Як паркуватися безкоштовно

Post date: Sep 3, 2013 6:36:39 PM

Ділюся посібником : « Як паркуватися безкоштовно »

Увага, цей посібник не забезпечить вашу машину від подряпин після повернення на майданчик для паркування.

Воно дозволить Вам в 90 % випадків не платити за паркування. У випадках , які відповідають закону настійно раджу платити. Це буде невеликий внесок кожного з нас у майбутнє нашої країни.

1 . Друкуємо собі в машину Постанову № 1342 ( http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1342-2009-п ) .

2 . Виділяємо в ній наступні пункти: 13 , 14, 21 , 24 , 26 , 27 , 29

Звертаємо увагу під час паркування :

- Чи є знак (якщо ні - не платимо ) ;

- Чи є розмітка по периметру , на бордюрі і під розмітку на автомобіль ( якщо ні - не платимо ) ;

- Всі розрахунки повинні бути за безготівковим розрахунком. Тобто через Паркомат . Паркомати мають бути обладнані через кожні 20 паркувальних місць (якщо ні - не платимо ) .

Це прості варіанти. А далі можна комбінувати на тему режиму роботи , варіантів паркування біля паркувального місця , наявність інформації про оператора паркування.

Перепост вітається. Піднімаємо грамотність наших друзів.

Нижче всі пункти з закону :

13. Відведені майданчики для паркування позначаються дорожніми знаками та суцільною синьою (блакитною) смугою на проїзній частині і на бордюрі, який відокремлює проїзну частину від пішохідної.

14. Відведені майданчики для платного паркування обов'язково повинні бути обладнані паркувальними автоматами з розрахунку не менш як один автомат на 20 місць для паркування з обох боків уздовж проїзної частини вулиці, дороги або тротуару.

24. Оператор зобов'язаний: обладнати майданчик для паркування відповідно до вимог цих Правил, Правил дорожнього руху, норм, нормативів, стандартів з урахуванням вимог безпеки дорожнього руху;

26. Користувач зобов'язаний:

поставити транспортний засіб на місце для паркування відповідно до дорожньої розмітки та дорожніх знаків, а також з дотриманням вимог цих Правил і Правил дорожнього руху;

27. Режим роботи майданчиків для паркування, що перебувають у комунальній власності, встановлюють органи місцевого самоврядування, а приватних - оператор за погодженням з органами місцевого самоврядування.

29. Сплата вартості послуг з утримання майданчиків для платного паркування здійснюється:

у безготівковій формі шляхом придбання паркувального талону з визначеною тривалістю паркування, в якому зазначається дата та час розміщення транспортного засобу на майданчику для платного паркування;

{Абзац другий пункту 29 в редакції Постанови КМ № 89 від 16.01.2012}

готівкою або за допомогою спеціальної платіжної картки через паркувальний автомат чи автоматичний в'їзний та виїзний термінали.

У разі сплати та вартості послуг з утримання майданчиків для платного паркування готівкою або за допомогою спеціальної платіжної картки через автоматичний в'їзний термінал користувач отримує паркувальний талон, на якому зазначено час в'їзду на майданчик для паркування, та сплачує за час паркування на автоматичному виїзному терміналі відповідно до паркувального талону з отриманням фіскального чека.

21. На майданчиках для платного паркування у доступному для ознайомлення користувачів місці розміщується інформація про:

оператора (найменування, адреса, контактні телефони);

вартість послуг з утримання майданчиків для платного паркування, спосіб оплати (готівковий або безготівковий).

{Абзац третій пункту 21 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 27 від 19.01.2011}

Зазначена інформація надається відповідно до законодавства про мови, а також у разі потреби розміщується її переклад на англійську мову.