Опис досвіду

 Щасливий той, хто міг життя прожити

 і добрий слід лишити на землі

 В. Симоненко

                                        

        «Творча особистість», «творчий підхід», «творчі успіхи», «думати творчо», «прояв творчості» ... Ці поняття в сучасному суспільстві є показниками професіоналізму, високої кваліфікації, одним з основних критеріїв при виявленні кращого серед кращих. Адже саме здатність до творчості і творення ми  в  першу чергу вважаємо атрибутом обдарованості, таланту, генія.

        Ми живемо у світі продуктів людської творчості: відкриттів, винаходів, художніх творів і літературних текстів, технічних засобів та інформаційних систем, правових актів і моральних норм. Здатність до творчості, перетворення природи, створення нової, що не існувала до цих пір реальності може бути, головна особливість, що відрізняє людину від тварин. «Творчо мислячі люди відрізняються здатністю переробляти, перевизначати середу з тим, щоб вона відповідала їхнім інтелектуальним потребам»         

      Ситуація нового часу, а ми, волею долі, опинилися в числі тих, що  живуть на рубежі століть і тисячоліть, у стрімко мінливому світі, а також в умовах перманентних соціально-економічних і політичних перетворень в  державі, вимагає від кожного гнучкості, що дозволяє адаптуватися в нових обставинах,залишаючись при цьому самими собою, зберігаючи свою індивідуальність. «Здібності людини до адаптації та соціалізації у нетрадиційних умовах безпосередньо залежать від того, чи вміє він ходити непересічно, відповідно до ситуації – творчо»