Зона уваги: чиста вода!

Акція для 9-11 класів

Вода є основою життя на Землі, вона використовується майже в усіх сферах людської діяльності. Стале функціонування і розвиток країни, рівень життя, здоров’я і добробуту її громадян тісно пов’язані зі станом водних ресурсів.

У багатьох країнах вже зараз бракує чистої питної води. Напружена екологічна ситуація тільки посилює проблему. Наслідки забруднення можна назвати небезпечними і усеосяжними.

А Ви знаєте джерела забруднення водойм? Пропонуємо це з'ясувати.

Чому кожна краплина має значення?

Дізнайтесь з відео.

Склавши послідовно етапи очищення води, з'ясуєш який шлях проходить вода до нашого крану

Акція “Водні ресурси України”

Анотація

Для України питання води є надзвичайно актуальним, адже незважаючи на велику кількість річок, Україна, за запасами доступних до використання водних ресурсів належить до малозабезпечених країн Європи та світу. Так, на одну людину в Україні в середньому припадає лише 1 тисяча кубічних метрів річкового стоку у рік, у той час, як за оцінкою Європейської Економічної Комісії ООН держава, водні ресурси якої не перевищують 1,7 тисяч кубічних метрів на людину, вважається водонезабезпеченою.

60% води в нашій країні екологи визнають непридатними для питва, а за показником використання водних поновлюваних ресурсів знаходиться у кризової риси.

Мета:

привернути увагу до важливості води в житті людини, до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

Термін проведення:

24 - 30 квітня 2020 р. - розміщення робіт на колективній карті.

4 – 8 травня 2020 р. - підведення підсумків акції.

Місце проведення:

Карта Google

Організатор:

Команда 2: Краплинки

Координатор:

Наталія Заболотна

Хто може брати участь:

Всі зацікавлені особи: бібліотекарі, вчителі, учні 9-11 класів, батьки

Відзначення учасників:

Бібліотекар або заклад освіти, який організовує участь в акції своїх читачів, отримує електронний лист подяки від організаторів.

Порядок дій:

1. Зареєструйтесь як учасник акції, заповнивши таблицю реєстрації за посиланням.

2. Знайдіть вебресурси, фото- і відеоматеріали водних об'єктів України.

3. Створіть свої мітки на Карті Google з назвою водного об'єкта за інструкцією "Як вставити мітку на карту". Увага! Назва мітки повинна збігатися з назвою об'єкта, наприклад: річка Уж, Каховське водосховище.

4. Подивіться легенду карти, перш ніж створити свою мітку. Переконайтеся, що на карті немає мітки з вашим об'єктом! Мітки не повинні дублюватися!

5. В ярлик мітки вставте декілька фото, відео, посилання на вебресурс про даний об'єкт.

6. Додайте до тексту мітки ваше ПІБ як підпис.

До уваги учасників акції / інструкції:

Мітки на картах Google Автор: Валентина Бабійчук

Сторінку уклала та оформила Заболотна Наталія Іванівна, завідувач бібліотеки ЕБГ "Гармонія" Енергодарської міської ради Запорізької області