Ενημέρωση 21-10-2012
Όπως ενημερώθηκαν οι εργαζόμενοι από την τελευταία ανακοίνωση του Σωματείου, σχετικά με την πραγματοποίηση έκτακτης Γενικής Συνέλευσης, και έπειτα από συνεννόηση όλων των παρατάξεων, η Γενική Συνέλευση των εργαζομένων θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 25-10-2012 στο χώρο του ναυπηγείου.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Σωματείου θα επεξεργαστεί τις προτάσεις προς τη Γενική Συνέλευση και τις λεπτομέρειες αυτής και θα κυκλοφορήσει νέα ανακοίνωση την Τρίτη 23-10-2012.
Καλούνται όλοι οι εργαζόμενοι να παρευρεθούν στη δύσκολή και
κρίσιμη αυτή Γενική Συνέλευση.
Από το Σωματείο