Filmy na stiahnutieFilm Ježíš Johna Heymana je nejsledovanějším a zároveň nejpřekládanějším filmem v historii kinematografie. Film byl doposud nadabován do více než 1000 jazyků a zhlédly jej přes 4 miliardy lidí po celém světě. TV7.cz získala práva k vysílání a již brzy si jej budete moci zhlédnout on-line v českém jazyce.
Historicky nejpřesnějí film o životě Krista
Kdo je vlastně Ježíš? Na tuto otázku se snaží dát odpověď uznávaný producent John Heyman. Devět let strávil vytvářením prostředí Palestiny prvního století, aby mohl natočit film o jedinečném životě Krista, který zásadně ovlivnil celou lidskou historii. Výsledkem je autentický a nadčasový snímek Ježíš.
Toto dílo, natočené podle skutečných událostí zaznamenaných v Lukášově evangeliu, je nejen realistické a historicky věrné, ale jak ukazují ohlasy diváků po celém světě, tento výjimečný příběh je stále živý a má co říci i člověku v dnešní době. Filmovalo se přímo v Izraeli, na místech popsaných v Bibli. Celkem 45 herců a více než 5000 komparzistů bylo vybráno z oblasti Středního Východu. Týmy specialistů velmi důkladně studovaly dobové oblečení, architekturu, zvyky a jídla, díky čemuž se film Ježíš mohl stát nejvěrnějším filmovým zpracováním Kristova života.
Více informací najdete na www.znateho.cz
Redakce Tv7.cz děkuje společnosti Nový život o.p.s. za umožnění veřejné produkce tohoto vyjímečného filmu.

Film JEŽÍŠ je pozoruhodný a dramatický film, kladoucí nesmírný důraz na přesnost a věrnost záznamu Bible. Přenese váš zpět do času Ježíšova života a stanete se spoluúčastníky nejůležitějších událostí v dějinách lidstva — budete se procházet po stejných historických ulicích, prožijete úžasné zázraky a dotkne se vás Boží moc.

Připojte se k milionům lidí, kteří již díky filmu poznali Ježíše a jejichž životy se navždy změnily. Film JEŽÍŠ se natáčel výhradně v Izraeli, a proto díky němu můžete cítit, že jste součástí dějin v okamžiku, kdy se vytvářely.

Film JEŽÍŠ je více než pouhý příběh. Prakticky každé slovo, které Kristus říká, je vzato z Bible, z Lukášova evangelia. Tento dvouhodinový epos hluboce ovlivní váš život.

Abyste se mohli podívat na film JEŽÍŠ, budete potřebovat program RealPlayer z Progressive Networks, který je možné si nahrát na adrese (http://www.real.com/).

Chvíľu po tom ... / česky : chvíle poté - ukážka z filmu .. /

Moment After, The
Drama / Sci-Fi / Thriller
USA, 1999, 89 min
Hrají: Kevin Downes, Troy Winbush, Joanne Busch
 
Obsah:  
Příběh filmu THE MOMENT AFTER (Chvíle poté) začíná jednoho dne v 7:23 ráno. Telefonní sluchátko visí dolů a je slyšet jen tlumené "píp" a není nikdo, kdo by ho zvednul. U stolu je jídlo, ale na židlích je jen oblečení a není nikdo, kdo by tam seděl. U sporáku se vaří hrnec, ale není tam nikdo, kdo by ho obsluhoval. Z televize je slyšet hlas, který říká, že dvacet aut najednou z ničeho nic ztratilo kontrolu. Venku hledá matka svoji holčičku. Marně. Manžel vystupuje z havarovaného auta a hledá svoji manželku Judie.
V deset hodin ráno se probouzí agent FBI Adam ve své posteli probuzený svým parťákem Charlesem, který mu sděluje, že ve městě v 7:23 zmizelo v jeden okamžik několik tisíc lidí, po celých amerických státech několik milionů a globálně číslo zatím není známo. Vypadá to, jako by všichni najednou zmizeli.
Nastává sled událostí, při kterých Adam s Charlesem vyslýchá řadu očitých svědků a navzdory faktu, že vláda skutečnost popírá, Adam zjišťuje pravdu...
Film natočil Wes Llewellyn s rozpočtem pouhých 250 000 dolarů. David White si zahrál hlavní roli v podobě agenta Adama Rileyho a Kevin Downes si zahrál jeho parťáka Charlese Bakera.   (Chorcheus)

Video YouTube

bude hrozné tu zostať ..
Apokalypsa 
Veríme proroctvám Biblie vzťahujúcim sa na skonanie sveta. Priebeh nastávajúcich udalostí bude dramatický, ako aj opisuje Zjavenie Jána. Veríme v tzv. vytrhnutie alebo vychvátenie cirkvi, ktoré sa udeje v okamihu zatrúbenia archanjela. Ide o druhý príchod Pána Ježiša Krista, kde si vezme k sebe všetkých, ktorí Mu s horlivosťou a vierou slúžili. Po tejto udalosti sa pôsobenie antikrista vystupňuje a bude nastolená jeho veľríša na čele s charizmatickým vodcom. Po období tri a pol roka znovu povstane veľké prenasledovanie židov (väčšie ako v minulosti), ktorí medzičasom rozpoznajú v Ježišovi svojho Mesiáša. V druhej polovici súženia sa vylejú na zem pohromy, ktoré boli zdržované počas celej histórie. Na záver toho bude Armagedon, skutočný boj dobra a zla, kde Syn Boží v sláve Otca s nesčítateľným zástupom triumfálne zvíťazí a satan bude uvrhnutý na tisíc rokov do väzby. Počas tohoto milénia bude nastolená spravodlivosť a Ježiš bude vo viditeľnej forme viesť chod našej planéty. Po skončení milénia dôjde ešte k poslednému zachveniu satanského odporu, ale bude definitívne odprataný do ohnivého jazera. Potom bude veľký súd všetkých ľudí a ich odmenenie, alebo potrestanie. Bodkou za nami viditeľnou budúcnosťou je nové nebo a nová zem kde prebýva spravodlivosť.
stiahnúť tu :Vzepřít se obrům
    Vzoprieť sa obrom
    Facing the Giants
Drama / Sportovní
USA, 2006, 111 min
Režie: Alex Kendrick
Hrají: Jim McBride, Alex Kendrick, Erin Bethea
     Obsah:
 Šest let trénování středoškolského fotbalového týmu Orlů nepřineslo Grantu Taylorovi žádné dobré výsledky, natož vítězství. Navíc teď musí čelit zdánlivě nepřekonatelným pracovním a osobním potížím, a to se pak na konec trenérské kariéry pomýšlí snadno. Ale po jednom nečekaném setkání v sobě Grant objevuje víru, jež mu dodá sílu vytrvat.   (oficiální text distributora)


http://uloz.to/5419982/vzeprit-se-obrum.avi


A Walk to Remember  český dabing .
 / Prechádzka spomienkami Nezabudnuteľná cesta Dlouha cesta.. /
From: nalimce77 | 02 březen, 2009 | 3 783 zhlédnutí
Film je natočený podľa skutočnej udalosti, ktorú prežila, sestra autora - Nicholasa Sparksa, umiestnil sa v Usa v rebríčku filmov na popredných miestach . U nás nebol oficiálne distribuovany ..

Video YouTube
Comments