Ф О Т О

НАШІ БУДНІ. РОБОТА В ГРУПАХ

РОБОТА З ПЛАСТИЛІНОМ

Михайло та Еліна

Дені та Аліса

Арсен та Дмитрик

Даня та Софійка

Ілона та Тіма

Анна та Настуся

гра "ДОПОМОЖИ ГЕРОЯМ КАЗОК"

група 1

казка "Колобок"

група 2

казка "Рукавичка"

група 3

казка "Ріпка"

група 4

казка"Вовк та семеро козенят"

РОБОТА З ВИМІРЮВАЛЬНИМИ ПРИБОРАМИ

Робота з глобусом

Софія та Ілона

Робота з лупою

Ліза та Софія

Робота з мікроскопом

Євгенія та Софія

СТВОРЕННЯ ЛЕГО - ПРОЕКТУ

Колективна робота хлопців

Гнатюк Артем

Артем

Даня та Кирило

Данііл

технологія ЩОДЕННІ "ТРИ"

Дмитрик та Матвійко

Настуся та Даринка

Гордій, Марійка та Дені

Катруся та Софійка

Розвивальні ігри, лото, шашки, шахмати, математична логіка

Створення спільного проекту

"Містечко майбутнього"

1 група

2 група

3 група

4 група

5 група

6 група

7 група

Геоборд (математичний планшет) -

цікаве розвиваюче заняття для малечі

Геоборд (математичний планшет) – це багатофункціональна геометрична дошка для конструювання плоских зображень.

11.03.2020

Геоборд складається з плоского поля і штирів, розташованих на полі рівновіддалено один від одного по горизонталі і вертикалі. Для роботи з геобордом також потрібні гумки – це можуть бути звичайні латексні канцелярські або тонкі кольорові для волосся. Одягаючи гумку на два штирі, можна отримати пряму лінію, на три – трикутник, на чотири – квадрат. З ліній і фігур можна створювати різні зображення, що просто неможливо не використовувати в іграх і навчанні дітей. Геоборд можна придбати в магазині або зробити своїми руками.

Геоборд

Роботи учнів класу

Демонстація виробів

У чому користь геоборду?

По-перше, він розвиває когнітивні здібності дитини: просторове і асоціативне мислення, увагу, пам’ять. По-друге, сприяє психосенсомоторному розвитку та розвиває дрібну моторику (розтягування, надягання гумок на штирі – корисна сенсорна «зарядка» для маленьких пальчиків!). По-третє, математичний планшет дозволяє самостійного вигадувати зображення, а значить, розвиває фантазію і творчий потенціал дітей. По-четверте, це відмінний метод розслаблення і зняття фізичного та психологічного напруження у дітей.

До того ж, в процесі гри з геобордом дитина засвоює такі непрості геометричні поняття, як форма, розмір, симетрія і т.д.

Ігри з математичним планшетом:

1. Довільне фантазування. На великому полі можна придумувати власні творіння, робити лабіринти для чоловічків або, наприклад, «писати» гумками своє ім’я.

2. Вибудовування різноманітних геометричних фігур – різних за типом, кольором і розміром.

3. Малювання малюнків за схемою. Заготуйте дидактичні картки з нанесеними на них крапочками так, як це зроблено на полі геоборда.

Олексій і Марк

Дар*я

Михайло та Іван

Метою початкової освіти є всебічний розвиток дитини, її талантів, здібностей, компетентностей та наскрізних умінь відповідно до вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб, формування цінностей та розвиток самостійності, творчості, допитливості, що забезпечують її готовність до життя в демократичному й інформаційному суспільстві, продовження навчання в основній школі.

Для досягнення таких цілей, визначених Держстандартом початкової освіти, на уроках математики впроваджується ротаційна модель «Щоденні-3»:

1. Математика самостійно.

2. Математика разом.

3. Математичне письмо.

Компоненти «Математика самостійно» та «Математика разом» передбачають використання кінестетичної практики і базуються на діяльності з маніпулятивними предметами. Ця діяльність залучає дітей до математичних ігор, як самостійних, так і з партнерами, а також спонукає братии участь у діяльності і вирішенні проблем, використовуючи інструменти для лічби чи ігрові матеріали.

На початку нового математичного блоку, ця діяльність здебільшого охоплює перегляд попередньої практики навчання. Це дозволяє учням, продовжувати вивчення викладеного матеріалу і допомагає їм бачити, що ми не забуваємо попередній матеріал тільки тому, що ми розпочали вивчати нову тему. Можуть також передбачати використання комп’ютерів, калькуляторів або планшетів, як засобів для самостійної роботи. Тому, ГЕОБОРД - найкращий "помічник" у вирішенні математичного розвитку молодших школярів.