Психічне здоров'я

             Психічне здоров'я є передумовою нашої стресостійкості.

Одним із способів зберегти його є спілкування.  Важливо не соромитися говорити про свої почуття, відчуття з рідними і близькими.  Адже сьогодні дуже багато чинників які можуть впливати на емоційний стан, наші почуття.  Інколи щоб зрозуміти що з тобою коється щось не те,  що ти не справляєшся з болем, стресом та проблемами, необхідно погляд зі сторони. Бо усвідомити самостійно, що психіка похитнулася буває дуже складно.   Соціологи провели опитування серед дорослих людей різного віку в 11 країнах світу.  Більшість опитаних вказали, що емоційне здоров'я суттєво впливає на їх якість життя.  Щож говорити українцям в умовах сьогодення... 

   Нажаль, хибне упередження, радянське стереотипне  мислення,  вказує на психіку як щось нездорове та соромне,  заважає нам з вами вчасно звертатися до фахівців з ментального ( психічного здоров'я).  Це приводить до особистих проблем, проблем розвитку, сімейних проблем, проблем на роботі та з соціалізацією.  

     Що робити щоб попередити власні душевні проблеми та проблемі дітей?  Необхідно чуттєво відноситися до власного стану, пильнувати емоційний стан дітей.  Це не говорить , що за однією негативною емоцією необхідно бити на сполох, тут можна просто поговорити з рідними. Так іноді можуть допомогти батьки, рідні, друзі, а іноді тільки спеціалісти.  Щоб знайти цю тонку межу необхідно звернути увагу на тривожні симптоми і не боятися просити про допомогу та звертатися до спеціалістів.