Січень

28 січня 2023 року на базі комунального закладу «КОІППО імені Василя Сухомлинського» у дистанційній формі відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.  У олімпіаді взяли участь 23 учня закладів освіти Кіровоградської області.  Загальна кількість учасників олімпіади – 23 (8 з 9 класів, 8 з 10 класів, 7 з 11 класів), що становить 64% від запланованої кількості учнів за квотою (квота – 36).

У процесі проведення ІІІ (обласного) етапу олімпіади з німецької мови методистом науково-методичної лабораторії суспільно-гуманітарних та естетичних дисциплін КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» Гринюковою Р.А. здійснена значна організаційно–методична робота. До складу журі олімпіади були включені викладачі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка та досвідчені вчителі німецької мови міста Кропивницького та міських громад Кіровоградської області.

За результатами виконання завдань для перевірки рівня володіння учнями чотирма видами мовленнєвої компетенції – аудіювання,  читання, письма та говоріння - найвищий рівень досягнень показали учні об’єднаних територіальних громад: Олександрійської міської,  Кропивницької міської, Компаніївської селищної та комунального закладу «Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат» Кіровоградської області. 

26 січня 2023 року в рамках методичного серфінгу було проведено вебінар для учителів етики з теми: «Змістові та методичні аспекти модельної навчальної програми «Етика»  (автори Пометун О.І., Ремех Т.О., Кришмарел В.Ю.)».

Ольга ВОЛОШИНА, методист кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», ознайомила педагогічних працівників області з:

1)      модельною навчальною програмою «Етика» (автори Пометун О.І., Ремех Т.О., Кришмарел В.Ю.) для 5-6 класів як комплексним освітнім документом;

2)      метою, завданнями та компетентнісним потенціалом навчальної програми «Етика».

В межах методичного серфінгу, що спрямований на забезпечення системного педагогічного консультування та забезпечення актуальних освітніх потреб педагогів області буде продовжено протягом року.


26 січня 2023 року в рамках методичного серфінгу було проведено вебінар для вчителів географії  з теми: «Формування  предметних  компетентностей  на уроках географії  відповідно до нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти».

Сьогодні, як ніколи, необхідно розуміти, як викладати географію в умовах воєнного часу. Тому шкільна географія має допомогти дітям адекватно реагувати на зміни, що відбуваються навколо, а географічне мислення має стати частиною суспільної свідомості.

    Під час проведеного заходу акцентувалася  увага на змінах, які відбуваються в географічній освіті, на важливості запровадження в освітній процес сучасних технологій навчання географії, що  сприяють формуванню в учнів ключових  та предметних компетентностей. 

12 та 27 січня 2023 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»  відбулося навчання за програмою підвищення кваліфікації за напрямом  розвиток професійних компетентностей з  теми «Освітній онлайн-хаб «Школа –  простір  безпеки».

Учасниками навчання були  керівники закладів освіти, директори, консультанти центрів професійного розвитку педагогів, педагогічні працівники закладів освіти.

Мета програми: створити  у здобувачів освіти цілісне  розуміння механізмів, алгоритмів, способів реагування  на багатовекторні виклики сьогодення, основні аспекти організації освітнього процесу в умовах війни з адміністративної точки зору та психологічну підтримку вчителів, учнів і батьків; сформувати практичні навички надання дієвої  підтримки колегам, учням та їхнім батькам.

Програма навчання включала розгляд   з таких тренінгових занять:

 Управління школою у воєнний  час:

-         Бачення цілісного процесу: місія, візія, стратегія школи. Сприяння інтеграції в освітній процес ЗЗСО, в т.ч. з числа ВПО. Відповідальність, прийняття рішень в умовах автономії закладу освіти (спікер Олена ПОЛОВЕНКО, завідувач обласного навчально-методичного центру освітнього менеджменту та координування  методичних формувань).

-         Формування активної команди та способи взаємодії для вирішення певних управлінських завдань. Комунікація як складова ціннісного підходу. Особливості комунікаційних процесів у закладі освіти. Система доступної комунікації з вчителями, батьками, учнями (спікер Оксана ПОБЕРЕЖЕЦЬ, методист обласного навчально-методичного центру освітнього менеджменту та координування  методичних формувань). Підтримуюче середовище для  навчання і розвитку учнів (спікер Олена ПОЛОВЕНКО).   Підтримка благополуччя   педагогічних працівників (спікер Оксана ПОБЕРЕЖЕЦЬ).

 

Здобувачі мали  можливість:

·  ознайомитися з основними аспектами організації освітнього процесу в умовах війни з адміністративної точки зору;

·  з'ясувати, як допомогти адаптуватися усім учасникам освітнього процесу;

·  ознайомитися з базовими принципами стресменеджменту;

·  отримати інформацію про способи керування стресом та поради, як долати напруження в ситуації;

·  опанувати психологічні вправи для полегшення переживання травматичного досвіду.

·         апробувати дієві інструменти і практики підтримки благополуччя педагогів.

Всі здобувачі освіти успішно виконали самостійні завдання та  спроєктували індивідуальні програми особистісного зростання.  

26 січня 2023 року в рамках методичного серфінгу проведено вебінар «Резильєнтність керівника закладу освіти». Оксана ПОБЕРЕЖЕЦЬ, методист обласного навчально-методичного центру освітнього менеджменту та координації методичних формувань КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», ознайомила педагогів з поняттями «резильєнтність», «стрес та стресостійкість педагога», «синдром професійного вигорання», зі складовими феномену резильєнтності, фазами синдрому «професійного вигорання». Учасники вебінару розглянули ресурси стресостійкості, вправи для відновлення ресурсу та саморегуляції, а також отримали поради щодо профілактики «професійного вигорання».

22 січня 2023 року у дистанційній формі пройшов  ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Цього року участь в олімпіаді з біології взяли 153 учні 8-11 класів (38 - 8 класів, 45 - 9 класів, 34 - 10 класів, 36 - 11 класів), що становить 76,5%  від запланованої кількості за квотою.

В організації та проведенні заходу взяли участь: адміністрація КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» в особі заступника директора з навчально-організаційної діяльності Василя НУДНОГО та працівники закладу - Оксана БОГДАНОВА, Людмила ХЛАНЬ, Ольга ЛИТВИНЕНКО, Іван ЗАДОРОЖКО.

Традиційно олімпіада з біології складалася з теоретичного та практичного турів. Роботи учасників оцінювало фахове журі, до якого увійшли викладачі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка та вчителі біології Кіровоградської області.

За колегіальними висновками журі найкращі результати показали учні Долинської міської, Олександрійської міської, Кропивницької міської, Первозванівської сільської, Світловодської міської, Знам'янської міської, Бобринецької міської, Онуфріївської селищної, Олександрівської селищної, Глодоської сільської, Суботцівської сільської, Новоархангельської селищної, Злинської сільської, Новоукраїнської міської громад.

Дякуємо педагогам за ретельну підготовку учнів до випробувань олімпіади, а учасникам бажаємо подальших навчальних досягнень та успіхів у творчих звершеннях. 

Як глина гартується у вогні, так характер міцнішає в боротьбі. Хто силу духу та віру має, того ніхто й ніщо  не подолає!!!

Обласний тур конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Основи здоров’я» відбувся! Він стартував 23 січня 2023 року.

Щодня змінювалися випробування, настрій, безпекова ситуація, та незмінними залишалися прагнення учасників до перемоги, творчості, креативу, бажання показати свої найкращі вміння та навички...

4 дні роздумів, суперечок, вагань, обговорень, внутрішніх протиріч. 4 дні гордості за кожного учасника! 4 дні та 4 безсонні ночі.

У фінал вийшли:

Гайдей Крістіна, Ратушна Світлана, Стеблина Тетяна.

Варто відзначити і роботу фахового журі. Протягом 4 конкурсних днів Оксана Лисенко, Світлана Барсукова, Світлана Шепель, Віта Жуфалаян, Валентина Голубовська під керівництвом Тетяни Желєзнової обирали найкращого педагога області в номінації «Основи здоров'я». Саме ця людина представлятиме Кіровоградщину у фінальному етапі всеукраїнського конкурсу.

Переможця обрано! Тримаємо інтригу: результати буде оголошено під час урочистого нагородження...

Не здолають нас навіжені сусіди, бо ми, українці, незламний народ!!! 

Віримо в ЗСУ! Усе буде УКРАЇНА! 

21 січня 2023 року в дистанційній формі було проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, який передбачав участь учнів закладів загальної середньої освіти області 8-11 класів.

Цього року перевірити свої навчальні досягнення, а також творчі здібності з історії, відповідно до квоти, могли 200 учасників. Але безпосередню участь в олімпіаді взяли 154 учня, а саме:

-         32 учні 8 класу;

-         43 учні 9 класу;

-         42 учні 10 класу;

-         37 учнів 11 класу.

Активну участь в організації та проведенні заходу взяли: адміністрація КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» в особі заступника директора з навчально-організаційної діяльності Василя НУДНОГО та співробітники – Наталія ЧЕРТКОВА, Інна ВІДІБОРЕНКО, Ольга ЛИТВИНЕНКО, Жанна ФЕДІРКО, Іван ЗАДОРОЖКО, Наталія ЧУЙ, Оксана ПОБЕРЕЖЕЦЬ та голова журі – Ірина КОЗИР, проректор з науково-педагогічної роботи Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, кандидат історичних наук, заслужений працівник освіти України.

До складу журі обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади включені викладачі факультету  історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, працівники                         КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», учителі закладів загальної середньої освіти області.

Учасникам олімпіади бажаємо професійних успіхів у вивченні та дослідженні історії, блискучих перспектив, благополуччя в житті, доброї вдачі та наснаги. 

   Відповідно до плану роботи КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» на 2023 рік та в рамках методичного серфінгу 19 січня 2023 року проведено вебінар для вчителів трудового навчання (технологій) з теми «Підготовка учнів до участі у ІІІ етапі олімпіади з технологій (трудового навчання)».

Мета заходу - ознайомлення з умовами проведення та особливостями підготовки учнів до участі у ІII етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) у 2022-2023 навчальному році.

Олена ТАТАРЕНКО, методист з трудового навчання науково-методичної лабораторії природничо-математичних та інформатично-технологічних дисциплін КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», надала методичні рекомендації щодо підготовки та проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) у 2022-2023 навчальному році; закцентувала увагу на важливості процедури реєстрації, умов проведення та на критеріях оцінювання олімпіадних завдань.

Педагоги взяли активну участь в обговоренні актуальних питань проведення ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання (технологій) у дистанційному форматі, обмінялись власним баченням підготовки учнів та організації олімпіади в сучасних умовах. 

19 січня 2023 року в рамках методичного серфінгу було проведено вебінар для вчителів фізики та астрономії з теми: «Особливості проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та астрономії у 2022/2023 навчальному році».

Вчителів було ознайомлено:

- зі змінами, що внесені до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки,  молоді та спорту України за № 1099 від 22.09.2011 року;

- з особливостями проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії, яка відбулася 14.01.2023 року;

- з особливостями організації та проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, що відбудеться 26.02.2023 року.

Надалі зустрічі з вчителями в межах методичного серфінгу, що спрямований на забезпечення системного педагогічного консультування та задоволення актуальних освітніх потреб педагогів, буде продовжено. 

ДО УВАГИ ОСВІТЯН!

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ-2023: СХЕМИ НАРАХУВАННЯ БАЛІВ

Українським центром оцінювання якості освіти затверджено схему нарахування балів за виконання тестових завдань незалежного тестування https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2023/01/nakaz-vid-20.01.2023-5.pdf .

Детальніше на сторінці УЦОЯО https://testportal.gov.ua/sertyfikatsiya-vchyteliv-pochatkovoyi-shkoly-shemy-narahuvannya-baliv/ .

Зазначимо, що квота учасників сертифікації вчителів початкових класів Кіровоградської області становить 40 осіб.

 Нагадуємо вчителям початкових класів, які планують проходити сертифікацію, що  реєстрація вчителів початкової школи https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2023/01/Nakaz_MON_-35_Sertyfikatsiya_2023.pdf  для проходження сертифікації триватиме з 30 січня по 13 лютого 2023 року й проходитиме у два етапи:

ü основний (30 січня - 05 лютого) –  у межах граничної кількості для кожного регіону;

ü додатковий (06 - 13 лютого) – у межах загальної граничної кількості.

   Навчально-методичний центр оцінювання якості освіти до уваги освітян області пропонує сторінки: Сертифікація педагогічних працівників https://sites.google.com/view/platforma-test/main/sertificatsia та Сертифікація–2023 https://sites.google.com/view/platforma-test/main/sertificatsia/sertificatsia-2023 . 

14 січня 2023 року в дистанційній формі було проведено

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії,  який передбачав участь учнів 10-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти області.

Цього року перевірити свої навчальні досягнення, а також творчі здібності з астрономії, відповідно до квоти, могли 100 учасників. Але безпосередню участь в олімпіаді взяли 33 учня, а саме:

– 11 учнів 10 класу;

– 22 учня 11 класу. 

Активну участь в організації та проведенні заходу взяли: адміністрація КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» в особі заступника директора з навчально-організаційної діяльності Василя НУДНОГО та співробітники – Андрій ДРОБІН, Ольга ЛИТВИНЕНКО, Іван ЗАДОРОЖКО, Людмила ХЛАНЬ, Тетяна ЦІПЕРКО, Оксана БОГДАНОВА, Сергій САМОЙЛОВ.

Щиро вітаємо переможців та учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії та зичимо всім учням успіхів, нових відкриттів і незгасного бажання пізнання глибин наук. 

КРУГЛИЙ СТІЛ, ПРИСВЯЧЕНИЙ 70-РІЧЧЮ АНДРІЯ ІВАНКА

     18 cічня 2023 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбувся обласний круглий стіл, організований кафедрою педагогіки, психології і корекційної освіти, «Педагог, науковець, громадський діяч», присвячений 70-річчю від дня народження Андрія ІВАНКА (1953–2014), колишнього заступника директора з науково-методичної роботи та доцента кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», колишнього вчителя історії та заступника директора з навчально-виховної роботи Созонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, активіста товариства «Просвіта» та інших громадських організацій. 

У заході взяло участь 12 осіб, серед яких науковці, педагоги, громадські діячі, колишні учні Андрія ,Борисовича. Всі вони говорили про його професійні та людські якості, талант вчителя, амплуа талановитого читача, неймовірного любителя книг та якісної періодики.

 Детальніше:    http://surl.li/elywz

Кафедра ППКО - Круглий стіл «Педагог, науковець, громадський діяч» (google.com)


ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології,

2022/2023 навчального року

 

15 січня 2023 року у дистанційному форматі пройшов  ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.  

Цього року участь в олімпіаді з екології взяли 33 учні 10-х та 11-х класів (17 - 10 класів, 16 - 11 класів), що становить 33% від запланованої кількості за квотою.

В організації та проведенні заходу взяли участь: адміністрація КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» в особі заступника директора з навчально-організаційної діяльності Василя НУДНОГО та працівники закладу - Оксана БОГДАНОВА, Людмила ХЛАНЬ, Ольга ЛИТВИНЕНКО, Іван ЗАДОРОЖКО.

Традиційно олімпіада з екології складалася з теоретичного та практичного турів. Роботи учасників оцінювало фахове журі, що складалося з викладачів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка та вчителів біології й екології Кіровоградської області.

За колегіальними висновками журі найкращі результати показали учні Кропивницької міської, Олександрівської селищної, Глодоської сільської та Новоукраїнської міської громад.

Дякуємо педагогам за ретельну підготовку учнів до випробувань олімпіади, а учасникам бажаємо подальших навчальних досягнень та успіхів у творчих звершеннях.


Вітання! Проєкт IREX «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» продовжує роботу з українськими закладами освіти. З нагоди запуску другої фази проєкту IREX у співпраці з Академією української преси проводить конференцію: «Медіаграмотність в освіті 2.0: інтегрування та розширення». Запрошуємо колег до співпраці!

Захід відбудеться 26 січня 2023 року у змішаному форматі – спікери та гості візьмуть участь у заході офлайн, а для учасників проєкту буде організовано онлайн-трансляцію.

 

Початок заходу о 14:00.

Життя продовжується, але яким воно буде, залежить тільки від нас. Працюємо з Україною в серці!  Разом до Перемоги! Все буде Україна!

 

Більше інформації за покликанням https://mailchi.mp/25e1ec42395f/iba4g1a4y3 


11 січня 2023 року у відділі рідкісних та цінних видань обласної наукової універсальної бібліотеки імені Д.І. Чижевського відбулася презентація зібрання книг Андрія ІВАНКА (1953-2014), заслуженого працівника освіти, кандидата педагогічних наук, заступника директора з науково-методичної роботи та доцента кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», активіста товариства «Просвіта».

Це спільний захід відділу рідкісних та цінних видань комунального закладу «ОУНБ ім. Д.І. Чижевського» та кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» до 70-річного ювілею педагога, який вбачав своє покликання у відновленні нашої історичної пам’яті.

Свою бібліотеку, що містить понад 200 книг та брошур, як зазначила завідувач відділу Наталія ЗЕЛЕНСЬКА, Андрій Борисович збирав все життя. Серед видань – класики української та зарубіжної літератури, історичні монографії, енциклопедичні довідники та ін. Кожна книга прочитана, деякі декілька разів, про що свідчать записи на титульних сторінках, помітки та підкреслення в тексті.

Своїми спогадами про колегу та друга поділились завідувач кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти, кандидат педагогічних наук Олександр ЖОСАН; старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти, кандидат історичних наук Юрій МИТРОФАНЕНКО; старший викладач кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти, кандидат педагогічний наук Валентина ВОЙТКО; методист науково-методичної лабораторії виховної роботи, фізичної культури та безпечного освітнього середовища Надія ДЯЧЕНКО; колеги та учні з Созонівського ліцею: Наталія ГРИШИНА, заступник директора з виховної роботи, Лілія КЛИМЕНКО, педагог-організатор. Усі з теплотою згадували Андрія Борисовича, його високий професіоналізм, ерудованість та людяність.

Працівники відділу рідкісних та цінних видань підготували виставку «Вчитель і Просвітитель», на якій, крім наукових досліджень та статей у центральній та обласній пресі, експонуються рідкісні видання з бібліотеки Андрія Борисовича. Серед раритетів, зокрема, заборонені за радянських часів книги Джорджа Орвелла, Івана Дзюби, Любомира Винара та ін. Виставка буде експонуватися протягом місяця.

Інформацію підготувала Вікторія ПАВЛЮХ, старший викладач кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського».

Детальніше за покликанням:

http://surl.li/elfea 

ДО УВАГИ ОСВІТЯН!

СЕРТИФІКАЦІЯ-2023: РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ

    Участь у сертифікації 2023 року зможуть взяти не лише вчителі початкової школи (не більше 1500), а й  500 вчителів з математики та 500 вчителів з української мови та літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти (наказ МОНУ https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2023/01/Nakaz_MON_-35_Sertyfikatsiya_2023.pdf ).

     Реєстрація вчителів початкової школи для проходження сертифікації триватиме з 30 січня по 13 лютого 2023 року.

Для вчителів математики та української мови і літератури  реєстрація відбуватиметься упродовж 01–11 серпня 2023 року.

   Докладніше на сторінці УЦОЯО https://testportal.gov.ua/sertyfikatsiya-pedagogichnyh-pratsivnykiv-2023/ .

    Нагадуємо, що участь у сертифікації учителі  беруть виключно на добровільних засадах. (Положення про сертифікацію педагогічних працівників https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesenmin-do-polozhennya-pro-a1094?fbclid=IwAR046zs5C7fiUsgga6aoJMGxVCObVW3DAv_0olxkiyprq5tYL73p-RzmuUc).   

    Навчально-методичний центр оцінювання якості освіти до уваги освітян області пропонує Платформу для надання методичної допомоги, роз'яснень та консультування відповідальних за ЗНО/НМТ та моніторингові дослідження 

ДО УВАГИ ОСВІТЯН, А ТАКОЖ ВСІХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ ПРОБЛЕМОЮ ІНТЕРНЕТ-БЕЗПЕКИ!!!

6-10 лютого кафедрою ІКТ та безпечного освітнього середовища на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» буде проведена ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія». Інтернет-режим обговорення матеріалів конференції – 6-10 лютого 2023 року; пленарне засідання в онлайн-режимі – 07 лютого 2023 року з 13.00.

Метою цієї конференції є об’єднання зусиль освітян, правоохоронців, представників громадських організацій та державних органів різних областей України щодо осмислення, виявлення та поширення ефективних практик, які сприяють безпеці дітей в інтернеті, а також розвитку кіберграмотності педагогічної спільноти.

 

У рамках проведення конференції передбачається розглянути ряд питань за такими напрямами:

1. Соціально-педагогічний вимір поняття «права дитини в інтернеті».

2. Інформаційна безпека дітей під час війни.

3. Організаційно-педагогічні умови формування безпечної поведінки здобувачів освіти в

інтернеті.

4. Соціально-педагогічний вимір понять «цифрові сліди», «цифрові тіні».

5. Створення якісного безпечного україномовного контенту в мережі «Інтернет»: тренди, ролі, можливості.

6. Небезпечне спілкування онлайн: ризики, правила, механізми звернення про допомогу й

захист.

7. Технологічні інструменти та рішення формування безпечного інтернет-простору дитини.

8. Розвиток кіберграмотності педагога.

9. Соціальна профілактика правопорушень дітей у кіберпросторі.

10. Особливості виявлення, фіксації та розкриття правопорушень, вчинених відносно дітей з використанням мережі «Інтернет».

 

Участь у конфереції є безкоштовною!

Учасники отримають відеозапис синхронного режиму конференції, електронний збірник матеріалів та сертифікат учасника конференції.

Реєстрація для участі за покликанням: https://forms.gle/ieVCdxLq3UUQdEyF8.

Телефон для довідок: +380993122269.

До конференції можна приєднатися як у ролі слухача, так і в ролі спікера.

Інформаційний лист конференції можна переглянути за покликанням: https://cutt.ly/p2zEH05 .

ДО УВАГИ ОСВІТЯН!

СЕРТИФІКАЦІЯ-2022: ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ТЕСТУВАННЯ

     Український центр оцінювання якості освіти пропонує освітянам ознайомитися з офіційним звітом про проведення незалежного тестування сертифікації педагогічних працівників у 2022 році   https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2023/01/ZVIT-NT_2022.pdf .

    Докладніше на сторінці УЦОЯО https://testportal.gov.ua/sertyfikatsiya-2022-zvit-pro-provedennya-nezalezhnogo-testuvannya/ .

    Зазначимо, що у 2023 році Міністерство освіти і науки України планує поширити сертифікацію на інші категорії педагогічних працівників, розпочавши пілотування процедур для вчителів базової середньої освіти – мовно-літературної і математичної освітніх галузей. Зокрема, на 2023 рік заплановано квоти:

.

    Докладніше на сторінці МОНУ https://mon.gov.ua/ua/news/sergij-shkarlet-zustrivsya-z-uchitelyami-pochatkovih-klasiv-yaki-uspishno-sklali-sertifikaciyu-u-2022-roci .