Навчання в інтернеті.

  Онлайнові перекладачі.

 Інтернет речей

Інтернет можна використовувати для навчання: здійснювати пошук навчальних матеріалів, зображень, фотографій, відео, навчальних програм тощо. Крім того, в інтернеті є безліч сайтів, які створено спеціально для навчання. Серед них — електронні словники, перекладачі, енциклопедії.

Практичне завдання 1.

 Прочитати підручник стор 44-49 https://drive.google.com/file/d/1dtfjxBkg6HPZ4rRY_sg8saUQ6d-NlK8u/view?usp=sharing та заповнити таблицю, яка надана в класі. Не забувайте натиснути Повернути!

Термін «інтернет речей» (від англ. internet of things) уперше з’явився ще в 1999 році. Він являє собою концепцію комунікаційної мережі об’єктів («речей»), у які вбудовано технологію для взаємодії між собою та з навколишнім середовищем (мал. 6.1). Крім того, ця технологія передбачає можливість виконувати певні дії без втручання людини. Тобто пристрої, що розміщені в будинках, убудовані в автомобілі, виконують опрацювання інформації, її аналіз та обмін між собою та, залежно від результатів, приймають рішення і виконують певні передбачені дії. Середовище роботи таких пристроїв не обмежується лише «розумним» будинком, воно може охоплювати все місто.

Автором цієї концепції є британський учений Кевін Ештон. За словами Ештона, до цього часу інтернет слугував переважно для пошуку інформації і був повністю залежним від людей: тих, які подають інформацію, натискають на кнопки, завантажують відео та фото на сервер, сканують коди тощо. У майбутньому, за уявленням Ештона, речі самі вноситимуть дані про себе.

Практичне завдання 2. Виконати вправи, зробити скріншоти результатів,  вставити їх у документ, наданий в класі. Не забувайте натиснути Повернути!

Завдання 2-1 

Акінатор/чат-бот (https://en.akinator.com/ ).

Потрібно задумати будь-якого персонажа і відповідати на питання, що задає  Акінатор. Через орієнтовно 10-20 питань, він розпізнає кого ви задумали. 

Завдання 2-2

Зайди на сайт https://quickdraw.withgoogle.com/  

Спробувати намалювати за 20с предмети, які будуть вам запропоновані, так, щоб програма їх відгадала.

Скрін 2 (Win+Shift+S)

Завдання 3

Рекомендація: Для цього скористайтеся сервісом http://whois.domaintools.com. 

Практичне завдання 3

Завдання 3. Створити проєкт керування освітленням за допомогою Microbit https://makecode.microbit.org/ 

Тест 1.

Тест 1.

Тест 2.

Посилання вставити у коментар на особистій сторінці класу

Читати підручник