Ringrada

 

 

JT-250
Tiitlivõistlused alles tulekul. Noored on siirdumas uude keskkonnasõbralikkumasse paadiklassis GT-15, mille MM-l Inglismaal Reio Käsnapuu võitis hõbemedali. Matthias Agur võitis EM-l pronksmedali. JT-250 klassis tuli Mattihias Agur Euroopa meistriks ning MM-l pronksmedalile.

 

 

T-550
Maailmameister Art Raudva tuli aasta 2011 EM-l pronksile. Kodusel MM-l jäi Aivar Kommisaar napil ilma maailmameistritiitlist ja pidi leppima pronksmedaliga.

 

 

S-550
MM toimus Poolas. Ott Joala tuli maailmameistriks, EM-l oli ta neljas. 

 

 

OSY-400
Saksamaal peetud EM-l oli Eesti pilootidest edukam Annika Suuk, kes võitis kõik kodused võistlused. Ta tuli Eesti meistriks, Balti meistriks ning Eesti Karika. MM-l oli ta viies. MM-l saavutasid Eesti sportlased ajaloolise kaksikvõidu. Maailmameistriks tuli Sten Kalder ja hõbedale Erko Aabrams, Algo Kuus oli neljas.

 

 

O-125 / F-125
Lembit Aaslav-Kaasik alustas hooaega edukalt. F-125 EM-i esimese etapi ta võitis, teisel oli kolmas. MM tal ebaõnnestus - neljas koht.
 Kokkuvõttes võitis Lembit Aaslav-Kaasik Euroopa meistrivõistlused ja tuli Euroopa meistriks juba teist aastat järjest.

 

 

O-500 / F-500
Rahvusvahelistel võistlustel osales hooaja algupoole vaid Ahto Aaslav-Kaasik, Hiljem lisandusid veel Juri Suvorov ja Uku Aaslav-Kaasik.  

 

 

Kummipaatide kestvussõit
Jaanus Mill, Taisto Kala ja Rainer Nikiforov osalesid Riias EM-i esimesel etapil ja olid neljandad. Hooaja lõpuks üllatas aga meeskond Euroopa meistrivõistluste võitmisega.