Створюємо найпростішу презентацію

Відкладемо на деякий час файл, збережений минулого разу (він нам ще знадобиться) і створимо найпростішу презентацію.

Якщо презентація складається ТІЛЬКИ з зображень, наприклад, фотографій у стилі "А я - на морі!", то для неї ідеально підходить такий тип презентацій як фотоальбом. От створенням фотоальбому і займемося.

Для цього нам спочатку потрібно в одній папці зібрати усі фотографії, які будемо використовувати.

Ось так:

З цих десяти фотографій і створимо презентацію типу "Фотоальбом".

Якщо ми створюємо фотоальбом, то після запуску PowerPoint з вибором дизайну можна не морочити собі голову. Все одно цей фотоальбом буде створено програмою на чистому стандартному шаблоні. Дизайн для фотоальбому будемо обирати уже після того, як цей фотоальбом буде створено.

Відкриваємо вкладку ВСТАВКА і натискаємо на кнопку Фотоальбом → Создать фотоальбом:

У вікні, що відкрилося натискаємо на кнопку Файл или диск:

...знаходимо папку з підготовленими для фотоальбому файлами, натискаємо комбінацію клавіш Ctrl+A для виділення усіх файлів і кнопку Вставить:

Далі здійснюємо налаштування нашого фотоальбому:

...і натискаємо кнопку Создать.

Звертаємо увагу на те, що фотоальбом було створено не в тому вікні PowerPoint, яке було відкрите спочатку, у нас тепер два вікна редактора презентацій:

...тому вікно №1 можна закрити, а у вікні №2 попрацювати над розміром слайдів, дизайном презентації, ввести на титульний слайд свою назву і зберегти файл. Те, як це робиться, описано тут.

Усе. Простіше не придумаєш. Перша наша презентація готова. Перегляд презентації у повноекранному режимі можна здійснити натиснувши клавішу F5 - це стандартна клавіша запуску презентації з першого слайду.

Щоб завершити перегляд презентації і повернутися в режим редагування слайдів потрібно натиснути на клавішу Esc.

Ось, який фотоальбом вийшов у мене: