Team

Klas Leerkracht(en) Mailadres

K1 Nicky Juf Nicky k1aklas@gbsdebijenkorf.be


K12 Agnes juf Agnes k12aklas@gbsdebijenkorf.be


K2 Marleen juf Marleen k2aklas@gbsdebijenkorf.be


K3 Christel juf Christel k3cklas@gbsdebijenkorf.be


K3 Heidi juf Heidi k3aklas@gbsdebijenkorf.be



L1 Greet juf Greet l1aklas@gbsdebijenkorf.be


Juf Kirsten



L2 Lore/Tomack juf Lore l2lklas@gbsdebijenkorf.be


meester Tomack



L2 Martine juf Martine l2mklas@gbsdebijenkorf.be



L3 Kim juf Kim l3kklas@gbsdebijenkorf.be



L4 Nathalie/Sander juf Nathalie l4aklas@gbsdebijenkorf.be



meester Sander



L4 Veerle juf Veerle l4bklas@gbsdebijenkorf.be



L5 Anneleen juf Anneleen l5aklas@gbsdebijenkorf.be


L5 MarieJeanne juf MarieJeanne l5mklas@gbsdebijenkorf.be



L6 An en Nathalie juf An P l6aklas@gbsdebijenkorf.be



juf Nathalie


Leermeester LO juf Ans lo@gbsdebijenkorf.be



Zorgcoördinator juf An Thys zorg@gbsdebijenkorf.be



Leermeester Islam Meester Khalil Lahlou islama@gbsdebijenkorf.be



Leermeesters NCZ juf Sofie en juf Janik nczs@gbsdebijenkorf.be



Secretariaat Petra Van Opstal secretariaat.debijenkorf@balen.be



Directie Griet Verrykt directie.debijenkorf@balen.be



Ondersteuning juf Charlot administratie@gbsdebijenkorf.be



Wij, als team, staan elke dag te springen om met de ons toevertrouwde kinderen te mogen werken!

Dank voor het vertrouwen!

Dank u voor het vertrouwen in onze school!

Wij zijn bereikbaar op het nummer 014/744270 - directie.debijenkorf@balen.be - secretariaat.debijenkorf@balen.be