Соціокультурна діяльність

Модуль 1: Теорія соціокультурної діяльності.

Поняття соціокультурної діяльності, суб'єкта соціокультурної дільності, соціокультурної норми. Параметри вимірювання соціокультурної діяльності. Повсякденне та святкове, масове та одиничне, колективне та індивідуальне, шедевральне та тривіальне як простір розгортання соціокультурної діяльності.

Рекомендації: аби зрозуміти сенс відмінності між соціальної та культурної норм доречно прочитати оповідання С. Моема "На окраине империи" https://www.e-reading.club/bookreader.php/40045/Moem_-_Na_okraine_imperii.html

"Вскоре явился и гость. На нем были шорты, рубашка хаки и потрепанная куртка — тот самый наряд, в котором он вышел сегодня из лодки. Приветливая улыбка застыла на губах Уорбертона.

— Ого, каким вы франтом! — воскликнул Купер. — Я и не знал, что вы переоденетесь к обеду. Чуть было не заявился к вам в саронге[2].

— Это не имеет значения. Я понимаю, у ваших слуг сейчас много дела.

— Из-за меня, знаете, вы могли и не утруждать себя.

— Я и не утруждал себя из-за вас. Я всегда переодеваюсь к обеду.

— Даже когда обедаете один?

— В особенности когда обедаю один, — ледяным тоном ответил Уорбертон."

Есе на тему: Гальма та драйвери сучасного музикування.

Вимоги до оформлення: ТNR 14, A4

Ключові поняття і тези: персональна нормативна позиція, динаміка персональної нормативної позиції, становлення поведінки споживача культури, актуальна зона споживання культури і мистецтва, критична та адекватна самооцінка зони споживання культури і мистецтва, стереотип модної людини та вплив на нього.

Модуль 2: Соціокультурна діяльність як повсякденна практика

Розробити й презентувати професорсько-викладацькому, студентському загалу Проект, покликаний сприяти реалізації соціокультурної діяльності в тісній співпраці майбутнього фахівця й соціокультурної цілісності.
Проект повинен реалізувати такі функції:
- інформаційно-комунікативну;
- консультативно-координаційну;
- організаційно-регулятивну;
- культурно-освітню;
- науково-пізнавальну та ін.
Мета Проекту повинна бути узгоджена з цілями Проекту ЄС “Національний Еразмус + Офіс в Україні" (НЕО), Програми ЄС “Креативна Європа”, зокрема, підпрограми “Культура”, й відповідати підгалузям: “Перфомативні види мистецтва”, “Культурна спадщина” та “Музика”. Також необхідно увиразнити пріоритетність соціального ефекту від Проекту перед  кар'єрним зростанням чи особистими здобутками.
Основні елементи структури проекту: назва, мета, цільова аудиторія, періодичність, тривалість, провідні активності, очікувані результати.
Проект представити у надрукованому вигляді на аркуші А4. 

Зразок
НАЗВА

Мета:
Цільова аудиторія:
Періодичність:
Тривалість:
Провідні активності:
Очікувані результати:
Необхідні ресурси:

Ключові поняття і тези: персональна нормативна позиція, динаміка персональної нормативної позиції, становлення поведінки споживача культури, актуальна зона споживання культури і мистецтва, критична та адекватна самооцінка зони споживання культури і мистецтва, стереотип модної людини та вплив на нього.


Термін підготовки - до 30.11.2018 р.