Šv. Kazimiero šeimų

Šv. Kazimiero šeimų stovykla

Mieli šv. Kazimiero bažnyčios bendruomenės nariai,

kviečiame jus į mūsų bažnyčios šeimų grupės organizuojamą vasaros stovyklą.

Stovykla vyks š. m. liepos 1 – 7 d. ten, kur ir daugelį metų praeityje – Vilniaus Jėzuitų gimnazijos stovyklavietėje, Guopstose, Trakų rajone.

Šių metų vasaros stovyklos šūkis – "Pažinti, pamilti, dalintis". Jis sietinas su jubiliejiniais metams "Jėzuitų misijai Lietuvoje – 450".

Stovyklos pagrindinė tema - jėzuitiškasis dvasingumas: tradicija ir dabartis.

Kalbėsime apie asmeninę patirtį, apie tai, kas lėmė rinktis būtent šią – tėvų jėzuitų globojamą bendruomenę.

Planuojame kviesti lektorius tėvus jėzuitus.

Yra numatytos jau tradicija tapusios patirtys, pvz.. piligriminis žygis, Švč. Sakramento adoracija, Eucharistijos šventimas, Sutaikinimo pamaldos.

Esame įsitikinę, kad vasaros stovykla – tai vienas iš pagrindinių mūsų bendrystę ir tikėjimą stiprinančių įvykių. Čia mes išeiname iš savo uždarumo ir atsiveriame kitiems.

Registruokitės į stovyklą sekdami nuorodą: registracija į Vilniaus šv. Kazimiero bendruomenės vasaros stovyklą.

Visais klausimais rašykite Ovidijui ovidijus.grigas@windowslive.com arba paskambinkite 8-618-46925.


Šv. Kazimiero šeimų grupė

Šv. Kazimiero šeimų grupė susibūrė 2004 m. bažnyčios rektoriaus t. Liongino Virbalo iniciatyva. Šiuo metu grupės veikloje dalyvauja maždaug 10 šeimų; grupę globoja tėvai jėzuitai ir seserys eucharistietės.

Kasmet liepos pradžioje rengiama šeimų stovykla Vilniaus jėzuitų gimnazijos stovyklavietėje. Jos metu meldžiamasi, užsiėmimų metu gilinamasi į tikėjimo ir bendravimo patirtį, ilsimasi ir... tiesiog dalinamasi kasdieniu buvimu.

Kiekviena šeima mūsų grupę praturtina savita patirtimi ir nauja spalva. Norėdami dar labiau turtėti mielai laukiame prisijungti norinčių šeimų. Susitikimai vyksta du kartus per mėnesį, pirmą ir trečią sekmadienį, po 10.30 val. šv. Mišių Eucharistinio Jėzaus seserų namuose šalia šv. Kazimiero bažnyčios (Didžioji g. 36a). Koordinuoja Ovidijus, ovidijus.grigas@windowslive.com.

Kazimiero šeimų socialinės tarnystės vietos:

Motinos Teresės seserų vienuolynas ir labdaros namai

Panerių g. 4, Vilnius.