O-250 MM Itaalias

Julkaisupäivämäärä: Jul 20, 2013 10:11:5 AM

René Behncke võitis neljanda O-250 MM tiitli. Kokku on ta nüüd 9-kordne maailmameister.

Lembit Aaslav-Kaasikul oli tehnilisi probleeme. Vindid lagunesid ja viimases stardis jooksis mootor kokku.

Võistlus oli fantastiline ja põnevust jätkus viimase ringini.

Oli ümberminekuid, proteste, katkestusi jne.

Lembit Aaslav-Kaasik ja René Behncke (Foto: Erik Aaslav-Kaasik)

René Behncke San Nazzaros 2013

Kolmanda stardi võitsid nähtavasti vennad Cremonad. Esimene Max ja siis Alex. Kolmandana lõpetas Fanzini. Ülejäänud katkestasid. Sedasi enne viimast starti esikoha võimalus kuuel sportlasel.

Stardis oli ka eelmises stardis uppi lennanud Chiuri. Andmed on esialgsed.

Teises stardis kaks katkestust. Esimeses kurvis käis üle pea esimese stardi võitnud Chiuri. Kordusstardis läks jälle ette Behncke, Lembit teisena. Siis võttis kolmandana sõitnud Alex Cremona kurvist poi kaasa ning seejärel katkestati sõit avarii tõttu. Väideti, et Marsalal oli rangluu katki, aga ta sai punkte.

Algses stardis stardisirget mitte hoidnud ameeriklane maha ei võetud. Loodame, et sai vähemalt kollase kaardi.

Teise stardi kohta on antud protest.

Behncke tõusis esimeses stardis viimaselt stardikohalt teiseks! Vägev saavutus!

Ajasõidud sõidetud - Lembit Aaslav-Kaasik teine.

Kiireima aja sõitis René Behncke, aga tulemus tühistati, sest kaalu oli liiga vähe.

Samas viidati reeglile 502.07, mis võiks tegelikult tähendada, et ta on diskvalifitseeritud kogu võistluselt.

Seda seepärast, et ajasõit pole start. Huvitavaks läheb!

Kokku on stardis võistlejaid 16.

San Nazzaros algas O-250 MM, kus tiitlit on kaitsmas Lembit Aaslav-Kaasik.

Võistlustele on seekord tulnud ka Itaali võidusõitjad, kes käesoleval aastal rahvusvahelistel võistlustel paadiklassis O-250 osalenud pole.

Kohal on vähemalt Alessandro Cremona. Võistluskeelust on pääsenud ka Claudio Fanzini.

Kohal on ka Francesco Marsala ja Salvatore Chiuri.

Medalipretendent tsehh David Loukotka MM-l ei osale Bajas saadud vigastuse tõttu.

Momendil on võistlustel äraootav seis, sest Po jõel hulbivad puurondid ja sõitmine võimatu.

Homme kell 9 kohaliku aja järgi proovitakse uuesti!