Всесвітній День Землі

22 квітня - Всесвітній

День Землі

Захід відбувся 22 квітня

Задачі:• розширення знань учнів про природу, формування уявлень про необхідність захисту навколишнього середовища, дотримання правил поведінки у природі, закріплення вмінь виразного читання віршів {освітні)• розширення світогляду, формування інтересу до пізнання, розвиток зв’язного мовлення {розвиваючі);• виховання відповідального, емоційно-позитивного ставлення до природи, почуття відповідальності за все живе на Землі {виховні).


Блакитні простори, зелені ліси -

Ніде не знайдеш ти такої краси.

У космосі є ще багато планет,

немає лишень життя там прикмет.

Ти наша домівка, планета Земля.

Ти гарна і зблизька, красива здаля.

Дивуються інші планети всі щиро:

«Яка ж ти, сестричко, блакитно-вродлива!

До Дня цивільного захисту та відзначення Всесвітнього Дня Землі для школярів молодшого віку в класі та ліцеї було проведено кілька заходів, в яких учні класу брали участь. Другокласникам було повідомлено як діяти зібрано та рішуче в екстремальних випадках, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та як надавати першу допомогу потерпілому.

ІНФОРМАЦІЯ про заходи ЦЗ — копия.doc

оформлення дошки

засоби захисту

матеріал до уроку

плакати

Ознайомлення дітей з матеріалом заняття

стихійні лиха

попереджувальні знаки

слова-анаграми

цікава інформація

Тренувальні заняття із засобами індивідуального захисту

респіратор

респіратор

марлева пов*язка

протигаз

Тренувальна евакуація

Виставка малюнків учнів

Матеріал про Чорнобільську техногенну катастрофу

Чорнобиль - це назва невеличкого районного центру, що знаходиться недалеко від Києва. Але в історію Чорнобиль увійде назавжди, як місто, що дало назву одній з найбільших в історії людства катастроф. 26 квітня 1986 року відбувся вибух на атомної станції. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

Пожежники в ту ніч, не шкодуючи ні сил, ні самого життя, отримавши смертельну дозу радіації, виконали присягу на вірність народу України. Скромні плити будуть нагадувати майбутнім поколінням імена Правика, Ігнатенка, Дибенка, Титенка, Тищури, майора Телятникова та інших.

Вічна пам’ять їм, низький уклін усім покійним від усього людства. Сьогодні ми вшануємо їх пам’ять хвилиною мовчання...

Хвилина мовчанняЗупинися, людино, на мить...І відчуй, як планеті болитьЯк із серця крик вирина -Зупинися, земля в нас однаЯк у серці тліє любов,Щоб колись розгорітися зновЗупинися, людино, на мить...І відчуй, як планеті болить

Отже, треба бути дуже обережними з природою і захищати її.