Заняття з дошкільниками

15 травня святують день сім'ї, тож психологічна служба доєдналася до святкування свята і батьками було задано намалювати спільний малюнок зі своєю дитиною на тему: "Моя сім'я" 

У середній групі було проведено заняття на тему "Орієнтування в просторі". Мета: Вправляти дітей в умінні орієнтуватись в просторі : вгорі – внизу, на, під, вправо – вліво. А також розуміння понять "Великий-малий".

Для дітей молодшої групи А і молодшої групи Б заняття на тему "Курочка    Чубарочка" з елементами арттерапії на якому дошкільники працювали з кукурудзяною крупою, що допомогло розвинути тактильне і зорове сприйняття. Мета: вчити відповідати на питання,  вправляти в навичках звуконаслідування; закріпити уміння розрізняти основні кольори, складати ціле з частин, класифікувати предмети за розміром та кольором; розвивати колірне  сприйняття, окомір,  дрібну  моторику; виховувати наполегливість, посидючість, пізнавальний інтерес.

У ЗДО №2 "Дзвіночок проходить тиждень психології, з дошкільниками було проведено серію занять. Для дітей середньої групи виховний захід на тему «Весняні пригоди» з елементами арттерапії (М'ятий папір). Мета: розвиток творчих здібностей, уяви та фантазії дітей середнього дошкільного віку.

У ЗДО в групах "Барвінок" і "Сонечко"  було проведено заняття на тему: "Здоровий спосіб життя" (Корисне і шкідливе) 

Мета: Розширити уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про те, що позитивно, а що — негативно впливає на здоров’я. Розвивати потребу у здоровому способі життя; формувати правильне уявлення про здоров'я. Було провдено дидактичну гру "Квітка здоров'я", "Овочі і фрукти де ростуть", дидактична гра "Корисно і шкідливо", клективна робота тарілка здоров'я.

Було проведено серію занять на тему "Гостинці для їжачка" з використанням нетрадиційних технік малювання.

З дошкільниками молодшої групи "Сонечко" і середньої групи "Соняшник" було проведено заняття з використанням малювання пальчиками. Малювання пальцями – чудовий сенсорний досвід для дітей. Це дозволяє їм відчувати фарбу на своїх пальцях і текстуру паперу, створюючи мультисенсорний досвід, яким можуть насолоджуватися діти будь-якого віку. Малювання пальцями допомагає розвивати дрібну моторику та координацію рук і очей, оскільки діти вчаться контролювати свої пальці, створюючи різні форми та малюнки. Крім цього, малювання – прекрасний спосіб заохотити дітей до творчості та самовираження. Використовуючи свої пальці, діти можуть створювати унікальні та фантазійні малюнки, які відображають їх особистість та інтереси. Цей вид мистецтва також дозволяє виражати свої емоції, що може бути особливо корисним для дітей, яким важко висловити свої почуття. Також на занятті діти дізналися, що їсть їжак, заучували пальчикову гімнастику про колючки які носить їжачок.

Було проведено серію занять на тему "Гостинці для їжачка" з використанням нетрадиційних технік малювання.

З дошкільниками молодшої групи "Барвінок" було проведено заняття з використанням пластилінографії. Заняття пластилінографії сприяють розвитку таких психічних процесів, як: увага, пам'ять, мислення та розвитку творчих здібностей. Пластілінографія спряє розвитку сприйняття, просторової орієнтації, сенсомоторної координації дітей. Ліплення розвиває не лише уяву, а й дрібну моторику. Робота з пластиліном змушує працювати обидві півкулі головного мозку дитини одночасно, виховує охайність, посидючість, прагнення досягти мети, знижує дратівливість, зміцнює м’язи маленьких ручок, в свою чергу, сприяє розвитку мовлення у дитини. Також на занятті діти дізналися, чим харчується їжак, заучували пальчикову гімнастику.

"16 днів проти насильства" 

Заняття "Толерантність та доброта в казках" з дошкільниками ст.гр.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» до Міжнародного дня прав людини  було проведено заняття з дітьми старшоі групи "Соняшник" на тему «Знай свої права, дитино!»

Діти поглибили свої знання про права та обов'язки, аналізували ситуації, які характеризують порушення прав у знайомих для них казках, вчилися зіставляти добрі та погані вчинки, виховували взаєморозуміння, повагу до інших, самоповагу.

Діти поглибили свої знання про права та обов'язки, аналізували ситуації, які характеризують порушення прав у знайомих для них казках, вчилися зіставляти добрі та погані вчинки, виховували взаєморозуміння, повагу до інших, самоповагу.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» до Міжнародного дня ненасильницького спілкування  було проведено заняття з дітьми молодшої групи "Соняшник" на тему «Кого можна назвати другом, або подругою" з використанням іграшки терапевтичний їжачок В. Назаревич»

Діти поглибили свої знання про толерантність, правила дружби, вчилися зіставляти добрі та погані вчинки, виховували взаєморозуміння, повагу до інших, самоповагу.