinne dameklassen, men på den avsluttende baneprøven satte hun bilen i rekkverket.

1). Erik Carlsson/Gunnar Palm – Saab 96, 2). Pauli Toivonen/Anssi Järvi – Citroen DS 19, 3). Rauno Aaltonen/Tony Ambrose – BMC Cooper, 4). Luciano Bianchi/Jean Claude Ogier – Citroen DS 19, 5). Robert Neyret/Jac Terramorsi – Citroen DS 19, 6). Paddy Hopkirk/Jean Scott – Morris Cooper, 7). Roger de Lageneste/C. du Genestoux – Citroen DS 19, 8). Olle Dahl/G. Grostorp – Volvo PV, 9). Gunnar Andersson/Walter Karlsson – Volvo PV, 10). Guy Verrier – Citroen DS 19.

Norske plasseringer: 1963:

Nr. 15 – Edvard Gjølberg/Carl F. Karlan – Skoda Octavia

Nr. 22 – Helge Kristiansen/E.F. Nagell-Erichsen – Ford Consul 315

Nr. 23 – Tore Borg Noren/Lars Askersrud – Volvo 122

Nr. 27 – Asmund Spiten/Aage Bræin – Volvo PV 544

Nr. 29 – Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab 96

Nr. 31 – John Unnerud/Arne Agnalt – Citroen DS 19

Nr. 44 – Kjell Gudim/Harry Bengtsson – VW 1500

Nr. 53 – Per Ekholt/Hans M. Olsen – Saab 96

Nr. 55 – Hans Ingier/Nils Hagen – Volvo 122

Nr. 64 – Juul Gulbrandsen/Sten Stensrud – Mercedes 220 SE

Nr. 75 – Reidar Buran/Alf Zachariassen – Saab 96

Nr. 86 – Schou-Nielsen/Lindqvist – Skoda Octavia

Nr. 94 – Arve Andersen/Ulrich Møller-Halvorsen – Volvo PV 544

RAC – RALLY: 63

Nr. 1 Tom Trana/Sven Lindstrøm – Volvo PV 544, 2). Harry Källström/Gunnar Häggbom – VW 1500 S, 3). Erik Carlsson/Gunnar Palm – Saab 96

POLSKE RALLY: 63

Løpet hadde en tøff løype slik at bare 13 av 97 startende fullførte.

1). Dieter Glemser/Braungart – Mercedes 220 SE, 2). Gunnar Andersson/Gunnar Häggbom – Volvo 122 S, 3). Sobieslaw Zazada/Ewa Zazada – Fiat 600 D, 4). Sylvia Østerberg – Volvo, 5). Marek Varisella – Syrena, 6). Kurt Otto – Wartburg, 7). Eberhard Asmus, 8). Jan Soczek, 9). Olle Dahl – Saab, 10). K. Frank - Volvo

SAFARI-RALLY: 63

Nr. 1 Nick Nowicki/Paddy Cliff – Peugeot 404, 2). Peter Hughes/Billy Young – Ford Anglia, 3). Jim Cardwell/David Lead – Mercedes 220 SE

SARDINIA RALLY: 63

Nr. 1 Prinoth/Murgantini – Alfa Romeo Giulia, 2). Cavallari/Martoni – Alfa Romeo Giulietta, 3). Rober/Loderer – Steyr-Puch 650

SVENSKA RALLY: 63

Helge Kristiansen/Trond Schea var løpets store sensasjon, og ledet etter de tre første etappene, men måtte bryte da toppakningen røyk, og servicebilen var opptatt på annet hold slik at de ikke fikk skiftet.

Nr. 1 Bernd Jansson/Erik Petersson – Porsche carrera, 2). Erik Carlsson/Gunnar Palm – Saab 96, 3). Bo Ljungfeldt/Bertil Rhenfeldt – Ford Cortina GT

TULIPAN RALLY: 63

Nr. 1 Henri Greder/Marcel Delalande – Ford Falcon, 2). Paddy Hopkirk/Henry Liddon – BMC Cooper, 3). Gunnar Andersson/Lennart Berggren – Volvo 122 S

TUSEN SJØERS RALLY: 63

115 deltagende biler og 68 fullførte. Løpet var 1800 km med start og mål i Jyväskyla og hadde 30 spesialprøver på til sammen 225 km.

Edward Gjølberg måtte bryte med motorproblemer.

Hans Ingier hadde motorproblemer før start og fikk ikke startet.

Helge Kristiansen/Trond Schea måtte bryte etter en avkjøring på den tredje spesialprøven.

Kjell Gudim/Aage Bræin ble beste nordmann med en 5. plass i klassen med en VW 1500. Hadde hatt en del problemer med coilen på etappe tre.

Laila Schou Nielsen med Skoda tok en femteplass i sin klasse og ble nummer tre blant damene.

Nr. 1 Simo Lampinen/Jyrki Ahava – Saab 96, 2). Tom Trana/Gunnar Andersson – Volvo 122 S, 3). Rauno Aaltonen/Vaino Nurmimaa – Saab 96

WIESBADEN RALLY: 63

Nr. 1 Eugen Böhringer/Klaus Kaiser – Mercedes 300 SE, 2). Dieter Glemser/Braungart – Mercedes 220 SE, 3). Gunnar Andersson/Gunnar Häggbom – Volvo 122 S

CONTINENTAL RALLY DANMARK:

1). Berndt Jansson/Eric Pettersson – VW 1500, 2). Åke Anderson/Sven Olov Svedberg – Saab 96, 3). Pauli Toivonen/Nurmimaa – Citroen, 4). Arne Ingier/Finn R. Jacobsen – Saab 96, 5). Ove Andersson/Gunnar Wiman – MG 1100, 6). Henny-Britt Ehringe/Anneli Lindqvist – Saab 96, 7). Leif Bogren/David Livebrant – VW 1500, 8). Carl Syberg/Poul Olsen – Volvo, 9). Roger Calmby/Inge Vidare – VW 1500, 10). Ole Boe Olsen/Leif Karlsen – Saab 96.

TOUR DE FRANCE AUTOMOBILE:

Grand Tourisme: 1). Guichet/Behra – Ferrari GTO, 2). Bianchi/Abate – Ferrari GTO 3). Spinedl/Spinedl – Ferrari GT, 4). Masoero/Maurin – Alfa, 5). Delalande/Campuzan – Alfa, 6). Smith/Mckenzie – Sunbeam, 7). Vanson/Derolland – MG, 8). Servaux/”Mendola” – Alfa, 10). Krauth/Imberti – Alfa, 11). Barbara/Mordaq – Triumph, 12). Motte/Duthilleul – NSU, 13). “Dyno”/Leleu – Porsche, 14). Ancelin/Dejardin – NSU, 15). Ballot-Lena/Salome – Alpine, 16). Yschard/Hibon – Alpine, 17). Flament/Flament – NSU, 18). Petit/Mandoloni – Porsche, 19). Branche/Jullien – Abarth, 20). Laurent/Marche – DKW.

Tourisme: 1). Consten/Benel – Jaguar, 2). Sosbault/Texier – jaguar, 3). Hopkirk/Liddon – Morris, 4). Lewis/Pollard – Sunbeam, 5). Golderer/Von Khoten – Fiat 2300 S, 6). Perrier/roze – Volvo, 7). Greder/Faulgoc – Ford galaxie, 8). Hazard/Marbaque – Austin, 9). “Wybo”/Serpentier – Renault, 10). Lelong/Rousseau - Panhard, 11). Mesange/Breteau.

GÄSTEBUDSTROFEEN:

1). Tom Trana – Volvo PV, 2). Berndt jansson – VW 1500 S, 3). Gunnar Blomqvist – VW 1500 S, 4). Bertil Søderstrøm – VW 1500 S, 5). Simo Lampinen – Saab, 6). Harry Källstrøm – VW 1500 S, 7). Lennart Eliasson – VW 1500 S, 8). Carl Orrenius – MG 1100, 9). Ove Andersson – BMC Cooper S, 10). Curt Johansson – VW 1500 S, 11). Anders Sigurdsson – Saab, 12). Åke Andersson – Saab, 13). Leif Nilsson – VW, 14). Gøran Larsson – Saab, 15). Per Bjørk – VW, 16). Bo Danielsson – Saab, 17). Bo karlsson – VW, 18). Ove Samuelsson – Saab, 19). Ulf Svensson – Saab, 20). Erik Berger – Ford Cortina.

BRITISH SALOON CAR CHAMPIONSHIP:

1). Jack Sears – Ford Cortina/Galaxie, 2). John Whitmore – Austin Cooper S, 3). Graham Hill – jaguar, 4). Roy Salvadori – Jaguar, 5). J. Blumer – Ford Cortina, 6). Paddy Hopkirk – Morris Cooper S, 7). R. Olthoff – Ford og Christabel Carlisle – Morris Cooper S, 9). Peter Harper – Sunbeam Rapier, 10). D. Haynes – Ford Cortina.

SLIP-MOLYSLIP CHAMPIONSHIP:

1). John Whitmore – Austin Cooper S, 2). Jim Clark – Ford Cortina/Galaxie, 3). R. Olthoff – Ford Cortina, 4). Roy Salvadori – Jaguar og M. Clare – Morris Cooper S, 6). Jack Sears – Ford Cortina, Graham Hill – Jaguar og M. Salmon – Jaguar, 9). M. Young – Ford Anglia, 10). Peter harper – Sunbeam Rapier og Jack Brabham – Ford Galaxie.

ENGLANDS GRAND PRIX: 1). Jim Clark – Lotus-Coventry-Climaz, 2). John Surtees – Ferrari Tipo 156, 3). Graham Hill – BRM.

MOTORSYKKEL:

MOTOCROSS BRUSAND:

250 ccm senior: 1). Carl Reidar Andersen, 2). Finn Lysebraate, 3). Jahn Aas, 4). Ragnar Snellingen.

250 ccm junior: 1). Magnus A. Aase.

125 ccm junior: 1). Edgar Stangeland, 2). Edvin Aakre, 3)., Hugo Torkelsen, 4). Kjell Hagen Nilsen, 5). Jan Birger Tollefsen og Oddgeir Berge.

SPEEDWAY NOTODDEN:

125 ccm standard: 1). Kåre Svendsen, 2). Trond Tinnesand, 3). Jan Arne Reese.

125 ccm Spesial: 1). Olav Aaen, 2). Jan Nordstedt, 3). Jan Trondsen.

175 ccm: 1). Kjell Helgesen, 2). Per Valle.

250 ccm: 1). Odd Fossengen, 2). Gunnar Kristiansen.

Japp: 1). Svein Johnsen, 2). Per Buan.