Наша історія.

Українська республіка, 1919 року.

Карта для Паризької мирної конференції

Карта вміщена у документі «Mémoire sur l’indépendance de l’Ukraine présenté à la Conférence de la paix par la délégation de la république ukrainienne» («Пам’ятка про незалежність України, представлена делегацією української республіки на мирній конференції»), виданому у Парижі в 1919 році.


А ви це знали? У слові «Україна» закладено глибокий сенс: у перекладі з стародавнього санскриту звук "укр" означає Світло, частина "Ра" перекладається як Сонце, а "їн (інь)" - це тонка духовна енергія.Сонце в усі віки розумілося як Бог, що дає нам життя, а Світло - є знання.Отже, Україна - не околиця якоїсь держави!!!Україна - країна сонячного світла та духовних енергій, країна божественного пізнання та духовного розвитку.СЛАВА УКРАЇНІ💙💛

"Луганськ заснувала Катерина ІІ, а до того тут було "дике поле", - так у російських підручниках пишуть.

Та ви шо? А нічого, що ще за 100 років до цього тут були українські козацькі поселення Кам`яний Брід та Вергунка? А Луганська до 1882 року у природі не існувало. Більше того, саме Катерина ІІ зробила кріпаками-рабами місцевих козаків і селян, які раніше рабства не знали.

Маріуполь? Це стара фортеця Кальміуської паланки запорізьких козаків Домаха.

Донецьк? Старе поселення запорожців Олександрівка.

Бахмут? Запорізькі солеварні.

Слов`яносербськ Луганської області? Старий зимівник Кальміуської паланки Запорізької Січі, що називався Підгорне урочище. Відомий щонайменше з 1740 року.

Зимогір`я Луганської області (відоме ще як станція Родакове)? Зимівник Кальміуської паланки Запорізької Січі під назвою Черкаський Брід (1645 рік).

Місто Торецьк (колишній Дзержинськ) Донецької області? Почалося з поселення Щербинівка, яке було засновано запорізьким отаманом Антоном Щербиною.

Харківська область Місто Ізюм? - старий козацький городок 1639 року. Пізніше - центр Ізюмського козацького полку.

Харків? Заснований козацькими полковниками Донець-Захаржевськими.

Одеса? Це давня українська фортеця Коцюбіїв (1415 року) коли Москва ще була улусом Орди. Знаменитий Пересип саме тоді утворився.


Може, про Херсон або Бердянськ поговоримо? Ні? "Новоросія", кажуть рашисти? Ну-ну...

Пам’ятаємо, не забудемо!

Москва нас винищувала повсюдно та повсякчас!

10 лютого 1940-ого року в Галичині почали перший із чотирьох брутальних і жорстоких етапів депортації населення на схід. Той день для понад 100 тисяч людей став «чорною суботою»… Енкаведисти вдирались до помешкань зі зброєю в руках із голосним криком-наказом «Собірайтєсь!». На збори часу майже не давали...

Депортованих везли у брудних товарних вагонах або вагонах призначених для перевезення худоби. Тобто, вони не обігрівались, у них не було вбиралень. А шлях тривав від двох тижнів до понад місяця! Сумна дорога страждань, принижень, смертей!

Насамперед до списків на вивезення потрапляли підприємці, дрібні ремісники та приватні рільники. Особливо ті, які були активістами громадських просвітницьких організацій, які могли згуртувати громаду і налаштувати проти новоявлених «визволителів»...

Починаючи з лютого 1940-ого року, виселення населення Галичини відбувались кожних два місяці. Загалом безжально депортували майже 15% мешканців регіону - 1 млн людей!!! Пам‘ятаємо!

1949 рікПоблизу одного з колимських концтаборів за наказом Москви живцем потоплено в болоті близько трьох тисяч українських дівчаток віком 12-14 років – «чтоб нєкому било рожать бандєровцев».2022 рікНа тимчасово окупованих територіях руzzкі орки ґвалтують жінок і неповнолітніх дівчат- «асвабаждаєм от биндєравцев».
Це треба припинити раз і назавжди!!!Прогнавши з Нашої Землі раз і назавжди!!!Забувши про їхнє існування, про існування їхньої мови раз і назавжди!!!
А їх вели… В безодню просто гнали…Ще й досі в тундрі болота дрижать.З москви так наказали генерали: «Чтоб нєкому бандєровцев рожать»…