Tenoroc Pre Season Invitational, February 20, 2013

Results:
RaceTab 3 by MileSplit         Registered to: Athletics' Scoring Providers, I.C., ASP
                       Tenoroc Invite - 2/20/2013 10:11:33 PM                       
                          Tenoroc High School, Lakeland, FL                         
              Varsity Girls 4x800 Meter Relay              
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 McKeel High School                        11:46.87    10
  2 Bartow High School                        11:47.30     8
  3 Winter Haven HIgh School                  11:53.45     6
  4 LRHS Lake Region High School              12:16.32     5
               Varsity Boys 4x800 Meter Relay              
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 McKeel High School                         8:46.90    10
  2 LRHS Lake Region High School               8:49.65     8
  3 Mulberry High School                       8:51.63     6
  4 Auburndale HIgh School                     8:53.54     5
  5 George Jenkins HIgh School                 8:54.39     4
  6 Bartow High School                         9:21.93     3
  7 Lake Gibson High School                    9:24.61     2
  8 Sante Fe High School                       9:40.24     1
  9 Winter Haven HIgh School                   9:42.53     
                     Varsity Girls 100 Meter Hurdles                     
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 MICHAELA BARNHILL     12 LRHS Lake Region Hig     18.40        2    10
  2 Courtney Lamoureus     9 Bartow High School       19.71        1     8
  3 Shonbrya Walton       10 Winter Haven HIgh Sc     20.08        1     6
  4 Ashton Leatherwood    11 Auburndale HIgh Scho     20.32        2     5
  5 Mikenzie Booth         9 McKeel High School       21.12        2     4
  6 Bedine Dieujuste      10 Auburndale HIgh Scho     21.31        2     3
  7 Amanda Giggy          11 Bartow High School       21.46        2     2
  8 ANTWANIQUE BLAINE     12 LRHS Lake Region Hig     21.89        2     1
                    Varsity Boys 110 Meter Hurdles                    
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Jake Gandy            11 McKeel High School       15.59          10
  2 Kalil Lamont          12 Bartow High School       15.86           8
  3 Andrew Sizemore       11 George Jenkins HIgh      18.70           6
  4 Antoine Wood          11 Mulberry High School     18.75           5
  5 Blake Barley          10 George Jenkins HIgh      20.37           4
  6 Steven Elizee         11 George Jenkins HIgh      20.86           3
                       Varsity Girls 100 Meter Dash                      
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 COURTNEY WILLIAMS     10 LRHS Lake Region Hig     13.16        1    10
  2 Brina Gaskins            Auburndale HIgh Scho     13.20        1     8
  3 Kylyeah Clark          8 Fort Meade Mid-Sr. H     13.38        1     6
  4 Tekaysha Stevenson     9 McKeel High School       13.46        1     5
  5 SHARDAJAI BURKE       10 LRHS Lake Region Hig     13.47        3     4
  6 RODAJAI BURKE         10 LRHS Lake Region Hig     13.51        2     3
  7 KIARA WRIGHT          11 Lake Gibson High Sch     13.59        1     2
  8 Alexis Fields          8 McKeel High School       13.71        1     1
  9 Keonna Byron          11 Auburndale HIgh Scho     13.74        4     
 10 Anea Pierce            9 Auburndale HIgh Scho     13.87        5     
 11 Briana Gaskins        11 Auburndale HIgh Scho     13.92        1     
 12 Asia Daughtry          8 Fort Meade Mid-Sr. H     14.04        2     
 12 Alexsys Felix         12 Winter Haven HIgh Sc     14.04        5     
 14 Rachel Willard         9 Auburndale HIgh Scho     14.17        3     
 15 Raven Williams         9 McKeel High School       14.22        2     
 15 Marissa Hagins        12 Bartow High School       14.22        3     
 17 Keishira James        10 Bartow High School       14.32        4     
 18 MICKAYLA FAISON       10 Lake Gibson High Sch     14.37        4     
 19 Chantell Harrell      10 Auburndale HIgh Scho     14.38        3     
 20 MEGAN BANKS           10 Lake Gibson High Sch     14.41        2     
 21 Hannah Sanchez         8 McKeel High School       14.47        3     
 22 DIYMOND SMITH         10 Lake Gibson High Sch     14.52        3     
 23 Finley Sierra         10 Winter Haven HIgh Sc     14.53        3     
 24 MARKIRIA THOMAS       10 LRHS Lake Region Hig     14.59        5     
 25 MERCEDES SANKEY       10 LRHS Lake Region Hig     14.68        3     
 26 Briana Broome         10 McKeel High School       14.69        4     
 27 Jasniqua Williams      9 Mulberry High School     14.71        2     
 28 Haley Conner           8 McKeel High School       14.86        5     
 29 Nyla West             10 Bartow High School       14.94        4     
 30 Jessica Summerall      9 Auburndale HIgh Scho     15.13        5     
 31 T'Asia Owens           9 McKeel High School       15.21        2     
 32 Bobbi-Ann Laing        9 McKeel High School       15.23        4     
 33 EMBRYONA SCOTT        10 Lake Gibson High Sch     15.41        5     
 34 Mylasia Rhoden         9 Bartow High School       15.42        4     
 35 CAMBRIA LOWE          10 Lake Gibson High Sch     15.66        5     
 36 Virjinie Gachette     12 Auburndale HIgh Scho     15.71        2     
 37 Katelan Sherouse       7 McKeel High School       16.81        5     
 38 JASMINE GAINES        10 Lake Gibson High Sch     17.90        4     
                       Varsity Boys 100 Meter Dash                       
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Jordan Smith          12 Lake Gibson High Sch     11.19        1    10
  2 Eric Atmore              Winter Haven HIgh Sc     11.31        3     8
  3 Ernest Ledbetter      9t Winter Haven HIgh Sc     11.52        2     6
  4 Gerrod McMath            LRHS Lake Region Hig     11.57        2     5
  5 Aaron Garrison           LRHS Lake Region Hig     11.81        1   3.5
  5 Jahtee Wilson         10 Bartow High School       11.81        2   3.5
  7 Eldrick Brackins      12 Lake Gibson High Sch     11.82        2     2
  8 Tarren Marseille      10 Auburndale HIgh Scho     11.87        2     1
  9 Tuquan Waldon         10 Tenoroc High School      11.91        5     
  9 Garius Allen           9 Auburndale HIgh Scho     11.91        3     
 11 Isaiah Jones           9 Auburndale HIgh Scho     12.02        1     
 12 Dushay Ware           10 McKeel High School       12.14        1     
 12 Arvyn Whitehurst      10 Fort Meade Mid-Sr. H     12.14        2     
 14 Devon Kipp            10 Bartow High School       12.17        1     
 14 Devante Lawson         9 McKeel High School       12.17        2     
 16 Felix Vassallo        10 Sante Fe High School     12.22        3     
 17 Tyrik Johnson         10 Mulberry High School     12.30        6     
 18 Isom Morris           11 Bartow High School       12.34        3     
 19 Byran Reed            10 Mulberry High School     12.42        4     
 20 Jessie Britt           9 Auburndale HIgh Scho     12.44        4     
 21 Jamal Hodge           10 Lake Gibson High Sch     12.46        4     
 21 Rhonnel Young         10 Lake Gibson High Sch     12.46        3     
 23 Bryan Deane           12 Fort Meade Mid-Sr. H     12.48        1     
 24 Jaden Roserie          8 McKeel High School       12.51        3     
 25 Benjamin Sirmons       9 Mulberry High School     12.59        5     
 25 Sanphinaud Jean-Pierr 11 Tenoroc High School      12.59        6     
 27 Tyler King             9 Fort Meade Mid-Sr. H     12.71        3     
 28 Jones Daniel           9 Sante Fe High School     12.83        4     
 29 Jawan McClinton       10 McKeel High School       12.94        4     
 30 Cody Finley           11 Mulberry High School     13.19        5     
 31 Henson Bryan          11 Sante Fe High School     13.42        5     
 32 Robert Neal            9 McKeel High School       13.50        5     
 33 Alvin Harvey           9 Fort Meade Mid-Sr. H     13.68        4     
 34 Charles Lyons            LRHS Lake Region Hig     13.88        5     
 35 Shakira Jenkins       10 Bartow High School       13.89        4     
 36 Joshua Barber         10 Bartow High School       14.11        5     
 37 Gonzalez Eddy         11 Sante Fe High School     14.22        6     
 38 Geraldo Thassy         9 Tenoroc High School      14.41        6     
                  Varsity Girls 1600 Meter Run                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Makayla Groth         10 Auburndale HIgh Scho   6:23.47    10
  2 Elizabeth Arevalo     12 Mulberry High School   6:24.15     8
  3 Heather Rogers         8 McKeel High School     6:24.61     6
  4 Savannah Stroud        8 McKeel High School     6:25.86     5
  5 Simone Gable           9 Bartow High School     6:48.27     4
  6 Raven Kelley          12 Mulberry High School   6:49.24     3
  7 Jennifer Lopez        12 Winter Haven HIgh Sc   6:53.06     2
  8 Morgan Kent           11 Winter Haven HIgh Sc   6:55.00     1
  9 CAITLYN WHITE         10 Lake Gibson High Sch   6:55.67     
 10 GERANISE DORCE        11 LRHS Lake Region Hig   6:59.39     
 11 HOPE DOHERTY          10 LRHS Lake Region Hig   7:01.36     
 12 Kendell DePriest      10 Bartow High School     7:31.05     
 13 Jenna Pahlman         10 Bartow High School     7:32.66     
 14 DESTINY SHORT         11 LRHS Lake Region Hig   7:33.72     
 15 BIANEY SANCHEZ        10 LRHS Lake Region Hig   7:34.15     
 16 LAURA MORFIN          11 LRHS Lake Region Hig   7:45.04     
                   Varsity Boys 1600 Meter Run                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Zach Rhoden           12 George Jenkins HIgh    4:55.14    10
  2 Cody Richardson        9 Auburndale HIgh Scho   4:56.42     8
  3 Casey Brady           10 McKeel High School     4:58.13     6
  4 Dakota Jones          10 McKeel High School     5:00.96     5
  5 Dylan Sadowsky        10 McKeel High School     5:01.59     4
  6 Cody Rizer               LRHS Lake Region Hig   5:03.61     3
  7 Landon Schneider      11 George Jenkins HIgh    5:04.94     2
  8 Daniel Bostrom        11 George Jenkins HIgh    5:06.41     1
  9 Ryan Daniels, Jr.     10 Bartow High School     5:08.54     
 10 Connor Gilliard       10 George Jenkins HIgh    5:09.82     
 11 Colby Summers          9 Winter Haven HIgh Sc   5:10.13     
 12 Duncan Lippincott     10 McKeel High School     5:12.49     
 13 Ryan Codd             11 George Jenkins HIgh    5:14.05     
 14 Jonathan Cain         10 George Jenkins HIgh    5:14.49     
 15 Benjamin Zalanka       9 George Jenkins HIgh    5:15.18     
 16 Mark Morey            11 George Jenkins HIgh    5:22.63     
 17 Philip Fountain        9 Auburndale HIgh Scho   5:32.84     
 18 James Sorenson        10 George Jenkins HIgh    5:34.03     
 19 Adam Johnson             LRHS Lake Region Hig   5:38.56     
 20 Gangwer Kelsey        11 Sante Fe High School   5:45.71     
 21 Dylan Cedeno           9 McKeel High School     5:49.48     
 22 Mchugh Seamus         12 Sante Fe High School   5:50.76     
 23 Twilleager Devin      10 Sante Fe High School   5:57.00     
 24 Mason Osborn           9 Winter Haven HIgh Sc   5:57.41     
 25 Shane Meldrim          9 Winter Haven HIgh Sc   5:57.89     
 26 Hurysz Kris           11 Sante Fe High School   5:58.96     
 27 Morlaes Shedrak       10 Sante Fe High School   6:10.15     
 28 Mike Beltre           11 Bartow High School     6:14.64     
 29 Anika Mulaney         10 Bartow High School     6:17.16     
 30 Thomas Frost           9 Auburndale HIgh Scho   6:38.49     
 31 grosser heidi         12 Sante Fe High School   7:16.14     
 32 Henson Bryan          11 Sante Fe High School   7:16.87     
              Varsity Girls 4x100 Meter Relay              
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Bartow High School                           53.53    10
  2 Auburndale HIgh School                       53.98     8
  3 LRHS Lake Region High School                 54.57     6
  4 Fort Meade Mid-Sr. High School               54.74     5
  5 McKeel High School                           55.23     4
  6 LRHS Lake Region High School                 58.45     3
  7 Mulberry High School                         59.06     2
               Varsity Boys 4x100 Meter Relay              
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Winter Haven HIgh School                     44.02    10
  2 Auburndale HIgh School                       45.65     8
  3 Lake Gibson High School                      46.00     6
  4 George Jenkins HIgh School                   46.35     5
  5 Mulberry High School                         46.47     4
  6 McKeel High School                           46.78     3
  7 Fort Meade Mid-Sr. High School               47.48     2
  8 Bartow High School                           49.21     1

                    Varsity Girls 400 Meter Dash                   
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 RaeChanze Thompson    12 Bartow High School     1:04.76  1    10
  2 DIYMOND SMITH         10 Lake Gibson High Sch   1:06.89  1     8
  3 Trinity Johnston       8 McKeel High School     1:07.44  2     6
  4 Winda Christophe      11 Winter Haven HIgh Sc   1:08.42  3     5
  5 MICKAYLA FAISON       10 Lake Gibson High Sch   1:09.11  3     4
  6 Rit Estime            10 Winter Haven HIgh Sc   1:09.12  1     3
  7 Andruse Julian        10 Winter Haven HIgh Sc   1:09.55  2     2
  8 TRACY WHITNEY         10 LRHS Lake Region Hig   1:09.85  1     1
  9 Madison Ryan          10 McKeel High School     1:10.00  1     
 10 Kaley Beck            10 McKeel High School     1:10.31  3     
 11 Emily Miles            9 Winter Haven HIgh Sc   1:10.60  3     
 12 Tabitha Morrow        10 McKeel High School     1:10.89  1     
 13 Anea Pierce            9 Auburndale HIgh Scho   1:11.92  3     
 14 DAMECIA STEPHENS      10 LRHS Lake Region Hig   1:13.85  1     
 15 TIERRA THOMAS         10 Lake Gibson High Sch   1:16.21  2     
 16 TARANA MILORME        11 LRHS Lake Region Hig   1:16.47  4     
 17 BRITTNEY JOHNSON      10 LRHS Lake Region Hig   1:17.08  3     
 18 Jenna Pahlman         10 Bartow High School     1:17.26  2     
 19 Clover Carithers      10 McKeel High School     1:17.50  4     
 20 Ancaya Rosa            9 Sante Fe High School   1:18.35  3     
 21 ANTWANIQUE BLAINE     12 LRHS Lake Region Hig   1:18.45  2     
 22 ABIGAIL FRANCO        10 Lake Gibson High Sch   1:18.71  4     
 23 Bodolay Adam           9 Sante Fe High School   1:20.43  3     
 24 CASHAY BLYDEN          9 Lake Gibson High Sch   1:23.85  2     
 25 Tiffany Billings       9 Auburndale HIgh Scho   1:25.30  2     
 26 Morlaes Shedrak       10 Sante Fe High School   1:25.70  2     
 27 Brea McKinney          9 Auburndale HIgh Scho   1:33.50  4     
 28 Rachel Willard         9 Auburndale HIgh Scho 3:09:14.0  1     
                    Varsity Boys 400 Meter Dash                    
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Gerrod McMath            LRHS Lake Region Hig     53.73  1    10
  2 Chris Hudson          12 Tenoroc High School      54.65  3     8
  3 Brian Tumlin-Smith    11 Auburndale HIgh Scho     54.83  1     6
  4 Christian Biggs       12 Lake Gibson High Sch     54.88  1     5
  5 Darian Mills          11 Winter Haven HIgh Sc     56.18  5     4
  6 Justin Nolan          12 Lake Gibson High Sch     56.50  2     3
  7 Lucas Justin          11 Sante Fe High School     56.60  4     2
  8 Daniel Wolf           12 George Jenkins HIgh      56.69  2     1
  9 Toris Young              Winter Haven HIgh Sc     57.00  2     
 10 Bryshon Johnson          Winter Haven HIgh Sc     57.44  1     
 11 Trenton Garcia        11 McKeel High School       57.62  2     
 12 Kavan Kern            11 George Jenkins HIgh      58.17  1     
 13 Willie Walker         10 Mulberry High School     58.25  4     
 14 Tanner Bujnousky       9 Auburndale HIgh Scho     58.35  3     
 15 Caleb Reyes           12 George Jenkins HIgh      58.41  3     
 16 Brandon Baker         12 George Jenkins HIgh      58.49  4     
 17 Thomas Good            9 McKeel High School       58.65  3     
 18 Quintavis Styles      11 Auburndale HIgh Scho     58.80  4     
 19 Daniel Heaney          9 Bartow High School       58.87  2     
 20 Geraldo Thassy         9 Tenoroc High School      59.34  5     
 21 Eric Jones            10 Auburndale HIgh Scho     59.69  5     
 22 Robert Neal            9 McKeel High School     1:00.42  1     
 23 Tyre McDonald         11 Mulberry High School   1:00.43  2     
 24 Henry Perry            9 Lake Gibson High Sch   1:00.62  4     
 25 Keyshawn Roberson     10 Bartow High School     1:00.70  5     
 26 Alex Jean                Winter Haven HIgh Sc   1:01.23  4     
 26 Jean Exointus          9 Auburndale HIgh Scho   1:01.23  2     
 28 Dru Lott               9 Fort Meade Mid-Sr. H   1:01.35  6     
 29 Quincey Cooper        10 Auburndale HIgh Scho   1:03.16  1     
 30 Zach Taylor           10 Fort Meade Mid-Sr. H   1:03.27  6     
 31 Timothy Brown         10 Auburndale HIgh Scho   1:03.68  5     
 32 Heather Ryan          11 Bartow High School     1:03.79  4     
 33 Didiah Hall            8 McKeel High School     1:03.83  6     
 34 Jackson Joseph           Winter Haven HIgh Sc   1:04.78  3     
 35 Pheno Jean-Pierre      9 Tenoroc High School    1:05.67  6     
 36 Mykel Flores          10 Mulberry High School   1:05.76  1     
 37 Demetrius Rowe        12 Mulberry High School   1:06.56  3     
 38 Rodin Milford            Winter Haven HIgh Sc   1:07.24  6     
 39 Darick Scott           9 Lake Gibson High Sch   1:07.29  3     
 40 Ronald Robinson        9 Bartow High School     1:07.30  3     
 41 Kieron Copeland       10 Auburndale HIgh Scho   1:13.01  2     
 42 Dominique Northern     9 Auburndale HIgh Scho   1:14.24  4     
                  Varsity Girls 300 Meter Hurdles                  
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 KIARA WRIGHT          11 Lake Gibson High Sch     52.55  1    10
  2 Finley Sierra         10 Winter Haven HIgh Sc     54.87  2     8
  3 MICHAELA BARNHILL     12 LRHS Lake Region Hig     56.31  1     6
  4 Shonbrya Walton       10 Winter Haven HIgh Sc     57.58  1     5
  5 Ashton Leatherwood    11 Auburndale HIgh Scho     58.66  1     4
  6 Bedine Dieujuste      10 Auburndale HIgh Scho     59.14  2     3
  7 Courtney Lamoureus     9 Bartow High School     1:01.08  2     2
  8 Amanda Giggy          11 Bartow High School     1:04.66  1     1
  9 Skylar Shearin         9 McKeel High School     1:05.29  2     
 10 Cathrine Rench         9 McKeel High School     1:05.52  1     
 11 ROYMEISHA JONES        9 Lake Gibson High Sch   1:12.49  1     
                   Varsity Boys 300 Meter Hurdles                  
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Jake Gandy            11 McKeel High School       40.71  2    10
  2 Kyle Drollette           LRHS Lake Region Hig     40.93  2     8
  3 Kalil Lamont          12 Bartow High School       43.78  1     6
  4 Antoine Wood          11 Mulberry High School     45.30  1     5
  5 Andrew Sizemore       11 George Jenkins HIgh      45.81  1     4
  6 Marus Corbitt         11 Auburndale HIgh Scho     46.46  2     3
  7 Walter Smith          12 Lake Gibson High Sch     46.54  2     2
  8 Blake Barley          10 George Jenkins HIgh      47.75  1     1
  9 Anika Mulaney         10 Bartow High School       48.24  1     
 10 Gonzalez Eddy         11 Sante Fe High School     48.48  2     
 11 Brandon Watkins       11 Auburndale HIgh Scho     48.49  1     
 12 Henson Bryan          11 Sante Fe High School     48.66  1     
 13 Steven Elizee         11 George Jenkins HIgh      48.68  2     
 14 Neftali Lopez          9 McKeel High School       50.81  2     
 15 Alec Balingit          9 McKeel High School       51.22  1     
 16 Jose Hernandez         9 Auburndale HIgh Scho     51.50  2     
                   Varsity Girls 800 Meter Run                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 KAITLYN JONES         12 Lake Gibson High Sch   2:37.59    10
  2 Ariel Schleicher      12 Bartow High School     2:47.07     8
  3 Makayla Groth         10 Auburndale HIgh Scho   2:50.43     6
  4 Ashton Henrikson       8 McKeel High School     2:59.71     5
  5 Heather Rogers         8 McKeel High School     3:00.31     4
  6 HOPE DOHERTY          10 LRHS Lake Region Hig   3:05.98     3
  7 Morgan Kent           11 Winter Haven HIgh Sc   3:06.87     2
  8 Sarah DeYoung          9 McKeel High School     3:08.46     1
  9 Allie Arvanda         10 Sante Fe High School   3:13.84     
 10 Amani Flood           11 Winter Haven HIgh Sc   3:15.35     
 11 LAUREN ROERHIG        11 LRHS Lake Region Hig   3:16.61     
 12 Kamiah MIller          9 Bartow High School     3:17.32     
 13 GERANISE DORCE        11 LRHS Lake Region Hig   3:18.23     
 14 KRISTEN MILLER        12 LRHS Lake Region Hig   3:19.85     
 15 Abigail Tamayo         9 Bartow High School     3:28.78     
 16 VICTORIA SIMS         10 LRHS Lake Region Hig   3:32.78     
 17 Vanessa Martinez      12 Winter Haven HIgh Sc   3:34.40     
 18 DESTINY SHORT         11 LRHS Lake Region Hig   3:36.46     
                   Varsity Boys 800 Meter Run                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Micheal Williams      11 Lake Gibson High Sch   2:04.97    10
  2 Leif Henrikson        10 McKeel High School     2:05.01     8
  3 Calahan Warren        10 Auburndale HIgh Scho   2:05.49     6
  4 LOUI DEKKER           11 LRHS Lake Region Hig   2:08.75     5
  5 Tuquan Waldon         10 Tenoroc High School    2:10.23     4
  6 Tyler Post            12 Lake Gibson High Sch   2:13.26     3
  7 Daniel Bostrom        11 George Jenkins HIgh    2:13.36     2
  8 Dorien Lorente        11 Bartow High School     2:15.12     1
  9 Zach Rhoden           12 George Jenkins HIgh    2:15.45     
 10 Thomas Good            9 McKeel High School     2:19.08     
 11 Landon Schneider      11 George Jenkins HIgh    2:21.51     
 12 Quinnton Tiger           LRHS Lake Region Hig   2:24.54     
 13 CHRISTIAN BABCOCK     12 LRHS Lake Region Hig   2:27.39     
 14 TIGER QUENTEN         12 LRHS Lake Region Hig   2:28.13     
 15 Gangwer Kelsey        11 Sante Fe High School   2:29.39     
 16 Duncan Lippincott     10 McKeel High School     2:30.14     
 17 CODY RIZER            11 LRHS Lake Region Hig   2:30.50     
 18 Mark Morey            11 George Jenkins HIgh    2:31.26     
 19 Sincage Zach          10 Sante Fe High School   2:34.01     
 20 Shane Meldrim          9 Winter Haven HIgh Sc   2:34.87     
 21 Kantaurus Dorsey      12 Mulberry High School   2:35.87     
 22 Ziere McCoy            9 Bartow High School     2:36.40     
 23 Josh Tiger               LRHS Lake Region Hig   2:37.51     
 24 Ricardo Rosado        10 Mulberry High School   2:38.12     
 25 Nicky Lugo            12 Mulberry High School   2:38.35     
 26 Mchugh Seamus         12 Sante Fe High School   2:38.71     
 27 Twilleager Devin      10 Sante Fe High School   2:39.22     
 28 dotson joey            9 Sante Fe High School   2:41.04     
 29 Hurysz Kris           11 Sante Fe High School   2:41.14     
 30 Charles Lyons            LRHS Lake Region Hig   2:42.52     
 31 Bodolay Adam           9 Sante Fe High School   2:50.23     
                       Varsity Girls 200 Meter Dash                      
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Destini Williford     12 Bartow High School       27.09        1    10
  2 Aundrika Patterson    10 Bartow High School       28.06        2     8
  3 Tekaysha Stevenson     9 McKeel High School       28.11        1     6
  4 COURTNEY WILLIAMS     10 LRHS Lake Region Hig     28.16        1     5
  5 Alexis Fields          8 McKeel High School       28.82        2     4
  6 SHARDAJAI BURKE       10 LRHS Lake Region Hig     28.86        3     3
  7 RODAJAI BURKE         10 LRHS Lake Region Hig     29.16        2     2
  8 Brina Gaskins            Auburndale HIgh Scho     29.31        1     1
  9 Trinity Johnston       8 McKeel High School       29.39        3     
 10 KIARA WRIGHT          11 Lake Gibson High Sch     29.59        2     
 11 Rit Estime            10 Winter Haven HIgh Sc     29.71        1     
 12 Briana Gaskins        11 Auburndale HIgh Scho     29.82        2     
 13 Finley Sierra         10 Winter Haven HIgh Sc     30.41        2     
 14 Kaley Beck            10 McKeel High School       30.71        4     
 15 Makayla Daniels       12 Mulberry High School     31.07        2     
 16 MERCEDES SANKEY       10 LRHS Lake Region Hig     31.08        4     
 17 Ahleeyah Turner       12 Mulberry High School     31.61        1     
 18 SHALEDRA TURNER       11 Lake Gibson High Sch     31.88        4     
 19 SHIANN RICHARDSON      9 LRHS Lake Region Hig     32.06        3     
 20 Jessica Summerall      9 Auburndale HIgh Scho     32.09        2     
 21 Kaitlyn Dickie         9 McKeel High School       32.10        5     
 22 ASHLEY LARSON         11 LRHS Lake Region Hig     32.14        5     
 23 Alauna Reckley        11 Bartow High School       32.30        3     
 24 TARANA MILORME        11 LRHS Lake Region Hig     32.61        4     
 25 Tiffany Billings       9 Auburndale HIgh Scho     32.71        4     
 26 Shameria McTire       11 Auburndale HIgh Scho     33.24        3     
 27 SHYDEENHA BRUNO        9 LRHS Lake Region Hig     33.41        5     
 28 ALAYSHIA LEWIS         9 Lake Gibson High Sch     33.49        3     
 29 Virjinie Gachette     12 Auburndale HIgh Scho     34.63        3     
 30 Ancaya Rosa            9 Sante Fe High School     34.78        5     
 31 Brea McKinney          9 Auburndale HIgh Scho     35.71        1     
 32 CHRISTINA GONZALEZ     9 Lake Gibson High Sch     36.47        5     
 33 DIYMOND SMITH         10 Lake Gibson High Sch     37.79        1     
                       Varsity Boys 200 Meter Dash                       
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 DeQuan Green          11 George Jenkins HIgh      23.65        1    10
  2 Keland White             Winter Haven HIgh Sc     23.79        1     8
  3 Christian Trevaugh       LRHS Lake Region Hig     24.14        1     6
  4 Garius Allen           9 Auburndale HIgh Scho     24.54        2     5
  5 Isaiah Jones           9 Auburndale HIgh Scho     24.71        1     4
  6 Brandon Baker         12 George Jenkins HIgh      24.82        2     3
  7 Jetavious Lee         11 Mulberry High School     24.93        4     2
  8 La'Darrien Bowmen     11 George Jenkins HIgh      24.98        3     1
  9 Tyrik Johnson         10 Mulberry High School     25.05        1     
 10 Benjamin Sirmons       9 Mulberry High School     25.24        3     
 11 Rhonnel Young         10 Lake Gibson High Sch     25.35        1     
 12 Jessie Britt           9 Auburndale HIgh Scho     25.47        4     
 12 Samuel Tomberlin      12 Mulberry High School     25.47        2     
 14 Niko Dallon              Tenoroc High School      25.50        4     
 15 Justin Alford          9 Bartow High School       25.59        2     
 16 Bryshon Johnson          Winter Haven HIgh Sc     25.65        3     
 17 Jaden Roserie          8 McKeel High School       25.74        1     
 18 Jamal Hodge           10 Lake Gibson High Sch     25.79        2     
 19 Toris Young              Winter Haven HIgh Sc     25.93        4     
 20 Hobbes Parisien       11 Bartow High School       26.01        1     
 21 Trenton Garcia        11 McKeel High School       26.04        3     
 22 Robert Williams       10 George Jenkins HIgh      26.05        5     
 23 Jordan Cuyler         10 Auburndale HIgh Scho     26.07        3     
 24 Felix Vassallo        10 Sante Fe High School     26.13        6     
 25 Malik Brown           12 Lake Gibson High Sch     26.34        4     
 26 Rickey Gordon         11 George Jenkins HIgh      26.37        4     
 27 Devan McAllister      11 Tenoroc High School      26.44        2     
 28 Sanphinaud Jean-Pierr 11 Tenoroc High School      26.52        3     
 29 Geraldo Thassy         9 Tenoroc High School      26.65        5     
 30 Jovante Callaway      12 Tenoroc High School      26.76        5     
 31 Jawan McClinton       10 McKeel High School       26.82        2     
 32 Clarence Carlton       9 Fort Meade Mid-Sr. H     26.93        4     
 33 Robert Neal            9 McKeel High School       27.10        4     
 34 Rivera Michael         9 Sante Fe High School     27.16        6     
 35 Henry Perry            9 Lake Gibson High Sch     27.48        5     
 36 Rodin Milford            Winter Haven HIgh Sc     28.09        2     
 37 Alvin Harvey           9 Fort Meade Mid-Sr. H     28.42        5     
 38 Pheno Jean-Pierre      9 Tenoroc High School      28.65        6     
 39 Joshua Barber         10 Bartow High School       28.75        3     
 40 Christopher King      11 Lake Gibson High Sch     29.68        3     
 41 James Sorenson        10 George Jenkins HIgh      30.17        6     
                  Varsity Girls 3200 Meter Run                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 LEAH JOSTES           11 LRHS Lake Region Hig  12:30.56    10
  2 KAITLYN JONES         12 Lake Gibson High Sch  13:41.16     8
  3 Lizbeth Lopez          9 Winter Haven HIgh Sc  14:44.00     6
  4 Jennifer Lopez        12 Winter Haven HIgh Sc  15:07.80     5
  5 Courtney Lamoureus     9 Bartow High School    16:03.00     4
  6 Haneen Ottallah       10 Bartow High School    16:05.00     3
                   Varsity Boys 3200 Meter Run                  
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Landon Schneider      11 George Jenkins HIgh   10:55.11    10
  2 Dakota Jones          10 McKeel High School    11:01.40     8
  3 Cody Richardson        9 Auburndale HIgh Scho  11:02.44     6
  4 Caleb Brady            8 McKeel High School    11:04.36     5
  5 Stephen Muir          11 Lake Gibson High Sch  11:05.47     4
  6 Dylan Sadowsky        10 McKeel High School    11:09.59     3
  7 Connor Gilliard       10 George Jenkins HIgh   11:19.37     2
  8 Jonathan Cain         10 George Jenkins HIgh   11:19.47     1
  9 Cody Rizer               LRHS Lake Region Hig  11:22.31     
 10 Victor Amador         10 George Jenkins HIgh   11:27.26     
 11 LARRY WIDENER         11 LRHS Lake Region Hig  11:30.29     
 12 Benjamin Zalanka       9 George Jenkins HIgh   11:32.88     
 13 Daniel Bostrom        11 George Jenkins HIgh   11:33.21     
 14 CODY RIZER            11 LRHS Lake Region Hig  11:48.96     
 15 Jesus Dominguez       10 Bartow High School    13:47.69     
 16 Roman Mendoza          9 Mulberry High School  14:18.60     
              Varsity Girls 4x400 Meter Relay              
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Bartow High School                         4:35.94    10
  2 McKeel High School                         4:39.08     8
  3 Auburndale HIgh School                     4:40.69     6
  4 Winter Haven HIgh School                   4:42.68     5
  5 LRHS Lake Region High School               5:17.23     4
  6 LRHS Lake Region High School               5:28.94     3
                Varsity Boys 4x400 Meter Relay                
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 LRHS Lake Region High School               3:37.59  1    10
  2 Winter Haven HIgh School                   3:37.67  1     8
  3 Tenoroc High School                        3:43.73  1     6
  4 Lake Gibson High School                    3:48.77  2     5
  5 Auburndale HIgh School                     3:49.71  1     4
  6 Bartow High School                         3:55.07  1     3
  7 George Jenkins HIgh School                 3:55.17  1     2
  8 George Jenkins HIgh School                 3:58.60  2     1
  9 Fort Meade Mid-Sr. High School             4:01.01  1     
 10 Auburndale HIgh School                     4:05.59  2     
 11 Sante Fe High School                       4:09.03  1     
 
         Varsity Girls Team Scores (11 Events Scored)         
=====================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Fld  Oth
---------------------------------------------------------------------
  1 Bartow High School          88     28   19   13   28    0    0 
  2 LRHS Lake Region High Sch   79     28   13   17   21    0    0 
  3 McKeel High School          69     22   21    4   22    0    0 
  4 Winter Haven HIgh School    56     10   16   19   11    0    0 
  5 Auburndale HIgh School      54      9   16   15   14    0    0 
  6 Lake Gibson High School     42     14   18   10    0    0    0 
  7 Mulberry High School        13      0   11    0    2    0    0 
  8 Fort Meade Mid-Sr. High S   11      6    0    0    5    0    0 

          Varsity Boys Team Scores (11 Events Scored)         
=====================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Fld  Oth
---------------------------------------------------------------------
  1 George Jenkins HIgh Schoo   73     15   28   18   12    0    0 
  2 McKeel High School          72      0   39   20   13    0    0 
  3 LRHS Lake Region High Sch  58.5   24.5   8    8   18    0    0 
  4 Auburndale HIgh School      56     16   20    3   17    0    0 
  5 Lake Gibson High School     52     20   17    2   13    0    0 
  6 Winter Haven HIgh School    44     26    0    0   18    0    0 
  7 Bartow High School         25.5    3.5   1   14    7    0    0 
  8 Mulberry High School        22      2    0   10   10    0    0 
  9 Tenoroc High School         18      8    4    0    6    0    0 
 10 Sante Fe High School         3      2    0    0    1    0    0 
 11 Fort Meade Mid-Sr. High S    2      0    0    0    2    0    0
Comments