idealus pasaulis


Idealiame pasaulyje žmonės gyvena tobulai. Kiekvieną rytą atsibunda 5val. ir panyra į meditacines vibracijas. Pageidautina dar pusvalandis jogai. Atstatę savo vidų ir resursus planuoja dieną, skrupulingai 15 minučių intervalu išdėlioja dienos darbus. Kiekvieną dieną stengiasi būti dar geresne savo versija nei vakar. Kiekviena akimirka aiškiai suvokta ir motyvuota didžiųjų gyvenimo tikslų siekimui bei pasaulio keitimui. Kas gali būti geriau už privilegiją mokyti ir įtakoti kitus!

Nuo 8 valandos ryto, po itin sveikų ir suskaičiuotų kalorijų pusryčių, skaitomi 40 puslapių ir tikrai ne mažiau. Nes į savaitę perskaitoma po vieną knygą. Metų pabaigoje visiems tarp kita ko pateikiama metų suvestinė Facebook platformoje, jog be jokio vargo įveikta net 52 knygos, koks sutapimas, juk tai tiek pat, kiek savaičių metuose. Iš jų 20 užsienio kalba. Beje, sveikas gyvenimo būdas taip išsiplėtojo, kad tie niekingi japonų rekomenduojami 10 000 žingsnių išplėsti į 14 000 žingsnių per dieną ir žinoma tai liudijantys apsų su žingsniais foto tarp kitko prikabinti posto pabaigoje. Tiek skaitant knygų ir siekiant pasaulį padaryti geresne vieta, be jokios abejonės įkeliama bent po dvi citatas kas savaitę su įspūdingais gamtos ir/ar kelionių vaizdais ar nuretušuoto veido atspindžiais.

Dėl ištobulintų įgūdžių kvėpuoti ir gebėjimo jausti kiekviename savo kūno milimetre tekančią energiją, mes ramiai pasitinkame stresą, galima sakyti ramiai išlaukiame sėdėdami ant suoliuko ir ramiu veidu atkertame ar tiesiog pereiname kiaurai, ir streso/negandos lyg nebūta. Ir tada toliau stoiškai tęsiama kelionė aukštyn į savąjį Everestą. Kur iškilmingai ir teisėtai bus iškelta nugalėtojo vėliava.

Idealiame pasaulyje puikiai pavyksta atsilaikyti ir nuo pagundų, ypač saldžių. Jei norite patarimo, tiesiog sekite tokią sąmoningumu pagrįstą instrukciją. Pasidėkite prieš save obuolį ir gerai į jį įsižiūrėkite. Gerai įsižiūrėkite į raudonskruostį: kokios jis spalvos, formos, kokios tekstūros, pažiūrėkite būtinai į jo kotelį. Po to atsargiai paėmę į rankas, pauostykite, įkvėpkite į save jo kvapą ir stebėkite kaip įsiurbtas obuolio kvapas lėtai leidžiasi jūsų kūno ląstelėmis žemyn. O po gerų dešimties minučių sąmoningo kvėpavimo, sąmoningo žiūrėjimo, sąmoningo džiaugimosi jūs turėtumėte jaustis ganėtinai sotūs ir palikti obuolį ramybėje iki kito sąmoningumo seanso.

Idealiame pasaulyje ne tik idealiai sudėliota dienotvarkė, aiškūs tikslai ir prioritetai, sveikas ir sąmoningas požiūris į maistą, gebėjimas skirti blogą nuo gero maisto. Daug dėmesio skiriama ir kruopščiai atsirenkama su kuo ir kodėl bendrauti. Būtinas gebėjimas skirti pozityvius nuo pesimistų žmones. Taip pat aiškus pririotetas tiems žmonėms, kurie jau kažką pasiekę ir gali praturtinti jūsų gyvenimą. Jokiu būdu nešvaistykite laiko paprastiesiems mirtingiesiems, neturintiems tikslų ir svajonių. Tokių žmonių atpažinimo kriterijai yra gana paprasti: pažvelkite į jo/jos mašiną, kokiame miesto rajone ji/jis gyvena. Chruščiovkės tipo namai tiesiog akivaizdžiai išduoda varganą miestelėno mentalitetą. Chruščiovka arba chruščiovkė (rus. хрущёвка) – pašiepiantis terminas, naudotas (ir dar kartais naudojamas) apibūdinti blokinius ir plytinius trijų-penkių aukštų namus, masiškai statytus TSRS Nikitos Chruščiovo valdymo laikais pagal Vitalijaus Lagutenko projektą. Taip pat atkreipkite dėmesį ar jus supantys žmonės kasdien naudoja pliusų rinkimo sistemą. Pliusus galima rinkti už bet ką, esmė parodyti visiems koks nuoseklus ir veržlus jūs esate, kitaip rizikuojate būti niekuo. Ypač per negaliu išminti 20 kilometrai bus kur kas garbingiau priimti nei dėbsojimas NETFLIX serialų. Jei vos tik pasijaučiate silpnesniu ir vangesniu, norite prigulti, tai jau ženklas, kad laikas sustiprinti dienos režimą ir stengtis labiau. Nes kitaip Jus aplenks...