Відбулося чергове засідання Вищої Народної Школи
В теплі вересневі дні відновила свою роботу Вища Народна школа.
3 вересня відбулося її перше засідання. Слухачі Народної школи сповнені енергії після літніх канікул, зібралися разом у читальному залі центральної районної бібліотеки. Слухачі нашої Народної Школи це люди із різними поглядами на життя, різними переконаннями. але об’єднує їх те, що вони живуть в нашій рідній країні Україні, люблять свій край, пам’ятають його історію, шанують пам’ять пращурів. Вони патріоти своєї держави, доброзичливі, допитливі, життєлюбні і прагнуть щоб і надалі їхнє життя було цікавим та змістовним. Недарма їх девіз « Освіта протягом всього життя». За правилами нашої школи вони наші учні, а бібліотечні працівники їхні вчителі. Але насправді нам є чого повчитися в цих шанованих людей Третій рік поспіль переступають поріг бібліотеки слухачі Вищої Народної школи:. В.І. Ткачук, Г.Я. Черкас, Н. В. Третяк, В.К.Улюкаєва, В. Г. Горощак, Г.І. Гопак, Р.Н.Бондаренко, А.М. Акопян, Т.В.Косяченко, І.М. Орел, К.І. Шкварько. Сьогодні в колектив Народної Школи влилися нові слухачі Г.С. Мамалат та О. Ю. Остаповець. Відкрилися заняття привітаннями присутніх з початком роботи школи, згадали і продовжили добру традицію поздоровлення на честь днів народження. Також було відзначено подякою центральної районної бібліотеки Черкас Г.Я. слухачку ВНШ, яка активно співпрацювала у підготовці та оформленні виставки декоративно-вжиткового мистецтва «Людська стежина вишитий рушник, та виставки вишитих картин «Світ моїх захоплень». В дарунок для неї прозвучала пісня «Вишивала дівчина вишиванку».
Для слухачів провідним бібліотекарем Заставою С. М. була проведена презентація виставки декоративно-вжиткового мистецтва «Вишивала рушники на щастя і долю».
Не залишились байдужими слухачі ВНШ до трагічних подій, що відбуваються на сході країни. Орел І.М. присвятив свої поетичні рядки воїнам, що захищають територіальну цілісність кордонів нашої держави, та закликав всіх бути сильними, мужніми та любити Україну.
А бібліограф К.В.Крижановська провела огляд біля тематичного кутка «Україна сьогодні: герої нашого часу» та представила фотовиставку «Герої не вмирають» присвячену учасникам бойових дій, які загинули під час АТО в Донецькій та Луганській областях. Бібліотекар читального залу Гонтар Л.П. провела перегляд літератури українських письменників ювілейні дати яких відзначаються у вересні. Для всіх присутніх звучала «Пісня про рушник» на слова П. Майбороди. Засідання ВНШ пройшло в затишній, дружній атмосфері за чашечкою запашного чаю.