Новини
2024 рік
Лекція від фахівця Novonesis A/S
16 квітня 2024 р. для магістрантів кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів у межах вивчення дисциплін «Менеджмент якості та безпечності продуктів м’ясної галузі» та «Менеджмент якості та безпечності харчових продуктів для HoReCa» відбулася гостьова лекція «Біозахист харчових продуктів». На запрошення професорки кафедри Ірини Шевченко лекцію прочитав директор департаменту с продажу харчових культур та ферментів ТОВ «Ch. Hansen Україна» Олег Рибачук.
Побудову успішних бізнес-моделей опановують магістранти-крафтовики
За ініціативи гарантки міждисциплінарної магістерської освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі» Оксани Топчій та професорки кафедри економічної теорії Галини Кундєєвої для здобувачів програми в рамках вивчення дисципліни «Формування бізнес-моделі компанії та управління» відбулася гостьова лекція-практикум «Практичні аспекти використання бізнес-моделей в стратегічному плануванні бізнесу».
Шириться коло партнерів:
підписано договір про співпрацю
з Громадською організацією
«Тиха їжа України»
На сьогодні в Україні діють понад десять спільнот Slow Food, об’єднаних у асоціацію Slow Food в Україні і представлених Громадською організацією «Тиха їжа України». Рух Slow Food пропагує здорове харчування, базується на локальній їжі, збереженні та поширенні регіональних гастрономічних традицій та ощадливому використанні продовольчого біорізноманіття.
Здобувачі освіти і слухачі сертифікатної програми опановують технології крафтових сирів і йогуртів
У Навчально-науковому інституті харчових технологій на кафедрах технології м'яса і м'ясних продуктів та технології молока і молочних продуктів у of- та online-форматахі, які об'єднали понад 60 учасників, відбувся майстер-клас «Інновації та особливості приготування крафтового сиру кисломолочного та йогурту».
Як сучасними інструментами розвитку туризму відтворити національну ідентичність – кейс-лекція від стейкхолдера
20 березня здобувачі магістерської міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HoReCa в туризмі», освітньо-професійної бакалаврської програми «Туризм» та магістерської освітньої програми «Туризм і рекреація» вивчили кейси розвитку туризму, реалізовані за ініціативи керівника проєктів з питань залучення інвестицій, підтримки малого та середнього бізнесу Павла Ярмія.
NUFT Career Chance 2024
На календарі – середина березня, а отже в нашому університеті настав час кар’єрних інтенсивів від відділу працевлаштування випускників. Попри всі виклики й труднощі воєнного часу, весняний NUFT Career Chance стартував, як і було заплановано, 19 березня. Захід відкрив ректор, професор Олександр Шевченко, який тепло привітав роботодавців в нашому університеті й висловив подяку за постійну потужну підтримку освіти навіть у нинішній непростий час і активну участь у наших заходах.
Випуск Навчально-наукового інституту харчових технологій-2024
15 березня в актовій залі відбулося вручення дипломів магістрам ННІХТ. Привітати випускників прийшли дирекція інституту, завідувачі й викладачі випускових кафедр, студенти молодших курсів. Завітали до університету батьки і друзі винуватців урочистостей. З привітальним словом до випускників звернулися директорка інституту Оксана Кочубей-Литвиненко та заступниця директора з навчально-виховної роботи Наталія Пушанко, які також вручили 42 випускникам грамоти за особливі успіхи у навчанні, науковій роботі та активну громадську діяльність.
Забезпечено високий рівень практичної підготовки здобувачів першого курсу
За підтримки керівництва ПрАТ «МХП» у рамках вивчення дисципліни «Вступ до харчових технологій: практичні і теоретичні аспекти. Модуль 5» для здобувачів спеціальності 181 «Харчові технології», освітньо-професійної програми «Харчові технології та інженерія» протягом лютого-березня 2024 року було організовано проведення лабораторних робіт у Кулінарному R&D центрі МХП.
SPRING OPEN DAY
Колектив нашого університету завжди відкритий для таких зустрічей, і 16 березня щиро радів кожному гостю, що завітав на наш черговий День відкритих дверей. Зробити це можна було, приїхавши до університету, або під’єднавшись до прямої трансляції в Instagram чи на каналі YouTube. Увесь спектр наших освітніх пропозиції, а це – 27 спеціальностей, презентували представники навчально-наукових інститутів і факультетів. Відвідувачі заходу могли поспілкуватися і з їх керівництвом, і з викладачами, і студентами різних курсів, а також представниками Приймальної комісії
Лекція професора
St. Lawrence College
Сучасні тенденції у суспільстві вимагають підготовки кваліфікованих і креативних фахівців, здатних до ефективної діяльності в умовах зростаючої конкуренції. Розширення спектру методів навчання здобувачів є одним із пріоритетних завдань НУХТ, зокрема проведення гостьових лекцій з іноземними партнерами сприяє розвитку міжнародної співпраці та взаємодії, накопиченню практичних навичок та обміну досвідом усіх учасників освітнього процесу.
Інноваційні технології сприяють навчанню
У рамках проведення планових гостьових лекцій з базових і вибіркових дисциплін для здобувачів вищої освіти на кафедрі технології м’яса і м’ясних продуктів, за ініціативи професорки кафедри Ірини Шевченка та завідувача кафедри, професора Василя Пасічного 12 березня 2024 року був організований лекційно-лабораторний практикум «CLEAN SMOKE – чисте копчення, висока якість та екологічні переваги». Його провели стейкхолдер, директор ТОВ «Пріоріті Інтернешенл» Олександр Чернов і менеджер компанії по напрямку м’ясних технологій Іван Чернов.
Ефективна підготовка забезпечується взаємодією викладачів і здобувачів освіти
Навчальний процес другого семестру для здобувачів першого курсу освітнього ступеня «магістр» розпочався організаційною online-зустріччю з гаранткою міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі» Оксаною Топчій, завідувачами кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів Василем Пасічним і кафедри туристичного та готельного бізнесу Іриною Мельник.
Перший Open day 2024-го
27 січня у онлайн-просторі нашого університету було людно, адже відбувся перший у цьому році День відкритих дверей НУХТ. Модерував Open day відповідальний за профорієнтаційну роботу асистент Артем Ущаповський, а основним спікером виступив заступник відповідального секретаря Приймальної комісії університету Вадим Серпученко.
Нові горизонти практичних знань магістрантів освітньої програми «Промислові та крафтові технології для HoReCa в туризмі»
Практична підготовка наших здобувачів є надзвичайно актуальною та важливою, адже це, в першу чергу, неоціненний досвід роботи на виробництві, детальне ознайомлення з усіма технологічними процесами та новітнім обладнанням, а також завдаток для подальшого успішного працевлаштування випускників!
Розпочато серію захистів магістрантів
З 14 по 16 лютого на кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів відбуваються захисти кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «Магістр» денної форми навчання, що навчалися за спеціальністю 181 «Харчові технології», освітньо-професійною програмою «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса».
Практичні аспекти харчових технологій
У рамках вивчення дисципліни «Вступ до харчових технологій: практичні і теоретичні аспекти. Модуль 5» для здобувачів-першокурсників ННІХТ, кафедрою технології м'яса і м'ясних продуктів за підтримки керівництва ПРАТ «МХП» організовано проведення лабораторних занять у Кулінарному R&D центрі МХП. Заняття проводяться згідно з розкладом занять для здобувачів першого курсу з 8 лютого по 14 березня викладачами кафедри і співробітниками ПРАТ «МХП».
Розширюємо фахові горизонти здобувачів
14 лютого 2024 року для бакалаврів освітньої програми «Харчові технології», магістрантів освітньої програми «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса» та для здобувачів міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі» відбулася лекція від фахівця з виробництва крафтового пива Ігоря Дмитренка з ТОВ «ВК Перетворення» (ТМ Rebrew). Тема лекції – «Технологічні та технічні особливості виробництва крафтового пива в форматі міні-броварні».
Блискучий захист кваліфікаційних робіт бакалаврів
Представлені здобувачами роботи охопили широких спектр виробництв – птахопереробні підприємства, ковбасні та напівфабрикатні цехи. Випускники продемонстрували уміння самостійно вирішувати практичні та інженерні питання; врахували досягнення науки і техніки, досвід роботи передових підприємств, а також використали основні норми з проєктування промислових підприємств, впровадження ресурсозберігаючих технологій.
Локальний моніторинг
освітніх програм
З метою обговорення та проведення локального моніторингу освітніх програм, на кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів відбулося розширене засідання робочих груп. До перегляду були представлені програми підготовки здобувачів освітнього ступеня «Магістр» – освітньо-професійна програма «Технології зберігання консервування та переробки м'яса» за спеціальністю 181 «Харчові технології» і міждисциплінарна освітньо-наукова програма «Промислові та крафтові технології для HoReCa в туризмі» за спеціальностями 181 «Харчові технології» і 242 «Туризм і рекреація».
Перший Open day 2024-го
27 січня у онлайн-просторі нашого університету було людно, адже відбувся перший у цьому році День відкритих дверей НУХТ. Поки Порядок прийому до закладів вищої освіти у 2024-му, розроблений Міністерством освіти і науки України, ще не затверджений й знаходиться на громадському обговоренні, університетська спільнота скористалася нагодою надати майбутнім вступникам попередню інформацію про вступ, а також зорієнтувати щодо вибору спеціальностей і освітніх програм нашого закладу освіти.
2023 рік
Високий науковий потенціал
14 грудня 2023 р. представлено Національний рейтинг України Ukrainian National H-index Ranking за даними IV кварталу 2023 року. Наш університет займає 82 позицію з показниками: National H-index - 34 (збільшення на одиницю порівняно з IІ кварталом 2023 р.), H-index (Scopus) - 32 (збільшення на три порівняно з IІ кварталом 2023 р.), H-index (WoS) - 29 (збільшення на одиницю порівняно з IІ кварталом 2023 р.), H-index (Google Scholar) - 82
Магістранти опановують крафтові технології
На кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів, з використанням формату of- та online, відбувся майстер-клас «Інновації та особливості приготування крафтового сиру» для здобувачів освітнього ступеня «Магістр» міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі». Професійними знаннями та практичними навиками зі здобувачами з великим задоволенням поділилася власниця Школи сиру та головчиня українсько-литовської асоціації «Осередок сировара» Тетяна Дядечко.
Як козаки у НУХТ Різдво й Новий рік відзначали
Наближаються найулюбленіші з дитинства свята – Різдво Христове та Новий рік. І навіть у ці нелегкі для нашої України й усіх українців часи ми очікуємо на них з вірою у дива й сподіваннями на виконання найзаповітніших мрій і бажань. У чарівну атмосферу зимових свят занурили колектив університету наша творча молодь і фахівці Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку, подарувавши чудовий різдвяно-новорічний концерт.
Нові можливості для співпраці з роботодавцями
Співпраця зі стейкхолдерами є однією з найважливіших складових у забезпеченні якісної та практичної підготовки майбутніх фахівців. Визнаючи важливість цієї взаємодії, особливу увагу приділяють розвитку стратегій співпраці з цими учасниками для здобувачів освітнього ступеня «Магістр» міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі». Адже інтеграція здобувачів у процес виробництва чи дослідницької діяльності дозволяє їм здобути необхідний досвід, а також адаптувати свої знання до потреб ринку.
Працюємо з натхненням
Під час семінару «Удосконалення технології напівфабрикатів кулінарних з використанням нетрадиційної білокумісної сировини» на кафедру завітали колядники, які спільно з фахівцями Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку додали натхнення здобувачці наукового ступеня PhD і настрою учасникам семінару. Аспірантка представила результати своєї дослідницької роботи, яка базується на інтеграції рослинних наповнювачів у виробництво заморожених напівфабрикатів, аспекти та особливості використання яких у рецептурах м’ясних продуктів було висвітлено під час доповіді.
Подорож у світ інновацій
Незважаючи на усі виклики, багаторазові тривоги та негоду здобувачі освітнього ступеня «Магістр» міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі» та освітньо-професійної програми «Технології зберігання, консервування та переробки м'яса», освітнього ступеня «Бакалавр» освітньої програми «Харчові технології та інженерія» та викладачі кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів відвідали Кулінарний центр МХП.
НУХТ – у ТОП-5 за
кількістю патентів
Портал ЄвроОсвіта оприлюднив інформацію щодо кількості патентів на винаходи та корисні моделі, отриманих ЗВО України за підсумками 2023 року. У рейтинговій таблиці наш університет займає четверту позицію з 50 отриманими авторськими документами, з них 14 – патенти на винаходи і 36 – на корисні моделі. Пальму першості серед університетських винахідників утримують науковці Навчально-наукового інституту харчових технологій.
Видано черговий номер наукового журналу «Харчова промисловість»
Редакція запрошує ознайомитися з найсвіжішими інсайтами у сфері харчової промисловості в щойно виданому журналі «Харчова промисловість» № 33-34 за 2023 рік. Журнал «Харчова промисловість» з 1965 року продовжує розширювати свою роль у висвітленні передових досліджень, технологічних і технічних рішень у галузі харчової промисловості. З новим випуском можна ознайомитись за посиланням.
Стажування у Канаді
Доцентка кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів, гарантка міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі» Оксана Топчій взяла участь у розширенні міжнародного співробітництва та партнерства з освітнім закладом St. Lawrence College в Канаді.
Здобувачі й викладачі кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів в гостях у «Ch. Hansen Україна»
Компанія «Ch. Hansen Україна» – це транснаціональна біотехнологічна компанія, яка розробляє інновації із застосуванням натуральних інгредієнтів для харчової та фармацевтичної промисловості, а також для сільського господарства.
Спільно з виробничниками виконали лабораторну роботу магістранти кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів
22 листопада на кафедрі технології м’яса і м’ясних продуктів відбулося лабораторне заняття з дисципліни «Інноваційні технології м’ясних і м'ясомістких продуктів» для магістрантів першого курсу освітньо-професійної програми «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса». За ініціативи професорки Ірини Шевченко до заняття долучилися фахівці компаній ТОВ «Хр. Хансен Україна», яка є офіційним представництвом данської компанії Chr. Hansen A/S, та ТОВ «KlimFOOD», випускники кафедри Олег Рибачук і Володимир Клименко.
Викладачі продовжують знайомство з крафтовими виробництвами Київщини
Доцентка кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів, гарантка міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі» Оксана Топчій відвідала медоварню «Медовий Спас», ТМ «Сікера» у Броварах.
Кафедра технології м'яса і м'ясних продуктів продовжує співпрацювати з Київською ОДА
У рамках співпраці університету з Київською ОДА з розширення бази стейкхолдерів у київському регіоні для міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HoReCa в туризмі» завідувач кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів Василь Пасічний 13 липня взяв участь у тренінгу із написання проєктів для отримання грантів «Грантові можливості та фінансові інструменти підтримки підприємництва».
Industry visit учасників форуму «Інноваційні підходи в промисловому та крафтовому виробництві: виклики та можливості» на підприємство «Фудреформ»
Останнім часом в Україні, як і всьому світі зростає популярність крафтових виробництв. Крафтовий продукт – це про відповідальність перед споживачем, клієнтом, про повагу та прагнення направити загальну культуру споживання до показника якості і значимості. Таке виробництво може пожвавити місцевий бізнес і стати своєрідним магнітом для розвитку туризму.Наш університет завжди був в авангарді новацій, тож не дивно, що саме у НУХТ вперше в Україні була започаткована підготовка фахівців за унікальною міждисциплінарною освітньо-науковою магістерською програмою «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі».
Форум «Інноваційні підходи в промисловому та крафтовому виробництві: виклики та можливості»
Останнім часом в Україні, як і всьому світі зростає популярність крафтових виробництв. Крафтовий продукт – це про відповідальність перед споживачем, клієнтом, про повагу та прагнення направити загальну культуру споживання до показника якості і значимості. Таке виробництво може пожвавити місцевий бізнес і стати своєрідним магнітом для розвитку туризму.
Наш університет завжди був в авангарді новацій, тож не дивно, що саме у НУХТ вперше в Україні була започаткована підготовка фахівців за унікальною міждисциплінарною освітньо-науковою магістерською програмою «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі».
Наш університет давно й плідно співпрацює зі Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського. Черговим кроком у розвитку творчого співробітництва між нашими вишами стало підписання Угоди про співпрацю щодо реалізації програм академічної мобільності.
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Здорове харчування від дитинства до довголіття: стан та перспективи»
Ні ковідні обмеження, ні воєнний стан не стають на заваді науковцям-харчовикам, медикам, виробникам харчової продукції, громадським діячам, іноземним колегам і партнерам консолідуватися у пошуку відповідей на актуальні питання сьогодення. У офлайні, онлайні чи змішаному форматі, як от 27 жовтня 2023 року, вони активно долучаються до роботи науково-практичного івенту. Про важливість наукового напряму конференції свідчить широке представництво закладів медицини та харчування, і тих, що уже традиційно беруть у ній участь, й тих, хто вперше долучився до обговорення питань першого пріоритету – здоров’я і гарне самопочуття нації.
Співаємо й перемагаємо: відбувся загальноуніверситетський фестиваль-конкурс української пісні
На календарі – жовтень, тож традиційно, попри всі складнощі й виклики сьогодення, Студентський центр патріотичного виховання і культурного розвитку університету спільно з нашими неймовірно талановитими здобувачами освіти подарував феєричне свято – загальноуніверситетський фестиваль-конкурс української пісні.
Розпочали з Гімну України, який а-капела виконали всі учасники концерту. Щиро й натхненно до них приєднався увесь зал. А далі поринули у захоплюючий й різнобарвний світ прекрасної і яскравої української пісні.
Відзначаємо День працівників харчової промисловості
12 жовтня в університеті відбулися урочисті загальні збори з нагоди Дня працівників харчової промисловості, який українці традиційно відзначають у третю неділю жовтня.
З огляду на воєнний стан, цьогоріч святкували вузьким родинним колом НУХТівської спільноти.
Зустріч у жовтні: відбувся День відкритих дверей університету
Сьогодні викладацько-студентська спільнота НУХТ зустрічала гостей, які завітали на День відкритих дверей університету аби ближче познайомитися з нашим закладом освіти й отримати відповіді на питання – як правильно сформувати свою дорожню карту вступу й не помилитися у виборі майбутнього.
Змішаний формат заходу дав можливість усім охочим або особисто завітати до університету, або гостювати в НУХТ у режимі реального часу, доєднавшись дистанційно.
Убезпечений – той, хто навчений: відбулися тренування з відпрацювання дій при отриманні сигналу про загрозу виникнення надзвичайної ситуації
У нинішніх складних умовах в нашому університеті посилена увага приділяється забезпеченню особистої безпеки всіх учасників навчального процесу. З цією метою за наказом ректора Олександра Шевченка були організовані та проведені практичні тренування з відпрацювання дій при отриманні сигналу про загрозу виникнення надзвичайної ситуації для учасників освітнього процесу, мешканців у гуртожитках та відвідувачів спорткомплексу університету.
Здобувачі й викладачі кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів в гостях у «Ch. Hansen Україна»
Для набуття практичного досвіду та посилення професійних навиків 27 вересня 2023 року здобувачі освітнього ступеня «Магістр» освітньо-професійної програми «Технології зберігання, консервування та переробки м'яса» та міждисциплінарної освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі» взяли участь у гостьовій лекції, яку прочитав провідний фахівець і керівник Олег Рибачук. Зустріч відбулася у змішаному форматі – частина студентів була присутня ofline в офісі ТОВ «Ch. Hansen Україна», частина – слухала лекцію в online-режимі. Також до заходу долучилися викладачки кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів – професорка Ірина Шевченко, доцентка Оксана Топчій та асистентка Євгенія Шубіна.
Сучасні тренди і перспективи в галузі переробки м'яса і молока: науковці презентують здобутки
21 вересня наукова програма нашого університеті на Всеукраїнському тижні харчових технологій продовжилася Міжнародною науково-практичною конференцію «Сучасні тренди і перспективи в галузі переробки м'яса і молока», що була спільно організована кафедрами технології м’яса і м’ясних продуктів та молока і молочних продуктів.
Відкрили роботу конференції завідувач кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів, професор Василь Пасічний і завідувачка кафедри технології молока і молочних продуктів, професорка Галина Поліщук. Співорганізатори щиро привітали учасників і гостей, аудиторія яких була надзвичайно широка завдяки змішаному формату, в якому працювала конференція.
Продовжується робота секції «Технологія м’яса і м’ясних продуктів» 89-ї Міжнародної конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті».
Сьогодні продовжуємо публікувати постерні доповіді молодих науковців.
Триває 89 Наукова конференція
Триває робота секції «Технологія м’яса і м’ясних продуктів» 89-ї Міжнародної конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті».
Продовжуємо публікувати постерні доповіді молодих науковців.
За результатами постерної сесії кращі доповіді будуть відзначені дипломами оргкомітетом конференції.
Триває 89 Наукова конференція
В рамках роботи Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті», яка в 2023 році відбувається уже у 89-е, на кафедрі технології м'яса і м'ясних розпочинає роботу постерна сесія доповідей молодих науковців - здобувачів освітнього рівня бакалавра, магістра, доктора філософії, які займаються науковими дослідженнями для м'ясопереробної галузі і суміжних виробництв, в тому числі сфери гостинності.
Нажаль через військові дії в Україні в роботі конференції не змогли прийняти участь всі учасники, які традиційно приймають участь у весняних днях науки на кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів.
Однак все ж до роботи конференції залучилось науковці багатьох установ, зокрема Національного університету біоресурсів та природокористування, Державного біотехнологічного університету, Черкаського державного технологічного університету, Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, Сумського державного технічного університету, Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Сумського національного аграрного університету, Полтавського університету економіки і торгівлі, Інституту водних проблем і меліорації НААН, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
Тематика доповідей охоплює широке коло питань щодо розроблення і вдосконалення технологій промислових харчових виробництв та ресторанного господарства, а також досліджень щодо збереження харчової продукції.
Автори найкращих постерів будуть нагороджені дипломами учасників конференції.
На наступному тижні запрошуємо всіх бажаючих на онлайн-доповіді учасників конференції).
Обговорення поточного виконання планів навчання майбутніх докторів філософії на кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів
Навчально-науковий інститут харчових технологій розширює напрями науково-дослідної роботи у тісній співпраці зі стейкхолдерами
Майбутні доктори філософії кафедри технології м’яса та м’ясних продуктів опановують педагогічну майстерність
До тижня технолога Свалявського технічного фахового коледжу НУХТ долучилася кафедра технології м’яса і м’ясних продуктів
Гордість кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів
Відкрита лекція на кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів
На кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів стартували захисти бакалаврів 2021 року денної форми навчання