СТУДЕНТСЬКА НАУКА

диплом_ІІ ступеня_Брадуліна_Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка.pdf
Подяка _Власенко Н_Полтавського національного педагогічного університету.pdf

Ангеліна Гмиза - перемогла у Конкурсі літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проєктів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки

Ангеліна Гмиза, студентка 2 курсу психолого-педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта», перемогла у Конкурсі літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проєктів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки (напрям «Дослідницькі проєкти», вікова категорія – студенти віком від 17 до 21 року) та отримала диплом І ступеня. Тема наукової роботи (краєзнавчої розвідки) – «Леся Українка і полтавський край: від історії до сьогодення» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання ПНПУ імені В. Г. Короленка Юлія Павленко).

На адресу організаційного комітету Конкурсу було надіслано близько 100 робіт здобувачів освіти закладів загальної середньої, позашкільної та вищої освіти України. 30 листопада в режимі онлайн відбувся підсумковий етап конкурсу, на якому оголосили результати. Ангеліна Гмиза виявилася кращою серед кращих.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів і наукових здобутків!

Ємець Діана та Звенігородська Анна — переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Початкова освіта” 

15 квітня 2021 року Ємець Діана та Звенігородська Анна, студентки ІІ курсу психолого-педагогічного факультету, представляли Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка на підсумковій конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта», що проходила в режимі онлайн у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Другокурсниці презентували  науково-педагогічне дослідження на тему «Активізація пізнавальної діяльності молодших школярів засобами цифрової візуалізації дидактичного контенту» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Наталія Володимирівна Гібалова).

До заключного етапу було рекомендовано 18 наукових робіт (із 80-ти поданих) з актуальних проблем початкової освіти. Високопрофесійні рецензенти та члени журі в галузі початкової освіти високо оцінили роботу конкурсанток  Ємець Д. та Звенігородської А.:  новизну та оригінальність ідей, теоретичну та практичну значущість, статистичний підхід у підтвердженні ефективності висунутої наукової гіпотези, культура мовлення, якість та стиль оформлення роботи, розробку засобів цифрової візуалізації, достойний захист та презентацію дослідження. 

Бажаємо молодим науковцям плідного розвитку в царині педагогічної науки, натхнення та творчих звершень у навчанні та майбутній професійній діяльності.

Неля Слинько – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта», 2020

Неля Слинько, студентка ІV курсу психолого-педагогічного факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка, взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта». Студентка презентувала роботу «Ергономіка організації освітнього середовища НУШ» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Євгенія Починок).

До розгляду на конкурсі було прийнято 84 роботи з різних закладів вищої освіти України з актуальних проблем початкової освіти. Комісія, до якої увійшли високопрофесійні рецензенти в галузі початкової освіти, високо оцінила новизну та оригінальність ідей, теоретичну та практичну значущість, якість та стиль оформлення наукової роботи Нелі Слинько – студентці присуджено диплом І ступеня.

Рейтинговий список учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта» представлений за посиланням: http://vspu.edu.ua/content/hot/rey.pdf

Щиро вітаємо конкурсантку та її наукового керівника!

Катерина Рябчун – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта», 2019

23–24 квітня 2019 року магістрантка І курсу психолого-педагогічного факультету Катерина Рябчун представляла Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка на підсумковій конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта».

Конференція проходила у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Студентка презентувала науково-педагогічне дослідження на тему «Формування цифрового громадянства учнів початкової школи» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Людмила Процай).

До заключного етапу було рекомендовано 20 наукових робіт (із 80-ти поданих) з актуальних проблем початкової освіти. Високопрофесійні рецензенти в галузі початкової освіти високо оцінили новизну та оригінальність ідей, теоретичну та практичну значущість, якість та стиль оформлення роботи – у рейтинговому списку Катерина Рябчун посіла І місце).

За результатами захисту роботи з-поміж конкурсантів Катерина також була першою за всіма критеріями (культура мовлення, оформлення презентації, розробка дидактичних матеріалів (відеоскрайбінг та інфографіка), глибина розкриття та розуміння змісту представленого дослідження, відповіді на запитання членів журі).

З великим відривом Катерина Рябчун здобула безсумнівну перемогу та була нагороджена дипломом І ступеня.

Голова галузевої конкурсної комісії професор Алла Коломієць вручила подяку Людмилі Процай за якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді.


Ректор  проф. М. Степаненко та завкафедри  проф.О. Федій вітають переможницю 
Науковий керівник Людмила Процай та Конкурсантка Катерина Рябчун  на врученні Диплому
Подяка науковому керівнику доценту Людмилі Процай
Відеосюжет про захист наукової роботи(автор Л. Процай)

Віта Сіренко – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта», 2018

11 квітня 2018 року на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта». Наш університет представляла студентка ІV курсу психолого-педагогічного факультету кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Сіренко Віта Вячеславівна. За захист наукової роботи «Педагогічна пісочна терапія - інновація у початковій освіті» була нагороджена дипломом ІІ ступеня (науковий керівник – доц. Т.В. Мірошніченко). 



Наталія Топчій – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта», 2017

Вагомим здобутком кафедри є результат Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за галуззю «Початкова освіта» 2016–2017 н. р. (м. Дрогобич), де у ІІ етапі робота вихованки кафедри була представлена вперше й серед 52 робіт з 31 вищого навчального закладу України виявилася однією із кращих. Студентка 3 курсу Наталія Топчій була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Тема наукової роботи – «Елементи музейної педагогіки у навчально-виховному процесі початкової школи» (науковий керівник – доц. Ю. Г. Павленко).


Студентський освітній онлайн-хаб «Організація освітнього простору початкової школи в умовах карантину»

Захід відбувся в межах вивчення навчальної дисципліни “Методика організації дистанційних освітніх курсів” (викладач — доцент Людмила Процай)

13 квітня 2020 року магістранти І курсу спеціальності Початкова освіта (спеціалізації Електронне навчання) за дорученням завідувачки кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Ольги Федій організували й провели онлайн-хаб на тему «Організація освітнього простору початкової школи в умовах карантину» для одногрупників та викладачів кафедри.

Захід відбувся в межах вивчення навчальної дисципліни “Методика організації дистанційних освітніх курсів” (викладач — доцент Людмила Процай). Модератором зустрічі була староста групи ПО-515 Альона Хоролець, спікерами — Сергій Совин (переможець Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності Початкова освіта 2018 року, вчитель 1 класу Варварівського НВК) та Руслана Дмитренко (асистент учителя Полтавської ЗЗСО №22). До онлайн-комунікації долучилися викладачі кафедри доцент Наталія Гібалова та асистенти Яна Макаренко і Юлія Кулімова.

Мета зустрічі передбачала формування у майбутніх учителів початкової школи (тьюторів електронного навчання) навичок організації вебінарів та онлайн-уроків; обговорення проблем дистанційного навчання молодших школярів; порівняльний аналіз е-платформ для дистанційної освіти за визначеними критеріями; презентація досвіду упровадження технологій дистанційного навчання студентами, які працюють у початковій школі за індивідуальним графіком; обговорення дистанційних онлайн-курсів, котрі студенти пройшли під час вивчення дисципліни та отримали сертифікати.

Сергій Совин здійснив віртуальний екскурс до власного дидактичного вебконтенту, презентував портфоліо звітності вчителя за період карантину, зауважив на проблемах дистанційного навчання першачків та способах його організації (робота з батьками, якість інтернет-зв’язку в сільській місцевості, цифровий бар’єр поколінь та ін.), порадив одногрупникам електронні освітні платформи «Мій Клас», «Розумники», «Колосок».

Руслана Дмитренко — розкрила проблему дистанційного навчання молодших школярів з особливими освітніми потребами. Вона презентувала можливості платформи ClassDojo та зауважила на перевагах її використання в інклюзивній освіті в умовах карантину.

Викладачі кафедри поділилися власним досвідом упровадження технологій дистанційного навчання та дали слушні рекомендації магістрантам. Так, Яна Миколаївна порадила до використання та аналізу онлайн-уроки для початкової школи, що транслюються на місцевому та всеукраїнському телебаченні. Наталія Гібалова провела онлайн-опитування студентів щодо особливостей інструментів дистанційного навчання у початковій школі. Юлія Кулімова презентувала студентам хмарний сервіс онлайн-комунікації Hangouts від Google.

Наприкінці заходу Людмила Процай підвела підсумки обговорення важливих для сучасного вчителя-початківця проблем організації дистанційного навчання у початковій школі, зауважила на високому рівні сформованості цифрової грамотності магістрів, а також зазначила, що проведення події у формі студентського онлайн-хабу є дієвим та перспективним в умовах дистанційної освіти.