Formula OSY-400 EM-i võitis Peter Stefanovic

Julkaisupäivämäärä: Aug 01, 2010 5:16:3 PM

OSY-400 klassi EM peeti teist aastat järjest mitmeetapilisena. Itaalia etapp jäi veerohkuse tõttu ära. Sõideti aga kaks etappi Poolas ja käesoleval nädalavahetusel viimane etapp Saksamaal Kriebsteinis, kuhu oli kogunenud 21 võistlejat kuuest riigist. Eestist oli kohale sõitnud Rasmus Haugasmägi, kes aga tulemust võistlustelt ei saanud. Etapi võitis seni kokkuvõttes teisena olnud slovakk Peter Stefanovic. Kuna senine liider slovakk Michal Kosut jäie etapil kuuendaks ning Stefanoviciga sama palju punkte omanud poolakas Michal Swierczynski tulemust ei saanud, siis Euroopa meistriks tuligi Peter Stefanovic kaasmaalase Michal Kosuti ees. Saksamaa etapil sõideti vaid kaks starti neljast Formula ADAC klassis 16-aastase piloodi Marco Brauniga toimunud traagilise õnnetuse tõttu.