Ενημέρωση 2-7-2013
Συναδέλφισσες, -οι,
Σας ενημερώνουμε ότι οι Βεβαιώσεις Αποδοχών του 2012 θα μοιραστούν από το Γραφείο Ανθρωπίνου Δυναμικού.
Από αύριο Τετάρτη 3 Ιουλίου, είναι δυνατή η παραλαβή τους. Οι εργαζόμενοι μπορούν να προσέρχονται στο Γραφείο Ανθρώπινου Δυναμικού από τις 11:00 έως και 17:00 καθημερινά. Η διάρκεια παράδοσης των Βεβαιώσεων Αποδοχών είναι μέχρι και την Παρασκευή 12 Ιουλίου 2013.
Για τους εργαζόμενους από ΕΠΙΠΕΔΟ 1 έως και ΕΠΙΠΕΔΟ 5, οι Βεβαιώσεις Αποδοχών θα αρχίσουν να παραδίδονται από Πέμπτη 4 Ιουλίου, από 11:00 έως και 17:00.
Οι Βεβαιώσεις Αποδοχών θα παραδίδονται προσωπικά στον εκάστοτε εργαζόμενο, ο οποίος θα υπογράφει για την παράδοση - παραλαβή τους.
Όσοι εργαζόμενοι θελήσουν να παραλάβουν την Βεβαίωση Αποδοχών άλλου εργαζόμενου, πρέπει να προσκομίσουν εξουσιοδότηση, όπου θα αναγράφεται ο Αριθμός Ταυτότητας, καθώς πρόκειται για Προσωπικά Δεδομένα.
Για το Σωματείο
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ Β. ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Ε.