PR-klasside 24-tunni MM St. Peterburgis: Jüri Jõul pronksile

Julkaisupäivämäärä: Jul 01, 2014 6:54:56 PM

Jüri Jõul tuli paadiklassis PR2 pronksmedalile AKVASHELF RACING meeskonnas. Samas paadiklassis lõpetas Eesti tiim MOTOBOX RACING neljandana. Neid kimbutasid vahepeal tehnilised probleemid. Ees on veel tehniline kontroll ja autasustamine.

Hommikuks on seis selline, et PR2 klassis on teisel kohal AKVASHELF RACING, kus üheks meeskonnaliikmeks on Jüri Jõul. MOTOBOX Tallinnast on neljandal kohal. PAL'TECH tiim, mis on olnud rajal kõige kiirem on saanud aga paar tundi tagasi lisakaristusi ja on momendil kolmandal kohal võrdsete ringide arvuga AKVASHELF RACING tiimiga.

Pärast mitme aastast vaheaega peetakse RIB-paatide MM klassikalisel rajal Neeva jõel. Võistlus kestab 24 tundi, võisteldakse meeskondadena, kuhu kuulub 4 võistlejat. I~ga piloot võib koirraga olla rajal maksimaalselt 2 tundi. Pilootide vahetuse ajal tangitakse kütust. Kohal on Eesti tiim Motobox Tallinnast, kus momendil on roolis Tõnis Laur. Varem on sõitnud Erki Lainjärv, Rainer Nikiforov ja Jaanus Mill. Tõnis Laur teenis ohutustsoonis konkurendist möödumise eest 15-ringilise karistuse. Sedasi on meeskond momendil 251 ringiga omas paadiklassis neljandal kohal. Huvitav on märkida, et suuruselt ja võimsuselt teise paadiklassi paadid on olnud suurematest ja võimsamatest selgelt kiiremad.

Võistluste arvatav lõpuaeg on homme kell 14 Venemaa aja järgi.