Святкуємо Хеловін

Halloween

Стародавні кельти, що жили на території сучасної Великобританії, ділили рік на дві частини - світлу і темну (літо і зиму). І коли темна частина змінювала світлу (в кінці жовтня), у кельтів починалися гучні гуляння – Самайн. Після прийняття християнства в IX столітті 1 листопада почали відзначати День всіх святих. Дата збіглася з язичницьким Самайном. В англійській мові цей день називається "All Hallow's Eve" і якщо скоротити, значить Halloween.

25 жовтня 2019

Хеловін, або Ніч напередодні Дня всіх святих відзначають щороку в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Згідно з традиціями, саме в ніч з 31 жовтня на 1 листопада злі духи проникали на землю. Для того, щоб захиститися від них, було вирішено вбиратися у страшні костюми. Сьогодні від древнього язичницького свята залишився набір цікавих традицій. У цю ніч прийнято одягатися в костюми нечистої сили і влаштовувати маскаради. Невід'ємний символ Хеловіна - гарбузова голова.

Неодмінний атрибут Хеловіна - обряд «Trik or trak» («Капость або подарунок»). У цю ніч діти стукають у будинки з криками: «Treat or trick!» - «Пригощай або пошкодуєш!».

"Страхіття"

Налякаємо!

Не боітесь нас?

Наразі Хеловін став одним з найпопулярніших свят світу, поширившись далеко за межі англомовного та християнського світу. У кожній країні свято нечисті обростає унікальними персонажами та віруваннями. В Україні свято з роками також здобуває все більшої популярності, стаючи регулярним приводом для безлічі тематичних вечірок та креативних заходів. Ось так весело наш клас відсвяткував свято "страшилок" напередодні осінніх канікул!