Учням

Хто попереджений - той захищений ! 

З початком занять кожному учаснику освітнього процесу необхідно дотримуватись правил поводження під час онлайн - уроків. 

Належна поведінка - це запорука успішного навчання та збереження життя і здоров'я!

#Тиждень_безпеки_дорожнього_руху

(15.05 - 19.05.2023 р.)

Увага! Увага! Настав уже час!

Всі, хто присутні, послухайте нас!

Дасть вам корисні суттєві поради

Юних інспекторів дорожнього руху агітбригада.

Ми успіх! Ми сила!

Бо нас гімназія зростила.

Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами. Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні підтвердила, що міни та вибухонебезпечні предмети спричинили 75 жертв серед дітей у період з 24 лютого 2022 року до 15 лютого 2023 року. Щоб зменшити ризики поранення чи загибелі дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та Міністерством внутрішніх справ України запустили вебсайт «Все про мінну безпеку» для батьків, вчителів та дітей. 

САЙТ "ВСЕ ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ" 


У МВС розробили «Абетку з безпеки» для школярів

У цьому посібнику зібрані поради від А до Я, які допоможуть дітям, батькам, викладачам зберегти здоров’я й життя. Тут є відповіді на найактуальніші запитання воєнного сьогодення, насамперед, для дітей: що робити під час «Повітряної тривоги», роз’яснення щодо небезпеки мін, бомб, гранат та снарядів. Рекомендації, як діяти під час найрізноманітніших надзвичайних ситуацій: хімічної атаки, радіоактивного забруднення тощо. Включно з Правилами дорожнього руху, а також актуальними темами булінгу та безпеки в інтернеті

Навчаємося мінної безпеки всією родиною

Знання правил безпечної поведінки рятує життя

 На сьогодні Україна стала однією з найбільш «забруднених» боєприпасами країн світу. Саме тому  ІТ компанія Filancy, створили навчальний відеоролик, у якому один із найвідоміших українських песиків -Патрон - розповість діткам, як уберегтися від мін і снарядів, що не здетонували. Автором тексту анімації виступила Інна Большакова - дитячий психолог, автор підручників та навчальних програм для дітей та дорослих, методиста Новопечерської школи, експерта з освіти та виховання в громадській спілці "Освіторія".

"Мінна безпека не без ПЕКА"

В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з видавництвом «Ранок» створили книжку «Мінна безпека не без ПЕКа», з якою важливо ознайомитися кожному учневі.

ЗАРАЗ ПИТАННЯ МІННОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ГРОМАДЯН Є ОДНИМ ІЗ НАЙАКТУАЛЬНІШИХ, АДЖЕ ВЕЛИКА ЧАСТИНА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ЗАМІНОВАНА.

Тож, виданий навчальний посібник створено з метою формування у дітей бази знань щодо правил безпечної поведінки у ситуаціяї, пов'язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами. Видання сприяє запам'ятовуваннню школярами зовнішнього вигляду небезпечних об'єктів та їхніх ознак, навчає правилам поведінки в небезпечних ситуаціях, містить цінні поради та інформаційні плакати, що допоможуть дітям краще запам'ятати та засвоїти алгоритм дій, змоделювати поведінку в разі виникення небезпечної ситуації, пов'язаної з мінами та вибухонебезпечними предметами.

Дотримання правил поведінки в небезпечних ситуаціях може зберегти життя!

КН902029У_minna-bezpeka-ne-bez-peka-1ch.pdf
КН902186У_Bezpechnij-Pekosvіt_2-chastina.pdf

Часто причинами трагедії стає відсутність елементарних знань з основ безпеки життєдіяльності.

Ти знаєш як діяти в екстреній ситуації?

Пропонуємо ознайомитися з основними правилами евакуації з приміщення школи на випадок надзвичайної ситуації

Інформація до уваги! Для зворотнього зв'язку!

Поліція Долинської ОТГ

Калашник Богдана Олександрівна, старший лейтенант поліції (063) 566 79 56

Зайцев Владислав Євгенійович, молодший лейтенант поліції (093) 468 14 97


Вранішнє сонечко заглядає крізь вікна до класів, а поруч – учні та вчителі…

Це наша рідна Розумівська школа – чарівний берет дитинства. Країна знань.  Наша школа – це висококваліфіковані вчителі, якісна освіта.

В школі є всі умови для навчання та виховання здобувачів освіти. Ми впевнено крокуємо в ногу з часом: вдосконалюємо педагогічні технології, модернізуємо матеріальну  базу, оновлюємо зміст навчання.

Головна наша мета – дати дітям «джерело внутрішніх сил», радість успіху в навчанні, наділити їх знаннями, працею допомагати долі прокладати дорогу до життєвого успіху.

 

                                              Дорогий юний друже!

Кожного ранку я заходжу в клас і бачу Твої гарні розумні оченята. В них світиться той, ні з чим  незрівнянний вогник допитливості, який мають тільки мешканці найкращої у світі Країни Дитинства. Як ти хочеш багато знати! І як добре, що Ти маєш можливість, хоч трохи задовольнити свою цікавість, навчаючись в школі. Саме для Тебе кожен учитель, відкладаючи свої інтереси, свої особистості справи, свої власні бажання, шукає в морі книжок перлини знань, які, мов коштовне каміння, дарує Тобі, дорога Дитино.

З усіх скарбів, мій юний Друже, знання – найдорогоцінніше: воно не може бути ні вкраденим, ні втраченим, ні знищеним. Не обкрадай себе недбальством, не обплутуй себе павутиною ліні й байдужості. Шукай! Пізнавай! Твори!

Якщо хочеш чогось навчитися – роби це. Бо те, що Ти почуєш, - забудеш; те, що побачиш, - запам’ятаєш; і тільки те, що зробиш сам, - зрозумієш. На жаль, мій юний Друже, розвиток і освіта жодній людині не можуть бути дані в готовому вигляді,  кожен повинен досягнути цього самостійно. Пам’ятай про це. І ніколи не зупиняйся на досягнутому.

Твоя сила – віра в себе.

Твоя свобода – відповідальність за власний розвиток.

Твоя здібність – культура самотворення.

Нехай щастить Тобі у пошуках істини! Нехай двері до Країни Знань завжди залишаються для Тебе відчиненими!