Інформація для оприлюднення

Пам'ятка для учнів щодо безпечного відпочинку.docx
Пам'ятка з профілактики травматизму для батьків.docx

Обережно - міни!

4 квітня у всьому світі відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов‘язаної з розмінуванням.

Ми завжди турбуємось про безпеку дітей, але тепер причин для хвилювання стало набагато більше. Адже Україна визнана однією з найбільш замінованих країн у світі. Натрапити на небезпечні знахідки можна будь-де: у лісі, в полі, на дорозі та навіть на дитячих майданчиках. Тому зараз ми маємо опанувати нові звички та знання, щоб захистити себе та рідних від мін.

Попри систематичне інформування про мінну небезпеку, попереджувальні повідомлення, знову і знову надходять звістки про нові жертви. 

Це є болючим нагадуванням про те, що таких заходів ніколи не буде достатньо.

Тож, опановуємо разом і навчаймося мінній безпеці!

Інформаційної кампанії, присвяченої 10-річчю спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (26 лютого 2024 року) 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України засвідчує Вам свою повагу та пропонує долучитися до Інформаційної кампанії присвяченої 10 – річчю спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (26 лютого 2024 року)  та надає офіційно затверджені матеріали.

429-03.2-14 Комунікаційні_меседжи (1).pdf

Інформаційні матеріали до 10-ої річниці від початку

російсько-української війни

 В лютому 2014 року, 10 років тому, Російська Федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. Так, 20 лютого 2014 року розпочалася сучасна російсько-українська війна.

Український інститут національної пам’яті до 10-річчя від початку російсько-української війни підготував інформаційні матеріали.



ІМ-10-річчя-війни.pdf

ГУ ДСНС України у Запорізькій області застерігає!

Запобігти. Врятувати. Допомогти. Територія безпеки

З метою попередження виникнення надзвичайних подій, недопущення травматизму та загибелі людей, особливо дітей ГУ ДСНС України у Запорізькій області застерігає про дотримання правил пожежної безпеки в зимовий період у побуті, дотримання безпеки під час перебування на воді (кризі), порядку дій при знаходженні підозрілих або вибухонебезпечних предметів та особливої безпеки і дій громадян під час повітряної тривоги.

Безпека - понад усе! Ці прості правила рятують життя!


Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці. Метою розробки та поширення цих матеріалів - нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Наші діти мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види та, як діяти, коли знайшов міну.

У цих відео - правила поведінки, які можуть вберегти життя.

Ознайомитись з інформаційними матеріалами та відео можна за посиланнями:

https://drive.google.com/drive/folders/1Gcp0J3S-FdIPI2A8LYlSIXfckaYaTIcp 

https://drive.google.com/file/d/1YUJmO1g9k9QVbvOMutLCjj_zxppN5IHb/view 

https://drive.google.com/file/d/1V_60zLdOuroz1OHHFcuZs9FrGegZVE6k/view

https://drive.google.com/file/d/19Lu5cuoIH5XcwSaS_e8l7H1fQ07zC8cJ/view

Увага!! В Україні запрацював мобільний додаток, створений для пошуку дітей. Основною функцією мобільного додатку «Reunite Ukraine» є пошук дітей, які безвісти зникли, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі чи тимчасово окупованих територій України.   

Інструкція з використання мобільного додатку  

1.Завантажте застосунок Reunite Ukraine в Apple store або Google playstore.

2.Створіть безкоштовний профіль, додавши стільки інформації та фотографій, скільки захочете про себе та свою сім'ю.

3.Технологія штучного інтелекту Reunite Ukraine також поєднає вас із членами вашої родини, коли вони створять профіль.

4.Національна поліція України зможе шукати зниклих безвісти та членів їхніх сімей за допомогою застосунку.

5.Особи, підібрані в додатку, отримують сповіщення та дають згоду на надсилання повідомлень один одному.

6.Тепер ви можете швидко возз'єднатися зі своїми близькими, де б ви не були.

Безпека 

понад 

усе

Інфекційні хвороби небезпечні своїми ускладненнями, що можуть призвести до інвалідності, а деякі — навіть до смерті. Інфекційні хвороби, від яких (або від тяжких ускладнень яких) можна захиститися за допомогою імунізації, передаються від інфікованої особи до здорової, як правило, повітряно-крапельним шляхом.

Імунізація (за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я) — це процес, завдяки якому людина набуває імунітет, або стає несприйнятливою до інфекційної хвороби, і який зазвичай здійснюється шляхом введення вакцини.

  19 липня Головний санітарний лікар Запорізької області Тарас Тищенко та обласний координатор з вакцинації Запорізького регіону Марина Колерова в рамках брифінгу в офіційному Медіацентрі при ОДА розповіли про початок catch-up кампанії з імунізації проти кору.

Вакцина КПК - це комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи. Саме її використовують для попередження вірусної інфекції, яка може вплинути на загальний стан здоров’я, або навіть мати летальні наслідки. В Україні діє державна програма вакцинації від кору, діти можуть робити щеплення безоплатно.

"Вакцина є, а лікувальна мережа готова до прийому пацієнтів. Нагадаю, що звернення до сімейного лікаря дозволить отримати фахову консультацію стосовно стану здоров'я дитини та зробити щеплення, аби захистити її від небезпечної хвороби. Будьте здорові!" - підкреслив Тарас Тищенко.

ПРИЙШОВ ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ!

ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ "МОБІЛІЗАЦІЯ".

ЗСУ запрошують українців мобілізуватися для захисту своєї країни!

САЙТ:  https://zsu.team/#contacts 


В здоровому тілі здоровий дух!

GFA PA_Poster_A1_2022.jpg
A4H_HS_Poster_A1_2022 Preview.jpg

Звіт директора

Звіт директора за 2022-2023 н. р..docx
протокол.docx

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, на виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України Міністра економіки України від 05.04.2023 № 8953/1/1-23 (до п.7 протоколу засідання Національного органу з питань протимінної діяльності від 20.03.2023), підготувало відеоматеріали Мінреінтеграції з інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами. 39 флеш-відеороликів із мінної безпеки, розроблені Мінреінтеграції спільно з сертифікованим оператором протимінної діяльності «Філія The Mines Advisory Group в Україні», є доступними для вільного скачування та перегляду за посиланням: 

https://drive.google.com/drive/folders/1CKBeLOoX5KpO5kXDlQNQy5G8zOqo6SsJ?usp=share_link

https://drive.google.com/drive/folders/1lbghDagPpFXexoqLeRTRU38qs1uTCJFA?usp=share_link

Україна в роки Другої світової війни (1939-1945)

Український інститут національної пам’яті до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні підготував набір карток “Україна в роки Другої світової війни (1939–1945)”. Він призначений для використання в освітньому просторі.

Посібник для освітян. Як розповідати школярам про мінну безпеку 


Посібник розроблений Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках проєкту популяризації теми мінної просвіти за підтримки Міністерства освіти й науки України, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції України.  

Завдяки посібнику вчитель зрозуміє базові принципи мінної безпеки, отримає чіткі рекомендації щодо проведення уроків із мінної безпеки для школярів та дізнається, як пояснювати сенситивну інформацію дітям різного віку без шкоди їхньому психічному здоров’ю так, щоб такі уроки не тільки слухали, але з запамʼятали основні правила поводження з вибухонебезпечними предметами. Чітко, структуровано і зважаючи на вік дітей.  

"Примусова праця: як розпізнати та уникнути", "Переваги офіційного працевлаштування"

З метою підвищення обізнаності учнівської молоді в питаннях законодавства про працю, зокрема, незадекларованої праці та ризиків потрапляння до трудового рабства розміщено наступну публікацію  інформаційно - роз'яснювального характеру Південно - Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці на офіційному вебсайті Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

Інформаційно - роз'яснювальні матеріали 

Результати вибору підручників для 5,6 класів на 2023 - 2024 навчальний рік

Результати вибору підручників для 1 класу на 2023 - 2024 навчальний рік

334945881_968696257799257_4490330372979708594_n.jpg
333380924_445502674429995_8943350179055455690_n.jpg
Звіт директора за 2021-2022 н. р..docx
замовлення підручників на 5 клас.pdf
Підручники нові_9 клас_22.pdf
Підручники повторне замовлення_9 клас_22.pdf

Про навчання населення правилам безпеки життєдіяльності

Щорічно з настанням холодів зростає ймовірність виникнення пожеж. В осінньо-зимовий період люди починають обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна більшість пожеж виникає через причину порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного та газового опалення. Найгірше те, що в цих пожежах гинуть люди.

Основними причинами виникнення пожеж є результати того, що у повсякденних турботах, рятуючись від холоду, люди проявляють недбалість, не звертають увагу на дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Майже всі пожежі з трагічними наслідками виникають у житловому секторі, переважно в сільській місцевості. В основному лихо приходить в будинки пенсіонерів, інвалідів та безробітних людей.

В зв’язку з цим, ще раз нагадуємо про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки! 

Запам’ятайте! Слід постійно піклуватися про належний стан протипожежного захисту своїх помешкань та вміти перегороджувати шлях полум’ю.

Шановні громадяни! Лише спільними зусиллями ми зможемо відвернути біду.

В зв’язку зі збройною агресією РФ проти України, постійно присутній ризик виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із різними видами ворожого обстрілу території району, ймовірним засміченням вибухонебезпечними предметами після цих обстрілів.. Необережне поводження з цими предметами може спричинити загрозу людському здоров’ю та життю.

Доводимо інформацію щодо дій- у разі ворожого обстрілу різного типу (обстріл стрілецькою зброєю, дронами-камікадзе, ракетний обстріл тощо), у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Інструкції з пожежної безпеки, цивільного захисту та техногенної безпеки

Інструкція з ПБ в приміщеннях і кабінетах.docx
Інстр. з Оп щодо виконання вимог ТБ та дії.docx
Інстр. з ОП долікарська допомога.docx
Інстр. з ОП при корист. електропобут. прил..doc
Інстр. з ОП при користув. первинними засобами гасіння.docx
Інстр. з ПБ в складських прим..docx
Інстр. з ОП для учнів з ПБ.docx
Інструкція з Оп для машиністів (кочегарів).odt