ЗНО 

Відсьогодні розпочинається реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ).  Триватиме вона до 11 квітня включно. Цьогоріч Український центр оцінювання якості освіти проводить реєстрацію в безпаперовій формі.

За допомогою спеціального сервісу вступникам треба самостійно створити персональний кабінет (зазначити особисті дані: реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу)  та виконати в ньому такі дії:

Зазначити реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію «випускник поточного року» або «випускник минулих років», указати на потребу створення особливих (спеціальних) умов, вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір і населений пункт в Україні або за кордоном, де він / вона планує проходити НМТ, а також мову складання предметів сертифікаційної роботи.

Завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів.

Надіслати внесену інформацію та копії документів на оброблення до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі

Більше деталей про процедуру реєстрації — на сайті УЦОЯО (https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-na-nmt/).

Бажаємо легкої реєстрації!

ЗНО 2024

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту (НМТ).

Випускники можуть ознайомитися із завданнями на сайті.

До представлених предметів увійшли:

Предметні тести мають вигляд окремих pdf-файлів, тому будуть зручними для людей, у яких повільний інтернет. 

Для самоперевірки наприкінці кожного тесту наведено правильні відповіді.

Щоб відтворити атмосферу справжнього НМТ, УЦОЯО рекомендує пройти онлайн-тестування. Для цього треба зареєструватися на платформі "Всеукраїнська школа онлайн"

Під час НМТ випускники виконуватимуть роботу у два етапи. Кожен із них триватиме 120 хвилин. Між етапами буде 20-хвилинна перерва. 

Сертифікаційна робота НМТ міститиме завдання з чотирьох предметів: 

Працюючи на платформі з демонстраційним варіантом, учні можуть скомпонувати роботу з потрібних предметних тестів. Під час проходження можна обирати послідовність виконання завдань і змінювати варіант відповіді. Також тут є довідкові матеріали з математики, фізики та хімії.

"Всеукраїнська школа онлайн" не має часового обмеження для виконання тестів – про це потрібно подбати самостійно. 

Після завершення роботи можна переглянути звіт про свої успіхи. У ньому вказані кількість тестових балів, помилки та теми, які варто доопрацювати для подальшого уникнення хиб. 

Нагадаємо, в МОН визначили дати проведення НМТ-2024 – з 14 травня до 19 липня. У цей період відбудеться основна і додаткова сесії.

Також УЦОЯО затвердив характеристики цьогорічного НМТ. Тести з української мови та літератури, історії України, біології, хімії і географії міститимуть по 30 завдань. З математики й фізики треба буде виконати 22 і 20 тестів відповідно, а з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької, французької) – по 32. 


НМТ-2023 Інфографіка.pdf
Putivnyk-2023.pdf
ДОСТУПНО І ЗРОЗУМІЛО ПРО ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ У 2022 РОЦІ.pdf
ІСТОРІЯ. СКЛАДНИКИ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ.pdf

Наразі Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році. У ньому буде докладно описано, як саме відбуватиметься вступ.

Крок 1

Вступити до вишів можна буде за результатами тестувань, про умови проведення яких невдовзі повідомить МОН.

Щоб взяти в них участь, необхідно бути зареєстрованим на проходження ЗНО.

Зареєструватися можна до 9 квітня.

«Для організації будь-яких іспитів, потрібна інформація про потенційних учасників. Таку інформацію отримують з бази даних реєстрації для участі в ЗНО», — кажуть у центрі оцінювання якості освіти.

У реєстраційній картці ви побачите поля для вибору предметів ЗНО.

Заповніть ці поля попри те, що вступ відбуватиметься за іншою процедурою.

Якщо є можливість, роздрукуйте свою реєстраційну картку.

Якщо ви планували пройти ЗНО тільки для отримання результатів Державної підсумкової атестації, і не плануєте вступати у виші, реєстрація не потрібна.

Крок 2

Після реєстрації треба зібрати пакет реєстраційних документів.

Заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби додайте медичний витяг про створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань).

Якщо ви вже маєте сертифікат учасника ЗНО, то зможете заходити на свою інформаційну сторінку (логін і пароль для входу розміщено на сертифікаті), аби отримати всю актуальну інформацію щодо подальших дій, яка стосуватиметься саме вас.

У разі якщо ви не маєте сертифіката, невдовзі вам повідомлять, як отримати логін і пароль для входу на свою інформаційну сторінку.

Для вступників, де ведуться бойові дії

Якщо маєте змогу, створіть реєстраційну картку. Необов’язково, щоб її заповнювали особисто ви. Це може зробити хтось із ваших друзів чи знайомих. Попросіть унести ваші дані до реєстраційної форми (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження й номер паспортного документа). Цього наразі буде достатньо.

Putivnyk-uchasnyka-ZNO_2022.pdf
дпа 2021.pdf

ПРО Заяви-підтвердження  про виявлення бажання щодо здачі ДПА та ЗНО

Керівникам закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано виявити випускників, які бажають пройти ДПА. Для цього рекомендовано у найкоротші терміни отримати заяву-підтвердження бажання пройти ДПА у закладі освіти чи у формі ЗНО. Заява має бути від повнолітніх здобувачів або від одного з батьків чи інших законних представників неповнолітніх. Таку заяву можна подати до закладу особисто або у надіслати скан-копію електронною поштою. Кінцевий термін і спосіб подання заяви визначає заклад освіти.

Випускникам, які не бажають проходити ДПА, необхідно видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і додатки до них із записом “звільнений(а)” у відповідній графі бланку додатку. 

Для випускників, які бажають пройти ДПА у формі ЗНО, закладам необхідно:

Для випускників, які хочуть пройти ДПА у закладі освіти, закладам необхідно:

Крім того, здобувачі освіти, які претендують на Золоту або Срібну медаль, мають право отримати такі медалі без проходження ДПА.

Нагадаємо, Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дозволила провести зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня до 17 липня. 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

harakterystyka_geografiya_2020.pdf
harakterystyka_himiya_2020.pdf
harakterystyka_biologiya_2020.pdf

ДОПОМОГА ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО - 2020 ДПА