Boretto Hydro GP - kaks eestlast poodiumil

Julkaisupäivämäärä: May 11, 2014 5:45:19 PM

Itaalias toimunud hooaja esimesel Hydro GP-l olid edukad Eesti piloodid. Marek Peeba, kes võitis möödunud hooaja EM-i kaks viimast etappi ja tuli EM-l teiseks suutis oma edukust tõestada ka uuel hooajal. Kõigis kolmes stardis oli ta stabiilselt kolmas ja võitis kokkuvõttes etapil teise koha. Alla vanduda tuli tal vaid kolmekordsele klassi maailmameistrile itaallasele Manuel Zambellile.

Kuueaastase pausi järel tõusis Eesti piloot F-500 MM-i etapil jälle poodiumile. Seekord oli selleks alles teist hooaega selles paadiklassis võistlev Erko Aabrams. Ka tema oli kõigis kolmes stardis kolmas ja sedasi ka kokkuvõttes kolmas. Erko Aabramsit edestasid mitmekordsed maailmameistrid Marian Jung ja Attila Havas.

F-250 paadiklassis oli võidukas möödunud hooaja Euroopa meister inglane Wayne Turner. Temale järgnesid itaallane Alex Cremona ja kümnekordne veemoto maailmameister sakslane René Behncke.