Конкурси\олімпіади

Перемоги на Всеукраїнському творчому конкурсі для студентської молоді 

«Здорова дитина – здорова нація»

Юсип Анастасія (Глухів, 2023). 

ІІІ місце. 

Тема наукової роботи: «Збереження і зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку в сучасному закладі дошкільної освіти». 

Науковий керівник: доц. Вільхова Оксана Григорівна.

Перемоги на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Дошкільна освіта»

Наталія Завийборода та Людмила Мартиненко (Бердянськ, 2021). 

ІІІ місце. 

Тема наукової роботи: «Ознайомлення дошкільників з українським писанкарством як засобом національного виховання»

Науковий керівник: доц. Вашак Оксана Олексіївна.

Анна Оністрат (Бердянськ, 2020). 

ІІ місце. 

Тема наукової роботи: «Формування рухової активності дітей старшого дошкільного віку засобами нестандартного фізкультурного обладнання». 

Науковий керівник: доц. Пасічніченко Анжела Василівна.

 Аліна Полякова (Бердянськ, 2019).

 ІІ місце. 

Тема наукової роботи «Комунікативно-мовленнєвий розвиток старших дошкільників засобами мультиплікації». 

Науковий керівник: доц. Зімакова Лілія Василівна.

Аліна Полякова (Бердянськ, 2018). 

ІІ місце. 

Тема наукової роботи: «Використання мнемотаблиць в організації дослідницької діяльності дітей дошкільного віку в природі». 

Науковий керівник: доц. Карапузова Ірина Валеріївна.


Інна Дубницька (Глухів, 2017). 

ІІ місце. 

Тема наукової роботи: «Особливості ознайомлення старших дошкільників з українською народною іграшкою». 

Науковий керівник: доц. Манжелій Наталія Михайлівна.

Перемоги у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за галуззю «Педагогічна освіта» за напрямом «Дошкільна освіта»

У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за галуззю «Педагогічна освіта» за напрямом «Дошкільна освіта» серед студентів (кваліфікаційний рівень «Магістр») студентка групи ДО-65 Кобзій Альона виборола ІІ місце (2019 р., м. Харків, ХНПУ імені Г.С. Сковороди).

У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за галуззю «Педагогічна освіта» за напрямом «Дошкільна освіта» серед студентів (кваліфікаційний рівень «Магістр») студентка групи ДО-71 Лукашова Юлія виборола ІІ місце (2018 р., м. Харків, ХНПУ імені Г.С. Сковороди).

У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за галуззю «Педагогічна освіта» за напрямом «Дошкільна освіта» серед студентів (кваліфікаційний рівень «Бакалавр») студентка групи ДВ-47 Левченко Тетяна Юріївна виборола ІІ місце (2017 р., м. Харків, ХНПУ імені Г.С. Сковороди).

Перемоги у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за галуззю «Педагогічна освіта» за напрямом «Дошкільна освіта»

7-8 листопада 2022 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка зі спеціальності 012 Дошкільна освіта ОР «бакалавр». Олімпіада проходила в дистанційному режимі за допомогою веб-сервісів Google Клас та Zoom. У ній узяли участь 6 бакалаврів спеціальності третього та четвертого курсів навчання. До складу журі увійшли: проф. Гнізділова О.А. (голова журі), доц. Зімакова Л.В., доц. Ковалевська Н.В., доц. Карапузова І.В., доц. Пасічніченко А.В. Першим конкурсним завданням для здобувачів освітнього рівня «бакалавр» було виконання тестів із теорії та історії дошкільної педагогіки, методик дошкільної освіти. Другим – виконання творчого операційно- проектного завдання з дошкільної педагогіки та фахових методик дошкільної освіти. Студенти складали конспекти занять для дітей старшого дошкільного  віку на формування соціальної компетентності з використанням інтегрованого, комунікативного та ігрового підходів, враховуючи регіональні особливості та застосовуючи інноваційні технології. Учасники творчо та відповідально поставилися до виконання олімпіадних завдань. Порошина Єлизавета студентка групи ДО(св)-37 виборола І місце, Мізин Тетяна студентка групи ДО(св)-37 – ІІ місце, Бибченко Каріна студентка групи ДО(св)-36 – ІІІ місце.

7-8 листопада 2021 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка зі спеціальності 012 Дошкільна освіта ОР «магістр». Олімпіада проходила в дистанційному режимі за допомогою веб-сервісів Google Клас та Zoom. У ній узяли участь 7 магістрантів спеціальності 012 Дошкільна освіта групи ДО(упр)-55. До складу журі увійшли: проф. Гнізділова О.А. (голова журі), доц. Зімакова Л.В., доц. Ковалевська Н.В., доц. Пасічніченко А.В., доц. Карапузова І.В. Магістранти виконали інтелектуально-творчі завдання методичного характеру, під час яких проявили здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу; спроможність здійснювати просвітницьку діяльність з метою підвищення психолого-педагогічної компетентності вихователів, батьків та громадськості; здатність виділяти актуальні проблеми розвитку сучасної системи дошкільної освіти та володіти професійним мовленням як діяльністю, зокрема визначати поняття, описувати явища, формулювати власні думки тощо. Руденко Анастасія студентка групи ДО(упр)-55 виборола І місце, Ємець Марія студентка групи ДО(упр)-55 – ІІ місце, Руденко Христина студентка групи ДО(упр)-55 – ІІІ місце.

25-26 жовтня 2021 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка зі спеціальності 012 Дошкільна освіта ОР «магістр». Олімпіада проходила в дистанційному режимі за допомогою веб-сервісів Google Клас та Zoom. У ній узяли участь 5 магістрантів спеціальності 012 Дошкільна освіта групи ДО-55. До складу журі увійшли: проф. Гнізділова О.А. (голова журі), доц. Зімакова Л.В., доц. Ковалевська Н.В., доц. Гришко О.І., доц. Карапузова І.В. Першим конкурсним завданням для здобувачів освітнього рівня «магістр» було: написати есе за словами із книги Симона Соловейчика «Педагогіка для всіх» (три цитата на вибір). Другим – підготувати інтелектуальну карту на тему «Педагогіка для всіх» очима магістранта спеціальності 012 Дошкільна освіта. Третім – розробити завдання для «Педагогічного батлу» за темою «Інтеграція як сучасна освітня технологія в дошкіллі». Четвертим – розробіть завдання для лепбуку для студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта освітнього рівня бакалавр на тему «Сімейне виховання. Освітній обрис для студентів непедагогічної спеціальності». Учасники олімпіади творчо і відповідально підійшли до виконання завдань, продемонстрували системні знання з обраної спеціальності, особисте ставлення до сімейного виховання дітей дошкільного віку, до роботи з батьками, володіння сучасними педагогічними та інформаційними технологіями тощо.

Кірпіченко Влада Сергіївна студентка групи ДО-55 виборола І місце, Нечипоренко Світлана Анатоліївна студентка групи ДО-55 – ІІ місце, Калініченко Світлана Петрівна студентка групи ДО-55 – ІІІ місце.

21-22 жовтня 2021 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка зі спеціальності 012 Дошкільна освіта ОР «бакалавр». Олімпіада проходила в дистанційному режимі за допомогою веб-сервісів Google Клас та Zoom. У ній узяли участь 7 бакалаврів спеціальності третього та четвертого курсів навчання. До складу журі увійшли: проф. Гнізділова О.А. (голова журі), доц. Зімакова Л.В., доц. Ковалевська Н.В., доц. Гришко О.І., доц. Карапузова І.В. Першим конкурсним завданням для здобувачів освітнього рівня «бакалавр» було виконання тестів із теорії та історії дошкільної педагогіки, методик дошкільної освіти. Другим – виконання творчого аналітико-проектувального завдання з дошкільної педагогіки та методик дошкільної освіти. Студенти складали конспекти занять для дітей старшого дошкільного віку на формування соціальної компетентності та фінансової грамотності з використанням інтегрованого, комунікативного та ігрового підходів, враховуючи регіональні особливості та застосовуючи інноваційні технології. Учасники творчо та відповідально поставилися до виконання олімпіадних завдань. Деревеня Любов студентка групи ДО-37 виборола І місце, Щербак Божена студентка групи ДО-36 – ІІ місце, Руденко Анастасія студентка групи ДО(по/ам)-45. – ІІІ місце.