Як завантажити відео з YouTube

Сподобався відеоролик на YouTube і хочеться його показати учням, або використати у власному відео? Завантажити його на свій комп'ютер зовсім не складно. Можна для цієї мети використати одну зі спеціальних програм, що дозволяють завантажувати файли з YouTube (наприклад, Download Master), а можна обійтися можливостями самого браузера і спеціального сервісу savefrom.net, про який піде мова далі.

Отже, наші дії:

1. Знаходимо потрібний ролик, ну, нехай для прикладу це буде один з мультфільмів про кота Леопольда:

2. У рядку адреси перед "youtube" вписуємо дві букви s:

3. Натискаємо Enter і потрапляємо на сторінку сервісу savefrom.net

4. У стовпчику справа обираємо бажану якість відеозапису. Для перегляду усіх доступних варіантів натискаємо на Еще і бачимо весь список.

5. Клікаємо лівою кнопкою миші на тому варіанті, де число найбільше - там якість найвища.

Зверніть увагу: запис вищої якості тут MP4 1080p, але поряд з ним динамік з хрестиком. Це означає, що завантаживши відео за цим посиланням ви отримаєте його БЕЗ ЗВУКУ. Для завантаження відео у найвищій якості (HD) вам уже знадобиться спеціальна програма:

6. Після кліку на потрібному посиланні обираємо папку для збереження завантажуваного відеофайлу, наприклад, спеціальну папку Відео...

...і йдемо пити чай, поки браузер виконає свою роботу.

Власне, все.

P.S. Завантажуючи собі чиєсь відео, чи використовуючи його у власних цілях, переконайтесь, що вами не порушено авторські права чи права власності на цей ролик.