Spring Track All-Region

1975

  • Marc Siberski- 3rd- 330 Yard Hurdles


1978

  • Lauren Thomas- 2nd Place- Shot Put (8 lb) (41' 1.75")
  • Carol Light- 3rd Place- 100 yard Dash (11.6)
  • Girls 440 yard Relay- 5th Place (51.2)(Grace Marcy, Sonya Gourley, Beth Henderson, Carol Light)


1979

  • Lauren Thomas- REGIONAL CHAMPION- Shot Put (8 lb) (41' 3.25"); 6th Place- Discus (109' 3")


1980

  • Laura Johnson- 2nd Place- 400m Dash (57.3)
  • Girls 800m Relay- 5th Place (1:46.8) (Kathy Henderson, Allene Mosher, Valerie Johnson,Grace Marcy)


1981

  • Laura Johnson - 2nd Place- 400m Dash- (57.6); 3rd Place- 100m Hurdles (14.8)
  • Valerie Johnson- 5th Place- 100m Dash (12.5)


1982

  • Laura Johnson- 3rd Place- 400m Dash (58.3)
  • Valerie Johnson- 3rd Place- 200m Dash (25.7)
  • Mike Bradecamp- 4th Place- 800m Run (1:58.6)
  • Keith Matioli- 5th Place- Long Jump (21' 8.25")
  • Mark Baden- 6th Place- 1600m Run (4:23.5)


1983

  • Doug Clark- 3rd Place- Pole Vault (12' 6")
  • Keith Mattioli- 3rd Place- 300m Hurdles (40.5); 4th Place-Long Jump (21' 3.25"); 6th Place- 110m Hurdles (15.7)
  • Girls 4x200m Relay (1:50.5)


1984

  • Todd Anderson- REGIONAL CHAMPION- 800m Run (1:55.8)
  • Doug Clark- 3rd Place- Pole Vault (13' 0")
  • Felicia Maye- 3rd Place- Discus (121' 10")
  • William Clark- 6th Place- Pole Vault (12' 3")


1985

  • Amy Colvin- 4th Place- 1600m Run (5:02.6)
  • Terri Bunek- 6th Place- High Jump (5' 2")
  • Andrea McClendon- 6th Place- 200m Dash (26.21)
  • Girls 4x400m Relay- 4th Place (4:01.64)


1986


  • Sarah Colvin- REGIONAL CHAMPION- 800m Run (2:14.39)

  • Bryant Hatcher- 2nd Place- 100m Dash (11.16)

  • Amy Covlin- 3rd Place- 1600 Run (4:59.)

  • Dave Patterson- 3rd Place- 800m Run (1:57.3)
  • Kathy Leslie- 4th Place- 100m Dash (13.00)
  • Rhonda Maier- 5th Place- 400m Dash (59.78)
  • Boys 4x400m Relay-5th Place (3:25.0)


1987

  • Amy Colvin- REGIONAL CHAMPION- 1600m Run (4:49.89 ) (MEET RECORD & CHS SCHOOL RECORD); 4th Place- 3200m Run (11:01.62)
  • Sarah Colvin- 2nd Place- 1600m Run (4:50.50); 2nd Place- 800m Run (2:14.88)
  • Lance Muniz- 3rd Place- 3200m Run (9:40.86)
  • Boys 4x400m Relay- 6th Place-(3:26.61)


1988

  • Larry Leslie- 4th Place- Shot Put (50' 2.5"); 5th Place- Discus (139' 8")
  • Jaime Boyd- 4th Place- 100m Hurdles (15.71)
  • Hollie Moore- 6th Place- 3200m Run (11:16.8)
  • Boys 4x 100m Relay- 6th Place (44.66)


1989

  • Larry Leslie- REGIONAL CHAMPION- Discus (154' 8"); 2nd Place- Shot Put (50' 11")
  • Hollie Moore- 2nd Place- 3200m Run (11:12.39)
  • Corey Roy- 3rd Place- 400m Dash (49.46)
  • Boys 4x800m Relay- 5th Place (8:13.5)
  • Girls 4x800m Relay- 6th Place (9:59.8)


1990

  • Chris Teal- REGIONAL CHAMPION- Long Jump (22' 1.5"); REGIONAL CHAMPION- Triple Jump (45' 6.5")
  • Zachary Lauer- 2nd Place- 800m Run (1:57.77)
  • Rachel Ward- 4th Place- 800m Run (2:17.30)
  • Gene Baughn- 6th Place- Discus (136' 6")
  • Mike Kohn- 6th Place- 400m Dash (50.54)
  • Vincent Peters- 6th Place (tie)- Pole Vault (12' 0")
  • Jawan Peterson- 6th Place- 300m Hurdles (40.24)
  • Boys 4x800m Relay- 6th Place (8:48.60)


1991

  • Gifford Ploetz- REGIONAL CHAMPION- Pole Vault (13' 0")
  • Alicia Chiaramonte- 2nd Place- Shot Put (37' 8"); 6th Place- Discus (101' 6")
  • David Ferguson- 4th Place- Shot Put (48' 9")
  • Jeff Beno- 5th Place- 400m Dash (51.94)
  • Britt- 5th Place- Discus (140' 3")
  • Jim Colling- 5th Place- 3200m Run (9:51.04)
  • Boys 4x800m Relay- 2nd Place (8:05.53)
  • Boys 4x400m Relay- 5th Place (3:29.64)
  • Girls 4x400m Relay- 5th Place (tie) (4:09.0)


1992

  • Carla Brown- REGIONAL CHAMPION- 400m Dash (56.81); REGIONAL CHAMPION- 200m Dash (25.90); 5th Place- 100m Dash (13.02)
  • Alicia Chiaramonte- REGIONAL CHAMPION- Shot Put (38' 9.5"); 4th Place- Discus (104' 1")
  • Jim Colling- REGIONAL CHAMPION- 3200m Run (9:46.84); 2nd Place- 1600m Run (4:23.34)
  • Karim Aleem- 2nd Place- Pole Vault (13' 0")
  • Liane Stahli- 2nd Place- 100m Hurdles (15.95)
  • Aryn Fahey- 5th Place- 1600m Run (5:21.54)
  • Pete Casscone- 6th Place- High Jump (6' 2")


1993

  • Jimmy Colling- REGIONAL CHAMPION- 3200m Run (9:34.90); 2nd Place- 1600m Run (4:22.37)
  • Nhoj Snekcim- 2nd Place- Pole Vault (13' 6"); 4th Place -110m Hurdles (16.14)
  • Kisha Johnson-5th Place- Triple Jump (34' 10.25")
  • David Muckel-5th Place- 1600m Run (4:27.84)
  • Jean Jancaitis- 6th Place- Shot Put (31' 9.5")
  • Amandeep Singh- 6th Place-100m Dash (11.41)
  • Boys 4x100m Relay- 2nd Place (43.34)
  • Boys 4x800 Relay- 4th Place (8:13.11)


1994

  • Jim Colling- REGIONAL CHAMPION- 3200m Run (9:23.65)
  • Nhoj Snekcim- REGIONAL CHAMPION- Pole Vault (13' 0"); 5th Place-110m Hurdles (15:69)
  • Mike Leslie-4th Place-Discus (139' 10")
  • Eric Post- 4th Place- 3200m Run (9:36.22)
  • Kisha Johnson- 5th Place- Long Jump (17' 0.25")
  • Karim Aleem- 6th Place- 100m Dash (11.84); 6th Place- Pole Vault (13' 0")
  • Boys 4x800m Relay- REGIONAL CHAMPIONS (7:58.78) (Jim Colling, Bryan Harrell, Brian Jones & Jason Horn- CHS SCHOOL RECORD)
  • Girls 4x800m Relay- 3rd Place (9:41.33)
  • Girls 4x100m Relay- 4th Place (50.33)


1995

  • Kisha Johnson- 2nd Place- 400m Dash (57.2)
  • Warren Williams- 2nd Place- 800m Run (1:55.87); 4th Place- 1600m Run (4:13.04)
  • Mike Leslie- 3rd Place- Shot Put (50' 11.25"); 5th Place- Discus (144' 8")
  • Azibo Smith- 4th Place- Triple Jump (45' 0.25"); 4th Place- 110m Hurdles (14.81); 5th Place- Long Jump (21' 9.5")
  • Kisasi Swan- 4th Place- 400m Dash (50.47); 6th Place- Triple Jump (44' 9")
  • Laura Winstead- 5th Place- 1600m Run (5:16.84)
  • Laurel Simcox- 6th Place- 1600m Run (5:21.90); 6th Place- 3200m Run (11:33.74)
  • Kathy Smith- 6th Place- High Jump (5' 0")
  • Girls 4x800m Relay- 2nd Place (9:31.90) (School Record)
  • Boys 4x100m Relay- 5th Place (44.3)
  • Boys 4x800m Relay- 6th Place (8:08.9)


1996

  • Azibo Smith- REGIONAL CHAMPION- 110m Hurdles (15.05) ;4th Place- Triple Jump (44' 6.5"); 5th Place- Long Jump (21' 6")
  • Amanda Buell- 3rd Place- 800m Run (2:20.36)
  • Eric Post- 3rd Place- 3200m Run (9:24.69); 6th Place- 1600m Run (4:19.77)
  • Laurel Simcox- 4th Place- 3200m Run (11:09.00)
  • Kathy Smith- 4th Place- High Jump (5' 0")
  • Bhowah Jue- 6th Place- 100m Dash (11.54)
  • Boys 4x100m Relay- 2nd Place (43.81)
  • Girls 4x800m Relay- 3rd Place (9:37.81)
  • Boys 4x800m Relay- 6th Place (8:08.46)


1997

  • Eric Post- 2nd Place- 3200m Run (9:16.43); 4th Place- 1600m Run (4:18.98)
  • Gus Schmader- 3rd Place- Long Jump (21' 5")
  • Erin McMorrow- 4th Place (tie)- High Jump (5' 0")
  • Laurel Simcox- 4th Place- 3200m Run (11:11.98)
  • Bridgett Giles- 6th Place- 100m Dash (13.32)
  • Kathy Smith- 6th Place- High Jump (5' 0")
  • Girls 4x800m Relay- 5th Place (9:39.97)
  • Girls 4x100m Relay- 6th Place (50.76)


1998

  • Billy Moore- 5th Place- 1600m Run (4:23.84)
  • Erin McMorrow- 6th Place- 400m Dash (59.51)


1999

  • Alyssa Aiken- REGIONAL CHAMPION- 100m Dash (12.06) (MEET RECORD); REGIONAL CHAMPION-300m Hurdles (43.03) (MEET RECORD); REGIONAL CHAMPION- 200m Dash (23.94)(MEET RECORD); 2nd Place- Triple Jump (38' 9"); 3rd Place- Long Jump (18' 6.5")
  • Gus Schmader- 4th Place- Long Jump (22' 2")
  • Paul Kimmel- 5th Place- Pole Vault (11' 6")
  • Carin Miller- 5th Place- 800m Run (2:17.85)
  • Andy Staszak- 6th Place- Pole Vault (11' 6")
  • Laurie Yarger- 6th Place- 3200m Run (11:28.52)


2000

  • Alyssa Aiken- REGIONAL CHAMPION- 100m Dash (12.22); REGIONAL CHAMPION- 400m Dash (55.24); REGIONAL CHAMPION- 200m Dash (25.36)
  • Chris Grant- 3rd Place- High Jump (6' 0")
  • Carin Miller- 3rd Place- 800m Run (2:17.83)
  • Andy Staszak- 4th Place- Pole Vault (12' 6")
  • Laurie Yarger- 6th Place- 3200m Run (11:50.72)


2001

  • Jordan Sampson- 3rd Place- Discus(147' 6")
  • Ethan Coffey- 5th Place- 1600m Run (4:26.07)
  • Tracy Williams- 5th Place- 3200m Run (11:25.86)


2002

  • Katrina Salmons- 5th Place- Pole Vault (9' 6")


2003

  • Jenny Geldermann- REGIONAL CHAMPION- 200m Dash (25.92)
  • Jimmy Beyeah-5th Place-200m Dash (23.12s)
  • Kevin Comerford-5th Place- 300m Hurdles (40.46s)
  • Brad Siragusa- 5th Place- 1600m Run (4:21.28)
  • Girls 4x100m Relay- 5th Place (51.14) (Jenny Geldermann, Sara Kanamine, Ashley Scott, Fatimah Labor-Koroma)


2004

  • Jenny Geldermann- 2nd Place- 200m Dash (25.68)
  • Nicole Kazuba- 2nd Place- Pole Vault (10' 0")
  • Jimmy Beyeah- 3rd Place- Long Jump (20' 10.5")
  • Matt Dobson- 4th Place- Discus (148' 7")
  • Dominic Lauchengco- 4th Place- Pole Vault (13' 0")
  • Jasmine Nelson- 4th Place- 100m Hurdles (15.72)
  • Brad Siragusa- 5th Place- 800m Run (1:56.18)
  • Girls 4x100m Relay- 3rd Place (50.02) (Jenny Geldermann, Adeola Abisogun, Jasmine Nelson, Sara Kanamine)
  • Boys 4x800m Relay-6th Place (8:11.45) (XB Cox, IV, Mark Hubbard, Douglas A. Palmer, Jr, Brad Siragusa)
  • Girls 4x400m Relay- 6th Place (4:10.43) (Jenny Geldermann, Ashley Scott, Jasmine Nelson, Lauren Binford)


2005

  • Jasmine Nelson- REGIONAL CHAMPION- 100m Hurdles (14.81) (SCHOOL RECORD)
  • Matt Dobson- 2nd Place- Shot Put (51' 6"); 2nd Place- Discus (165' 1") (SCHOOL RECORD)
  • Adeola Abisogun- 3rd Place- 200m Dash (25.96s)
  • Jimmy Beyeah- 3rd Place- 100m Dash(11.14); 7th Place- 300m Hurdles(40.85); 4th Place- Long Jump (21' 7")
  • Sara Kanamine- 4th Place- 100m Dash (12.71)
  • Dominic Lauchengco- 4th Place- Pole Vault (13' 0")
  • Nicole Kazuba- 5th Place- Pole Vault (10' 3") (SCHOOL RECORD)
  • Greg Sye- 7th Place- Shot Put (48' 3.5")
  • Melissa Von Hoene- 8th Place- Shot Put (34' 10.5")
  • Girls 4x100m Relay- REGIONAL CHAMPIONS (48.87) (Jasmine Nelson, Adeola Abisogun, Tracy Comerford, Sara Kanamine) (SCHOOL RECORD)
  • Girls 4x400m Relay- 2nd Place (4:00.75) (Jenny Geldermann, Sara Kanamine, Jasmine Nelson, Adeola Abisogun) (SCHOOL RECORD)
  • Boys 4x100m Relay- 6th Place (43.73) (James Schnarrs, Dustin Ray, Stephen Cooper, Jimmy Beyeah)
  • Boys 4x400m Relay- 8th Place (3:32.22) (James Schnarrs, Stephen Cooper, Dominic Lauchengco, Omar Cumberbatch)


2006

  • Nicole Kazuba- REGIONAL CHAMPION- Pole Vault (11' 6") (NEW REGIONAL RECORD)
  • Lia DiValentin- 3rd Place- 1600m Run (5:08.12)
  • Lauren Binford- 6th Place- 400m Dash (100.57)
  • Sara Kanamine- 6th Place- 100m Dash (12.93)
  • Oswald Cumberbatch-7th Place- 300m Hurdles (41.46)
  • Darianna Terry- 8th Place- 100m Dash (13.06)


2007

  • Lia DiValentin- 3rd Place- 1600m Run (5:02.91)
  • Wes Sun- 5th Place- Pole Vault (12' 0")
  • Darianna Terry- 7th Place- 100m Dash (12.82p),8th Place- Triple Jump (35' 1.25")
  • Zach Hally- 7th Place- Discus (130' 10")


2008

  • Wes Sun- REGIONAL CHAMPION- Pole Vault (13' 6")
  • Raymond Urrutia- 3rd Place- 200m Dash (22.41); 6th Place- 100m Dash (11.26p)
  • Chris Foley- 3rd Place- 3200m Run (9:31.09)
  • Amira Idris- 6th Place- Triple Jump (36' 6.25") (SCHOOL RECORD)
  • Eric Palmer- 6th Place- 1600m Run (4:25.86)
  • Kyle Cantrell- 7th Place- Pole Vault (12' 0")
  • Robert Herrity- 8th Place- 110m Hurdles (15.76)
  • Kim Weinberg- 8th Place- Pole Vault (9' 3")
  • 4x100m Relay- 5th Place (50.61) (Amira Idris, Tyeshia Jarrett, Meera Abdul-Malek, Genevieve Manley)


2009

  • Wes Sun- REGIONAL CHAMPION- Pole Vault (14' 6")
  • Sarah Meier- 3rd Place- Shot Put- (33' 6.25")
  • Curtis Sun- 3rd Place- Pole Vault- (14' 0")
  • Josh Trikakis- 5th Place- Pole Vault- (13' 3")
  • Kyle Cantrell- 6th Place- Pole Vault- (13' 0")
  • Nina Ullom- 6th Place(tie)- Pole Vault- (9' 0")
  • Genevieve Manley- 7th Place- 100m Dash-( 12.84); 8th Place- 200m Dash (27.04p)
  • Girls 4x100m Relay- 8th Place- (50.81)- Tiffany Mitchell, Kim Weinberg, Casey Donovan, Genevieve Manley


2010

  • Mohamed Labor-Koroma, Jr.- 2nd Place- 400m Dash (50.07); 2nd Place- 200m Dash (22.71p/22.74f); 8th Place- High Jump (5' 10")
  • Chris Foley- 2nd Place- 1600m Run (4:19.87)
  • Nina Ullom- 2nd Place- Pole Vault (9' 6")
  • Genevieve Manley- 3rd Place- 100m Dash (12.79); 8th Place- 200m Dash (26.32p/27.04f)
  • Jordan Young- 3rd Place- Discus- (136' 1")
  • Chris Menzel- 5th Place- Pole Vault (13' 0"); 8th Place- 110m Hurdles (16.14)
  • Samantha Lull- 8th Place- High Jump (4' 10")
  • Tiffany Mitchell- 8th Place- Triple Jump (34' 6")
  • Girls 4x100m Relay- 2nd Place (50.02)- Tiffany Mitchell, Samantha Lull, Nina Ullom, Genevieve Manley
  • Boys 4x800m Relay- 3rd Place (7:57.93)- Mohamed Labor-Koroma, Jr., Matt Cumpian, Sean McGorty, Chris Foley (NEW SCHOOL RECORD)
  • Girls 4x800m Relay- 7th Place (9:57.77)- Hannah Strub, Jenna Marlette, Elizabeth Knippler, Rachel Grochowski


2011

  • Sean McGorty-REGIONAL CHAMPION- 3200m Run (9:24.39); 2nd Place- 1600m Run (4:21.11)
  • Arthur McDuffy- 2nd Place- Triple Jump (45' 8.5"- TIES CHS RECORD); 2nd Place- Long Jump (21' 5.75")
  • Nina Ullom- 2nd Place- Pole Vault (10' 6")
  • Logan Miller- 3rd Place- 1600m Run (4:22.84)
  • Mohamed Labor-Koroma, Jr.- 4th place- 300m Hurdles (39.77); 4th place- 200m Dash (22.29p/22.59)
  • Kendall Cowne- 5th Place- 1600m Run (5:10.74); 6th Place- 800m Run (2:18.69)
  • Girls 4x100m Relay- 2nd Place (50.69)- Tiffany Mitchell, Samantha Lull, Nina Ullom, Rachel Reinhardt


2012

  • Arthur McDuffy- REGIONAL CHAMPION- Long Jump (22' 2.25"); REGIONAL CHAMPION- Triple Jump (47' 4.25") (NEW CHS RECORD)
  • Sean McGorty- 2nd Place- 1600m Run (4:09.19) (NEW CHS RECORD)
  • Kendall Cowne- 3rd Place- 1600m Run (5:00.12); 5th Place- 3200m Run (11:16.39)
  • Miles Ransom- 5th Place- 110m Hurdles (15.14)
  • Logan Miller- 6th Place- 1600m Run (4:26.12)
  • Lauren Powell- 8th Place (tie)- High Jump (4' 8")
  • Girls 4x800m Relay- 7th Place (9:36.62) (Nora Raher, Ally Sieder, Samantha Lull, Kendall Cowne)


2013

  • Logan Miller- 3rd Place- 1600m Run (4:22.35)
  • Kendall Cowne- 4th Place- 800m Run (2:13.80)
  • Justin West- 4th Place- 200m Dash (23.29f/22.14p)
  • Eric Nguyen- 5th Place- Pole Vault (13' 0")
  • Nora Raher- 6th Place- 1600m Run (5:11.82)
  • Johanan Sowah- 6th Place- 400m Dash (51.07f/50.89p)
  • Samantha Lull- 7th Place- 800m Run (2:22.28)
  • Josef Jamison- 8th Place (tie)- High Jump (5' 9")
  • Ryan McGorty- 8th Place-3200m Run (9:31.60)
  • Alex Sung- 8th Place- Pole Vault (12' 0")
  • Girls 4x800m Relay- 6th Place (9:57.89) (Hannah Lull, Bianca San, Xaveria Hawvermale, Leandra Colella)
  • Girls 4x100m Relay- 8th Place (50.89) (Pauline Vu, Chloe Pantophlet, Rachel Reinhardt, Lauren Powell)
  • Girls 4x400m Relay- 8th Place (4:14.02) (Samantha Lull, Rachel Reinhardt, Kendall Raher, Kendall Cowne)
  • Boys 4x400m Relay- 8th Place (3:32.07) (Andris Sturans, Logan Miller, Johanan Sowah, Justin West)


2014

  • Colleen Davidson- REGIONAL CHAMPION- 300m Hurdles (45.24)
  • Jose Diego Almodiel- 3rd Place- Pole Vault (12' 9")
  • Xaveria Hawvermale- 4th Place- 3200m Run (10:50.31)
  • Brandon McGorty- 4th Place (tie)- High Jump (6' 0"); 6th Place- 800m Run (1:57.15)
  • Peyton McClintock- 7th Place- 300m Hurdles (41.04f/40.59p)
  • Ryan McGorty- 7th Place-1600m Run (4:20.69)
  • Andris Sturans- 7th Place- Pole Vault (12' 3")
  • Boys 4x800m Relay- 3rd Place (7:56.67) (Adam Huff, Dakota Lange, Ryan McGorty, Brandon McGorty)
  • Boys 4x100m Relay- 5th Place (43.64) (Andris Sturans, Ali Ibrahim, Arvin Daneshmand, Peyton McClintock)
  • Girls 4x400m Relay- 6th Place (4:01.64) (Amanda Filipek, Simone Jeffries, Kendall Raher, Colleen Davidson)
  • Girls 4x800m Relay- 7th Place (9:39.12) (Bianca San, Megan Toole, Xaveria Hawvermale, Kendall Raher)
  • Boys 4x400m Relay- 7th Place (3:25.67) (Andris Sturans, Michael Scopellite, Arvin Daneshmand, Titus Jeffries)


2015

  • Titus Jeffries, Jr- 2nd Place- 400m Dash (48.89)
  • Ryan McGorty- 2nd Place- 1600m Run (4:17.70)
  • Julianne Igbokwe- 4th Place- Shot Put (37' 3.25")
  • Tristain Ngo- 5th Place- Shot Put (48' 1")
  • Justin West- 5th Place- 200m Dash (22.43)
  • Jose Diego Almodiel- 8th Place- Pole Vault (12' 0")
  • Boys 4x800m Relay- 3rd Place (7:54.17)(Daniel Mitchell, Titus Jeffries, Ryan McGorty, Brandon McGorty)
  • Boys 4x400m Relay- 4th Place (3:23.09)(NEW CHS RECORD)(Justin West, Daniel Mitchell, Conrad Pereira, Titus Jeffries, Jr.)
  • Girls 4x400m Relay- 8th Place (4:02.97) (Kelsey Irwin, Sarah Schuster, Simone Jeffries, Cecelia Bacon)


2016

  • Jose Diego Almodiel- 4th Place- Pole Vault (13' 6")
  • Cecelia Bacon- 4th Place- High Jump (5' 3")
  • Brandon McGorty- 4th Place- 400m Dash (48.52)
  • Cush Eastman- 5th Place- 100m Dash (10.94)
  • Mark Harper- 5th Place- Shot Put (46' 4")
  • Titus Jeffries, Jr.- 5th Place-200m Dash (22.49f/22.34p); 6th Place- 400m Dash (49.20)
  • Sarah Schuster- 5th Place- 400m Dash (58.68)
  • Hozey Hajibadri- 6th Place- Shot Put (45' 9.5")
  • Simone Jeffries- 6th Place- 400m Dash (58.96)
  • Julianne Igbokwe- 7th Place-Shot Put (37' 4.5")
  • Boys 4x400m Relay- REGIONAL CHAMPIONS (3:19.36)(NEW CHS RECORD) (Michael Scopellite, Daniel Mitchell, Titus Jeffries, Jr., Brandon McGorty)


2017

  • Brandon McGorty- REGIONAL CHAMPION-800m Run (1:48.71) (NEW MEET RECORD)
  • Jaiviah Dews- 3rd Place- 100m Dash (12.26); 8th Place- 200m Dash (26.13)
  • Mark Harper- 4th Place- Shot Put (49' 9")
  • Conrad Pereira- 4th Place- High Jump (6' 0")
  • Nicole Re- 4th Place- 800m Run (2:14.60)
  • Julia Recto- 4th Place- Triple Jump (37' 0.75")
  • Cecelia Bacon- 5th Place- Triple Jump (36' 10.5")
  • Girls 4x400m Relay- 2nd Place (3:58.52) (Cecelia Bacon, Danielle Brennan, Nicole Re, Simone Jeffries)
  • Girls 4x100m Relay- 4th Place (49.00) (Cecelia Bacon, Danielle Brennan, Jaiviah Dews, Julia Recto)
  • Girls 4x800m Relay- 5th Place (9:34.29) (Julia Haug, Ruby Carter-Ogden, Kayla Wigle, Nicole Re)
  • Boys 4x400m Relay- 6th Place (3:24.62) (Conrad Pereira, Jonathan Duran-Diaz, Daniel Mitchell, Brandon McGorty)


2018

  • Cecelia Bacon- REGIONAL CHAMPION- Triple Jump (36' 7"); 3rd Place- High Jump (5' 3"); 6th Place- 200m Dash (26.68f/26.66p)
  • Nicole Re- REGIONAL CHAMPION- 800m Run (2:15.33)
  • Josie Allamby- 2nd Place- High Jump (5' 3")
  • Tyler Amos- 5th Place- 3200m Run (9:48.05)
  • Alice Han- 6th Place- Long Jump (16' 2.5")
  • Amaya Eaton- 7th Place- 300m Hurdles (48.51); 8th Place- Triple Jump (33' 10")
  • Joshua Puhek- 7th Place- 3200m Run (9:49.48)
  • Jonathan Duran-Diaz- 8th Place- 400m Dash (52.10)
  • Girls 4x400m Relay- 3rd Place (4:03.29) (Ruby Carter-Ogden, Nyla Carter-Ogden, Cecelia Bacon, Nicole Re)
  • Girls 4x800m Relay- 3rd Place (9:41.21) (Julia Haug, Nyla Carter-Ogden, Kayla Wigle, Nicole Re)
  • Girls 4x100m Relay- 7th Place (51.38) (Alice Han, Claire Jones, Haley Alderman, Emera Cooper)
  • Boys 4x100m Relay- 7th Place (43.87) (Eric Tsai, Adam Mason, Trosoadas Davenport, Justin Luy)
  • Boys 4x400m Relay- 7th Place (3:33.53) (Trosoadas Davenport, Patrick Marlow, Adam Mason, Jonathan Duran-Diaz)