Шлях до успіху

Міні-проєкт «Шлях до успіху»

Керівник: учитель української мови та літератури Юринець Н.В.

Виявлення рис обдарованості особистості, створення освітнього середовища, в якому особистість може усвідомити суспільно цінні мотиви навчання, культуру розумової праці, відчути власний успіх.

Реалізується через підпроєкт: 2020-2021 н.р. - "Лідер", керівник Вельган О.О.

Основні задачі:

  • Забезпечення ефективності та результативності ОП на основі співпраці в системі „Обдарована дитина – творчий учитель – науковець» для забезпечення глибоких знань з основ наук;

  • Розвиток ерудиції, логічного та критичного мислення;

  • Формування потреби в самоосвіті, самостійних наукових поглядів на природу і суспільство.

Шляхи реалізації :

  • діагностика обдарованості та створення умов для навчання й розвитку обдарованих учнів на основі використання інноваційних педагогічних технологій;

  • співпраця шкільних гуртків щодо створення умов для всебічного розвитку компетентності та інтелектуальних здібностей учнів.

На сучасному етапі надзвичайно важливим є створення сприятливих умов для розвитку індивідуальних якостей особистості засобами шкільної та позашкільної освіти, сприяння набуттю додаткових знань, умінь, навичок та залучення учнів до систематичної науково-дослідної, експериментальної конструкторської, винахідницької діяльності з навчальних предметів.

Сформовані якості учня-дослідника (обдарованої, талановитої дитини) — це результат креативної шкільної освіти, у якій учні-дослідники, а вчитель — педагог-дослідник.

Навчально-дослідницька діяльність, яку ми пропонуємо — це співтворчість, яка заперечує будь-які форми примусу й будується на постійному заохочені, це пізнавальний процес, що організується за допомогою органічно пов’язаних типів уроків.

Напрями роботи з обдарованими дітьми :

1. Навчально-пізнавальний (уроки, наукові секції, олімпіади, семінари, фестивалі і т. ін.).

2. Культурно-освітній (КВН, творчі вечори, години спілкування і т. ін.).

3. Фізкультурно-оздоровчий (спортивні свята, валеологія, зустрічі, змагання, турпоходи і т. ін.).

Для реалізації даних напрямів потрібно установитище один комп’ютерний клас з метою формування практичних навичок використання засобів сучасних інформаційних технологій у повсякденній практичній діяльності обдарованих дітей; укомплектувати бібліотеку і методичний кабінет необхідною науково-методичною літературою, створити мережу спонсорського фінансування з метою реалізації проєкту «Шлях до успіху»; розробити програми перспективного індивідуального розвитку кожної обдарованої дитини.


Англійська весна в гімназії.pptx