для початку, я хочу виразити велику повагу твітер юзерці @STREAMCLANCY, матеріал якої по більшій частині перекладений у цій статті, місцями доформульовано нами.
❗️ ТРІГЕР ВОРНІНГ: згадки самогубства, смерті та релігії
перша (умовна) згадка Сімони Вайль було в інтерв'ю Apple Music у 2018 році.
apple music interview w/zane lowe & tj
на робочому столі ви можете побачити фотографію вже доволі відомої всім групи французьких математиків "Nicolas Bourbaki". і так, ця єдина жінка зліва на груповій фотокарточці - і є головною героїнею нашої статті - Сімоною Вайль.
nicolas bourbaki group
Сімона Вайль - французька філософиня, релігійна мислителька.
вона була сестрою Андре Вайля, котрий є єдиним з учасників групи bourbaki, чиє ім'я має один з дев'яти бішопів Деми.
з опису людей вона була: "раннім даром симпатії і більшим ніж натяком на мазохізм. вона шукала темряви, щоб втекти від комфортного буржуазного життя." зі слів у вікіпедії, вона приділяла велику увагу стражданню людей, особливо стражданню невинних.
можливо ви помітили що ці два слова звучять ну дуже схоже. а все тому, що цьому є доволі логічне пояснення.
Domian Joan Paul Brown був політиком, котрий прославляв смерть Сімони, приймав участь у голодуванні, але вже у 2010 році, та назвав цей рух Weilism.
за даними, Сімона померла від самогубства. вона голодувала у протест голодуючим французьким співгромадянам.
якщо поєднати 2+2, то ми зрозуміємо, що Віалізм у Демі прославляє теж саме. смерть та самогубство. але під соусом чогось доброго та світлого, намагаючись забрати до себе якомога більше людей.
розглянемо строки Сімони про розуміння кенозису*:
*КЕНОЗИС - ХРИСТИЯНСЬКИЙ БОГОСЛОВСЬКИЙ ТЕРМІН, ЩО ОЗНАЧАЄ БОЖЕСТВЕННЕ САМОПРИНИЖЕННЯ ХРИСТА ЧЕРЕЗ ПРИЙНЯТТЯ ЛЮДСЬКОЇ ПРИРОДИ АЖ ДО ВІЛЬНОГО ХРЕСНОГО СТРАЖДАННЯ І СМЕРТІ.
"для того, щоб наблизитися до божественного, ми повинні пройти процес зменшення і скасування фундаментального розділення, яке сталося, коли Бог створив світ. ми повинні подолати це розділення, перемагаючи самих себе."
оригінальний текст:
"in order to aproach the divine we must undergo a process of decreation and undoing of the fundamental separation that occured when god created the world. we must overcome the separation by overcoming ourselves."
...we must overcome the separation by overcoming ourselves
нічого не нагадує? ви забили... забули??? а я вам трошечкі напам'ятаю:
overcompensate - twenty one pilots
наступна цитата, яка звучить як визначення створення деми та тренчу в цілому:
"Вайль окреслює цивілізацію, засновану не на силі, яка перетворює людину на річ, а на вільній праці, яка у взаємодії та згоді з необхідними силами, що діють у світі, включно з часом і смертю, уможливлює прямий контакт з реальністю."
тепер приділимо увагу до ось цього моменту, а саме моменту теорії Сімони:
"увага полягає в тому, щоб призупинити нашу думку, залишити її відстороненою (відчайдушною), порожньою і готовою до проникнення в об'єкт [тіло/голову]. це означає утримувати в нашій свідомості в межах досяжності цієї думки, але на іншому рівні і не контактувати з нею. різноманітні знання, які ми набули і якими ми зобов'язані користуватися. наша думка повинна бути у згоді з усіма конкретними і вже сформульованими думками, як, наприклад, людина на горі, яка, дивлячись уперед, бачить те, що під нею, навіть не дивлячись туди. ...перш за все наша думка повинна бути порожньою, чекаючою, нічого не шукаючою, але готовою прийняти у своїй оголеній правді об'єкт [факт, такий як смерть], тобто проникнути в нього."
ВИ ЗАБИЛИ??? ЗАБУЛИ??? Я ВАМ ТРІШЕЧКИ НАПАМ'ЯТАЮ!!!
Jumpsuit MV - twenty one pilots
...ЯК, НАПРИКЛАД, ЛЮДИНА НА ГОРІ, ЯКА, ДИВЛЯЧИСЬ УПЕРЕД, БАЧИТЬ ТЕ, ЩО ПІД НЕЮ, НАВІТЬ НЕ ДИВЛЯЧИСЬ ТУДИ.
також пані Вайль у своїх творах робила згадки гірського ландшафту (дуже багато раз) та описувала королівство чи місто, в яке вона бажає проникнути (?)
"ця ідея приходила до мене багато разів, коли я споглядала гірський ландшафт, і троху-по-троху він нав'язувався мені. ...
... після місяців внутрішньої пітьми, у мене раптом виникло нескінченне переконання, що будь-яка людьска істота, навіть якщо вона позбавлена природних здібностей, може проникнути у царство Істини, збереженої для геніїв, тільки, якщо прагне цієї істини і постійно зосереджує свою увагу на її [істини] досягнені. він також стане генієм, навіть якщо через відсутність таланту його геніальність не вдасться побачити ззовні"
мені ж не здається, правда? місто Істини, гірський ландшафт... вам дійсно це нічого не нагадує?
1.твір Сімони:
"у 14 років я впала у один з тих самих нападів безкрайнього відчаю, які приходять з підлітковим віком. і я серйозно задумувалась над смерттю через посередність моїх натуральних здібностей."
CLANCY_S JOURNAL 988 06MOON 18:
"дивовижний горизонт Деми не спадало мені на думку до дев'ятого року життя. саме тоді я почав замислюватися над екзистенціальним [питанням] і вирішувати, яке враження я хочу справити на своє життя."
988 06MOON 18
2.твір Сімони:
"я не проти, якщо я не буду мати ніяких видимих досягнень, але мене засмутила ідея бути виключеною із того Трансцендентного [філософський термін, що характеризує те, що принципово недоступне досвідному пізнанню або не ґрунтується на досвіді] Королівства, до якого лише справді великий мав би доступ, і в якому живе правда. краще я помру, ніж буду жити без цієї правди."
CLANCY_S JOURNAL 988 06MOON 18:
"як я міг не бачити чогось настільки очевидного? я згадую про цей момент щодня, коли ідеалізація безпосередньо стикається з унікальною надією на власне майбутнє. у дитинстві я дивилася на дему з подивом, а сьогодні - з розчаруванням, бо щодня мружуся, щоб побачити верхівку стіни, яка утримує нас тут. на дев'ятому курсі я зрозуміла, що дема - не мій дім. це село, після всього цього часу [у Демі], було моєю пасткою."
988 06MOON 18
3.твір Сімони:
"якщо ти хочеш, щоб я жила - ти збережеш мене: якщо ти не хочеш мене зберігти, тоді я абсолютно щаслива, та готова померти."
022 03MOON 17
"чому мене зберіг цей крижаний холод? чому мене пощадили?"
022 03MOON 17
будь ласка, скажіть, що ми всі не поскаженіли та це дуже і ДУЖЕ схоже по сенсу та контексту.
Сімона Вайль зазначала про три домена, котрі теоретично, можуть бути порівняні з трьома (офіційними) альбомами хлопців.
ДОМЕН ПЕРШИЙ:
"в першому домені, ми повинні любити все, навіть диявола, у всіх його проявах. наші минулі гріхи - минулі, теперішні та майбутні страждання. навчіться любити страждання інших людей, тому що це не наше зобов'язання позбути їх цих страждань."
погоджусь з @STREAMCLANCY, що це можна прирівняти до прийняття. прийняття страждань та долання цих страждань, саме шляхом хз прийняття. можливо, це і є те, про що нам намагається донести Тайлер у новому альбомі гурту "Clancy", і це саме те, як Кленсі буде боротись з бішопами.
ДОМЕН ДРУГИЙ:
"у другому домені ми повинні розуміти правило волі. ... ми виконуємо свої обов'язки без зволікань. якщо ж ми не розуміємо свій обов'язок у той момент, то ми маємо дотримуватись не наших особистих, нами поставлених, правил, а правил, що були встановлені для нас. ... один з найнебезпечніших гріхів - є запровадження правил без обмежень у домен, який по факту не існує (наша воля)"
@STREAMCLANCY: як ми знаємо, під час ери SAI, Кленсі був змушений виконувати обов'язок від Деми щодня. обов'язком було те, що він мав писати пропагандиський альбом для Деми. АЛЕ ВСЕ Ж ТАКИ, він знайшов свої особисті правила, та ті, що були поставлені для нього. і зміг, у кінці-кінців, почати повстання у цьому пропагандистському альбомі.
ДОМЕН ТРЕТІЙ:
"ми розуміємо Божий тиск. ми маніпулюємо собою так, щоб вірити, що заслуговуємо випробувати його тиск. Бог винагороджує нас, якщо ми любимо його та звертаємо на нього увагу. нагороджує нас, даючи спонукання, щоб ми здійснювали їх правильно. ... ми маємо піддатись, підштовхнути себе до цього тиску. ми відчуваємо цей тиск, але все ще віримо, що він нас любить. і в якомусь сенсі ми думаємо, що наші душі будуть сприйматись як оволодіння цим тиском та досягненню досконалості."
@STREAMCLANCY: це звучить як реалізація, що релігія, яку ти прийняв, не завжди є щось здоровим. яким і не є Vialism. АБСОЛЮТНО. альбом "Trench" був моментом реалізації Кленсі, що залишатись під тиском може, одним днем, просто вбити його. до чого і клонить Vialism.
15 травня, Сімона Вайль написала прощальний лист на отримувача, ім'я котрого було Батько Перрін. Батько Перрін був французьким священиком та опозиціонером, який був їй другом.
"знаєте, у мене немає жодних сумнівів у цьому від'їзді, про втечу від страждань та небезпеки. ... мій біль походить саме від страху, що незважаючи на себе і мимоволі, я робитиму те, що хочу, понад усе "не робити", тобто втікти. ... до цього моменту ми дуже спокійно жили. ... якщо цей лист буде знищений після того, як я піду, мені буде моторошно. якби я тільки була впевнена, що так вийде [що лист буде знищено], думаю, краще б я залишилась. ... якщо ви знаєте щось щось, що могло б пролити трохи світла на те, що станеться, я розраховую на те, щоб ви мені доповіли."
після цього вона покинула місце, вирушивши у човні, почавши свою мандрівку між місцем болю та до місця її спочинку 17 травня.
17 травня? пам'ятаєте таке? ну, може чули про альбом "Clancy" та про те, що його перенесли з 17 на 24 травня? ДРУЗІ?
твіт від 23 квітня
чи може, альбом "Blurryface", який був випущений 17 травня?
дата виходу альбома "Blurryface"
мапа континенту Тренч.
по лору, ми маємо ситуацію де є водойма Paladin Strait. Кленсі пливе у човні, який пливе все далі та сепарує його від Деми та Волдсою. (The Outside + Navigating MV's)
Сімона Вайль написала свій останній лист 26 травня, в таборі для людей, котрі хотіли потрапити у Нью-Йорк.
@STREAMCLANCY: цей табір (у нашій ситуації) може бути Волдсой, табір з бандіто чи Недами [як ми вже знаємо, у Navigating Кленсі зустріли бандіто]
перед своєю смерттю, Сімона Вайль була викликана на службу до французької провінції. їй було доручено вивчати офіційні документи.
останніми строками написиними нею були:
"головна частина навчання це навчити розумінню "знати", в науковому сенсі."
у Overcompensate ми вже могли бачити, як Кленсі вчив жителів Деми.
Overcompensate MV - twenty one pilots
величезне дякую всім тим, хто дочитав до кінця! у знак подяки за цю статтю, можете забустити наш канал у Телеґрам (@twentyonepilotsukraine)
ВСІ МАТЕРІАЛИ ЩО БУЛИ ВИКОРИСТАНІ У ЦІЙ СТАТТІ:
https://www.youtube.com/watch?v=53tgVlXBZVg&ab_channel=twentyonepilots
https://www.youtube.com/watch?v=UOUBW8bkjQ4&ab_channel=twentyonepilots
https://www.youtube.com/watch?v=hd6YdIH69mU&t=340s&ab_channel=KEONS
https://twentyonepilots.fandom.com/wiki/Dmaorg.info
Стаття написана @seemeatmylowest (twitter)