Міжнародні науково-освітні програми

ERASMUS+ – це програма Європейського Союзу з питань освіти, навчання, молоді та спорту, яка підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти та науки. Разом із понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів програми Еразмус+. Програма надає різнобічні можливості академічної мобільності в країнах-партнерах Еразмус+.

Детальна інформацію про програму 

TEMPUS – це програма зовнішньої допомоги Європейського Союзу, яка підтримує модернізацію системи вищої освіти та створює простір для співпраці в країнах-партнерах ЄС через університетські проекти. Також програма спрямована на добровільне наближення систем вищої освіти в країнах-партнерах до здобутків розвитку вищої освіти в державах-членах ЄС,  і додатково пропагує  підхід міжлюдської співпраці.

Детальна інформацію про програму

Програма імені Фулбрайта фінансується урядом США та адмініструється Інститутом Міжнародної Освіти (IIE). Програма забезпечує міжнародні освітні обміни для здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників, які отримують фінансування на конкурсній основі. У рамках Програми також можливе покриття видатків на організацію наукових заходів й участі у міжнародних наукових конференціях.

Детальна інформацію про програму

НІМЕЦЬКА СЛУЖБА АКАДЕМІЧНИХ ОБМІНІВ (DAAD) – найбільша організація у світі в сфері підтримки міжнародного обміну здобувачами освіти та вченими. До складу DAAD входять 14 представництв та 50 інформаційних центрів у всьому світі. Своїми програмами обміну, яких налічується більше 200, DAAD охоплює всі дисципліни та країни світу.

Детальна інформацію про програму

EDUFI FELLOWSHIP programme - програма передбачає стажування молодих науковців будь-яких спеціальностей у ЗВО Фінляндії, початкове фінансування докторського (PhD) дослідницького проєкту у Фінляндії, отримання подвійного диплома або навчальний візит. 

Детальна інформацію про програму

Стипендіальні програми Китайського уряду “Chinese Government Scholarship”

Китайський уряд запровадив ряд програм для здобувачів освіти і науково-педагогічних працівників на навчання та проведення досліджень у китайських ЗВО. 279 китайських університетів пропонують широкий спектр академічних програм.

Пропонуються як повні, так і часткові стипендії, розмір стипендії залежить від категорії учасника. Конкурс оголошується щорічно.

Детальна інформацію про програму

ЮНЕСКО забезпечує глобальне та регіональне лідерство в освіті, зміцнює освітні системи в усьому світі.

Робота організації охоплює питання розвитку всіх ланок сучасної світової системи освіти. Основні тематичні напрями: глобальне громадянство та сталий розвиток, права людини та гендерна рівність, охорона здоров'я, а також розвиток технічних та професійних навичок.

Більше про освітні програми ЮНЕСКО