Ανακοίνωση 12-3-2013
Συναδέλφισσες - οι,
Εν αναμονή των εξελίξεων και σύμφωνα με τα λεγόμενα του ειδικού γραμματέα του υπουργείο άμυνας κου Οικονόμου κατά την προχθεσινή μας συνάντηση, η Ομοσπονδία Μετάλλου και τα Σωματεία της ναυπηγικής βιομηχανίας, κατά τη σημερινή συνεδρίαση τους αποφάσισαν την Πέμπτη14/3/2013 και ωρα 10 πμ συγκέντρωση στην πλατεία Κλαυθμώνος και πορεία στο υπουργείο Ανάπτυξης στο Σύνταγμα.
Να μη λείψει κανείς!
Η συμμετοχή όλων μας κρίνεται απαραίτητη στην κρίσιμη αυτή καμπή για τη ναυπηγική βιομηχανία. Η ενότητα είναι ο μόνος δρόμος για την τελική δικαίωση.
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!
Για το Σωματείο
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ Β. ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Ε.