Ενημέρωση 21-10-2015
Συναδέλφισσες-οι,
Το Σωματείο μας συμμετέχει στο κάλεσμα του Εργατικού Κέντρου Πειραιά και παίρνει μέρος στο Συλλαλητήριο στην Πλατεία Καραϊσκάκη στον Πειραιά την Πέμπτη 22 Οκτωβρίου 2015 και ώρα 18:30 μμ ενάντια στα μέτρα της Κυβέρνησης και καλεί όλους τους εργαζόμενους του Ναυπηγείου Σκαραμαγκά να συμμετέχουν.
ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙO
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Β. ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ Ε. ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ