~ Maart 2016 ~
Zoals de traditie het wil, hebben we tijdens de paasvakantie nog eens een tripje gedaan. Over de bestemming was er weinig discussie, dat zou Joinville worden. In de directe omgeving van Joinville reed ik jaarlijks tot en met 2014 nog wel enkele roadbooks tijdens de intussen berucht geworden kerstrit maar de roadbooks die wat verder weg liggen van Joinville, dat moet toch al van 2012 geleden zijn. Het leek me leuk om met alle beschikbare tracks 1 grote route te maken : LE GRAND TOUR de JOINVILLE.
Dit gaf dan meteen ook het voordeel dat we konden vertrekken en toekomen in de buurt van Toul, wat veel vlotter bereikbaar is dan Joinville zelf.
Voor de volledigheid ...onze route ligt grotendeels in de departementen Haute Marne en Meuse en is net geen 300 km lang.