Цікаві книги про рослини

Віртуальна виставка-презентація

Назва: "Цікаві книги про рослини”

Мета: Ознайомлення школярів зі світом рослин. Розширити знання дітей про рослини. Виховувати дбайливе ставлення до флори і довкілля.

Читацька аудиторія: діти молодшої школи (1-4 класи)

Форма, вид: виставка-порада з екологічної тематики

Формат виставки: віртуальна виставка-презентація

Кількість представлених експонатів, їх вид до кожного розділу - На виставці представлено 7 книжок.

Прийоми, що викликають інтерес до читання книг: відеофайли

Список літератури

  • Булгакова Г.К. Рослини / Булгакова Г.К. - К.: Ранок, 2019. - 24 с.

Ця книга допоможе батькам знайти відповіді на несподівані запитання маленьких чомусиків. Чим відрізняються овочі від фруктів? Скільки років живе дерево? Для чого кактусу колючки? Видання призначене для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.”

  • Булгакова Г.К. Екокнига. Зберегти ліс / Булгакова Г.К. - К.: Ранок, 2017. - 48 с.

“Переможець Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року 2017» з визначення «Лідер літа»! «Екокнига» — це справжній посібник із порятунку планети! З нею маленькі чомусики навчаться оберігати ліси, дбати про тварин і рослини, економити ресурси. Щоб виконати завдання, треба пройти справжній квест: зібрати данні про ліс, розвинути суперздібності та ознайомитися з екопам’ятками. Після успішного виконання завдань юний дослідник стане найкращим екогероєм в історії!”

  • Мензатюк З. Український квітник / Мензатюк З. - К.: Ранок, 2018. - 64 с.

Мініатюрні есеї чарівної письменниці Зірки Мензатюк, які увійшли до збірки «Український квітник», ознайомлять читачів (саме учнів початкової школи) з назвами та секретами квітів мальовничої України. Вони надихають до творчості на будь-який смак: спонукають зробити власний квітник, щоденник спостережень, квітковий годинник, альбом фотографій, подарунок у вигляді вишивки, листівки тощо. Цікаві факти з природознавства органічно поєднані з легендами та історичними відомостями. Твори поширять коло знань читачів та поповнять скарбничку їхніх інтересів. Фото квітів додають текстам візуальну інформацію, тому більше вражають та запам’ятовуються.

  • Кан С. Дикі квіти / С.Кан, К. Роджерс - К.: Ранок, 2019. - 80 с.

Польовий довідник, створений спеціально для юних дослідників природи. Дитина дізнається захопливі факти та навчиться визначати дикі квіти, які побачить. Дізнається, наскільки корисні ці рослини для тварин і людей, і простежить шлях від насіння до квітки.

  • Котенко О. Рослини / Котенко О. - К.: Ранок, 2019. - 64 с.

Енциклопедія "Рослини" для молодших школярів. Книга познайомить дитину із дивовижним світом рослин. Юний дослідник дізнається багато нового про рідну планету. На кожному розвороті на дитину чекають цікаві факти, завдання або запитання й реалістичні ілюстрації.”

  • Мир и его тайны. Жизнь леса. Энциклопедия. - К.: Ранок, 2019. - 64 с.

Лес скрывает множество тайн. Давайте открывать их вместе! Почему леса называют "легкими планеты"? Какие леса видели динозавры? Как живется лесным жителям? Как не заблудиться в лесу?

  • Боун Е. Усе починається з насіння … як росте їжа / Боун Е. - К.: Жорж, 2018. - 32 с

Книга пояснює як майже все, що ми їмо, походить з насіння - борошно, рис, морква і навіть шоколад. Як насіння проростає, як бджоли та вітер допомагають квітам і як рослини ростуть та переробляються аж доки потрапляють до столу.

Авраменко Віта Вікторівна, Балабинський навчально-виховний комплекс "школа І-Ш ступенів - гімназія "Престиж" Запорізького району Запорізької області, зав. бібліотекою

Хрущова Анастасія Леонідівна, Комунальний заклад "Роздольський ліцей", бібліотекар

Іванова Клавдія Іванівна, Запорізька загальноосвітня школа I – III ступенів №103 Запорізької міської ради Запорізької області, провідний бібліотекар

Шпинова Iрина Олександрiвна, Запорiзький академiчний лiцей "Вибiр" Запорзькоi мiськоi ради Запорзькоi областi, зав. бiблiотекою

Крупій Наталія Володимирівна, Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Гуляйпільської районної ради Запорізької області, бібліотекар