025 Музичне мистецтво
перший (бакалаврський) рівень
Освітня програма
Мета освітньо-професійної програми: забезпечити підготовку високопрофесійних конкурентоспроможних фахівців, здатних здійснювати викладацьку, концертну, музично-просвітницьку, науково-методичну, організаційну діяльність в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах та артистично-виконавську діяльність у складі професійних творчих колективів; підготувати студентів для подальшого навчання за обраною спеціальністю.
Програма базується на сучасних наукових знаннях про цілі музичної освіти, завдання музичного навчання і виховання учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, традиційних та інноваційних підходах до їх вирішення засобами музично-педагогічної, концертної та художньо-просвітницької діяльності, а також має поліформатне практично-виконавське спрямування відповідно обраної профілізації – артиста творчого колективу (хору, оркестру).
Програма зорієнтована на організацію та здійснення процесу музичного навчання в системі спеціалізованої мистецької освіти та формування здатності творчо втілювати власний виконавський досвід у педагогічній та артистичній професійній діяльності в умовах сучасного культурно-мистецького простору.
Програма ґрунтується на ідеї взаємозв’язку національних та загальнолюдських цінностей з урахуванням регіональних мистецьких традицій та реалізується в різнобічній художньо-творчій діяльності здобувачів вищої освіти .
Бакалавр може бути використаний для роботи в різноманітних закладах культури (філармонії, театри, концертні організації тощо), закладах початкової, базової та середньої спеціалізованої музичної освіти, закладах загальної середньої освіти та засобів масової інформації (радіо, телебачення тощо), а також в інших установах різного рівня та форм власності, відповідно до класифікації видів економічної діяльності ДК 009:2010(КВЕД), згармонізованою з Міжнародною стандартною галузевою класифікацією всіх видів економічної діяльності (ISIC, Rev. 4 – 2008).
Акредитаційна експертиза
Силабуси обов’язкових освітніх компонентів
Історія музично-виконавського мистецтва
Основи наукових досліджень
Психологія
Педагогічні студії
Методика викладання фахових дисциплін
Фахова музична література
Творчо-виконавські студії
Вибіркові компоненти освітньої програми
Практична підготовка
Атестація
Анкетування щодо якості освітньої програми
Опитування здобувачів вищої освіти щодо задоволеності освітньою, організаційною, інформаційною, консультативною та соціальною підтримкою
Опитування здобувачів вищої освіти щодо задоволеності навчальною дисципліною
Опитування здобувачів вищої освіти щодо якості практичної підготовки
Опитування здобувачів щодо толерантності викладачів