грудень

08.12.2022 р

Нарада

08 грудня фахівці ІРЦ Лохвицької міської ради провели для відповідальних осіб за інклюзивне навчання та асистентів вчителів ЗЗСО Заводської ТГ нараду. У ході наради обговорили важливі питання організації інклюзивного навчання в 2022-2023 н.р.. Розглянута основна нормативно-правова база щодо організації інклюзивного навчання та надані рекомендації щодо ведення ділової документації.

На нараді виступили Мельник Л.В. - директор ІРЦ Лохвицької міської ради, Пономаренко Т.А. - фахівець (консультант) інклюзивно-ресурсного центру.

07.12.2022

День української хустки

Хустка – це символ українського народу вона оберіг, вона є невід'ємною частиною української культурної спадщини і вважається жіночим оберегом. Вона символізує любов і свободу, вірність традиціям та патріотизм.

Підтримуємо звичаї і традиції українського народу.

02.12.2022р

МИ РІЗНІ, АЛЕ МИ РІВНІ!

У 1992-му році Генеральна Асамблея ООН проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу – 3-тє грудня стало Міжнародним днем людей з інвалідністю.

Цей день покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Він є нагадуванням людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

Заходи, до яких закликає всі країни ця шанована міжнародна організація, спрямовані на інтеграцію людей з інвалідністю у сучасному суспільному житті.

Нині українське суспільство дедалі більше переймається проблемами осіб з інвалідністю, упевнено рухаючись до створення суспільства рівних можливостей для всіх.

Не тільки держава має дбати про цих людей: кожен із нас має усвідомлювати, наскільки важлива наша підтримка людям із інвалідністю. Ми маємо вважати осіб з інвалідністю людьми з підвищеними потребами, а не з обмеженими можливостями. Захищаючи гідності осіб з інвалідністю, ми захищаємо своє людське обличчя.

Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними членами суспільства, відмінними фахівцями і політиками, економістами, акторами, художниками, музикантами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, у тому числі й абсолютно здорових членів нашого суспільства. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми. Ми всі рівні перед Богом. МИ РІЗНІ, АЛЕ МИ РІВНІ!!!